Zbigniew Hołdys wspiera Zdzisława Gawlika. We wtorek spotkanie z muzykiem w ramach kampanii wyborczej

Zbigniew Hołdys, współzałożyciel grupy Perfect wspiera ubiegającego się o mandat poselski Zdzisława Gawlika z Platformy Obywatelskiej.

Otwarte spotkanie z muzykiem oraz z politykiem odbędzie się w najbliższy wtorek 3 października br. w Środowiskowym Domu Kultury, w Tarnobrzegu.

Spotkanie przebiegnie pod hasłem „Chcemy być sobą. Rozmawiamy o wolności”.

Początek godz. 17.30

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
38 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbigniew
2 miesięcy temu

Komuch komuchowi

Działacz
2 miesięcy temu
Reply to  Zbigniew

Lepiej być komuchem niż sługusem narodu ukrainskiego

Przebudzenia jest najważniejsze
2 miesięcy temu

Mieliśmy już posła z daleka i kopnął nas w d..pę, dlatego STOP.
Dość mamienia i oszukiwania NAS, a Tarnobrzeg bez własnego posła będzie dalej umierał. MAMY 370 powiatów w kraju i każdy powiat powinien mieć swojego reprezentanta w sejmie. Tarnobrzeg zasługuje na swojego posła a nie na Zdziśka czy Zbyszka.

Działacz
2 miesięcy temu

Przecież Gawlik jest z Tarnobrzega

Spolecznik
2 miesięcy temu
Reply to  Działacz

No to narodził się na nowo.

Postępowy
2 miesięcy temu
Reply to  Działacz

Tak Oncyliusz

Czas Twój Zbysiu minął
2 miesięcy temu

Wolności Zbysiowi brak? Zamknęli go? Wy artyści (?), aktorzy , nie mieszajcie się do polityki.
Za PO to dopiero była wolność jak Policja PO-wska pałowała na ulicy. Niejaki Wałęsa Boluś, wspierający PO powiedział „wypałować, no bo władzy trzeba słuchać”. Zapomniał jak go pałowali?
Zapomniał Hołdys jak służby mundurowe wpadały o 6 rano do człowieka o pseudonimie Antykomor? Zapomniał jak dziennikarzowi chcieli siłą odebrać laptopa z materiałami kompromitującymi PO?
Zapomniał jak był strajk pielęgniarek i między nich wpuścili policyjnych psychologów (nawiasem mówiąc niezadowolonych) do szpiclowania, siania fermentu ?
Zapomniał jak Polaków ogołocił Tusk z OFE?
Twoje gościu 5 minut już było. Czas minął.

Działacz
2 miesięcy temu

A kobiety na Strajku Kobiet to nie pałowali teleskopami?
Pobita została m.in. aktorka Julia Wróblewska

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  Działacz

Widocznie ZA MAŁO ??

JezioranTarnobrzeganu
2 miesięcy temu
Reply to  Działacz

Tv pokazała fragment jak policja pasuje kobietę. W internecie można było zobaczyć całość jak wspomniana kobieta zaatakowała policjanta. Delikatnie czy nie delikatnie chyba powinna liczyć się z tym że może oddać…

Krótko mówiąc nikt inteligentny w obronie swoich praw nie wychodzi na ulicę i nie zachowuje się jak małpa wykrzykując wulgaryzmy. Sorry ale dla mnie to była dzicz taka jak na stadionach bez względu na to czy protest był słuszny czy nie.

myślący
2 miesięcy temu

i za PO strzelali do górników, a Donalduś się wypierał, że nie pamięta.

myślący
2 miesięcy temu

i zapomniał jak niedawno potraktował młodego człowieka, kibica Ruchu Chorzów (?). Najpierw był Donalduś zaproszony do jego mieszkania, a nastepnego dnia mu nie dał dojść do głosu w trakcie spotkania z ludźmi (naiwnymi) wierzącymi w to co Donalduś pieprzy !!!
Tak wrednego polityka to nie ma na polskiej scenie politycznej.

Obatelka
2 miesięcy temu

Jak będzie śpiewał to przyjdę chętnie.

Czas Twój Zbysiu minął
2 miesięcy temu
Reply to  Obatelka

Ile sezonów Zbysiu śpiewał? Ileż miał tych piosenek?

ODYSEUSZ
2 miesięcy temu

Dość głosowania na ludzi spoza miasta ! Spadochroniarze i goście nic nie wnoszą dla rozwoju tego regionu , przypomną sobie przed kolejnymi wyborami że startowali z tego okręgu !

Robin
2 miesięcy temu
Reply to  ODYSEUSZ

Jak poseł Poncyliusz. ZOSTAŁ WYBRANY GŁOSAMI TARNOBRZESKIEJ ZYDO-KOMUNY i zamiast wspierać prezydenta Bożka popieranego przez Platformę Obywatelska i środowiska lewackie. Bo przecież cała władza w Tarnobrzegu to lewacy czyli Bożek z lewackim zapleczem w radzie miejskiej.
TO POSEŁ PONCYLIUSZ ZARAZ PO WYBORACH WYPIĄŁ SIE NA TARNOBRZESKIEGO SUWERENA.
NIE MOZEMY POPEŁNIĆ TEGO BŁĘDU KOLEJNY RAZ. Ale żeby nie było. Posłowie i senatorowie z PiS ze Stalowej Woli i marszałek Ortyl z Mielca dbają tylko o swoje miasta. TEŻ MAJĄ TARNOBRZEG W DUPACH. Przeniesiony rejon energetyczny i pogotowie ratunkowe z Tarnobrzega do Mielca to już za rządów marszałka Ortyla. NISZCZENIE NASZEGO SZPITALA TEŻ!! A jeśli ktoś chce głosować na Sagatowską to niech sobie porówna ile pieniędzy dostała Stalowa Wola a ile Tarnobrzeg w ostatnich latach.
Jeśli ktoś musi iść do wyborów mimo że Tarnobrzeg jest olewany przez wszystkie partie polityczne to przynajmniej NIECH GŁOSUJĘ NA OSOBY MIESZKAJĄCE I PRACUJĄCE W TARNOBRZEGU.

walt
2 miesięcy temu
Reply to  Robin

rzecz w tym,że poncyliusz,były pisowiec zresztą,dostał w Tarnobrzegu 2259 głosów.
w całym Tarnobrzegu platforma dostała 6007 głosów.
Kamil Kalinka wówczas dostał w Tarnobrzegu 5811 głosów.
a pis cały wziął 9746 głosów.
a na 15 mandatów z okręgu w którym jest Tarnobrzeg aż 10 wziął pis,dodajmy do tego senator też z pisu i mamy na 16 przedstawicieli aż 11 z pisu.
jak dodać do tego,że w całym powiecie tarnobrzeskim dodatkowo pis wziął 14951 głosów co daje prawie 64% a peo trzy razy mniej to mamy pełny obraz jak głosuje Tarnobrzeg i okolica.

Hołdys ? no jako muzyk to facet coś tam zrobił dla polskiej muzyki rozrywkowej.
fajnie byłoby Go posłuchać.
polityka ? no cóż ja nie sympatyk peo ale jeśli dam radę to chętnie posłucham co ma do powiedzenia/zagrania…

walt
2 miesięcy temu
Reply to  Robin

co lepsze,pis rządzi centralnie i niepodzielnie i podobnie jest w sejmiku wojewódzkim.
widzimy jak pis traktuje swoich wyborców w Mielcu czy Stalowej Woli i generalnie wydaje się,że wyborcy pisu w Tarnobrzegu mają prawo czuć się dużo mniej dopieszczeni niż wymienieni wyżej.
prawda?
jeśli już kogoś można pochwalić to Webera bo on jakieś pieniądze zdaje się dla Tarnobrzega załatwił.
w perspektywie tortu jaki ma Stalowa jest to jałmużna ale równie dobrze mogłoby być jak w innych przypadkach,że dostaliśmy okrągłego ziobrę czyli zero,numer jeden w naszym okręgu na liście prawych i sprawiedliwych hehehe

Robin
2 miesięcy temu
Reply to  walt

Gdyby Tarnobrzeskiej żydo-komunie zależało choć odrobinkę na mieście to by wypuścili ten biedny Tarnobrzeg ze swoich paskudnych łap. Już przedszkolaki wiedzą do jakiego województwa wcielono Tarnobrzeg. Kto w nim rządził, rządzi I będzie rządzić. W kraju też się raczej nic nie zmieni. ALE NIE. Przez lata przezerali unijne środki ( bo odwrotnością inwestycji jest konsumpcja) i tylko potańcówki dla motłochu robią. No ale jeśli nie ma w mieście „chleba” to się robi igrzyska. Dziś kolejny igrzyskowy cyrk czyli marsz pamięci.
Może tym razem pójdziecie na całość i nałożycie jarmułki.
Przynajmniej ogłupiały Tarnobrzeski lud będzie wiedział na kogo głosuję .

walt
2 miesięcy temu
Reply to  Robin

żydokomuna to postawiła to miasto i zrobiła z niego wojewódzkie.to był wielki siarkowy boom niestety zakończony przez lubasów,dziubińskich,wójtowiczów i innych kusi,stasiaków i kalinki.SZKODA.
to koledzy ze styropianu i pisowcy zwijają to miasto już ponad 20 lat.
wielkie zasługi ku temu ma ekipa mlecznego jana wciąż występującego na listach pisuaru.
i nikt tak nie ograbił tego miasta jak rząd nie Millera a Buzka łobuzka u którego kaczyński był ministrem a nie przecież tusk.
natomiast próbujesz tu swoją kłamliwą całkowicie narrację wklejać więc poczułem się zobowiązany te brednie odkłamać bo to wyjątkowo trzeba być głupim albo zakłamanym by je kolportować z twoją częstotliwością.

Robin
2 miesięcy temu
Reply to  walt

Nie zydokomuna tylko profesor Pawłowski i SIARKA którą odkrył oraz ludzie ciężko pracujący w kopalni i zakładach przetwórczych siarki oraz pracownicy firmy budowlanych którzy fizycznie budowali to miasto. Komuniści siedzieli na stołkach i pasli się na ludziach pracy. ZOMO, ORMO I MILICJA wiadomo – pałowało obywateli. A z racji tego że Tarnobrzeg był stolicą wojewodztwa to tych szumowin nie brakowało a ich potomków nie brakuje do dziś.
Kacyki we władzach wojewódzkich czy przyczynili się do rozwoju Tarnobrzega ? Moim zdaniem w niewielkim stopniu. Ich krótkowzroczność doprowadziła do tego że gdy tylko bandyci z pod znaku Balcerowicza wykończy
TARNOBRZESKI SIARKOPOL padło też miasto bo nikt z komuchow nie myślał aby w Tarnobrzegu był inny przemysł nie tylko siarkowy.
Oczywiście i jak zawsze to moje zdanie w tym temacie. Niech więc Walt cię to nie burzy. Bo dziś tylko to zostało po ideałach solidarności że w nielicznych jeszcze wolnych mediach takich jak NADWISLA24 mogę wyrazić swoje zdanie.
Przyjdzie twój Tusk to i tego pewnie zabroni no chyba że wolne regionalne media staną się częścią jedynego słusznego TVN.

walt
2 miesięcy temu
Reply to  Robin

masz nieźle spraną czaszkę ale to nie mój problem tak jak tusk nie jest moim pierwszym wyborem.
pech chce,że siarkowy boom trwał gdy do władzy doszedł PZPR a te styropianowe śmiecie cały Siarkopol wysadziły w powietrze.
a w mieście większość wyprzedali Dziubiński,Wójtowicz,Stasiak i całą ta klika która reprezentuje dziwnym trafem nie Balcerowicza tylko pis.
chichot historii ?
p.s. sprawdź sobie do jakiej partii należał profesor Stanisław Pawłowski i jakie medale otrzymał i że nieprzypadkowo miał medal Budowniczego PRL czy był posłem na Sejm w czasie PRL właśnie.

walt
2 miesięcy temu
Reply to  walt

a przepraszam profesora pośmiertnie i mimo,że był zasłużony dla PRL i dostawał od niego medale to był bezpartyjny.
o to dziś takie bezpartyjny w kraju sasinów i obajtków by kariery w ogóle nie zrobił.

Robin
2 miesięcy temu
Reply to  walt

Może i należał bo…musiał ? Myślisz że gdyby nie należał do PZPR i nie odbierał tych medali to mógłby prowadzić swoje badania i odkryć siarkę w rejonie Tarnobrzega?
Nie odpowiadaj bo już czas wyruszyć z prezydentem Bożkiem na żydowski marsz 🙂

walt
2 miesięcy temu
Reply to  Robin

czyli wszystko pom 1945 jest zasługą PZPRu.dobrze,że to potwierdzasz.
o której marsz ? chętnie bym poszedł pech polega na tym,że pracuję i nie mogę w tym czasie brać w tym udziału.
pech.
ale pamiętam o tych dwóch piłkarskich klubach przedwojennych w Tarnobrzegu,które były żydowskie.

wojto
2 miesięcy temu
Reply to  walt

ludzie dajcie juz spokoj z ta wojewodzkoscia tarnobrzgu przeiez to byla zagrywka polityczna przemysl rozumie krosno rozumie ale tarnobrzeg? rownie dobrze wojewodzka mogla by byc kolbuszowa

walt
2 miesięcy temu
Reply to  wojto

jest to fetysz wielu ale też i obiektywnie moment kiedy ów Tarnobrzeg zyskał najbardziej na znaczeniu.dlatego pamięć o tym będzie jeszcze pokoleniami pielęgnowana zwłaszcza,że znaki na niebie i ziemi wskazują raczej,że już takiego znaczenia nasza mieścina nie osiągnie.

wojto
2 miesięcy temu
Reply to  walt

no raczej gdyby stalo sie inaczej bylbym bardzo zdziwiony

walt
2 miesięcy temu
Reply to  wojto

cudów nie ma.
widzimy trzecią dekadę jak takie miasta jak Tarnobrzeg czy Stalowa Wola są drenowane przez Rzeszów.
i generalnie dla młodego zdolnego człowieka takie miasta nie mogą wygrać z Rzeszowem co dopiero Warszawą konkurencji.

Robin
2 miesięcy temu
Reply to  walt

Zarzuciłeś mi że mam nieźle spraną czaszkę. A ty jaką masz skoro porównujesz Tarnobrzeg do Stalowej Woli. Stalowa Wola w ostatnich latach odjechała nam na jakieś 100 lat. I to dlatego że jej mieszkańcy wiedzieli na kogo głosować. Nie głosują na lewaków i spadochroniarzy z Warszawy tylko na tych którzy rządzą w kraju i w województwie.

walt
2 miesięcy temu
Reply to  Robin

uwierzyłbym w tę opowieść gdybym nie bywał w Stalowej Woli i wielu innych miejscach.
ty masz jakieś wyjątkowe poczucie niższości wobec pisowców w Stalowej i kompleks Stalowej Woli.
pielęgnuj go dalej ale nie każdy ulega tego typu niskim pobudkom i podszeptywanym emocjom.

sto lat temu to jeszcze nie marzono o Stalowej Woli więc kto wie jak to będzie za sto lat.
poza kinem nie ma niczego takiego w Stw czego ja bym im zazdrościł.

jasio
2 miesięcy temu
Reply to  wojto

Tbg to potęga ma strefe ekonomiczną pod Wrocławiem ,Radomiem i Stalową Wolą

obywatel
2 miesięcy temu

Kolejny błazen powiązany z Partią Oszystów przyjechał ogłupiać mieszkanców miasta .

Bezczelny cwaniak niech spierd??? tam gdzie mieszka !

Jeden i drugi maja tupet bezczelny !
Trzeba jednak mieć pojeb??e po kopułą nieżle jak ten prehistoryczny celebryta ??

Mieszkaniec
2 miesięcy temu

A gdzie ten Gawlik był przez 8 lat

Statystyka
2 miesięcy temu

Wy naprawdę myślicie że jak głosujecie to decydujecie? Jesteście tylko frajerami którzy podpisali się na liście obecności i nic więcej bo każdy głos liczy się do frekwencji a wasza kartka z X nie ma żadnego znaczenia dla wyniku wyborów: liczy się tylko frekwencja

orzeł
2 miesięcy temu

spotkanie powinno się odbyć pod hsłem, „chce wasze pieniądze” Panie hołdys, odczep się pan od moich pieniędzy, nie słucham pana piosenek, czego chcesz pan ode mnie pieniądze z nowego podatku pt „opłata reprograficzna” Nagraj pan płyte i jak ktoś ją kupi to będziesz miał pan z tego pieniądz. Zagraj koncert, będzie pieniądz,a od moich WON! jak leci pana piosnka w radiu to dostajesz pan za to tantiemy, mało? Artyści z bożej łaski, których nikt już słuchać nie chce wyciągają łapy po nasze pieniądze. WON od moich pieniędzy. Nie słucham pana piosenek. Jak ide na koncert to kupuje bilet, jak chce audiobuka to go kupuje, jak nawet słucham na yutobe to też zbierasz z tego pieniadzę. WON od moich pieniędzy.

Maria
2 miesięcy temu
Reply to  orzeł

Szkoda czasu na takie prymitywne wpisy.
Cieszę się,że posłucham na żywo tak dobrego kandydata.A Pan Hołdys robi bardzo
dużo na rzecz zwiększenia świadomości obywatelskiej społeczeństwa/ tour de konstytucja /
Takich ludzi nam potrzeba.
Dość tej mowy nienawiści i szczucia!

orzeł
2 miesięcy temu
Reply to  Maria

niech se mówi co se chce, byle mi do kieszeni nie sięgał.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
38
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content