Wybory samorządowe 2024. Trzecia Droga zaprasza do drużyny

7 kwietnia br. odbędzie się pierwsza tura wyborów samorządowych. Do wspólnego działania Trzecia Droga zaprasza mieszkańców Tarnobrzega oraz powiatów tarnobrzeskiego, stalowowolskiego, niżańskiego, leżajskiego, niżańskiego oraz kolbuszowskiego.

Masz pomysły i chcesz wdrożyć je w swoim lokalnym środowisku? Chcesz wystartować w wyborach samorządowych? A może chciałbyś pomóc przy prowadzeniu kampanii? Dołącz do zespołu Trzeciej Drogi.- Do naszej drużyny zapraszamy sympatyków Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz Polski 2050 Szymona Hołowni, ale nie tylko. Zapraszamy również osoby, które nie należą do żadnego ugrupowania, a mają pomysły i chcą je wdrożyć w lokalnych środowiskach lub po prostu chcą włączyć się w wybory samorządowe – informuje Leszek Surdy, wiceprezes zarządu wojewódzkiego PSL.

– Do wyborów samorządowych idziemy podobnie, jak w przypadku wyborów parlamentarnych – razem. Polska 2050 jest młodym ugrupowaniem, natomiast PSL to ugrupowanie z bogatym doświadczeniem i historią. Łączymy nasze najlepsze cechy i wspólnie budujemy zespół ludzi, który chce pracować na rzecz swoich lokalnych społeczności – mówi Wojciech Śmiech, koordynator regionalny Polski 2050.

-Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do zespołu, a mieszkają na terenie powiatu tarnobrzeskiego, Tarnobrzega, powiatu stalowowolskiego, niżańskiego, leżajskiego, niżańskiego oraz kolbuszowskiego przedstawiciele PSL i Polski 2050 Szymona Hołowni zapraszają do tarnobrzeskiego biura, które mieści się w Tarnobrzegu, przy ul. Piłsudskiego 8, I piętro pok. nr 6.

Dyżur przedstawiciele PSL i Polski 2050 Szymona Hołowni pełnią w każdą środę w godz. od 16.00 do 18.00. Z przedstawicielami można kontaktować się również przez media społecznościowe.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
19 dni temu

To nie jest trzecia droga tylko droga do nikąd śmieszny Szymuś i Tygrysek który wszystko zrobi aby tylko z byle kim do koryta się dostać

Robin
19 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

To jest środkową zwisającą noga ? 🙂
Była gazeta Urbana znakomicie to kiedyś zobrazowała 🙂
Szukają przygłupów co by przy wyborach za słupy wyborcze robiły a po wyborach ich głosy przeszły na tego z pozycji nr 1 🙂
A tak na marginesie zapytam nieskromnie co wice wojewoda robi aby ponownie zaczęła działać interna w Szpitalu Wojewódzkim w Tarnobrzegu?

walt
19 dni temu

ciekawa opcja dla konserwatystów nie chcących wspierać popisu.

Robin
19 dni temu
Reply to  walt

Jaka opcją?! Nie widzisz jak środkowa zwisająca noga w Sejmie za rudego dupy nadstawia? Za stołki i profity razem z klakierami rudej wrony powtarzają ze PINIĘDZY NIMA I NIE BĘDZIE. Dlaczego w samorządach ma być inaczej ?
Gdzie byłeś walt-dorfie jak Bozia rozumy rozdawała ?

walt
19 dni temu
Reply to  Robin

ja pewnie jako pomiot lewacki to nie byłem tam gdzie twój buk rozdawał rozumy. bo nie do boka ja należę. zdaje się,że wybory sprzed kwartału pokazały,że 3 D czyli PSL najstarsza polska partia właśnie w takich pipidówkach powiatowych na prowincji może być popularna. plus urok ministranta Szymka co był chyba ze dwa razy w seminarium a żonę ma lotnika czy też pilotkę to po jego występach w Sejmie-gdzie gasił jak pety tych pisowskich warchlaków i pieniaczy vide suski czy czarnek- jego popularność wzrosła i nawet takie spedalone lewactwo jak ja bierze pod uwagę,że go w wyborach prezydenckich wybierze. właśnie co do pieniędzy to ja jestem w ch^uj mile zaskoczony,że minął ledwie miesiąc a już ponad 2 mln dla Tarnobrzega czyli herr tusk odrobił lekcję i wspiera nawet prowincję,którą pogardza. uważam to za dobry prognostyk. co gorsza w Tarnobrzegu żadnej lewicy zwłaszcza wzbudzającej zaufanie nie widzę więc będę znowu musiał wybierać między mniejszymi lub większymi konserwami. bo o ile Radny Nowak jest do przyjęcia nawet dla mnie o tyle banda stojąca za nim na konferencji inauguracyjnej już odstręcza mnie kompletnie. spodziewam się więc,że oferta 3D w Tarnobrzegu może być bardzo interesująca dla dość okazałego spektrum wyborców. a 3D jest w stanie… Czytaj więcej »

Basia
14 dni temu

Tylko nie 3 noga Tuska. Dla Tarnobrzeżan fatalne skojarzenia Surdy i cała ta klika Zgorzelskich Kamyszów i Hołowniów, ludzie kompletnie niewiarygodni, politycy którzy zgłaszają i odwołują swoich kandydatów w wyborach jak naszą tarnobrzeżankę Panią Zychową kobietę zaangażowaną w nasze lokalne sprawy np szpitala, a ponadto nieprzeciętnie reprezentacyjną kobietę.

Słowianin
14 dni temu

Czy dotyczy to również współpracy na odcinku wojennym? Przypominam niedawne wypowiedzi ministra obrony z PSL-u:

dlive.tv/p/nptvpl+-q5W5nhSR

Postaw mi kawę na buycoffee.to
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content