Siatkarze rywalizowali w osiemnastej edycji Turnieju Barbórkowego (fotoreportaż oraz video HD)

XVIII edycja Barbórkowego Turnieju Piłki Siatkowej rozegrana została w miniony weekend w Tarnobrzegu. W rywalizacji udział wzięło sześć drużyn żeńskich i osiem męskich.

Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęły Cytrynki z Warszawy, pokonując w finale Femme Fatale 2:1. Na trzecim miejscu uplasował się Developers Rzeszów, wygrywając decydujące starcie z siatkarkami z Majami Kraków 2:1.

Wśród panów triumfowali siatkarze z Majami Kraków, którzy w meczu o pierwsze miejsce pokonali gospodarzy KPS TSSPS Siarkę Tarnobrzeg 2:1. Trzecie miejsce przypadło drużynie Prosport Czudec, która pokonała SST Lubczę z Racławówki 2:1.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Do durni likwidatorów
18 dni temu

Ah szkoda, że nie mamy siatkówki, radni a właściwie bezradni przyczynili się lata temu do likwidacji sekcji. Piekło dla nich pewne. Miała być młodzież a jej nie ma, bo bez drużyny zawodowej i jakiegoś poziomu rozgrywkowego chętnych w Tarnobrzegu nie będzie. Wstyd, że miejscowe watażki zlikwidowały siatkówkę w Tarnobrzegu, a odbudować już nie ma komu. Podobnie z Koszykówką w Tarnobrzegu. Zniszczono kawał historii tego miasta.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content