Tomasz Stróż przedstawił swój program wyborczy. „Fundamentem będzie audyt w urzędzie miasta i w miejskich spółkach (video)

Tomasz Stróż będzie w najbliższych wyborach samorządowych ubiegał się o fotel prezydenta Tarnobrzega. Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika wystartuje z własnego komitetu „Komitet wyborczy wyborców Tomasza Stróża łączy nas Tarnobrzeg”. – To miasto lezy mi na sercu i chciałbym, żeby się rozwijało – powiedział podczas konferencji prasowej, która odbyła się w minionym tygodniu.

W trakcie konferencji prasowej Tomasz Stróż zaprezentował swój program wyborczy, omawiając jego poszczególne filary tj. Infrastruktura i transport,  Przyjazne środowisko – przestrzeń miejska,  Społeczeństwo i rodzina,  Edukacja, kultura i sport, Samorząd, Bezpieczeństwo, Innowacje i przedsiębiorczość, Polityka finansowa – racjonalne zarządzanie oraz gospodarowanie środkami finansowymi miasta (zdjęcia poniżej).

Jak zapowiedział Tomasz Stróż, fundamentem jego działań będzie audyt przeprowadzony w urzędzie miasta.

– To jest fundament. Należy przeprowadzić audyt w urzędzie miasta, w spółkach miejskich i wtedy dopiero jako prezydent wiedziałbym w jakiej sytuacji jestem i na czym stoję. Bez dobrego fundamentu nie można ruszyć – tłumaczył T. Stróż.

– Nie będzie tak, że ten audyt nie będzie ogólnodostępny. Bedzie on również dostępny dla mieszkańców miasta, tak aby mogli się z wynikami tego audytu – dodał.


Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
88 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Atena
1 miesiąc temu

Za dużo wszystkiego. Wszystko i nic. Nie dotrwałam do końca.
Ale nauczyciel to i tak nie jest niestety materiał na prezydenta. Może radnego.
Ale też nie jestem pewna.
Tym bardziej mając w głowie kto za Nim stoi i popiera.

wyborca
1 miesiąc temu
Reply to  Atena

Ale zabolało ,że kandydat też nauczyciel i wie co chce robić a nie tańczyć całą kadencję.

Atena
1 miesiąc temu
Reply to  wyborca

Dla mnie ktoś kto nie ma swojego zdania a jest z nadania, tym bardziej wspiera go osoba skazana prawomocnym wyrokiem to dyskwalifikacja już na starcie. Naprawdę chcemy tego ?

Wyborca
1 miesiąc temu
Reply to  Atena

A skąd Pani wie że nie na swojego zdania?
A Bożek miał,?
A Kalinka ma?
PO to są wybory aby wybrać
A z tym prawomonym wyrokiem to jest fakt który nie musi się przenieść na klęskę kandydata bez wyrokuy

OLO
1 miesiąc temu
Reply to  Atena

Sam fakt deklaracji publicznej o audytach już podważa te szemrane plotki o jakimś nadaniu. Chyba tym nadającym nie na rękę były by audyty.
Jakie chore nakręcanie o tych nadaniach, pewnie tylko po to by zdyskredytować kandydata.

Mieszkaniec
1 miesiąc temu
Reply to  OLO

Tak o to chodzi aby zdeskredytowac
Wiele osób zdradziło Kielba i mają wyrzuty sumienia
Wtedy najłatwiej przerzucić to na osobę skrzywdzona

JezioranTarnobrzeganu
1 miesiąc temu
Reply to  wyborca

Zaznaczmy że przed wyborami każdy kandydat wie co robić aby było dobrze, więc tutaj nie ma to znaczenia. Dopiero podczas prezydentury się dowiadujemy czy to dobry był wybór. Niestety ale taka prawda.

Wyborca Bożka
1 miesiąc temu

A wybór Bożka był nietrafiony.
I co?
Szkoda 5lat.
Kadencja nie do odrobienia dla miasta.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Wyborca Bożka

A kredyty nie do spłacenia w następnych 10 latach.

Flip i Flap
1 miesiąc temu
Reply to  Wyborca Bożka

No tak, zostawił dług, który mieszkańcy będą spłacać, kosztem podwyżek wody i podatku gruntowe go.

Kitka
1 miesiąc temu

Co do audytu to pan Stróż ma racje. Należy taki zrobić żeby wiedzieć na czym się stoi. Osoba która wcześniej audyt przeprowadziła zwolniła się sama bo zrobiła audyt rzetelnie ale on się nie spodobał naszej władzy. Próbowano ja wiec namówić żeby go zmieniła. Audyt nigdy nie ujrzał światła dziennego.

audytor
1 miesiąc temu
Reply to  Kitka

Wreszcie.
Bożek w okresie pandemii podejmował decyzje finansowe jednoosobowo.
Trzeba sprawdzić wszystko a nawet w sprawach wątpliwych i naruszeń prawa kontola RIO . Jest dużo do sprawdzenia. Ponieważ opozycja nie działała to audyt jest konieczny. Rada za wyjątkiem jednej radnej wszystko klepała na oślep. A już finanse w sprawie ścianki wspinaczkowej to wymagają audytu pod kątem gospodarności. Bez tego audytu nie można tak jak Bożek twierdzić ,ze to wina poprzednika. Takie postępowanie Bożka było nie na miejscu zwłaszcza ,ze razem z Kalinką rządzili przez pół roku.
Bożek nie sprostał wielkiej odpowiedzialności ,która na siebie przyjął. Żadne jego konferencje nie przesłonią zaniedbań i zwykłych błędów .

Kitka II
1 miesiąc temu
Reply to  Kitka

I to był skandal. A radni udawali ,ze nic się nie dzieje. A przecież Kalinka grzmiał . Tyle ,tylko ,ze grzmiał i nie działał bo bał się odznaczonych przez Bożka z pisu.
Wszyscy radni nie kwalifikują się do ponownego wyboru na radnego. . Za taką postawę obojętności i konformizmu . NIGDY

Audyt
1 miesiąc temu
Reply to  Kitka II

Jak byś nie pamiętał to Pan Kalinka jako jedyny złożył zawiadomienie do prokuratury. Reszta radnych przechodziła wobec tego obojętnie. Ręka do góry dieta na konto i to jest życie

Flip i Flap
1 miesiąc temu
Reply to  Audyt

I co z tego zawiadomienia wyszło, o ile zostało złożone, bo trochę wody w Wiśle upłynęło.?

Audyt
1 miesiąc temu
Reply to  Kitka

Audyt to by się przydał w szkole zarządzanej przez Pana Tomasza. W rankingach spadają, nauczyciele nie za bardzo z młodzieżą pracują tylko korepetycje i korepetycje.

obywatel
1 miesiąc temu

I to jest to co powinno być zrobione w pierwszej kolejności oraz przedstawienie mieszkańcom miasta aby zobaczyli to cuda co się działy za czasów mieszkańca z Krosna , z dymitrowa, nowej dęby i tych z komitetu KOZ ” razem ZZZ tarnobrzega „.

Bezradny
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Ja nie potrzebuję audytu mogę Ci lekką ręką podać kilka przykładów działania na szkodę miasta przez aktualnego prezydenta i to na kilka milionów. Bezsensowna pseudo inwestycja na przywiślu która jest właśnie realizowana, dwa przebicie do ul. 1-go Maja wystarczyło zlikwidować bramę przed mosirem i masz ruch dwustronny szybciej tanie i lepiej a zaoszczędzone pieniądze przekazać na remonty parkingów przed ścianką wspinaczkową przykładowo, rondo obok komfortu po co to komu potrzebne, jeśli już to bo co takie ogromne, może pan Bożek się pochwali po co wybudował dwie drewniane altany przy samej drodze, jedna znajduje się przy zjedzie z obwodnicy, po co sztuczne boisko na zwierzyńcu? Nikomu nie potrzebne i nawet logistycznie się nie zgrywa bo tam autobusy nie jedzą i obiekty znowu dla wybranych, wystarczyło posłuchać ludzi i zrobić remont boiska na sp10 powiększyć, wokół robisz bieżnie i wszyscy zadowoleni taniej i logiczniej. Z bieżni przy szkole by więcej osób korzystało nawet, nie trzeba by oświetlenia robić bo już jest na orliku. Można by tak pisać i pisać ale z tego nic nie wynika.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Bezradny

Chyba nie wiesz do czego może posłużyć audyt ??

Jeśli będzie zrobiony fachowo i przez fachowca to jest podstawa do zawiadomień o popełnieniu w świetle KK.

Dość już ukrywania machlojek i przekrętów poprzedników przez ich następców a zawiadamiać trzeba od góry a nie kolesi z tarnobrzeskiej pisowskiej prokuratury !

Baba jaga
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

wierzysz w bajki? Już to widzę jak ktoś leci do prokuratury, ile polityków urzędników poszło siedzieć a ile powinno? Wy nieruszacie naszych my nie ruszamy waszych i to się tak kręci od lat.

Bida z nędzą
1 miesiąc temu
Reply to  Baba jaga

Prawo jest dla biedoty a nie wielkich tego świata.

Prokurator
1 miesiąc temu
Reply to  Baba jaga

Oczywiście że nikt tego nie zgłosi do prokuratury
Gdyby tak było to w prokuraturze musiałoby nastąpić zwiększenie etatów a badanie tych przekrętów

OLO
1 miesiąc temu
Reply to  Baba jaga

I mam nadzieję, że to się skończy.

Wyborca Bożka
1 miesiąc temu
Reply to  Bezradny

I to powinien objąć audyt przeprowadzony przez wybranego kandydata z wyłączeniem Bożka.

Bezradny
1 miesiąc temu

Mam wrażenie że ktoś czytał to forum i komentarze i napisał programy wyborcze startującym na urząd prezydenta, jest wszystko i nic, takie piękne lanie wody. Zero konkretów same ogólniki. Trzy pierwsze z brzegu pytania do kandydatów czy klub sportowy siarka dalej będzie finansowany z budżetu miasta, czy zamierzają wprowadzić budżet zero czyli tyle ile mamy tyle wydajmy, zero zaciągania kredytów, jaki mają pomysł na szpital i edukacje. Pytań jest więcej ale na początek chętnie by posłuchał konkretnych odpowiedzi na tę pytania bo one wiele powiedzą o kandydatach.

Bida z nędzą
1 miesiąc temu
Reply to  Bezradny

Nie za wcześnie na konkrety?
Jeśli czytał i wziął pod uwagę postulaty ludzi to chyba dobrze, no nie?
Forum czytają nawet w UM (szpiedzy?) segregują info i zapewne składają meldunki komu trzeba to czemu się dziwisz, że ktoś czytał forum i napisał programy wyborcze?

Urzędnik
1 miesiąc temu
Reply to  Bida z nędzą

W urzędzie to najważniejsze zadanie gromadzić haki na konkurentów
 I składanie wniosków o ujawnienie osób piszących na tym forum

Już niedługo ten proceder będzie ujawnione

Będzie ciekawie

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Urzędnik

Czyli jak przydupas szamana pisał
” WYŁAPUJĄ” wszystkich jak NKWD, SB, UB .
Genów się nie da zmienić ” jaki ojciec taki syn”.

Rolnik postępowy
1 miesiąc temu
Reply to  Bezradny

„Mam wrażenie że ktoś czytał to forum i komentarze i napisał programy wyborcze startującym na urząd prezydenta,”

Dyć na tym to polega. Przyszła władza słucha obywatela (ale nie chłopów). Po wyborach już nie słucha. 

Alf
1 miesiąc temu

Dobre . Wybierzcie mnie. Potem zrobię audyt i powiem co dalej. Super program. A liceum dalej w rankingu dołuje. Już Grębów nas przeskoczył. Zaczynam rozumieć dlaczego

Skunks
1 miesiąc temu

Za audyt zapłaci z własnej kieszeni ?. Chce zostać prezydentem a nie wie biedny co ma zrobić jak go wybiorą bo mu audyty potrzebne. Już nie jeden audyt był w urzędzie i sobie nim później d… podcierano a kasa wydana.

Urzędnik
1 miesiąc temu
Reply to  Skunks

U nas w urzędzie audyty nie są dla mieszkańców a dla prezydentów do szuflady

Zrozumcie to Wyborcy Bożka

Ryś
1 miesiąc temu
Reply to  Skunks

No przecież powiedział na konferencji, że nie musi się na wszystkim znać, bo od tego będą naczelnicy… No porażka, znaczy wszystko będzie im podpisywał w ciemno?

SRODMIESCIE
1 miesiąc temu

ZNOW TEN BEZNADZIEJNY FLEGMATYK, ON BYLBY TAKI SAM JAK BOZEK NIEPORADNY NA TYM STANOWISKU DOSC JUZ NAUCZYCIELI

Ryś
1 miesiąc temu
Reply to  SRODMIESCIE

Uważam, że nawet gorszy, skoro nie ma swoich pomysłów, a program kopiuje od innego kandydata (czyt. Nowaka)

Anka
1 miesiąc temu

Myślę że tak jak z kadencyjnością prezydenta powinno być z radnymi… 2 maks czy 3 razy wybierany i dziękujemy..
Im po jakimś czasie wydaje się że są politykami jakimiś i każdy z każdym jednak po jakimś czasie powiązanie ma, niekoniecznie dobre..więc też nie patrzą innym na ręce tylko każdy chce coś ugrać na swoją, niekoniecznie mieszkańców korzyść….
Odnośnie audytu wydaje się to oczywiste i powinno byc zawsze czy jakies trupy nke wypadna z szafy ..ale czy jest to podstawa programu ? .. w sensie powiem wam co zrobię jak zobaczę? A może nic nie zrobię bo się nie da..I będzie tak samo albo gorzej :))). Słabe to ale część osób to kupi….a zadbać pytań nie będzie….tak jak płacą czymsz i nie pytają się gdzie są ukryte w nim koszty wynagrodzeń pracowników spółdzielni, rady nadzorczej czy prezesa.. mają płacić i tyle …a ciekawe czy widza ile prezes spółdzielni zarabia ?… może jak tak Pan Stróż chce że spółdzielniami współpracować dla dobra mieszkańców to wyjaśni to i przekażę mieszkańcom ? :)))

kibic
1 miesiąc temu
Reply to  Anka

Audyt w MOSIR !!!!!!!!!!!!! Natychmiast wyczyścić tą kloakę !!!!!!!!!!!

Urzędnik
1 miesiąc temu
Reply to  kibic

Już jest

jurij
1 miesiąc temu
Reply to  Anka

Większość z radnych kadencję powinno zakończyć na jednej. Nie wybierajmy tych, którzy na mównicy zabierali głos mniej niż 3 razy. Jeśli nie mają nic do zaproponowania lub pletą komunały i głosuja tylko po mysli prezydenta to na co nam tacy radni?

Urzędnik
1 miesiąc temu
Reply to  jurij

Ile razy głos zabrał Radny Trybula

Flip i Flap
1 miesiąc temu
Reply to  Urzędnik

Dwa razy, na początku sesji – zapytał, czy mogę otworzyć okno, i na końcu sesji, czy mogę zamknąć okno.!!

Kolekcjoner dzbanów
1 miesiąc temu
Reply to  Flip i Flap

I tak nieźle bo Kiper to chyba ani razu

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Anka

To jest poważny problem ” współpraca ze spółdzielniami ” ?
Jak można współpracować z patologią postkomunistyczną , mafią spółdzielcza w Tbg i z zorganizowaną grupa przestępczą ?
Niech ten filozof z LO poczytaj sobie te uchwały wzc w Siarkowcu z lat 2008-2012 – czyli jak się okrada ludzi z pieniędzy i bezprawnie podejmuje decyzję bezprawne .

Podejrzewam , że podobnie może być w TSM bo podlegają pod ten sam związek przestępczy zwany związkiem rewizyjnym .

Czy w TSM też ustalają opłaty w skali całej spółdzielni w jednakowej wysokości ? Jak ktoś wie to niech napisze ?

Michał
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Tu chodzi o to, żeby Tomaszowi z Liceum dobrze współpracowało się z Tomaszem z TSM. Tak jak to była za czasów Kiełba. Miasto traci spółdzielnia zyskuje i kokodżambo i do przodu.

Nie Tomaszek
1 miesiąc temu
Reply to  Michał

Ile Tomaszków znam tak wszystkich omijam z daleka.

Tbg
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Jakiś czas temu prezes płacił pracownikom po 100 zł, aby przychodzili na zebrania i głosowali na korzyść zarządu,ktory podejmował niekorzystne decyzję dla członków spółdzielni.

Eryk
1 miesiąc temu
Reply to  Anka

Obawiam się, że to spółdzielnia chce współpracować z panem Stróżem jako prezydentem.
A że pan Stróż jest w 100% sterowalny to myk może się udać.

janwdupowkręt
1 miesiąc temu

BELFRÓW MIEJSCE JEST PRZY TABLICY.
JUŻ JEDNEGO PRZEDROBILIŚMY…
I ZA NASTĘPNYCH DZIĘKUJEMY!!!

rowerowy
1 miesiąc temu

„Infrastruktura rowerowa (nowe ścieżki asfaltowe oraz połączenie dotychczasowych ścieżek w spójny system)” – lepiej niż w programie Bożka z 2018, ale dalej mało konkretnie. Nowe ścieżki to znaczy, że tylko nowobudowane będą asfaltowe, czy że także istniejące kostkowe zostaną przebudowane na asfaltowe? Powstające ścieżki będą rowerowe, pieszo-rowerowe, czy obu rodzajów? Spójny system to znaczy, że luki w ciągach dla rowerzystów zostaną uzupełnione poprzez budowę brakujących ścieżek, oznaczenie istniejących chodników jako drogi pieszo-rowerowe, czy jak? Bo zostawienie takich szczegółów do wyboru urzędnikom tej kadencji lub projektantom poprzez nieprecyzyjne specyfikacje warunków zamówień na dokumentacje projektowe nie da nam dobrej infrastruktury rowerowej.

Bida z nędzą
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

Spoko, to tylko gadanie. Pieniędzy nie ma i nie będzie, a co już zrobione to będzie remontowane dopiero po wielu latach, a nas już na tym świecie może nie być. Będziemy rowerami jeździć w niebiosach.

rowerowy
1 miesiąc temu
Reply to  Bida z nędzą

Pieniądze to jedno, sprawczość to drugie. Przecież urzędnicy zostaną ci sami, projektanci w dużej mierze też, a nowy prezydent nie będzie pisał specyfikacji warunków zamówień na dokumentacje projektowe. Tak więc ulice dalej będą robione po tarnobrzesku.

Lucas
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

Przede wszystkim ani słowa o pasach rowerowych. Tymczasem w Rzeszowie przy dworcu PKP wyznaczono pas rowerowy kosztem jednego pasa samochodowego. Osobiście wyznaczyłbym między liniami ciągłymi powierzchnię wyłączoną z ruchu, ale i tak Tarnobrzeg dzielą dekady od takich rozwiązań.

res
Tbg
1 miesiąc temu
Reply to  Lucas

Czyli można – można.!!

rowerowy
1 miesiąc temu
Reply to  Lucas

Dokładnie, dekady. Dopiero jak poszczególne drogi zaczną się sypać za 20-30 lat po ostatniej przebudowie lub remoncie, a obecni urzędnicy przejdą na emerytury (bo sami się nie zwolnią), to takie rozwiązania może zaczną się pojawiać. Tym bardziej, że teraz kasa będzie szła na zbrojenia i finansowanie Ukraińców, więc dług publiczny będzie wzrastał, a inwestycje publiczne będą maleć.

przebudowa istniejących chodników
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

Nie wiem co miał na myśli, ale koniecznie należałoby przebudować chodniki na ulicy Wyspiańskiego, Sikorskiego(obok białego muru),1 maja, Mickiewicza tak aby fragment chodnika pokrył sie asfaltem i stał się ścieżką rowerową. Tylko tak to rozumiem. Tam gdzie ścieżki są potrzebna zmiana, ale tam gdzie ich potrzebna jeszcze bardziej, bo obecnie mamy slalom rowerzystów pomiędzy pieszymi na wspomnianych, głównych ulicach miasta. Może nie jest to problem, ale pewna niedogodność

Maryjan
1 miesiąc temu

Panie Tomasz, fundamenty to trzeba zbadać w naszej strefie ekonomicznej, bo jak widać i porównując do innych miast u nas jakoś nie funkcjonuje, tu jest problem Tarnobrzega, nie ma pracy to mieszkańcy uciekają. Proszę nad tym się zastanowić. Pozdrawiam

Ryś
1 miesiąc temu

Program wyborczy zarżnięty od kandydata Nowaka.
W takim razie ten pan dla mnie jest mało wartościowy, skoro nie stać go nawet na swój program

OLO
1 miesiąc temu
Reply to  Ryś

Tak tylko p. Nowak słucha ludzi i zna bolączki miasta.
Masakra, a może popatrzymy na program wyborczy sprzed 5 lat? Jakieś zmiany zaszły? A może prześledzimy sesje, co było postulowane?

Michał
1 miesiąc temu
Reply to  Ryś

Pan Nowak przynajmniej swój program zaprezentował w ciekawy i dynamiczny sposób a tutaj dramat. Poza tym Pan Nowak co by nie mówić prawie 10 lat jest radnych, zna realia oraz jest Przewodniczącym Osiedla. Ma doświadczenie i dlatego na niego zagłosuję. Trzeba mu dać szansę żeby coś w końcu się zmieniło …

Pisior
1 miesiąc temu
Reply to  Michał

Ja chętnie posłucham od Pana Nowaka gdzie pracuje jego małżonka. Czy czasami Kalinka nie zatrudnił ją w WORD.

Michał
1 miesiąc temu
Reply to  Pisior

I co to wnosi do sprawy bo nie mam pojęcia. Każdy gdzieś pracuje i to już jest męczące że tak to się przewija i przewija. Popatrzmy na niego bezstronnie to jest jest najbardziej do roli przygotowany. 5 lat temu wszyscy mówili byle nie Kalinka i wybrali Bożka jak jest widzimy. Gdyby wybrać Kalinkę sytuacja w Tarnobrzegu wyglądała by całkiem inaczej. I nie jestem zwolennikiem Jego partii żeby nie było.
Teraz trzeba wybrać Nowaka żeby coś się zmieniło. Wszyscy inni już byli i co dalej nic. Tutaj jeszcze przynajmniej nadzieja póki nie spróbujesz nie zobaczysz.
Analogicznie gdzie pracuje Pan Kiełb? W tej samej firmie co Jego żona TSM. I dostał tam pracę następnego dnia po wyjściu z więzienia. To jest skandal.

Kruk
1 miesiąc temu
Reply to  Michał

Przypominam, że Pan KK miał szansę rządzić naszym miastem przez prawie cały 2018 rok

Eryk
1 miesiąc temu
Reply to  Michał

Filozofia niejakiego Smolińskiego, posła pis, gdy jego syn dostał posadę w państwowej Enerdze: ’gdzieś te nasze dzieci muszą pracować’.

Borze szumiący…

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Pisior

A gdzie miała szukać pracy ?
W urzędzie u bożka , Pluty czy w spółkach miasta gdzie belfry po obsadzali swoich z komitetu KOZ
” razem ZZZ tarnobrzega „?
Tam dopiero jest szambo i rynsztok !
Nawet belfer zatrudnił przybocznych kumpli jako fotografów i trzepią kasę za bezużyteczną fuszerkę !

tarnobrzeżanin
1 miesiąc temu
Reply to  Michał

Czy wiceprezydentami będą Kalinka i Pekar?

Gabi
1 miesiąc temu

Nie sądzę

OLO
1 miesiąc temu
Reply to  Michał

10 lat jest Radnym, no i w jakim miejscu jest miasto. 8 lat PiS u władzy.

Gabi
1 miesiąc temu

Ludzie, nie róbmy tego miastu. Nie wybierajmy kolejnego belfra na prezydenta! Już jednego mamy i mamy też 5,5 roku straconych dla miasta. Zresztą, odnoszę wrażenie, że ten człowiek bardzo się męczy myśląc o prezydenturze, a co dopiero będzie, kiedy zostanie wybrany…

Nie Tomaszek
1 miesiąc temu
Reply to  Gabi

Po belfrach z czasów komuny nie mam dobrych wspomnień.

Normalny
1 miesiąc temu

TS bez szans. A nawet jakby to kto na Vice? 😀

Wiesiek
1 miesiąc temu
Reply to  Normalny

Grzegorz Kiełb

Normalny
1 miesiąc temu
Reply to  Wiesiek

Chryste broń!
Dość tych plag egipskich jakie trawią nasze miasto od początku transformacji.

Wybierz mądrze
1 miesiąc temu

Dosyć tych nauczycieli na stanowiskach w administracji. Potrzebny nam gospodarz z prawdziwego zdarzenia a nie ktoś kto będzie wszystkich pouczał jak ma być bo tak się całe życie nauczył robić. Już jednego belfra obecnie przerabiamy na stanowisku prezydenta i jest tragedia. Kolejnego nie chcemy. Podajecie wszyscy za przykład Lucka to wybierzmy kogoś normalnego a nie w kółko nieudaczników którzy nie przepracowali w prywatnym biznesie nawet jednego uczciwego dnia a chcą zarządzać miastem. DOSYĆ!

walt
1 miesiąc temu

a lucek miał jakąś robotę poza tą od partii ?

Mieszkaniec
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Był dyrektorem w Urzędzie Marszałkowskim.

Mieszkaniec
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

Teraz też jest wykładowcą akademickim.

Mioł
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Parzył kawę carycy partii JS.

SRODMIESCIE
1 miesiąc temu

JA TAM BEDE GLOSOWAC NAPEWNO NA PANA NOWAKA CZLOWIEK MLODY Z DOSWIADCZENIEM SAMORZADOWYM, PROGRAM WYBORCZY PRZEJRZYSTY I CIEKAWY, JEDYNY KONKRETNY KANDYDAT NA TO STANOWISKO, MIMO PISOWSKIEGO OGONA, UWAZAM ZE DZWIGNIE MIASTO, A WSZYSCY INNI KANDYDACI TO DNO, NIE MAJACY JAKIEGOKOLWIEK POJECIA O RZADZENIU MIASTEM

Fabio
1 miesiąc temu
Reply to  SRODMIESCIE

Nie podejrzewam, aby w tej sytuacji Tarnobrzeg stał się metropolią, biorąc pod uwagę zmianę władzy centralnej

Tycjan
1 miesiąc temu

Merytorycznie najlpiej wypada P.Nowak .Mimo wszystko faworytem wydaje się jednak obecny gospodarz białego domu że względu na popularność w żelaznym elektoracie czyli emerytach i rencistach a także z racji bycia nauczycielem i dyr szkoły wśród młodzieży.Niewątpliwie brak jest kandydata z wizją rozwoju miasta który by ruszył z posad bryłę świata.Programy wszystkich kandydatów sprowadzają się jednak do lepszego lub gorszego ale tylko zarządzaniem miasta .Nic po za tym.Zdumiewa brak aktywności kandydata PO P.Mastalerza.Wydaje się że jednak jego zgłoszenie to jakaś gra polityczna albo najzwyklejsza ściema z tym kandydowaniem.

Flip i Flap
1 miesiąc temu
Reply to  Tycjan

Ta osoba szykuje niespodziankę przedwyborcza, był helikopter, koń, gęś pipa, teraz pojawi się chyba jakiś owad.?!

Rolnik postępowy
1 miesiąc temu
Reply to  Flip i Flap

Kleszcz 🙂

obywatel
1 miesiąc temu

Kleszcze to już są w urzędzie , jeden z Krosna, drugi z dymitrowa i kleszczyca z nowej dęby !

Lubię to miasto
1 miesiąc temu

Programy Super 🙂
I pisze to bez cienia złośliwości.
Mam jednak pytanie do wszystkich kandydatów o to, żeby pisali również o tym, jak to będą chcieli sfinansować
Zakładam, że mają świadomość konstruowania budżetu, więc żeby zrobić, to komu zabrać, albo nie dać?
No i w przypadku różnych projektów typu place zabaw, kto po okresie gwarancji będzie miał to utrzymywać, konserwować, aktualizować atesty, remontować itd.
Bo bez tego to można obiecywać WSZYSTKO 🙂
A ja poproszę o konkrety 🙂

przyszły prezydent
1 miesiąc temu

Moim zdaniem Pan Stróż ma duże szanse na objęcie funkcji prezydenta. Ma duże doświadczenie na stanowiskach urzędniczych rozeznanie w wielu tematach . Słuchając jego wystąpienia ma sie przekonanie że jest osobą bardzo kompetentną. Nie zgadzam sie na pomysł wybetonowania osiedla serbinów, potrzebny jest nowy projekt tej przebudowy, opracować to wszystko na nową z dużą dawką zieleni. Ale to jest zadanie na przyszłą kadencję..
Jeśli mam obstawiać zakład, to właśnie on zostanie prezydentem w kwietniowych wyborach

Tymoteusz
1 miesiąc temu

Jest też doskonałym mówcą, co pokazał w trakcie swojej konferencji

Fabio
1 miesiąc temu

Skoro Twój kandydat jest taki kryształowy, to może wyjaśnisz dlaczego liceum co rok spada w rankingu ogólnokrajowym?

MUMI
1 miesiąc temu

Prawdopodobnie to pierwszy w historii program którego fundamentem jest kalkulator. I to jest na serio oferta dla mieszkańców..

Postaw mi kawę na buycoffee.to
88
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content