Rusza budowa chodnika na ul. Piekarskiej w Tarnobrzegu – Mokrzyszowie. Będą utrudnienia

Od najbliższego poniedziałku, 26 lutego, na ul. Piekarskiej w Tarnobrzegu – Mokrzyszowie w związku z rozpoczynającą się tam budową chodnika, wprowadzona zostaje czasowa organizacja ruchu. Aż do odwołania obowiązywać będzie jednostronne zwężeni.

Zadanie pn. „Budowa drogi dla pieszych na ul. Piekarskiej w Tarnobrzegu” otrzymało dofinansowanie z przeznaczonej na poprawę bezpieczeństwa na drogach lokalnych, edycji Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Wnioskowana kwota dofinansowania to 325 445,34 zł. Całkowita wartość inwestycji wynosi 406 806,68 zł, wkład własny 81 361,34 zł.

Zadanie wykona firma PIARTBUD Artur Błażejowski, z Jastkowic.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Robin
1 miesiąc temu

A gdzie to jest? Ile tam w ciągu dnia przejedzie samochodów i przejdzie pieszych ? Jedna może dwie osoby ?
No ale radny przydupas(?) Bożka przynajmniej w roku wyborczym musi pokazać że coś robi. Cztery lata nic tylko na koniec kadencji wielkie przebudzenie. A sorki błysnął ponoć wieszając swój dzwonek za kasę z budżetu obywatelskiego w centrum osiedla.

W ścisłym centrum miasta czyli koło miejskich szalet i hali targowej dziurawe płyty z głębokiej komuny a na ul.Piekarskiej dla kilku osób kosteczka jak się patrzy 🙂 W budżecie obywatelskim pieniądze wydawane na głupoty w stylu dzwoneczek bez jaj .
Jaki z tego wniosek ? Koniec z budżetem obywatelskim I KONIEC ERY BOZKA W TARNOBRZEGU bo niegospodarność goni niegospodarność!!!
Oczywiście i jak zaesze to tylko moje skromne zdanie w tym temacie.

Robin
1 miesiąc temu
Reply to  Robin

To hej prezydencie Bożek czy szczera prawda ?

Tbg
1 miesiąc temu
Reply to  Robin

W okolicy dworca PKP jeszcze lepiej bo dziurawe „klepisko” a w osiedlach gdzie radni tacy jak Potański czy Biernat kostka jak się patrzy.

Szczepan
1 miesiąc temu
Reply to  Robin

To, że mówimy o chodnikach, samochodach i budżecie obywatelskim, to tylko wierzchołek góry lodowej. To bardziej odbicie naszych wspólnych dążeń i wartości. Kiedy stawiamy krok na nowo wybudowany chodnik, nie idziemy tylko po betonie. Przekraczamy granice naszych społecznych konstrukcji, budując mosty między ludźmi i ich aspiracjami. To symboliczna podróż, w której każdy krok oznacza nasze zobowiązanie do dbania o bezpieczeństwo i komfort wspólnoty.

wojto
1 miesiąc temu
Reply to  Robin

W d byłeś i g widziałeś, akurat tam to jest potrzebne.

Lubię to miasto
1 miesiąc temu

Zgoda. Tam chodnik potrzebny.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content