Tarnobrzescy policjanci oddali hołd śp. asp. szt. Danielowi Łuczyńskiemu i asp. szt. Ireneuszowi Michalakowi (video)

Wczoraj punktualnie o godz. 17, na terenie całego kraju, także przed budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, zawyły syreny policyjnych radiowozów.

Funkcjonariusze zatrzymali się, włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe w swoich pojazdach i oddali hołd asp. szt. Danielowi Łuczyńskiemu oraz asp. szt. Ireneuszowi Michalakowi, którzy zginęli na służbie z rąk przestępcy, który nie wahał się zaatakować policjantów z Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna.

video: KMP Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ODYSEUSZ
2 miesięcy temu

Przypomnijcie sobie sprawę Igora Stachowiaka i wielu innych podobnych! To właśnie tam, w jednym z wrocławskich komisariatów doszło do tragedii niewinnego człowieka !

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  ODYSEUSZ

Przypomnijmy o
” granatniku ”
i to co piszą w mediach w dniu dzisiejszym ?
Przypomnijmy o wypadku w Kozienicach ( śmierci kobiety) spowodowanej przez człowieka związanego z ” Solidarnie Z Polski” ( sprawa od czterech lat zamiatana pod dywan ) ??

Przypomnijmy o straży z Żoliborza ???

Szkoda ludzi ???

OR -MO
2 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Wszyscy macie rację najlepiej zlikwidować tą brutalną formację, jaką jest policja !!! Przecież , to zbędna instytucja, a Polacy to naród niezwykle uczciwy, życzliwy i bez skazy !!! Rozbudować kompetencje straży miejskiej niezwykle tolerancyjnej i przyjaznej społeczeństwu, która powinna przejąć funkcję i obowiązki policji oraz likwidowanej CBA. Bardziej wiekowi funkcjonariusz SM powinni trafić do zreformowanego IPN-u, którego honorowym prezesem winien zostać Lech Wałęsa.

greg
2 miesięcy temu
Reply to  ODYSEUSZ

I co, ci policjanci się do tego przyczynili?,nie wkładaj wszystkich do jednego wora!

ODYSEUSZ
2 miesięcy temu
Reply to  greg

A czym według Ciebie różniło się życie zwykłego niewinnego obywatela od życia policjantów? Z tym że ten pierwszy został zamordowany na komisariacie przez ludzi mających strać na straży prawa i bezpieczeństwa , zaś Ci drudzy z rąk bandziora! Dalej nie widzisz patologii , a jak wiadomo ryba zawsze psuje się od głowy

Półświatek
2 miesięcy temu
Reply to  ODYSEUSZ

Patrząc obecnie w tym zepsutym świecie życie ludzkie jest niewiele warte, co świadczy o ogólnym braku szacunku do życia szczególnie wśród młodych ludzi i nie tylko, którym wydaje się, że są nieśmiertelni !!! Z tą niewinnością, to bym jednak nie przesadzał !!!! Bo jednak nie każdy trafia na komisariat, dołek, sankcję do ZK za niewinność !!!

ODYSEUSZ
2 miesięcy temu
Reply to  Półświatek

To proszę przykład na niewinność skazany Tomasz Komenda przesiedział w więzieniu 18 lat za niewinność, tylko dlatego że był zmuszany na komendzie policji i prokuraturze do podpisania zeznań będących w sprzeczności z prawdą – bo ktoś ewidentnie miał w tym interes !

obywatel
2 miesięcy temu
Reply to  ODYSEUSZ

A po co szukać tak daleko !
W Stalowej też był taki przypadek dobrze , że sąd rzeszowski nie dał się tym z sądu w Tbg bo ci by skazali na lata tarnobrzeskie barany !

Korona
2 miesięcy temu
Reply to  ODYSEUSZ

Niezawiśli sędziowie wydają wyroki, nie policja, ani prokurator !!! Niestety „Temida”, często jest ślepa na krzywdę zwykłych obywateli, a przymyka oko na bogatych, oszustów, złodziei, wpływowych ludzi, biznesmenów, celebrytów i polityków !!! Tak, to już
jest w tym zepsutym świecie, że są równi i równiejsi wobec prawa !?!

ODYSEUSZ
2 miesięcy temu
Reply to  Korona

haha czy Ty tak serio czy na żarty pisząc „niezawiśli sędziowie” – to już można umieścić w leksykonie bajek dla dzieci? Po za tym sąd wydając wyrok opiera się głownie na dokumentach, a te w sprawach karnych przygotowują i opracowują policja, prokurator ewentualnie biegli z danej dziedziny

Korona
2 miesięcy temu
Reply to  ODYSEUSZ

Nie żartuj sobie, że opierają się głownie na pracy policji, prokuratora i biegłych !!! Przecież dziennikarz Najsztub został uniewinniony i wielu innych celebrytów również lub dostało śmieszne wyroki za popełnione czyny zupełnie niewspółmierne do winy. Co zrobił Sąd w Częstochowie w sprawie skatowanego Kamilka, czemu sędzia nie pojechał na miejsce, jak dziecko jeszcze żyło w tych warunkach męczone i poniewierane ??? Przecież maił taką możliwość !!! Chyba, że mu toga przeszkadzała, albo status jaśnie „Wysokiego Sądu”. Dlaczego Sąd wydał wówczas decyzję o umorzeniu postępowania !!! Przecież, to totalne zaniechanie ze strony sędziego, który zignorował wszystkie sygnały i informacje w tej sprawie !!!!

Juliusz Cezar
2 miesięcy temu

Do roboty! Służyć zwykłym obywatelom, a nie hołdy oddawać!

Bezrobotny
2 miesięcy temu
Reply to  Juliusz Cezar

Weź się nierobie wreszcie do pracy, s nie piszesz tylko bzdury !!!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
16
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content