Konferencja prasowa Pawła Kowala (KO) (zdjęcia oraz video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na konferencję prasową Pawła Kowala, „jedynki” Koalicji Obywatelskiej, na liście do Sejmu w okręgu rzeszowskim. W konferencji udział weźmie również kandydatka na posła Grażyna Potańska.

Konferencja odbędzie się w poniedziałek 25 września br. na placu Bartosza Głowackiego, początek godz.13

Planowane spotkanie otwarte z Mieszkańcami zostało przełożone – nowy termin jeszcze nie jest znany.

Poseł Paweł Kowal planuje na początku października raz jeszcze przyjechać do Tarnobrzega i spotkać się z Mieszkańcami.

UWAGA: Jeśli macie Państwo pytania, które chcielibyście zadać gospodarzom konferencji za naszym pośrednictwem, prosimy o przesyłanie ich na adres: redakcja@nadwisla24,pl, lub napisanie bezpośrednio w komentarzach pod tym artykułem.

LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
56 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tycjan
2 miesięcy temu

Pytania . 1)Jak ocenia polityków zmieniających przynaleznosc partyjną ?
2)Jak ocenia tzw spadochroniarzy na listach wyborczych.

Adim
2 miesięcy temu
Reply to  Tycjan

Odpad z PISu, już nas nie nabierzesz

Romeo
2 miesięcy temu
Reply to  Tycjan

Ile lat ma kandydatka P……., na zdjęciu zamieszczonym na bilbordzie ????????! Bo chyba nie jest aktualne !!!!!!!!!!!!!!!!!? Wacham się czy zagłosuję na właściwą osobę !!!!!! To chyba fotka z legitymacji szkolnej ?

Oszukany
2 miesięcy temu

Co pan zrobi dla Tarnobrzega? Nie przed wyborami, tylko po. Głosujcie na swoich z Tarnobrzega, aby nie stracić głosu.

orzeł
2 miesięcy temu
Reply to  Oszukany

nasi i tak nie mają szans. Przecież głosując na Kamila głosujesz jedynie na pis

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  orzeł

Ha ha ha – głosowanie na pierwsze ZERRO i ostatnie ZERRO ??

Obiektywny
2 miesięcy temu
Reply to  Oszukany

Co z miejscami pracy dla młodych !!! Że mamy dużo seniorów, to wszyscy wiedzą. Przecież Potańska, jak było napisane w jednym z artykułów wykryła wiele nieprawidłowości w funkcjonowaniu Tarnobrzeskiej Rady Kobiet, a teraz promuje prezes Paluch. Niesamowita obłuda i hipokryzja.

OLO
2 miesięcy temu
Reply to  Obiektywny

I wszystko w temacie ” ja nie będę tak długo zabierać głosu”, bo jak widać niewiele ma pani POtańska do zaoferowania miastu i pomysłów na rozwiązanie jego problemów.

Obłudnik
2 miesięcy temu
Reply to  Obiektywny

Mało tego Potańska z tej rady zrezygnowała po ujawnionych nieprawidłowościach nazywając Bożkową. A z jakiego komitetu startowała z mężusiem to zapomniała €€€€

Tycjan
2 miesięcy temu

3/Czy popiera legalizację małżeństw homoseksualnych
4/ Czy popiera adopcję dzieci przez takie małżeństwa
5/ Czy popiera budowę spalarni odpadów w Tarnobrzegu w proponowanym obecnie miejscu.

Joanna
2 miesięcy temu
Reply to  Tycjan

Wysłuchałam całej konferencji czyli jednak kandydaci PO jednogłośnie popierają budowę spalarni nawet podali przykład że w centrum Wiednia stoi spalarnia śmieci. To teraz potańska oddaj kasę za referendum i przestań mydlić oczy mieszkańcom. Bije z Twoich oczu taka wrogość, podłość. Razem z mastalerzem tworzycie NIEwybieralny tandem. Tarnobrzerzanie was doskonale znają.

odp
2 miesięcy temu
Reply to  Tycjan

moge odp na twoje pytania wszystko dla ludzi
ale zeby było lepiej w tym kraju nie powinno sie obiecywac tylko dziuałac
a kazy tylko kłapie jezerem obojetnie z jakiej pari jest

Xxx
2 miesięcy temu

Dlaczego na konferencję nie została zaproszona kandydatka koalicjanta jakim jest Inicjatywa Polska.

ODYSEUSZ
2 miesięcy temu

Oni wszystko i wszystkim obiecają, byle dorwać się albo utrzymać przy korycie! Dość głosowania na spadochroniarzy oddając swój głos głosujmy na ludzi z tego miasta, regionu !

koryto PO.jpg
obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  ODYSEUSZ

No popatrz WAŚĆ- skoczek i spadochroniarz z Partii Oszustów przypomniał sobie o Podkarpaciu i Tbg , nagle przypomniał sobie o miejscu rodzenia ???

A najdroższe , że to KORYCIARZ z PIS-u, który zamienił na PO ??

ODYSEUSZ
2 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Paweł Poncyliusz spalił się totalnie jako spadochroniarz ,nie robiąc kompletnie nic dla rozwoju tej ziemi i jej mieszkańców – przypominam biuro poselskie które non stop było zamknięte dla interesantów. To wrzucili kolejnego trutnia aby załapał się na lekki wikt i opierunek na kolejne 4 lata. Hmmm zawsze swój będzie lepszy od kogoś, kto nie żyje tu i nie zna problemów lokalnej społeczności !

Adim
2 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Odpad

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Adim

Ha ha ha, trafne spostrzeżenie !

Adim
2 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Człowiek z wycietym sercem.

Eryk
2 miesięcy temu
Reply to  ODYSEUSZ

Znaczy na pana Kalinkę?
Śmiała teza.

Oszukana
2 miesięcy temu
Reply to  Eryk

Lepiej na swojego niż obcego, już nasz poseł z PO, pokazał przez 4 lata był 1 raz w Tarnobrzegu i miał nas w du..

PYTANIE od Robin
2 miesięcy temu

Na początku przypomnę kandydatkce Potańskiej że Tarnobrzeg miał swojego reprezentanta w Sejmie. Jest nim poseł Poncyliusz!!! ( W programie TVL Potańska powiedziała że Tarnobrzeg nie ma swojego reprezentanta w Sejmie i dobrze by było aby to ona nim była.
Mało tego. Tarnobrzeg ma od 4(?) lat prezydenta popieranego przez PO, większość „LEWACKĄ”w RM popierającą prezydenta. Przewodniczącego RM prywatnie męża kandydatki Potańskiej. Uogólniając. Cała władza w Tarnobrzegu jest w rękach sympatyków PO lub jak kto woli KO.
Pytania:
1.Dlaczego nie współpracowali z posłem Poncyliuszem i nic dobrego nie zrobili dla Tarnobrzega przez te ostatnie lata? Jeśli zrobili to proszę wymienić choć jeden KONKRET.
2.Dlaczego pozwolili odciąć Tarnobrzeg od kolejowego świata (szprycha kolejowa do CPK omija Tarnobrzeg, przenieś pogotowie ratunkowe do Mielca( to już zrobiono za prezydentury Bożka) Szpital 2 lata bez podstawowego oddziału czyli interny !!!
3. Co takiego zmieni się po wyborach że władze miasta nagle zaczną współpracę z posłem Kowalem albo odwrotnie co się stanie że poseł Kowal zacznie dbać o Tarnobrzeg ?! Bo nie oszukujmy się ze kandydatka Potańska ma jakieś szansę zostać posłem. Jest tylko tzw. słupem wyborczym pracującym na jedynkę na liście wyborczej Koalicji Obywatelskiej.

Mieszkaniec
2 miesięcy temu

Dodając do tego jeszcze, Potanska prowadziła biuro poselskie Poncyliusza w Tbg. Nie potrafiła przez 4 lata załatwić przez posła dla naszego miasta.

ODYSEUSZ
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

A czy to biuro czasami nie było non stop zamknięte na cztery spusty !

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  ODYSEUSZ

Najważniejsze , że kasa plyneła na biuro i do kieszeni ( portfela)
je prowadzącego !
Podatnicy zapłacili i tyle ?

Drwal
2 miesięcy temu
Reply to  ODYSEUSZ

No właśnie było POzamykane i dlatego działało.

Helenka
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Potanski i jej mąż popierali Bożka z tego otrzymywali synekury
Jeżeli Pani Potanski ma takie kwalifikacje jakie miała do zarządzania miastem razem z Bożkiem to mówimy nie

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Helenka

Przecież innych nie ma bo niby skąd .
Zresztą wystarczy popatrzeć na jej plakaty ( banery) wyborcze
– przecież to nie ona na nich jest tylko jakby 20 lat młodsza co oznacza , że nawet jakby się I siebie wstydziła chyba że to zupełnie inne osoby ???

walt
2 miesięcy temu

czym się taki kowal różni od przeciętnego pisowca skoro sam był współpracownikiem żenującego popychadła brata zimnego lecha ?

życzliwy
2 miesięcy temu
Reply to  walt

buk w tych wyborach będzie z brauniarzami od szczynść bosze czy z kaczkami ?

cio?
2 miesięcy temu
Reply to  walt

te cioto ladnie to tak obrazac innych?

walt
2 miesięcy temu
Reply to  cio?

zimny lech to raczej opis stanu faktycznego.

cio?
2 miesięcy temu
Reply to  walt

nie obrazaj zmarlych cioto

walt
2 miesięcy temu
Reply to  cio?

pali cię odbyt po naszym ostatnim spotkaniu widzę 😉

nie obrażam tego z metra ciętego ciecia na posyłki swojego brata,żenującego prezydenta i półgłówka opisuję tylko jego obecny stan i jego relikwii w smoleńskim kościele pod wezwaniem obłąkanego antoniego wcale nie Padewskiego.

Drwal
2 miesięcy temu
Reply to  walt

Zrobił wiele dobrego dla rozwoju Tarnobrzega, jak Poncyliusz i Potańscy.

Ines
2 miesięcy temu

1. Jakie działania podejmie Pan będąc posłem na rzecz przywrócenia funkcjonowania tarnobrzeskiego szpitala w pełnym zakresie ?
2. Czy deklaruje Pan wsparcie dla mieszkańców TBS w całej Polsce w zmianie ustawy i zamknięciu starego programu który osiągnął poziom kumulacji braku transparentności dla TBS ów, działań przeciwko mieszkańcom TBS i wykorzystywaniu ich jako kapitał finansowy spółek TBS ?
Czy zna Pan zachowania i decyzje prezydenta Bożka, Pluty i Pana Mędrykowskiego prezesa ttbs w tym temacie?
2. Czy był Pan nad jeziorem Tarnobrzeskim ?
Co Pan sądzi o tym terenie i jego funkcjach rekreacyjno – wypoczynkowych ?
Czy popiera Pan decyzję prezydenta Bożka i Pluty o naciskach i forsowaniu w bliskiej odległości od jeziora spalarni śmieci oraz o dostarczaniu śmieci z południowo – wschodniej Polski na teren przy jeziorze ?
Jakie jest Pana stanowisko na temat budowy 30 dużych spalarni śmieci w całej Polsce ?
Czy zna Pan przepisy unijne w tym temacie ?
3. Jakie jest Pana zdanie na temat obecnej polityki rządu w sprawie wycinki lasów ?
4. Jakie inwestycje dla Tarnobrzega będzie Pan wspierał będąc Posłem ?
5. Czy będąc Posłem będzie Pan dążył do zwiększenia ilości pociągów dalekobieżnych przejeżdżających przez Tarnobrzeg ?

Andrzej
2 miesięcy temu

Czy Pani Potańska razem z komitetem zwróci mieszkańcom 150 tyś za hucpę polityczną jaką było Referendum ?
Panie Potańskiej nie przeszkadzało orgzanizować Referendum razem z Panem Mastalerzem który sam w 2013 roku chciał budować spalarnie mieszkańcom nad jeziorem. To jest absurd, ale też pokazuje jacy naprawde są lokalni członkowie PO. Przykre to

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Andrzej

Sam jej start z listy Partii Oszustów jest jednym wielkim absurdem .

Zapomniała jak mężuś odszedł z PO , popierał całkowicie Belfra
A TERAZ wraz z żoneczką wielkie PLTFORMUSY , ręka w rękę że skompromitowanym stajennym OD KONI.
WSTYDU za grosz !!!

Ktoś tu dobrze okreslił takich ” ODPAD” i to jest własciwe określenie dla takich co dla koryta zmieniają stanowiska dla osiągnięcia korzyści osobistych ??

AAA
2 miesięcy temu

Czy Prezio TBS jest w tej chwili na urlopie czy w pracy i uczestniczy w konferencji ugrupowania politycznego?

Tomek
2 miesięcy temu
Reply to  AAA

Nienormowany czas pracy – najczęstsza forma kontraktów menadżerskich zapewne on również na takim pracuje.

Lokator
2 miesięcy temu
Reply to  AAA

Dlaczego prezes TBS chodzi z PO w kampani
To umiem że też będzie popierał Bożka w kampanię na prezydenta
To jak to jest Bożek ręka w rękę z pisemne a jego prezes z Kowalem
Ludzie na nich nie głosuję

Ozo
2 miesięcy temu
Reply to  Lokator

Jestem laikiem w temacie polityki bo dla mnie to bagno ale wydaje mi się że samorządy powinny się kierować dobrem miasta, a nie ściśle współpracować z jedną partia i w przypadku sprawowania ogólnopolskiej władzy przez takową, a posiadaniem przedstawicieli władz miasta, które utożsamiają się tylko z jedną partią np. Opozycyjną traci tylko na tym miasto. Przestańmy być krytyczni wobec wszystkich działań. Jeśli współpraca z każdą z partii przynosi dla miasta korzyści, a jak by nie patrzeć to tych grantów dla Tarnobrzega w ostatnich latach było dużo myślę że to właśnie dzięki takim działaniom nie zamykania się na żadną partie.

Magik
2 miesięcy temu
Reply to  Ozo

Dokładnie. Samorządy nie są po to żeby bawić się w ogólnopolską politykę. Jak trzeba się „przytulić „do partii rządzącej żeby ściągnąć hajs dla miasta to się po prostu to robi jednocześnie nie pałac za sobą mostów w opozycji na wypadek gdyby w wyborach nastąpiła zmiana. Plus za zdrowe podejście do tematu dla władz Tarnobrzega.

Tycjan
2 miesięcy temu

Wypowiedź Pana Kowala na temat odległosci spalarni od jeziora która nie ma znaczenia zaorala argumentację organizatorów referendum dot odległości.Normalnie mistrzostwo świata ale też trzeba przyznać że rozsądne podejście Pana Kowala do tego tematu.

Mirek
2 miesięcy temu

Panie Kowal nich Pan się pukanie w głowę i przestanie pieprzyć frazesy o spalarni pod wpływem kolegów prezydentów Tarnobrzega.
Bo to jest niepokojące dla wszystkich mieszkańców taka determinacja prezydentów w tym temacie. Wstyd.

Darek
2 miesięcy temu
Reply to  Mirek

Proszę zauważyć, że również pozytywnie w sprawie spalarni wypowiadały sie w tle p. Butryn i skowronska.

Mirek
2 miesięcy temu
Reply to  Darek

Biznes- polityka- śmieci, układy, lobbowanie, kasa, zagraniczny inwestor, nie liczenie się z mieszkańcami, naginanie ochrony środowiska, naiwność mieszkańców, potężne pieniądze, długi wdzięczności, samorząd, władza…

Mówi to coś Panu ?

odp
2 miesięcy temu
Reply to  Mirek

tak ale ta fima ma mozliwości wykupienia całego miasta
a mieszkancy mieszkajacy w tym miescie co moga tylko narzekać ze drozeje
jak dla mnie ci co najwiecej gadaja mało robia wiec 15 zobaczymy kto zostanie wybrany bo jak dla mnie po, pis i reszta powina zniknoc i niech szukaja po korzeniach monarchy bedzie mniejsze wydatki niz na tyle osob co pracuja w kazdej partii zarejestrowanej w tym kraju

Mirek
2 miesięcy temu
Reply to  Darek

I jeszcze jedno… Skoro tak chcą spalarni niech postawią ja u siebie koło swoich domów …
Pytanie dlaczego nowa dęba, Sandomierz, baranów itd nie wybudują spalarni ?

Mieszkaniec tbg
2 miesięcy temu
Reply to  Darek

Pan Kowal niech wybuduje sobie spalarnie obok domu, a pani Skowrońska niech kupi apartament przy spalarni w Wiedniu jak tak lubi i jest atrakcyjnie. I jeszcze niech zabierze po drodze ze sobą ulubienica kolegę z linii partyjnej pana Mirosława P. i może jeszcze Łukasza M. Wszyscy w Tbg się ucieszą.
A od Tarnobrzega i mieszkańców to niech się trzymają z daleka. !!!
Nie życzę sobie żeby te osoby decydowały o losach miasta.

Robin
2 miesięcy temu

REJON ENERGETYCZNY I POGOTOWIE RATUNKOWE PRZENIESIONE Z TARNOBRZEGA DO MIELCA!!! Trzeba mieć niezły tupet aby tak jak posłanka Skowrońska przyjeżdżać do naszego miasta i pieprzyć że PO od lat współpracuje z Tarnobrzegiem.
Wszyscy mają nas za głupców skoro dają nam na jedynki Kowala (KO) i Ziobre (PiS).
Chodzi im tylko o frekwencję. Zostańmy więc w domach

Oko widzi więcej niż słyszą uszy
2 miesięcy temu
Reply to  Robin

Oszustwo ubrane w piękne słowo dalej jest oszustwem, patrzcie, żeby widzieć więcej, słuchajcie żeby wiedzieć więcej, myślcie logicznie, aby oszustwo nie było prawdą.

obywatel
2 miesięcy temu

To własciwy opis tego spektaklu ku oglupieniu mieszkanców miasta !

Adim
2 miesięcy temu

Ludzie z wyciętymi sercami. Strzeżcie się to bardzo niebezpieczna sekta.

longinus
2 miesięcy temu

„Jest tyle sił w narodzie tyle jest mnogo ludzi …”. Z kim oni się tam spotkali, do kogo mówili. Występujących z serduszkami jest więcej niż słuchaczy. Swoją drogą na tej samej platformie pani Potańska z komitetu referendalnego przeciwko budowie spalarni i pan Golik z FCC, który tą spalarnię ma budować, ciekawe, ciekawe.

Ppp
2 miesięcy temu

Zenada

Postaw mi kawę na buycoffee.to
56
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content