Tarnobrzeg jednym z gospodarzy piłkarskiego Euro kobiet U-19

W czerwcu 2025 roku na Podkarpaciu odbędą się mistrzostwa Europy kobiet do lat 19. Na stadionach w Mielcu, Rzeszowie, Stalowej Woli i Tarnobrzegu odbędzie się łącznie 15 meczów. We wtorek w Rzeszowie odbyło się jedno z pierwszych oficjalnych spotkań organizatorów tego wydarzenia.

Choć do turnieju zostało ponad półtora roku, to już teraz zaczyna się sporo dziać. Za nami pierwsze, ale bardzo ważne spotkanie: Warsztaty dla Miast Gospodarzy Mistrzostw Europy UEFA U-19, na których zjawili się przedstawiciele Mielca, Rzeszowa, Stalowej Woli i Tarnobrzega, osoby głównie z urzędów miast i osoby odpowiedzialne za stadiony. Nie mogło zabraknąć też przedstawicieli Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej z prezesem Mieczysławem Golbą na czele oraz wiceprezesem Wiesławem Ladą i Kamilem Hajdukiem z zarządu związku.

Dyrektor turnieju Marek Doliński z PZPN, wraz z osobami odpowiedzialnymi za kluczowe kwestie organizacyjne Mateusz Andrzejczak i Dorian Dziubiński przedstawili plan działania oraz wytyczne Europejskiej Federacji Piłki Nożnej (UEFA) jeśli chodzi m.in. o stadiony, jak i bazę noclegową.

Przedstawiciele PZPN wizytowali też potencjalne boiska treningowe dla poszczególnych reprezentacji uczestniczących w mistrzostwach.

Już w listopadzie odbędą się pierwsze wizytacje z UEFA. Przedstawiciele federacji przeprowadzą inspekcję stadionów pod względem spełnienia wymogów organizacji ME.

Mistrzostwa Europy U-19 kobiet na Podkarpaciu odbędą się w czerwcu 2025 roku. Na 15 czerwca zaplanowany jest mecz otwarcia z udziałem reprezentacji Polski, tego samego dnia rozegrane będą też trzy inne spotkania. W mistrzostwach uczestniczyć będzie 8 zespołów z Europy wyłonionych w drodze kwalifikacji. Zespoły rozpoczną rywalizację od fazy grupowej (dwie grupy po 4 zespoły). Po dwie najlepsze drużyny zagrają w półfinałach, których zwycięzcy zagrają finał o mistrzostwo Europy.

Łącznie na Podkarpaciu odbędzie się 15 meczów, 12 w fazie grupowej, dwa półfinały i finał.

Mistrzostw Europy kobiet do lat 19 rozgrywane są od 1998 roku, początkowo jako ME U-18, obecna nazwa obowiązuje od 2001 roku i rozgrywane są co roku.

W tym roku mistrzostwa odbyły się w Belgii, ale Podkarpacie przeszło wstępny test, gdyż w kwietniu było gospodarzem turnieju kwalifikacyjnego ME właśnie w kategorii kobiet do lat 19. Polki pod wodzą trener Katarzyny Barlewicz były bardzo bliskie awansu i wyjazdu do Belgii, ale ostatecznie 1. miejsce zajęła reprezentacja Czech.

Mistrzostwa Europy kobiet do lat 19 odbędą się również w 2024 roku, a ich organizatorem będzie Litwa.

Info i foto: Podkarpacki Związek Piłki Nożnej

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
74 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ametyst
1 miesiąc temu

Najwyższa pora by tarnobrzeski MOSiR wynegocjował z PZPN i Ministerstwem Sportu dotację na dokończenie modernizacji stadionu i wykonanie oświetlenia płyty boiska , podświetlenie trybun i wykonanie kompleksowej modernizacji płyty boiska ( drenaż i podgrzewanie) Sytuacja nadarza się idealna, by w/w organizacje sypnęły parę milionów i w końcu zakończyć modernizację stadionu Siarki. Jeśli tak się nie stanie okaże się, że zarządzający stadionem MOSiR , Klubem Siarka, Wydziałem sportu UM i działacze, niestety nie nadają się do swoich funkcji … Oby się okazało, że Ci wszyscy staną na wysokości zadania i tarnobrzeski stadion wkroczy w XXI wiek. .

Inwestor spoza TBG
1 miesiąc temu
Reply to  ametyst

To należy przenieść szkołę nr 3 z ul. Kochanowskiego przypominającą baraki w miejsc szkoły nr 5 na ul. Dekutowskiego, którą za wszelką cenę obecne władze miasta chcą doprowadzić do ruiny, a teren sprzedać jednemu z lokalnych przedsiębiorców !!! Pozyskać faktycznie środki z Ministerstwa Sportu i Turystyki i przy ul. Kochanowskiego wybudować trybunę z prawdziwego zdarzenia oraz założyć oświetlenie i podgrzewaną płytę boiska. Wówczas to wszystko ma sens. Bo w tej chwili nie ma ani szkoły, ani boiska, tylko dziadostwo na miarę Tarnobrzega i obecnych władz miasta. Jak w przypadku komunikacji miejskiej, dworca PKP, postoju taxi, nieudolnej obwodnicy, terenu zrekultywowanego na Wisłą. W tym mieście wszyscy duszą się we własnym sosie, a jak powstanie KASYNO, to dopiero będzie się działo.

Buszujący+w+ryżu
1 miesiąc temu

Taaaa tereny sprzedać, chciałbyś może? Wydać kasę na stadion dla okręgówki? I kto ma to finansować? Miasto? Czy klub? Bo klub wisi od lat na mieście i wysysa jak wampir. Sorki, ale większych bzdur dawno nikt tu nie upisał.

Inwestor spoza TBG
1 miesiąc temu

Czytaj ze zrozumieniem bo beczysz jak baran i masz pojęcie o funduszach i dotacjach, jak obecny prezydent z jego kumplem V-ce. Wygląda jakbyś był uczniem B…. nieuku, skoro nawet krótkiego tekstu ze zrozumieniem nie umiesz przeczytać. Polecam wróć do tematu SP5 i propozycji obecnie panujących, a jak nie to dalej buszuj w ryżu buszmenie.

Rolnik
1 miesiąc temu

Zaorać tą mieścinę do reszty i nasadzić ryżu, a na stadionie zasiać kukurydzy. Zostawić jedno pastwisko, aby służyło za boisko. Wówczas jedyne imprezy jakie będą to dożynki i potańcówki. Wszystko będzie wówczas dopasowane do Twojego okręgowego poziomu !

Absolwent
1 miesiąc temu

SP nr.3 to od początku swojej działalności jest szkoła sportowa i jej przenoszenie w inne miejsce byłoby największą głupotą jaką można by zrobić poza tym budynek szkoły jest co prawda z lat 60 i różni się swoim wyglądem od innych tarnobrzeskich szkół ale przeszedł kapitalny remont kilka lat temu i nazywanie go „barakiem” jest totalną głupotą. Jest to chyba jedyna szkoła podstawowa w mieście do której byli uczniowie mają sentyment i mile wspominają lata które tam spędzili

Uczeń z prowincji
1 miesiąc temu
Reply to  Absolwent

Pamiętam jak chłopcy ze wsi ogrywali takich sportowców, jak Ty z SP 3,w turniejach piłki nożnej. Ta szkoła jest tylko z nazwy sportowa

Absolwent
1 miesiąc temu

Masz na myśli turnieje dzikich drużyn ? Brałem w nich udział i wyniki były różne jak to w sporcie ale pływaków mieliśmy jednych z najlepszych w południowo wschodniej Polsce

Nieanonim
1 miesiąc temu
Reply to  ametyst

Tylko po co? Dla niespełnionych piłkarzyn? Ludzie, skończcie z tym absurdem gdzie miasto dopłaca miliony do klubu, który nie potrafi na siebie zarobić. Bo przy obecnej sytuacji finansowej miasta to stadiony są nam najpotrzebniejsze.

ametyst
1 miesiąc temu
Reply to  Nieanonim

Po to, że są w Tarnobrzegu mieszkańcy ( około 2 tysiące na meczu) w odróżnieniu od ciebie, którzy nie tylko żyją tym co w sadzie urośnie, jak obrodzą buraki i czy tata sadzi antonówki ale również maja zainteresowania, także sportowe, i dobro klubu wizytówki naszego miasta ( nie koniecznie twojego) leży im na sercu. Nie dla niespełnionych piłkarzy ale dla wiernych kibiców Siarki Tarnobrzeg, rozumiesz ?! Miasto i owszem dopłaca ale na tym polega dbanie o markę o dobro historycznej organizacji, którą należy wspierać! To klub który jest znaną marka w Polsce , kiedyś kilka lat w ekstraklasie i każdy kibic sportowy w Polsce jeśli słyszy Siarka to wie, że Siarka jest tylko jedna – SIARKA TARNOBRZEG! Pewnie Ty niewiele masz wspólnego ze sportem i nie rozumiesz ale w większości miast polskich kluby, które są marką i maja historyczne osiągnięcia na miarę Polski i Europy są wspierane i dotowane z budżetu miast. Stadion natomiast to też wizytówka miasta i należy jego modernizację dokończyć by służył nie tylko piłce nożnej ale mając oświetlenie może być wykorzystywany na różne imprezy również kulturalne jak np koncerty itp. Fabryki , praca dla ludzi ale równolegle rozwijać i dbać trzeba o pozostałe dziedziny życia jak… Czytaj więcej »

walt
1 miesiąc temu
Reply to  ametyst

zerknij na portal 90 minut i zweryfikuj swoją mitologię o 2 tysiącach widzów.

a te mityczne 2 tysiące to jaki procent mieszkańców Tarnobrzega chociaż wiesz?

......
1 miesiąc temu
Reply to  walt

1092, 1820, 1873, 1695, 1989, 1614, to mało na 4 ligę ? dodam, ze jest to najwyższa frekwencja w całej lidze pośród takich miast jak min. Kraków, Tarnów czy podobnych wielkościowo Dębica, Krosno, Ostrowiec. a może na Ligę Mistrzów tenisa chodzi więcej? Chcesz czy nie jest to rozrywka nr 1 w tym smutnym mieście i trzeba się z kibicami liczyć bo potencjał jest na 2x więcej.

walt
1 miesiąc temu
Reply to  ......

czyli wpis ametysta był kłamstwem bądź nieudaną manipulacją tak ? okey.

widać obecna Rada i prezydent bardzo się z nimi liczą skoro finansują im ich hobby.

ametyst
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Napisałem około, czy rozumiesz co to znaczy około ? Około znaczy, że jest w przybliżeniu, a liczby jakie napisał ….. 1820,18701695 czy 1989 są właśnie zbliżone do 2 tys. To nie żadne mityczne tylko prawdziwe liczby, a w przypadku awansu do wyższej ligi zwiększają swoją objętość , że tak powiem ;). Około 2 tys. Tarnobrzeżan to bardzo duży procent mieszkańców jak na warunki tarnobrzeskie, którzy cyklicznie i regularnie odwiedzają stadion Siarki i uczestniczą w zawodach sportowych . Powtórzę, wskaż mi inną imprezę czy to sportowa czy kulturalną. która przyciąga około 2 tys ludzi co 2 tygodnie. no proszę co to za impreza? Oczywiście , że władze miasta muszą się liczyć z taka regularną frekwencją i muszą też dbać o markę SIARKĘ TARNOBRZEG, gdyż to dobro wszystkich prawdziwych Tarnobrzeżan. To blisko 70 lat tradycji, to 3 pokolenia ludzi, kibiców, działaczy i zawodników, ich wzruszeń radości i smutków, każdy normalny człowiek identyfikujący się z danym miejscem zamieszkania dba o takie wspólne dobro … Jednie malkontenci, przybysze źle życzący miastu i różni frustraci będą psioczyć, narzekać i pluć we własne gniazdo … To tyle w temacie Szanowny Panie :).

Wyj
1 miesiąc temu
Reply to  ametyst

Pan jest plawiakiem? Boli Siarka? Piecze dupa? Ma pięć i boleć Tarnobrzeg to KS Siarka czy się podoba czy nie. To historia 4 pokoleń a nawet pięciu, to nie ma ceny, chyba, że dla kneddli z plawa

ametyst
1 miesiąc temu
Reply to  Wyj

Widać panie Wyj czytanie ze zrozumieniem nie jest mocna stroną. 🙂 Nie jestem pławiakiem jestem od wielu pokoleń Tarnobrzeżaninem i kochałem Siarkę jak pana indyk za siurka targał po podwórku … 🙂 Tylko bez urazy, każdego kiedyś targał 😀

johny sielec
1 miesiąc temu
Reply to  Wyj

wyj dzikowioki wyj wyj

no nie?
1 miesiąc temu
Reply to  Wyj

siara powstala za gierka

Wyj
1 miesiąc temu
Reply to  ametyst

To nie do ciebie. Przepraszam

walt
1 miesiąc temu
Reply to  ametyst

gwoli ścisłości poniżej 2 tysięcy. 2 tysiące to niewiele ponad 4% mieszkańców miasta. gmina Tarnobrzeg wyjątkowo dba o interes kibiców a zwłaszcza udziałowców prywatnej spółki od kopania wszak przez ostatnie 12 lat kosztowało NAS MIESZKAŃCÓW około 25 milionów złotych licząc gotówkę i barter. czy dumni filantropi ze spółki zainwestowali w tą inicjatywę choć 10% tej sumy ? czy to nie z pieniędzy Mieszkańców dotuje się MOSiR Tarnobrzeg,który bezpłatnie utrzymuje stadion ? jakiego rzędu są to pieniądze ? piszemy o mieście w którym trzeba pisać projekty do BO by dzieci w przedszkolach miały wymienioną zużytą już i nierzadko 30 letnią wykładzinę ? o mieście gdzie takich problemów jest cała masa. ja rozumiem,że pan jest mieszkańcem i ja jestem mieszkańcem tego samego miasta i w czym innym widzimy priorytety. jeśli pana zadowala 4 czy 5 poziom rozgrywek (nie do końca łapię się w tych klasyfikacjach) to okey ale warto jednak zerknąć co przez te kilkanaście lat i ponad 20 milionów osiągnięto ? ano niewiele bo zdaje się klub nie ma nawet pół własnego boiska. użytkujący tereny miejskie na Zwierzyńcu utyskują,że niespecjalnie się o tamte boiska dba a dzieciaki wysyła do trenowania na obiektach miejskich i przez zatrudnionych przez wspomniany MOSiR trenerów i… Czytaj więcej »

wojto sandomierz
1 miesiąc temu
Reply to  ......

ostrowiec jest od was 2 razy wiekszy

Kolargul
1 miesiąc temu

Po wyj sobie do księżyca, bo dobrze ci zrobi.

waldi
1 miesiąc temu
Reply to  ametyst

rozwiazac pzpn zaprzestac dotowania przez panstwo tego dziadostwa jesli ktos chce grac w pilke niech robi to za wlasne pieniadze

Łysy
1 miesiąc temu
Reply to  ametyst

I zadaszenie trybuny od strony szkoły. A tak nawiasem mówiąc tam też powinni być wpuszczani widzowie a nie tylko na główną

Nie kret
1 miesiąc temu
Reply to  Łysy

Na małą trybunę świeci słońce i zapewne niewiele z niej z tego powodu widać co się na boisku dzieje. To może być przyczyną niewpuszczania na nią kibiców, jeśli to prawda z tym niewpuszczaniem.

Adidas
1 miesiąc temu
Reply to  Nie kret

Trzeba by Dziedzica zapytać dlaczego tam nie są wpuszczani widzowie prócz kibiców przyjezdnych o ile już przyjadą

odp
1 miesiąc temu
Reply to  Adidas

był taki mecz ze była cała trybuna zapełniona od szkoły
ale nie oszukujmy się na ta ligę nie przyjedzie wiecej przyjeznych niz 500 osob

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Łysy

Spoko – trybunkę się wyremontuje, jest czas – bezradni klepną kasiorkę pod pretekstem reklamy miasta i jego prestiżu zgodnie ze zwyczajem ” wyrażenie zgody na zaciągniecie zobowiązania !
Akcjonariusz zasiadający w BEZRADZIE tego przypilnuje !

Robert
1 miesiąc temu
Reply to  ametyst

Kiedy przeczytam że powstaje nowa fabryka i będzie praca dla młodych i nie tylko, tak wiem lato mineło potancówki zakończone, pora na kolejne bzdety….i tak bez końca, same pierdolety z których nie ma nic dla poprawy życia mieszkańców.

Bolesław Wstydliwy
1 miesiąc temu
Reply to  Robert

Będzie będzie spokojnie fabryka małp i rezerwat dzikich stworzeń

walt
1 miesiąc temu
Reply to  ametyst

młodzieżowe mistrzostwa czy to chłopców czy dziewcząt na poziomie u 19 odbywają się dość wcześnie,w dodatku w czerwcu więc poza stadionami gdzie oświetlenie jest obsłużą je spokojnie i takie bez oświetlenia wszak o 16/17 też jakieś mecze będą rozgrywane – by się na siebie nie nakładały – a w Stalowej czy zwłaszcza w Mielcu gdzie prawie zawsze grało się na najwyższym poziomie na Podkarpaciu oświetlenie jest.
mało to do stadionu jako mieszkańcy dopłacamy rok rocznie czyniąc z tego drogie prezenty uwłaszczonym i dumnym filantropom ze spółki akcyjnej,którzy sprytnie utrzymują ją z kasy mieszkańców czesząc ich jeszcze na biletach ?

walt
1 miesiąc temu
Reply to  walt

teraz jeszcze będziemy coś fundować bogatym grabarzom polskiej piłki ze skompromitowanego acz najbogatszego związku sportowego ? kpina.

KS ST
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Nie podpowiadaj pan, kosza zniszczyli, siatkę zniszczyli, teraz chcesz żeby zniszczyli piłkę, a kasy z oszczędności jak nie było tak nie ma. Będą zaciągać dalej kredyty na jakieś wyimaginowane projekty. Odbudować ww. sekcji nie ma komu, zniszczyć łatwo odbudować nie, bo tam trzeba ludzi z zapałem a takich u nas niedostatek. Dej pan spokój i nie buntuj ludzi. KS Siarka to jedyna godna rozrywka i radość dla tych około 2 tys. ludzi. KS Siarka to Tarnobrzeg.

KS
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Panie dej pan spokój. Nawet słynna Barcelona naszej Siarki nie pokona

robertlewandowski
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Oświetlenie to nawet jest w Sieniawie.

Sebastian
1 miesiąc temu

Skąd to wiesz ?

mala dziura wielkie aspiracje
1 miesiąc temu
Reply to  ametyst

wy tylko ciagle cczegos chcecie a to s 74 a to cpk a to niewiadomo czego

Wuj
1 miesiąc temu

Plawo ty to masz tupet.

Nieanonim
1 miesiąc temu

I powtórka największego błędu z Euro 2012 czyli: BRAK INFRASTRUKTURY.

Jak wyobraźcie sobie jazdę między miastami droga lokalną nr 9 albo połączenie Mielec – Stalowa Wola, gdzie pociągiem obecnie trzeba odbyć 2 przesiadki?

Z obecną infrastrukturą drogową (brak S74 Tarnobrzeg – Stalowa i DK9 jeszcze w starym, jednopasmowym przebiegu) i żałośnym skomunikowaniem kolejowym między miastami (pociągi jeżdżące max. 50 km/h) to nasz region jedynie się ośmieszy.

Robin
1 miesiąc temu

PTEZYDENCIE BOZEK I BEZRADNI ILE TRZEBA BĘDZIE WZIĄŚĆ KREDYTÓW NA TE IGRZYSKA? !

Mieszkaniec
1 miesiąc temu
Reply to  Robin

My chcemy chleba w Tarnobrzegu a nie igrzysk.

Urzędnik
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

Nie samym chlebem człowiek żyje. Taka impreza to promocja miasta a do tego dochodzi zysk ze sprzedaży biletów

rowerowy
1 miesiąc temu

Czyżby obce siły wydały polecenie, aby miasto pretendowało do współorganizowania, które przyniesie mu jedynie koszty na lata oraz chwilową podnietę w okresie rozgrywek? Przy okazji co tam robią panowie z Serbinowa?

Nie kret
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

Jakże to co robią. Przecie wszyscy to tzw. działacze, wiecie rozumiecie…

Igrzyska
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

Nie doczytałeś że organizatorem imprezy z ramienia PZPN jest między innymi Dorian Dziubiński syn byłego prezydenta Jana Dziubińskiego
I wszystko jasne

rowerowy
1 miesiąc temu
Reply to  Igrzyska

Organizacja spotkania to skutek wyboru miasta jako współorganizatora. Mi chodziło o okoliczności samego wyboru miasta.

odp
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

nie wiem kim jesteś ale sprawia ci frajde serowanie po necie bo najwiecej jest tutaj twoich opinii a zakasaj rece i zaczni działać a nie pisac

rowerowy
1 miesiąc temu
Reply to  odp

Jeszcze jakieś uwagi z dupy, czy tyle? Bo właśnie miałem zakasać rękawy i wziąć się za coś.

odp
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

tylko nie pisz ze od pisu oczekujesz 15?

rowerowy
1 miesiąc temu
Reply to  odp

Dla higieny psychicznej podziękuję za dalszy kontakt.

odp
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

no powiem ze brakuje takiego stadionu w tbg-u aby moża uprawiać wszystkie dyscypliny nawet ten co jest w niku pisarza a miejsca jest sporo na zwierzyncu tylko w jakich dziedzinach nie ma kubu aby powstało tam miejsce na takie dyscypliny

życzliwy
1 miesiąc temu

Dorian … ? z tych Dziubińskich ?
ojciec działacz polityczny a syn działacz sportowy ?

walt
1 miesiąc temu
Reply to  życzliwy

możliwe,polska piłka to większe szambo niż nawet polska polityka.
patrz Czesław 711 czy inne probierze 🙂

Adidas
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Szambo tylko z powodu PZPN przecież to państwo w państwie a jeden z prokuratorów nawet ich podsumował że to Cosa nostra bez terroru. Polecam przeczytać książke Janka Tomaszewskiego o PZPN ciekawa lektura

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Adidas

nie no kogo jak kogo ale książkę spoconego janka to poleć komuś innemu.
to jeden z najbardziej skompromitowanych,najgłupszych i najohydniejszych postaci polskiej piłki po tym jak przestał strzec bramki.
wyjątkowego rozmiaru głupkiem jest Tomaszewski i nad tym ubolewam bo wielkim bramkarzem był choć w Mielcu już w przerwie schodził z boiska by nie wyłapać wstydliwej ilości bramek 🙂
ale w Mielcu w latach 70tych 20 wieku wiele ekip koncertowo poległo.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Masz rację – nie na darmo jest powiedzenie ” bramkarz i lewoskrzydłowy ?????”.

Adidas
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Można chłopa nie „trawić” czy robić sobie z niego podśmiechujki ale to jeden z najlepszych bramkarzy w historii polskiej piłki więc jakieś pojęcie ma o tym co sie dzieje w piłkarskim światku

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Adidas

bramkarzem jest legendarnym.
reszta jest milczeniem.
przez szacunek do jego osiągnięć piłkarskich nie będę się znęcał nad tym wyjątkowej klasy głupkiem.

Poinformowany
1 miesiąc temu
Reply to  życzliwy

Tak to syn Jana Dziubińskiego

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Poinformowany

Ojciec doprowadził do upadku miasta a wychodzi , że potomek do ruiny .
Ale zobaczymy – czy znowu wydoją miasto i mieszkanców ???

odp
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

ale za jago kadecy prace miał kazdy a za kadencji pdb młoda krew stad sp…….
rok 1957 już nie bedzie taki sam jak 2023

odp
1 miesiąc temu
Reply to  życzliwy

no to przynajmiej młody chce sie pokazac swojemu ojcu na co go stac

Urzędnik
1 miesiąc temu

Ale reprezentacja Dyrektor MOSiR i przewodniczący osiedla Serbinów

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Urzędnik

A gdzie ku??? akcjonariusz z bezrady miasta i belfry ???

Juniorki?
1 miesiąc temu

„…mistrzostwa Europy kobiet do lat 19.”
Chodzi o juniorki chyba?  

Kibic
1 miesiąc temu
Reply to  Juniorki?

Bedzie można popatrzeć na zgrabne tyłeczki z różnych krajów

Pacjent ... psychiatryka
1 miesiąc temu
Reply to  Kibic

i cycunie 🙂

łysy z hotelu
1 miesiąc temu

Ja mam dobry widok tylko musze sobie gdzieś lornete załatwić

Alf
1 miesiąc temu

Czyli co przyjadą standardowo delegacje każą nam zrobić kupę rzeczy a na końcu PZPN i UEFA spiją całą wątpliwą zresztą śmietankę. Miasto wyda na stadion kilka lub kilkanaście milionów i taki będzie finał .Wygrają na tym działacze i miejscowa spółka akcyjna. Jeżeli nikt nie pokryje kosztów, to miasto powinno według mnie dać sobie z tym spokój

Buszujący+w+ryżu
1 miesiąc temu

Mnie interesuje najbardziej, kto za tę imprezkę zapłaci.

Gospodarz domu
1 miesiąc temu

Pan płaci pani płaci my płacimy – to są nasze pieniądze proszę pana
Społeczeństwa

walt
1 miesiąc temu

Jak w przypadku spółki od kopania koszty poniesie podatnik a śmietanka i splendor dla elity.
Będą wybory na wiosnę może ktoś podniesie ile co roku dopłacamy do MOSiR,który funduje bezpłatnie stadion wspomnianym wyżej.a utrzymanie go też nie kosztuje mieszkańców 40 tysięcy tylko kilkanaście razy więcej.

WYBORCA
1 miesiąc temu
Reply to  walt

leci rejsowym z kasą,zielona wyspa będzie

Ted
1 miesiąc temu
Reply to  WYBORCA

Ja chcem igrzysk. Tarnobrzeska bieda musi pofolgowac

Postaw mi kawę na buycoffee.to
74
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content