Wybory 2023: Donald Tusk kandydatem na premiera. Oświadczenie liderów opozycji przed konsultacjami u prezydenta

Dzisiaj wspólnie z liderami partii demokratycznych potwierdziliśmy gotowość pełnej współpracy i tworzenia nowego rządu – powiedział dzisiaj Donald Tusk, prezentując oświadczenie liderów opozycji. Kandydatem na premiera będzie właśnie lider Platformy Obywatelskiej.

W ostatnich daniach liderzy partii opozycyjnych prowadzą negocjacje dotyczące umowy koalicyjnej, a co za tym idzie, podziału stanowisk w przyszłym rządzie. Przed rozpoczęciem konsultacji prezydenta RP Andrzeja Dudy z liderami opozycji, Donald Tusk, Szymon Hołownia, Władysław Kosiniak – Kamysz i Włodzimierz Czarzasty, wygłosili wspólne oświadczenie.

– Dzisiaj wspólnie z liderami partii demokratycznych potwierdziliśmy gotowość pełnej współpracy i tworzenia nowego rządu – powiedział lider PO Donald Tusk. – Liczę na konstruktywną pracę z prezydentem i szybkie decyzje – dodał.

– Formacje demokratyczne będą tworzyć przyszły rząd. Mamy większość i jesteśmy gotowi do rządzenia. Wspólnie dokonamy w Polsce zmiany na lepsze – mówił szef ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz.

– Wspólnie wskażemy u prezydenta naszego kandydata na premiera, przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska i zapewnimy pana prezydenta, że mamy większość do wyłonienia premiera, do powołania marszałka Sejmu i marszałka Senatu – dodał.

– Największą zbrodnią Prawa i Sprawiedliwości, abstrahując od wszystkich przestępstw, nadużyć i innych rzeczy, które zrobili, było to, że zmarnowali osiem lat naszego życia (…) Dlatego wszyscy dzisiaj tutaj jednym głosem apelujemy do prezydenta Dudy, żeby nie marnował ani sekundy więcej naszego czasu. Nasz czas, nie polityków ale Polek i Polaków jest bezcenny – przekonywał Szymon Hołownia, lider Polski 2050.

– Panie prezydencie, szanując instytucję i godność, jaką pan piastuje, chcę panu powiedzieć: koniec kombinowania. Jest większość w Sejmie, która wyłoni bez względu na to, jaką drogą pan pójdzie, rząd. Popieramy tę większość, stanowimy część tej większości – zwrócił się do prezydenta Dudy lider Lewicy, Włodzimierz Czarzasty.

foto: archiwum

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
118 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tutaj znajdziesz swoje miejsce
1 miesiąc temu

Czas na odbudowę Tarnobrzega, pierwsze to strefa i praca dla Tarnobrzeżan. Tanie mieszkania dla młodych. Inwestycje drogowe i kolejowe w Tarnobrzegu. Tanie śmieci i woda. Sprawiedliwości nadszedł czas.

Tutaj znajdziesz swoje miejsce
1 miesiąc temu

Rozrywka, kredyty, głupoty, marnotrawstwo tylko praca.

Bletka
1 miesiąc temu

Żebyś się nie zdziwił !!! Tak, jak wyborcy trzeciej drogi i zbieraniny lewicy, którzy głosując na te opcje polityczne w pakiecie dostali Tuska !!!! To prawie jak w Tarnobrzegu mieszkańcy głosowali na bezpartyjnego Bożka, a w pakiecie dostali Plutę i widać tego efekty?!? Miasto rozwija się w nieprawdopodobny sposób nowi inwestorzy, miejsca pracy, galerie, dworzec PKP, postój Taxi, najnowocześniejsza komunikacja, obwodnica i kolejne kredyty !!!!!!!!!!!!

Przerażony
1 miesiąc temu
Reply to  Bletka

Jak patrzę na ten bandycki wzrok i nienawistną twarz Tuska, to mnie przerażenie bierze co ten facet wymyśli przeciwko Polsce i Polakom. Tego typa już Polska przerabiała.
Jakim trzeba być naiwnym i co trzeba mieć pod sufitem, by ponownie dopuścić do koryta kogoś kto im zabrał godność, podniósł wiek emerytalny, niszczył Polskę i sprzedał Brukselce …

Gerwazy
11 dni temu
Reply to  Przerażony

Trzeba miec mozg z tego samego materiału co ma baran mosznę

Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Jeżeli w Niemczech, Białorusi i Rosji cieszą się z nowo wybranego rządu Tuska to borze dla Polski nie jest i nie będzie

Działacz
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

Ja mam nadzieję że nowy premier przywróci pozytywne relacje polityczno-gospodarcze z sąsiadami z którymi przez ostatnie lata uległy pogorszeniu „dzięki” nieudolnym rządom PiS

Przerażony
1 miesiąc temu
Reply to  Działacz

Pod sufitem masz coś nie tak? Jak pofolgują sąsiadom to zniszczą Polskę.

Działacz
1 miesiąc temu
Reply to  Przerażony

A niby dlaczego? Czekam na sensowną odpowiedź

Wujek Helmut
1 miesiąc temu
Reply to  Działacz

Gut. Herrr… Tusk nam pozytywne relacje z Polską zapewni.

Lola
28 dni temu

Jesteś jednym z tych najgłupszych co sprzedali POLSKE .

Zrozpaczony
1 miesiąc temu

Jak ten ludowy szuja może przyczyniać się do niszczenia mojego kraju przez Niemców. Jeszcze coś w tym wystąpieniu pieprzy o pojednaniu Polaków. Ja wnóczek kobiety która całe młode lata spędziła harując przymusowo podczas wojny u Niemca ja mu tego nie wybaczę. Myślę że historia też mu tego nie zapomnij że zaprzedał się diabłu i Niemcom. Tak samo jak urzędnicy kościelni którzy przed wyborami milczeli. Czy ten Tygrysek od chwili zbratania się z Płaczkiem jest cały czas na haju ?!
Pisiory też nie byli święci ale żeby tacy szuje wzięli ponownie w łapy mój kraj ?! 🙁
BOZE DLACZEGO NAS OPUŚCIŁEŚ ?
Ciekawe czy Tarnobrzeg za tych lewaków zyska to co zyskała Stalowa Wola za pisiorów.

Gość
1 miesiąc temu
Reply to  Zrozpaczony

NIGDY bo piniędzy nima i nie będzie.
Ilu już lewaków sprawowało władze Mastalerz Kiełb Pluta z Bozkiem a Tarnobrzeg coraz bardziej w czarnej dupie.

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

kiełb lewakiem odważna teza.
Mastalerz taki lewak a co święta kolędował z biskupem Nitkiewiczem.
prezydent Bożek też modelowy lewak 🙂

Gość.
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Nie udawaj większego idioty niż jesteś. Przecież wiesz ze to chodzi o tych co ich popieralu i co ich do tych koryt powsadzali W przypadku naszego miasta od lat jest to niezmiennie Tarnobrzeska żydo-komune. W Polsce to ci których mogłeś dziś zobaczyć na konferencji z Tuskiem na czele. 🙂

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Gość.

nie robi na mnie wrażenia za kogo mnie masz.
fakty pozostają bardzo niefajne dla prawicy – można pod lewicę podciągnąć Mastalerza ale nikt tyle szkód nie wyrządził miastu co Dziubiński i jego ludzie co przez trzy kadencje dobrze się bawili,ja wiem z którego komitetu do dziś startuje pan Jan i nawet mandaty zdobywa,pamiętam z czyjego ramienia startował Stasiak czy Wójtowicz.
Kiełb powoływał się na pana Jana i nazywał go swoim idolem,dostał w 2 turze poparcie pisu i Stasiaka by wygrał z Mastalerzem.
pan Bożek wszedł do lokalnej polityki gdy go z dyrektorstwa ów Mastalerz pogonił i startował do wyborów z komitetu… Kiełba.

swoją drogą jak nie lubię tuska tak zawsze to lepiej niż ten kieszonkowy wódz na kaczych nogach i skupiona w koło smoleńska sekta pod wezwaniem zimnego leszka.

Przerażony
1 miesiąc temu
Reply to  walt

„swoją drogą jak nie lubię tuska tak zawsze to lepiej niż ten kieszonkowy wódz na kaczych nogach i skupiona w koło smoleńska sekta pod wezwaniem zimnego leszka.”

Wiesz jaka jest rożznica zasadnicza między Tuskiem a tym jak go nazywasz nieładnie „wodzem na kaczych nogach”? ,Że ten pierwszy niszczył Polskę, a ten drugi coś usiłował zrobić dla Polski (patrz Stalowa Wola). Jak nie widzisz to do okulisty polecam się udać bo coś ze wzrokiem masz nie tak.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Przerażony

Wszystko pięknie i ładnie napisałeś ale gdyby nie te tłuste koty ( dla mnie świnie) ???
Miało ich nie być a są i to mnóstwo , całe rodziny świń , wieprzy, knurów i macior ?
I ta banda neo- sędziów jak asesor że stalowej w Tarnobrzegu – pisowski nominat z partyjnego nadania ???
Żadnej różnicy między nimi nie ma ?

Wujek Helmut
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Dziwna ta Polska mawiał nasz cesarz. Polacy wybierają ponownie takich co ich wcześniej niszczyli albo ich gospodarkę. Z korzyścią dla nas Niemców.

Pomidor
1 miesiąc temu
Reply to  Gość.

Walt nie musi udawać !

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Poczytaj waść treść uchwał na najbliższą sesję rady miasta ???

Ciekawa lektura :
kredycik na pokrycie deficytu o czym oszuści poinformowali

I DWA kredyciki o czym zapomnieli się pochwalić , po cichu chcą PRZEMYCIĆ hultaje a mowa o zaciągnięciu zobowiązania na ” Wembley” i ” punk selektywnego odbioru odpadów”???

Ale SKURW???? ludzi z Partii Oszustów!??
Tak HULTAJE ??

Kinegunda
1 miesiąc temu
Reply to  Gość

Nima i nie będzie – to zębów w d… e.

WYBORCA
1 miesiąc temu
Reply to  Kinegunda

i piniendzy w rzadzie tuska,chyba ,ze są w zakopanem?

Pacjent psychiatryka
1 miesiąc temu
Reply to  WYBORCA

Tam też ni ma.

Szczepan
1 miesiąc temu
Reply to  Zrozpaczony

Chopie Ty nie wiesz co się tu działo za dinozaurów. Tuskożarł (pra*125688 dziad Donalda) wszystkie jabłka Maciągowskim zjadł. Nigdy więcej!

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Zrozpaczony

wnuczek.
poproś babkę albo matkę by sprawdzali wpisy przed publikacją bo jak na patriotę to operujesz gorzej mową ojczystą nawet niż niejeden zdradziecki Niemiec.

Zrozpaczony
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Ja mam tam pisownie gdzie Merkel Tuska, ciebie i wam podobnych 🙂 Babcia niestety młodo zmarła bo powychodziły te przymusowe „wczasy” u Niemca. Tego samego któremu Tusk w dupe wchodzi za szwabskie srebrniki .

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Zrozpaczony

a widzisz część suwerena nie ma nic przeciw Niemcom,ba 12 milionów chętnie zamieni wypłaty 13 i 14 jeśli będą miały następować w ojro 😉
te niemieckie 300 eurosrebrników też pewnie by woleli niż bidne pińcet od pana glapińskiego i kaczuszki.

Wujek Helmut
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Ja, ja, gut. Wy do nas przyjechać na szparagi. Ja, ja.

Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  Wujek Helmut

Fak, fak

Okulickiego
1 miesiąc temu
Reply to  Zrozpaczony

Teraz płacz w stalowej woli.
Kurek z wydrukowanymi pieniędzmi się kończy.
Taka nasza Polska, ziemia jamnicka.

Patriota
1 miesiąc temu
Reply to  Okulickiego

Zanim się skończy to zrealizują to co zaplanowali. Skończy się dopiero jak dojdzie do władzy opozycja. Wtedy będą Polskę niszczyć pod dyktando szwabów i żabojadów.

no nie?
1 miesiąc temu
Reply to  Zrozpaczony

podejrzewam ze jedynimi lewakami ktore sprzyjalo tbg owi byla pzpr

Wycinka lasów pod strefę
1 miesiąc temu
Reply to  no nie?

Jeżeli nowa koalicja będzie rządzić i się nie rozpadnie, to najlepiej dla miasta będzie wybrać przyszłego prezydenta z tej samej opcji.
PiS to już przeżytek, co pewnie pozostałymi po tych rządach – długach, Stalowej się odbije czkawką. Ciekawe co teraz zmajstruje cudowne dziecko PiSu, tylko PAD ostatnie się u sterów, parlament i tak go ominie.
Oby TBG na tym skorzystało.

Strefa Tarnobrzeg leży i kwiczy
1 miesiąc temu

Linia do ckp chyba nie pójdzie przez letownie tylko najkrótszą drogą przez Tarnobrzeg

Wycinka lasów pod strefę
1 miesiąc temu

O ile CPK w ogóle powstanie

Wujek Helmut
1 miesiąc temu

Ja, nie powstanie. Po co wam Polaczkom lotnisko , u nas jest w Berlinie, to wystarczy.

napewno
1 miesiąc temu

bedziesz widzial cpk jak swinia niebo

na boczny tor
1 miesiąc temu

a czy wszystko musi isc pzrez tarnobrzeg?to tylko male nic nieznaczace miasteczko

Kinegunda
1 miesiąc temu
Reply to  na boczny tor

Ale większe od twojej pipidowy, gdzie psy dupa szczekają.

waldi
1 miesiąc temu
Reply to  Kinegunda

tbg mala pipidowka z wielkimi aspiracjami

waldi
1 miesiąc temu
Reply to  Kinegunda

no tak troszke wieksza dziura

mleczny_john
1 miesiąc temu
Reply to  Zrozpaczony

słychać wycie ? znakomicie 🙂
mieliście Polskę kaczyńską teraz będzie antykaczyńska bo ponad 4 mln ludzi więcej widzi w kaczyńskim zagrożenie i rozpasane złodziejstwo kolesi a nie rozwój.
złodziejstwo o jakim nowaki od tuska mogły tylko pomarzyć.
trzeba było trochę umiaru,uczciwości i przyzwoitości ale kto by się tego spodziewał po tym karle moralnym i jego akolitach ? tylko ostatni naiwniacy i głupcy lecący na jego jałmużnę.
to sprytne dać jednym kilka stówek a dla siebie kraść miliony vide obajtki,hoffmany i reszta smoleńskiej hołoty.

walt
1 miesiąc temu

było 8 lat festiwalu rozdawnictwa,polskości i patriotyzmu a teraz znowu te Niemce hehehehehe

ale zawsze to milej niż te pisowskie szmaciury,kłamcy i geszefciarze 🙂

zabawne,że stawiający na duże miasta tusk nigdy nam tego pociągu ekspresowego na euro 2012 nie zrobił.
s74 też nie skończył.
a projekt ma już ze 40 lat.

no ale jak na 8 lat kaczyńskiego z kolesiami co niby wspierają prowincję to nadal pociągi u nas na prowincji kiepsko a i s74 jak nie było tak nie ma.
więc co to dla mnie za różnica ?

właściwie to jedyna radość dla tych z kompleksem Stalowej,że się im może w końcu urwało 🙂

waldi
1 miesiąc temu
Reply to  walt

oj biedny jestes czlowieku

walt
1 miesiąc temu
Reply to  waldi

mam nadzieję,że ty za to wykorzystałeś te 8 lat bezprecedensowego złodziejstwa i obłowiłeś się jak morawieccy,szumowscy,rydzyk,obajtek albo choć dostałeś fuchę jak córka tadka cymańskiego 😉

Jon Pedro
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Oj,Błaznie, sam ze sobą piszesz.!!

Wujek Helmut
1 miesiąc temu
Reply to  Jon Pedro

Ja, ja. Im bardziej Polaczki jesteście skłoceni tym lepiej dla nas Niemców.

Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  Wujek Helmut

FAK

wojtek
1 miesiąc temu
Reply to  walt

capie powiedz w koncu co konkretnie ci ukradziono

hehe
1 miesiąc temu
Reply to  wojtek

niech zgadne rozum?

walt
1 miesiąc temu
Reply to  wojtek

Próbujesz używać wezwań rodem z domu rodzinnego widzę ale pomyliłeś mnie ze swoim starym pajacyku.

Działacz
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Typowy pisior – oni tak mają

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Rozumiem , że na Kaczyńskiego można nie głosować ale na dziecko niemieckie ??? to już przesada ?

https://plejada.pl/newsy/donald-tusk-kim-byli-jego-rodzice-z-ojcem-nie-mial-dobrych-relacji/w02ee97

walt
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Piękna opowieść rodzinna.
Rzecz wvtym tylko,że ja jak co wybory oddałem głos na lewicę bo tuska mam za soft libka i konserwę.
Natomiast tusk będzie mniejszym złem niż kapłani smoleńskiej sekty tylko lub aż tyle…

Wujek Helmut
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Ja, ja, Donald naszym człowiekiem w Warszawie.

Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  Wujek Helmut

FAK

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Wujek Helmut

To nie jest zła wiadomość wcale zwłaszcza patrząc dokąd idzie polska produkcja od lat i jak od lat wzrasta wymiana handlowa z Niemcami.
Dla wielu firm produkcyjnych od spożywki po przemysł maszynowy jest to błogosławieństwo.
Spodziewam się,że rynek niemiecki jest odbiorcą sporej części produkcji Tarkonu czy tylko pośrednikiem na rynki azjatyckie zakładu mechanicznego z Machów Zdrój 😉
Wielu wciąż to przeraża i się antyniemiecką retoryką gra ale jak przychodziły niemieckie eurostebrniki przez lata to nawet patrioci chciwie wyciągali po nie swoje łapy 😉

Logiczny
1 miesiąc temu
Reply to  walt

„było 8 lat festiwalu rozdawnictwa,polskości i patriotyzmu a teraz znowu te Niemce hehehehehe”

Było 8 lat likwidowania biedy. Dzieci wreszcie wyjechały na wakacje i nie chodziły głodne do szkoły. Emeryci też zyskali. Zyskały miasta i wsie… Znalazły się pieniądze na wiele inwestycji i bynajmniej nie tylko z funduszy UE.

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu

Powtórka z historii już zapomnieliście 8 lat rządów POpaprańców. Jednak Polak przed i po szkodzie dalej głupi albo jesteśmy Narodem który lubi dostawać baty i być wyzyskiwany przez innych. Albo ewidentnie zadziałał syndrom sztokholmski, tak czy siak idziemy na dno jako suwerenne i niepodległe państwo – witaj kołchozie UE !

tussk nienormalnosć.jpg
WYBORCA
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

O PREMIER?SUPER WYBRALIŚCIE,MOJE KONDOLENCJE

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  WYBORCA

Gdybyś zapomniał że zagłosowałeś na zorganizowaną grupę przestępczą , a tym samym będziesz współodpowiedzialny !

tusk złodziej.jpg
obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

O podwyżce wody z wodociagów w Tarnobrzegu już wiesz ???

Banda pisowców usadowionych w wodach polskich już podnosi masowo ceny wody i odprowadzania ścieków – bo już po wyborach .

Teraz już można ???
Ciekawe ile bożek lokalny dopłaci do wody ?
Przecie nie oszust i nie kłamca
– słowa dotrzyma !

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Poczytaj dokładnie kto trzyma łapę na tzw. Wody Polskie – jest to żydowska firma która przejmuje strategiczne zasoby jaką jest woda ! Po za tym PIS, PO jedno zło !

Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

TO ZNOWU TY. – KONFIDENCIE.!!

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Poczytaj o tym jak pisowski nominat z TK traktuje państwowa kasę – limuzyna służbową po WÓDE i śledzie i zapewne jeszcze w godzinach pracy !
TO JEST PRAWDZIWE OBLICZE
” solidarnie Z Polski” jak i pisowskich partyjniaków „.

To nie jest tak jak w kabarecie
” dobrzy ZŁODZIEJE bo się dzielą ”
Złodziej to złodziej , czy się dzieli czy nie , czy okrada z pieniędzy czy z prawdy .

W słownikach jest zawsze ” złodziej – ten co kradnie” .

Kinegunda
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

WITAJ – WIELKI DONALDZIE.!!

Logiczny
1 miesiąc temu
Reply to  Kinegunda

Ty tak na serio?

WYBORCA
1 miesiąc temu

NIE DAJ BOŻE!!!

robertlewandowski
1 miesiąc temu

Puki PIS ma jeszcze większość w sejmie powinien ogłosić teraz referendum i zapytać jak Polacy uważają z kim PIS jako partia która wygrała wybory powinna stworzyć koalicje bo wielu jak nie większość głosowało na Trzecia drogę a właściwie na PSL z nadzieja ze PSL stworzy koalicje z PIS.I myślę ze w referendum tak właśnie wybraliby ludzie.A wtedy PSL musiałby sie z tymi głosami liczyć bo teraz to Kamysz sam decyduje ale wiadomo ze bardzo dużo członków PSL woli koalicje z PIS a nie z ryżym szwabem zdrajca narodu.

Kinegunda
1 miesiąc temu

Szacunek dla Pana Donalda Tuska – za obalenie pisowskiej propagandy. Teraz trzeba tych pisowców rozliczyć.

WYBORCA
1 miesiąc temu
Reply to  Kinegunda

szacunek za podniesienie wieku emerytalnego,vatu?a może PIS obciął emeryturkę?

Nieprzespane noce
1 miesiąc temu
Reply to  WYBORCA

Wiek to konieczność, chyba że zaczniemy mieć coraz więcej dzieci. Smutne, ale prawidziwe.

Logiczny
1 miesiąc temu

Wiek to nie konieczność. Starsi na emerytury (60 kobiety, 62 lata mężczyźni), ustąpić miejsca pracy młodym.

Pacjent psychiatryka
1 miesiąc temu
Reply to  WYBORCA

Ślepa baba i zacietrzewiona z nienawiści do Jarka.

Wujek Helmut
1 miesiąc temu
Reply to  Kinegunda

Jawohl Kinegunda. Nasz człowiek w Warszawie…. zrobi co trzeba byśmy Polskę zdobyli bez ani jednego wystrzału. Co się nie udało w latach 1939-1945, uda się teraz.

Piękne czasy szparagów
1 miesiąc temu

Wrócą czasy haratania w gałę. Bardzo szybko młodzi się przekonają na nowych starych politykach z KO PSL czy komuniście czarzastym.. No ale najwidoczniej należy sie nam ten los. Tylko idiota robiąc cały czas to samo, oczekuje innych rezultatów.

Nieprzespane noce
1 miesiąc temu

A co ten PiS miał do zaoferowania młodym pracującym 30-paro latkom? NIC! Poza wysokimi cenami żywności, nieruchomości i demotywowaniem do pracy przez płacenie Karinom po 500 PLN.
Tusk to żadna alternatywa, ale suweren tak wybrał. Będzie zle to pogoni się i Tuska jak w 2015. Ludzie wcale nie są tacy głupi jak myślą na Nowodworskiej czy innych klikach warszawskich.

WYBORCA
1 miesiąc temu

zanim pogonią to nic już w kraju nie zostanie,tylko bieda i bezrobocie,głód i słynne piniendzy nima i nie bedzie

Tytan
1 miesiąc temu
Reply to  WYBORCA

Nie licz na kogoś – licz na siebie.

Nieprzespane noce
1 miesiąc temu
Reply to  WYBORCA

8 lat Tusk wojował i spotkała go kara. Ma wiele negatywnego elektoratu, będzie mieć patrzone na ręce, tak jak jego stara gwardia.

Dziad z Tarnobrzega
1 miesiąc temu

Patrzenie nie wystarczy , takie łapska trzeba uciąć gilotyną.

Wujek Helmut
1 miesiąc temu

Zanim pogonisz Tuska, przez cztery lata popracuje na naszą korzyść.

Nieprzespane noce
1 miesiąc temu
Reply to  Wujek Helmut

Oby tak było, wuuujjjuuuu!

Anonimowo
1 miesiąc temu

TO ZNOWU. TY. – KONFIDENCIE.!!

Nieprzespane noce
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Gonić konfiturę, karać donosicieli.
Mylisz mnie z kimś Galu.

Logiczny
1 miesiąc temu

…”suweren tak wybrał.”

Chyba przez przypadek.

As
1 miesiąc temu

Przypomnę tylko ,że rząd PS miał zaplanowany deficyt na przyszły rok na poziomie 344 miliardów. W takim tempie chcieli nas dalej zadłużać. Z funduszami byłoby to pewnie bliżej 500

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  As

Już widzę te wszystkie spełnione obietnice PO, SLD- lewicy i trzeciej drogi ????

Jak tu pogodzić to wszystko ???

Dziad z Tarnobrzega
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Nie trza godzić, bo to były bajki na dobranoc.

Tarnobrzeżanin X
1 miesiąc temu

Wydawało mi się, że jest to portal regionalny. Jednak widzę, że robi się tu syf ogólnopolski. A użytkownicy tego forum skakają sobie do gardeł bo jeden jest za Tuskiem a drugi za Kaczorem … inny jeszcze jest za pedałami i aktywiszczami z Lewicy. A Ci wszyscy mają i mieli wywalone na Tarnobrzeg. Co szczególnie przekładało się i będzie przekładać na wszelakie dofinansowania właściwie „nie przyznawane” niż „przyznawane”.

obywatel
1 miesiąc temu

A czytałeś jak pisowski nominat w TK jeździ limuzyna po wóde i śledzie ponoć w godzinach pracy ???

WYBORCA
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

a czytałeś ,jak peowcy mówili,że paliwo w Polsce jest za tanie?włącz logiczne myślenie

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  WYBORCA

A czytałeś , że pisowski wójt opowiadał, że po wyborach paliwo też nie zdrożeje ???
Przejdź się na stację i porównaj ceny ??

A to dopiero początek , niebawem VAT na żywność powróci, ceny wody dla mieszkanców Tbg też od nowego roku i tak przez trzy lata.
Poczytaj też o frajerach z Tbg w sprawie OZE .
Zobaczymy też co z tzw tarczą ??

WYBORCA
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

no peowcy szczekali ,ze paliwo za tanie,a i tak ciemnota głosowała na komune i tych od pieniendzy niema i nie bedzie

Tarnobrzeżanin X
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

a Ty dalej swoje Masakra! Jaki to ma bezpośredni wpływ na Tarnobrzeg? Który to nominat?

obywatel
1 miesiąc temu

Na Tarnobrzeg żadnego
ale na każdego mieszkańca miasta
ale najwyraźniej problem ze zrozumieniem ???
Jedna banda na obiecywała, druga banda na obiecywała
a i tak tylko świnie, wieprze, knury i maciory się tylko wymienią na korycie.
Jednym dadzą a innym odbiorą aby dać a wszystkim zabiorą aby było w korycie tym wybranym ?

Tarnobrzeżanin X
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Może i masz rację w 100% ale Twój sposób wypowiadania się raczej świadczy o znacznym upośledzeniu mózgu. Ciekaw jestem czy byś miał odwagę w rzeczywistości a nie na necie używać takich słów cyt. „świnie, wieprze, knury i maciory”

obywatel
1 miesiąc temu

Człowiek żaden normalny by cudów nie obiecywał ?
Adres pomyliłeś z tym upośledzeniem ??
Czy normalny człowiek czy upośledzony może bzdury opowiadać ??

Widzisz – patrz gdzie Kołodziejczak z PO ( teraz) zaszedł ???
Zresztą nie tylko on !

Tarnobrzeżanin X
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Adres jak najbardziej poprawny. Człowieku ogarnij się! Używasz bez opamiętania wyzwisk i formułujesz masę obraźliwych tekstów. Właściwie mało która Twoja wypowiedź ich nie zawiera. Już nie mówiąc o słownictwie oderwanym od rzeczywistości typu „waść”.

obywatel
1 miesiąc temu
Anonimowo
1 miesiąc temu

Nie dziw mu się – on ma żółte papiery.

Tarnobrzeżanin X
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Rzeczywiście na to wychodzi.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Oho – psychiatrzy tarnobrzescy się znaleźli .

nick+kerszoł
1 miesiąc temu

przenośnia obywatelska w ”akcji” , ruda przenośnia….

Tytan
1 miesiąc temu
Reply to  nick+kerszoł

A Pismo Święte mówi, unikajcie naznaczonych ( min. rudych)

Kinegunda
1 miesiąc temu

W końcu właściwy człowiek, na tym stanowisku.!! Teraz powinienien rozliczyć swojego poprzednika za kłamstwa publiczne ( min. obiecane pieniądze dla piłkarzy).

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu

Smutne ale prawdziwe !

tusk folksdojczaaa.jpg
Wujek Helmut
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Ja, ja. Pozytywna dla Niemiec jednostka.

Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  Wujek Helmut

Ty z żółtymi papierami, weź lekarstwa.

Pacjent psychiatryka
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Jak go widzę w telewizorze to trzymam ręce w geście powitalnym hitlerowców (rączka uniesiona, prawa do góry). Mam wtedy wizję IV Rzeszy. Widziałbym go jako wodza naczelnego.

WYBORCA
1 miesiąc temu

przywiózł już te pieniądze?

WYBORCA
1 miesiąc temu

przywiózł już te pieniądze co obiecał?

Beno
1 miesiąc temu
Reply to  WYBORCA

Tak przwiozl , leżą na ulicy, nic tylko brac

Dziad z Tarnobrzega
1 miesiąc temu
Reply to  WYBORCA

Najprzód je blokował z innymi wrogami Polski, teraz je odblokuje a jak go Brukselka wyroluje to Polska wyjdzie po dwakroć do tyłu . Jeden wróg z Polski drugi brukselski.

Patriota
1 miesiąc temu

Z tym typem co na fotografii Polska przepadnie, zniknie z mapy Europy. Nie wolno go dopuścić do jakiegokolwiek stanowiska. Precz z Polski do Reichu !!!

Emeryt
11 dni temu

Oddajcie mi moja emeryture i.przez te lata stracilem 755 tys zł,teraz prosze o zwrot z odsetkami,jak ja mam zyc za 3700 zl?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
118
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content