Tarnobrzeski sztab podsumował 32 finał WOŚP. Zebrano niemal 200 tys. zł

„Kochani!

Z dumą i wzruszeniem chcemy podzielić się z Wami podsumowaniem 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu. To był dzień pełen radości, emocji i solidarności, który zapisze się na długo w naszej pamięci.

Nasze serca biją mocniej, gdy patrzymy wstecz na ten niezwykły dzień, który nie tylko łączył nas w jednym celu, ale również pokazał siłę naszej wspólnoty. Dzięki Waszej niezłomnej determinacji, hojności i zaangażowaniu udało nam się osiągnąć niesamowity sukces. Deklarowana kwota, jaką zebraliśmy podczas tegorocznego grania, to 193 830,32 złotych! To ogromna suma, która posłuży wsparciu dla płuc po pandemii.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspaniałego wyniku. Naszym niezastąpionym współorganizatorom i sponsorom, którzy wsparli nasze działania, składamy wyrazy najgłębszej wdzięczności. Wasza pomoc okazała się nieoceniona i sprawiła, że nasze marzenia mogły stać się rzeczywistością.

Szczególne słowa uznania kierujemy także do naszych niezastąpionych wolontariuszy, którzy oddali swój czas, energię i serce, aby sprawić, że ten dzień był wyjątkowy dla każdego z nas. Wasza poświęcona praca i zaangażowanie wzruszają do głębi i inspirują nas wszystkich do dalszego działania.

Oczywiście, nie możemy zapomnieć o Was, Darczyńcach, którzy z otwartymi sercami przekazaliście swoje datki. Wasza hojność i bezinteresowna dobroć sprawiły, że znów zagraliśmy głośno dla ratowania życia.

Dziękujemy Wam wszystkim, którzy uczestniczyliście w 32. Finale WOŚP w Tarnobrzegu. To był niezwykły dzień, pełen miłości, solidarności i nadziei. Dzięki Wam, świat staje się lepszym miejscem dla nas wszystkich.

Do zobaczenia za rok, z jeszcze większymi sercami i jeszcze większym zapałem!

Z wyrazami największej wdzięczności,

Sztab WOŚP Tarnobrzeg”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Melon
15 dni temu

Znowu uratowalismy życie Jurka i Jego Rodziny.BRAWO.

odp
14 dni temu
Reply to  Melon

ciekawy jestem ile kasy wpłynie na jego fundacje co prowadzi z żona

a na takie miasto to trochę nie za mało ciekawie ile stw zebrało pewnie wiecej niż tbg-u

Newsletter
13 dni temu
Reply to  Melon

Może na hospicjum powinna być uruchomiona zbiórka by opinia publiczna zobaczyła jak ciężko coś zrobić w Tarnobrzegu mimo, że ma poparcie bezradnych władz miasta.

walt
12 dni temu
Reply to  Newsletter

https://hospicjumtarnobrzeg.pl/wsparcie/

jakby ktoś chciał wesprzeć hospicjum w Tarnobrzegu Ojca Pio to proszę bardzo 😉

walt
12 dni temu
Reply to  Melon

mam nadzieję,że stówczynę ode mnie przeznaczy na siebie samego a drugą na cel charytatywny…. 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content