Tarnobrzeg: Rusza rekrutacja wolontariuszy WOŚP

Włącz się w 32. Finał WOŚP – Dołącz do Wolontariuszy WOŚP w Tarnobrzegu! Zapraszamy Cię do niesamowitej przygody wolontariatu podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Kiedy? Gdzie?

Data: 7-12 grudnia; portal https://iwolontariusz.wosp.org.pl

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Razem dla dobra innych: Wolontariat to szansa na realną pomoc potrzebującym. Twój udział może mieć znaczący wpływ na życie wielu osób.
Doświadczenie i rozwój: Pracując z nami, zdobędziesz nowe umiejętności, nawiążesz cenne kontakty i poznasz ludzi, których pasja jest pomoc innym.
Wspaniała atmosfera: Finał WOŚP to nie tylko czas pracy, ale również świetna zabawa! Poznasz fantastycznych ludzi, doświadczysz niesamowitej atmosfery i poczujesz radość pomagania.
Jak do nas dołączyć?
Jeśli chcesz zostać wolontariuszem 32. Finału WOŚP, zgłoś się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na https://iwolontariusz.wosp.org.pl Pomoże Ci w tym nasz przewodnik krok po kroku dostępny w zakładce Rekrutacja Wolontariuszy

Co będziesz robić jako wolontariusz?
Pomożesz w zbieraniu datków na ulicach miasta i powiatu
Będziesz miał możliwość wsparcia organizacji Finału w jednej z sekcji: logistyka, social media, organizacja biegu.
Dołącz do nas już teraz i daj od siebie coś dobrego!
Kontakt:
W razie pytań skontaktuj się z Adamem Stasiakiem – Opiekunem Wolontariuszy w naszym Sztabie pod numerem tel. 660 887 399.
Lub napisz do nas na Facebook!

Wspólnie możemy uczynić ten Finał niezapomnianym wydarzeniem i sprawić, że u nas wszystko zagra OK!

info: organizator

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ODYSEUSZ
2 miesięcy temu

Przypominam tym którzy zapomnieli, że podczas ostatniej srajdemi to WOŚP i Owsiak dopuścili się jako pierwsi haniebnego czynu jak SEGRGACJA ludzi na zaszczepionych i nie zaszczepionych rodem z czasów historii niemieckich faszystów! Ci sami którzy poszli śladami niemieckich nazistów nawołują dzisiaj wszystkich do żebrania na rzecz prywatnej organizacji, która zbiera nasze pieniądze i pośredniczy w stosunku do szpitali robiąc na tym niezły interes. Ale czy wiecie, że szpitale nie otrzymują na własność sprzętu z WOŚP, a jedynie dostają w użyczenie i w dalszym ciągu właścicielem jest spółka rodziny Owsiaków ? Zatem pytanie do organizatorów – czy podczas zbiórki nie będziecie bali się brać pieniędzy od niezaszczepionych i czy te same pieniądze nie będą dla was trędowate ?

owsikowy-oszust
Mikołaj
2 miesięcy temu
Reply to  ODYSEUSZ

Do takich imprez podchodzę z dystansem i do końca ludziom zbierającym kasę, na cokolwiek, zwyczajnie nie wierzę. W TV nie oglądam tego sztucznego show jak i innych show promowanych przez telewizję. Wszystko sztuczne i wyreżyserowane, przesłodzone z odpowiednim „podkładem” dźwiękowym.

Wojtas
2 miesięcy temu

W życiu bym nie wpłacił na złotego melona

pomoc
2 miesięcy temu

fajnie że pamięta się aby kupować nowy sprzęt do szpitali za cudze pieniadze
ale nie fajnie że polscy seniorzy nie mają takiej możliwości ogłoszeniach w mediach społecznych ze oni też potrzebują Wolontariuszy wielkiej polskiej rodziny która powinna mieć uznanie na każdej polskiej ziemi a tego nie nie ma a swoimi obietnicami najgorzej sie pograżył TUSK obiecywał jak dobrze pamietam babcine a nawet mopr nie zaoferuje ze by śie przydali sie tacy młodzi ludzie aby pomagali seniorom zrobieniu zakupów bo sami sa bez radni a oni by ogarlnaili praktyki i łapały doświadczenie ale dom tych polskich seniorów jest na ostatnim miejscu w unii europejskiej na relacji młodzierz – senior a nie wspomne o ministerstwie zdrowia – poskie domy dla osob starszych -zus i mopr – młodzierz – bezrobotni

Postaw mi kawę na buycoffee.to
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content