20.10 (piątek) Koncert HOSTIA + LAS TRUMIEN + SLAUGHTER OF THE SOULS, w sandomierskim Lapidarium

Naczelni polscy antyklerykałowie wraz z naczelnymi polskimi kronikarzami ludzkiego zepsucia łączą siły na wspólnej trasie obejmującej sześć polskich miast. Spodziewajcie się grożenia pięścią kościółkowi oraz makabrycznych opowieści przy ognisku„. Koncert w Sandomierzu odbędzie się w piątek 20 października br. w Lapidarium. Jako support wystąpi lokalna grupa Slaughter of the Souls.

HappyDying Productions zaprasza na HOSTIA + LAS TRUMIEN na wspólnej trasie
 
20.10. Sandomierz, Lapidarium
21.10. Skarżysko-Kamienna, Semafor
09.11. Łódź, Wooltura
10.11. Poznań, Pod Minogą
11.11. Bydgoszcz, Kuźnia
12.11. Wrocław, Liverpool
 
Bilety: 50 PLN w dniu koncertu

Zagrają:

 
  • HOSTIA – polskie objawienie ostatnich lat, które szturmem zdobyło serca miłośników grindcore’u w całym kraju. Ich dewizą są szybkie, brutalne i nie znające litości ciosy wymierzone w chorą i amoralną instytucję, na którą tak chętnie pieniążki wpłaca Wasza babcia. Wydali jedną EP-kę oraz trzy pełne albumy, z czego ostatni, „Nailed”, ukazał się w listopadzie 2022 nakładem Deformeathing Productions. Producenci prawdopodobnie najlepszego merchu, na jaki kiedykolwiek wydacie pieniądze.
 
  • LAS TRUMIEN – katowicko-wrocławska kolaboracja, skupiająca się na wszelkim złu, jakiego dopuścił się człowiek. Piwniczny sludge wymieszany z doomem plus polskie teksty bazujące na prawdziwych zbrodniach dokonanych przez najgorsze kreatury, jakie zrodziła nasza planeta. Na koncie mają cztery wydawnictwa sygnowane nazwą Piranha Music, a ostatnim z nich jest album „Głód Zabijania”, wydany w marcu 2023.
YT:
 
  • SLAUGHTER OF THE SOULS – niby nie powinno się oceniać książki po okładce, ale tu już sama nazwa jest swego rodzaju drogowskazem i gatunkową deklaracją jednocześnie. Melodyjny death metal a thrashowymi wpływami, inspirowany szwedzką szkołą ciężkiego grania.
 
info: organizator
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mariusz
3 miesięcy temu

kto z Bogiem Bog z nim

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content