Tarnobrzeg: Zabezpieczono 800 tys. zł na projekty dworca autobusowego, doposażenia przejść dla pieszych i przebudowy ścieżki rowerowej

W ramach Miejskiego Obszaru Funkcjonowania, władze Tarnobrzega planują budowę dworca autobusowego na ul. Kopernika, zakup 17 nowoczesnych autobusów, doposażenie 35 przejść dla pieszych oraz przebudowę ścieżki rowerowej przy ul. Wisłostrada. Na wykonanie dokumentacji projektowych ww. zadań, decyzją Rady Miasta, przeznaczone zostało 800 tys. zł.

Na wykonanie dokumentacji projektowej  zadania pn. „Budowa dworca autobusowego ze stacją tankowania CNG oraz bazą transportową w Tarnobrzegu przy ul. Kopernika„, które obejmuje m.in. zakup 17 nowoczesnych autobusów, przeznaczone zostanie 400 tys. zł :

„Lokalny transport zbiorowy o kwotę 400.000,00 zł z przeznaczeniem na wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej zadania pn. „Budowa dworca autobusowego ze stacją tankowania CNG oraz bazą transportową w Tarnobrzegu przy ul. Kopernika”. Infrastruktura transportu publicznego MOF Tarnobrzeg (zakres Miasta Tarnobrzega) obejmuje: zakup ok 9 szt. niskoemisyjnych autobusów CNG 10-12 m oraz 8 autobusów bezemisyjnych na potrzeby obsługi transportu publicznego w mieście (analizowana jest możliwość uruchomienia linii komunikacyjnej do gmin: Baranów Sandomierski, Nowa Dęba, Grębów oraz Gorzyce w ramach MOF Tarnobrzeg), budowę stacji gaz CNG z dwoma sprężarkami, budowę bazy obsługi autobusów, budowę dworca do obsługi pasażerów, wdrożenie systemu Maas, integrację usług mobilności na obszarze MOF, zakup rowerów elektrycznych, wykonanie elementów zielonej i błękitnej infrastruktury” – czytamy w uzasadnieniu do przyjętej uchwały.

Na wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej zadania pn. „Doposażenie przejść dla pieszych”, zabezpieczone zostało z kolei 300 tys. zł:

W Rozdz. 60015 – Drogi publiczne w miastach na prawach powiatu o kwotę 200.000,00 zł oraz w Rozdz. 60016 – Drogi publiczne gminne o kwotę 100.000,00 zł z przeznaczeniem na wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej zadania pn. „Doposażenie przejść dla pieszych” w ramach realizacji projektu „Mobilny MOF Tarnobrzeg”. Zakres Miasta Tarnobrzega obejmuje: stworzenie infrastruktury dla ruchu niezmotoryzowanego i mikromobilności przejścia dla pieszych poprzez doposażenie około 35 przejść dla pieszych w Tarnobrzegu w zakresie wykonania doświetlonych aktywnych przejść dla pieszych (asymetrycznie oświetlonych, zapewniających widoczność pieszego, skutecznie wykrywającego pieszego na przejściu w strefie wejścia na przejście, ostrzegające kierowców o obecności pieszego w strefie przejścia poprzez sygnały świetlne, ostrzeganie pieszych w tym osób niedowidzących poprzez komunikaty głosowe dla pieszych)„.

Dokumentacja projektowa zadania pn. „Przebudowa ścieżki rowerowej ul. Wisłostrada”, ma zaś kosztować 100 tys. zł:

– w Rozdz. 60015 – Drogi publiczne w miastach na prawach powiatu o kwotę 100.000,00 zł z przeznaczeniem na wykonanie dokumentacji projektowej dotyczącej zadania pn. „Przebudowa ścieżki rowerowej ul. Wisłostrada”. Zadanie realizowane będzie w ramach projektu „MOF Tarnobrzeg”. (66-zmiany-w-budzecie_2688810-1)

 

***************************************************************************************************************

Miejski Obszar Funkcjonalny Tarnobrzeg, to projekt partnerski realizowany wspólnie z gminą Baranów Sandomierski, gminą Nowa Dęba oraz gminą Gorzyce, gminą Grębów. Celem projektu jest poprawa jakości życia mieszkańców MOF Tarnobrzeg poprzez zintegrowane działania partnerskich gmin bazujące na zasobach lokalnego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego powiązane z rozwojem infrastruktury służącej kulturze oraz prowadzące do wzmocnienia atrakcyjności turystycznej.

Subskrybuj
Powiadom o
83 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AtHT
21 dni temu

dlaczego nie budujemy przy dworcu PKP? przecież po co kombinować, chyba, ze za chwile zastawimy lub sprzedamy jakiemuś znajomemu!! Teren szkoły powinien być nietykalny, tam w przyszłości wybudować boisko z bieżną, Tarnobrzeg miasto sportu.

Tarnobrzeżanin X
21 dni temu
Reply to  AtHT

Bo zdaje się to nie są tereny będące własnością miasta. Koniec kropka! Ale łatwo jest rzucić hasło w eter bo to nic przecież nie kosztuje. Byłeś człowieku w ogóle kiedyś w Tbg? Widziałeś jak obecnie wygląda tamten teren? Na tą chwilę 13 zalajkowań osób oderwanych od rzeczywistości.

Roobes
21 dni temu

z MOFu kupcie śmieciarki dla Tarnobrzega i wagę do ich ważenia tonażu, zobaczycie, ze cena i tonaż spadnie

Tarnobrzeżanin X
21 dni temu
Reply to  Roobes

…..i helikoptery! Kolejne hasło rzucone z dupy w eter. Niby myślisz w dobrym kierunku ….ale jeśli już to działajmy ku kompleksowemu rozwiązaniu odbioru i utylizacji śmieci. A śmieciarki były by jakąś jego częścią. Elementem tego jest u nas choćby brak PSZOKu z prawdziwego zdarzenia. Teraz to jakiś ukratkiem zadoptowany teren od spółdzielni gdzie przepisy p.poż. są właśnie w tych kontenerach. A niby gdzie tymi śmieciarkami będziemy te odpady wywozić? Na chwilę obecną przecież nigdzie indziej jak do Sralowej Woli. MZK ze Sralowej ma korzystne ceny dla swojej spółki – swoich śmieciarek a nie będzie mieć dla śmieciarek z Tbg. A kto wie jak zakończy się bajka o prywatnej spalarni FCC śmieci nad Jeziorem.

Roobes
20 dni temu

Durniu transport jest drogi, o to chodzi, żeby obniżyć cenę, i żeby firma wywozową nie wyciągała z dupy ton wywiezionych śmieci.

Tarnobrzeżanin X
20 dni temu
Reply to  Roobes

Podziwiam twoje upośledzenie ! Co z tego, że owe śmieciarki były by nawet najlepsze na świecie jak cenę za odbiór odpadów wyznacza zarządzający danym przedsiębiorstwem? … a najbliższe takie puki co jest w Sralowej Woli …. nie dasz zarobić MZK na transporcie to ci podniosą cenę za odbiór na miejscu ….dociera coś do tej pustej łepetyny? Więc jak Tarnobrzeg nie będzie miał swojego przedsiębiorstwa przerabiającego odpady, w którym będzie mógł dyktować samemu sobie ceny to same śmieciarki=samochody niewiele wskórają. Pojął już dureń? Niestety problem polega na tym, że nasze władze wolą napchać kieszenie prywatnej firmie austryjackiej jak się nie mylę FCC a nie tak jak w Sralowej mieć własne przedsiembiorstwo jak MZK …. a dodatkowo lokalizacja wiadome zajebiście spójna z planami rozwoju jeziora.

Roobes
20 dni temu

od tonażu amebo, kto sprawdza FCC a wczesniej MZK?

SRODMIESCIE
21 dni temu

RYCHLO W CZAS, PROJEKTY PEWNIE ZA GRUBE TYSIACE ZOSTANA ZROBIONE, A POTEM UTONA NA LATA W CZELUSCIACH URZEDOWYCH SZAF? BO JUZ NIE JEDEN KOSZTOWNY PROJEKT TAM WYLADOWAL, OCZYWISCIE JESTEM BARDZO ZA BUDOWA TEGO CENTRUM KOMUNIKACYJNEGO,ALE NIE WIERZE W INTENCJE BOZKA, CO DO PRZEJSC DLA PIESZYCH CHYBA ZE DWA LATA TEMU PIS KIEROWALO SRODKI DO SAMORZADOW SPECJALNIE NA TEN CEL, WYKORZYSTALO TO WIELE MIAST, NIESTETY TARNOBRZESKIE ,,CIUCMY,,W BIALYM DOMU TO PRZESPALY JAK WIELE INNYCH OKAZJI NA ZDOBYCIE GROSZA DLA MIASTA, NIESTETY, ALE MYSLE ZE NOWE WLADZE MIASTA BEDA BARDZIEJ KUMATE W TYM TEMACIE TYLKO TRZEBA DOBRZE WYBAC NA WYBORACH, ZEBY POTEM ZNOW PRZEZ 5 LAT NIE NARZEKAC

Trupek
21 dni temu
Reply to  SRODMIESCIE

tyle dofinasowań ale oni z MOFu bo najłatwiej. Słabo i nieprofesjonalnie. Wszyscy dookoła już mają autobusy a my z MoFu. Słabo

obywatel
21 dni temu
Reply to  Trupek

Rowery elektryczne
– ktoś już całkowicie odleciał albo porąbany ?

Odp
20 dni temu
Reply to  obywatel

No to zobacz ile to miasto ma seniorów co rowerami się poruszają tylko są wiekowi i po to te rowery aby się nie męczyli i mogi przewozić zakupy ale nie wiem czy to jest pomysł bo nie wiem czy da tacy bystrzci w tej polityce w tym mieście

obywatel
20 dni temu
Reply to  Odp

No właśnie poruszają się rowerami
TYLKO CO TO WSPÓLNEGO z transportem miejskim publiczym
– tego zrozumieć nie można ???

Odp
20 dni temu
Reply to  obywatel

No to już pytania do redakcji nie umiem tego wyprostować bo zapomniano też dodać pojazdy dla osób nie pełno sprawnych czyli zostaje następny punkt do ruszenia tak zwane podjazdy dla wózków i poręcze bo więcej seniorów korzysta z kul bo o widzę nie będę wspominał

Odp
20 dni temu
Reply to  Odp

Winda

Caps Lock off
21 dni temu
Reply to  SRODMIESCIE

debilu wyłącz tego Caps Lock-a

Miś jogi
21 dni temu
Reply to  Caps Lock off

Debila, to poszukaj w rodzinie, kreaturo!!

Tarnobrzeżanin X
20 dni temu
Reply to  Miś jogi

poszukałem i znalazłem w twojej i SRODMIESCI-a także dobrego wieczoru debile!

czyż nie tak?
17 dni temu
Reply to  Caps Lock off

Nie wyłączają caps locka ci co maja problem z podjęciem decyzji czy wyraz ma być napisany z dużej czy z małej litery.

Zastrachany
21 dni temu

Jestem za tym,mimo wielu postulatów na tym forum, by dworzec był w tym miejscu gdzie jest.
Kto będzie ganiał aż pod stację kolejową do autobusu? I tak niewiele tych autobusów już jeździ od i do Tbg-u.
Nawet jeśli projekt będzie wykonany, to wszystko będzie nieciekawe, szablonowe, jak większość inwestycji w Tbg-u i planowana przebudowa przy dworcu PKP.

Przebudowa ścieżki rowerowej przy Wisłostradzie? Jaśniej proszę to wytłumaczyć bo nie kumam. Przecież jest to jedna z dwóch ścieżek rowerowych w Tbg z asfaltu !!! Na kostkową chcecie przebudować?
Jedyne co trzeba w niej poprawić to zrównać ze ścieżką poprzeczne krawężniki drogi bocznej dochodzącej do Wisłostrady.

Oczekuję wymiany przystanków MKS-owych na większe, naprawdę chroniące przed deszczem i słońcem i wiatrem a nie pozorującymi ochronę oczekujących pasażerów.

Trupek
21 dni temu
Reply to  Zastrachany

budynek już jest tylko PKP musi go wyremontować, a miasto wynająć, ale nie my będziemy budować – tylko czy nas stać na budowę? nie lepiej inaczej spożytkować pieniądze mieszkańców. Wodę i śmieci obniżcie, bo cena najdroższa w okolicy.

! ! ! ! ! !
21 dni temu
Reply to  Trupek

Projekt remontu okolicy dworca już był opracowany (przed budynkiem dworca) i jest niestety nieciekawy. Jak całe to budownictwo tarnobrzeskie.

gdzie ten projekt?
21 dni temu
Reply to  ! ! ! ! ! !

gdzie ten projekt? jest to gdzieś w sieci? możesz podać namiary pls?

Diabeł
19 dni temu

Był prezentowany albo na tym forum albo w Tygodniu Nadwiślańskim. Poszukaj.

Aniołek
20 dni temu
Reply to  ! ! ! ! ! !

Planowany jest parking na wiele samochodów. Niepotrzebnie znowu asfaltoza, zamiast zieleni.

obywatel
21 dni temu
Reply to  Trupek

Są kredyciki i chętni do dania .

? ? ? ? ?
21 dni temu

„…budowę bazy obsługi autobusów”
Jakich autobusów” ?Komunikacji Miejskiej? Czy nie można tego wykonać pod Zwierzyńcem? Przecież tam jest baza autobusów komunikacji miejskiej.

„…zakup rowerów elektrycznych”
Po co? Komu będą służyć? Już były rowery żółte z których nikt nie korzystał. Nie ma na co kasy wydawać?

obywatel
21 dni temu
Reply to  ? ? ? ? ?

Tam sprzedali tą bazę !

obywatel
21 dni temu

Rzecz w tym , że oni ( obecni) powinni się wstrzymać i nie decydować
BO niewiadomo czy będą dalej
a następcy być może będą mieć inną wizję
I WYBIORĄ innego projektanta !

ODYSEUSZ
21 dni temu

Pamiętacie gościa, który nie tak dawno rozjeżdżał autem ludzi w Szczecinie ? Nagle sprawa ucichała i została zamieciona pod dywan- przyjrzyjcie się dobrze kozackie onuce i co widzicie ?!

ukraincy-swinieee
Gość
21 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Ciebie Wania ?

ODYSEUSZ
21 dni temu
Reply to  Gość

Co ty ukraińcu jeszcze robisz w Polsce ze swoimi kozackiimi braćmi zamiast walczyć o swój kraj ?

Gość
21 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Żyje na twój koszt

Norbert
20 dni temu
Reply to  Gość

Niedługo wam to ukrócą

to jest regionalne forum
21 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

co to ma wspólnego z Tbg? Nie zaśmiecaj tego wątku i forum…..jest tyle innych aby takie sprawy poruszać

ODYSEUSZ
21 dni temu

Nie interesuje cię prawda obiektywna- twoja sprawa, może inni chcą wiedzieć jak wyglądają prawdziwe fakty. I dlaczego nie które nacje czują się bezkarni na polskiej ziemi !

Tarnobrzeżanin X
21 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

NIE! …. na tym forum mnie to nie interesuje … choć to nie znaczy, że być może w tych poglądach z tobą się nie zgadzam …. wolał bym aby z tego forum bądź co bądź regionalnego nie robił się śmietnik…….i nie wpadały tu tematy o Putinie, Jeniffer Lopez, Messim itd. ale tematy związane z Tarnobrzegiem. Wiem, że redaktorzy tego portalu nawet się już zeszmacili i robią różne wrzutki nie związane z naszym regionem nadwiślańskim …. ale inni proszę nie róbcie tego.

Aniołek
20 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Dziwne, ale w telewizji , nie pamiętam w jakiej, pokazywali rodzine ukraińską, która się znecała nad swoim dzieckiem, a rozprawa odbyła się w sądzie w Tarnobrzegu. Nazwiska wymieniono, ale nie wspomniano, że to Ukraińcy. Znów poprawność polityczna nakazywała o tym nie informować? Polska ma dosyć swoich przestepców.

Tarnobrzeżanin X
20 dni temu
Reply to  Aniołek

To była ukraińska patologia ze Sralowej Woli. ….dlatego byli sądzeni w sądzie rejonowy w Tarnobrzegu. Aż dziwne, że tego budynku nie przepchnęła Sałatowska, Wuber, Ortyl i ta cała swołocz do Sralowej lub Mielca.

Klaudiusz
16 dni temu
Reply to  Aniołek

Za dużo tej patologii ze wschodu się najeżdżało

Slayer
21 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Sekciarski ArcyBłaźnie znowu się naćpałeś?

ODYSEUSZ
21 dni temu
Reply to  Slayer

haha dla niektórych ameb prawda jest gorsza od słodkich kłamstewek. Myślę ze jest na tym forum sporo osób których zainteresuje info o ukrańcach w Polsce

Slayer
21 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Sam pracujesz na miano błazna. Jak traktować poważnie typa, którego źródłem informacji jest TikTok?

ODYSEUSZ
21 dni temu
Reply to  Slayer

ps wyglądasz Mi i zachowujesz się jak typowy szczepan po szprycy na srovidka. Rok 2025/26 będzie straszny dla was

Slayer
21 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Nie strasz bo się zesrasz… Zawiodę cię nie szepiłem się. Ale u ciebie to już dekiel pod folią paruje. Dalej żyj w przekonaniu że będziesz żył 1000 lat

ODYSEUSZ
20 dni temu
Reply to  Slayer

To już wkrótce wyślą cię na wschodni front i będziesz walczyć za ukraińców , w momencie gdzie kozacy będą spijać zimne piwko na ryneczku w Polsce ! Po za tym żal mi takich idiotów jak ty gdzie ich wiedza ogranicza się do policzenia ilości klusek w zupie !

Slayer
20 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Nie dość że ArcyBłazen ,to jescze paranoik

ODYSEUSZ
20 dni temu
Reply to  Slayer

a może ty to ukraniec, kozacki dezerter żyjący z polskich podatków ? Co do kwestii szprycy za głupi jesteś abyś się nie szczepił szczepanku:)

Slayer
20 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

Ja prdl. Choroba postępuje, klasyczny przykład osobliwości paranoicznej.

ODYSEUSZ
19 dni temu
Reply to  Slayer

Prawda boli kozaku dlatego gdy brak kontrargumentów pozostaje ci śmiech głupca !

rowerowy
21 dni temu

Dlaczego dopiero i akurat teraz? Nooooo? I czemu z dwoma a nie z trzema sprężarkami hahaha?

Piasta
20 dni temu
Reply to  rowerowy

Bez komentarza na temat planowanej przebudowy ścieżki rowerowej przy Wisłostradzie?

rowerowy
20 dni temu
Reply to  Piasta

Dla zorientowanych w temacie sprawa jest prosta i oczywista. Ale mogę skomentować dla niezorientowanych. Nie sądzę że dojdzie do tej przebudowy w następnej kadencji. A gdyby nawet doszło, to niezależnie od tego kto zostanie prezydentem, zostanie ona zrealizowana po tarnobrzesku, tzn. najpewniej powstanie droga pieszo-rowerowa z kostki. Kwestia właściwie tylko, jakich kolorów będzie kostka (przewiduję część z kostką czerwoną bliżej jezdni i część z szarą dalej od jezdni) oraz jakiej marki (przewiduję tarnobrzeską Forbet).

Aniołek
20 dni temu
Reply to  rowerowy

Mam podobne podejrzenia. Amen

Gość
21 dni temu

Kasa na projekty też ze środków zewnętrznych? Ludzie z czym do gości. To inwestycja za 100 baniek spokojnie

obywatel
21 dni temu
Reply to  Gość

Jednak czytają to forum
a od lat tu się pisze o tym .
Teraz to typowy bełkot wyborczy i ostatnie podrygi cwaniaków , którzy przez kadencję to mieli w dupie a teraz nagle objawienie WIZJI !

Tylko znowu NA KREDYT i ZA pożyczone!

kiełbasa wyborcza
21 dni temu
Reply to  obywatel

sądzę, że jeśli w ogóle to miało by powstać to całe zagranie jest celowo przytrzymane aby ugrać na nim jak najwięcej na wybory.

obywatel
21 dni temu

Ha ha ha – nawet jakby powstało to i tak nie wiadomo czy kolejny WIZJONER z LO ( lub inny z PIS czy PO) by tego nie zastawił jak udziały wodociągów ( bożek) czy sprzedał
( mleczarz i helikopter).

A PARTACZE SIĘ PCHAJĄ , oj pchają do koryta i żłobu a tu tylko już miejsca brak w spółkach miasta aby kroić mieszkanców
( tradycyjnie ha ha ha – aby świnie, wieprze, knury i maciory miały za co żreć).

Obatelka
20 dni temu
Reply to  obywatel

Każdy chce coś załatwić dla siebie i sympatyków, oby tylko był uczciwy i interes jego i jego grupy poparcia był zbieżny z interesem jak największej grupy mieszkańców.

Łap.
21 dni temu

To powinno zostać zbudowane jeszcze za czasów, gdy przebudowywali stary dworzec. Lepiej późno niż wcale.

Bingo
21 dni temu

NAIWNY CZŁOWIEKU – w co ty wierzysz. Zrobili propagandę przedwyborcza, a wy się podniecacie.

Mnich
21 dni temu

I znowu propaganda rodem z czasów komuny. Co to jeszcze było obiecane.?? GALERIA HANDLOWA na ul. Sikorskiego – PASAŻ na Serbinowie, KŁADKA nad Wisłostrada, i tak przez 5 lat oklamywania mieszkańców. A dług do spłacenia to ponad 144 ml zł, kosztem podwyżek wody, podwyżek opłat za grunt. A co w zamian, darmowa potańcówki. teraz dorzucili brak opłat na pchlim targu. Tak pasozyci z urzędu traktują mieszkańców. A Ty obywatelu zanim na zagłosujesz, zastanów się. ONI JUŻ BYLI.!!

może się powspinamy
21 dni temu
Reply to  Mnich

Dorzucił bym międzynarodowe zawody wspinaczkowe …. może nawet olimpiadę w Tbg.

Odp
20 dni temu

Taki jest plan aby były zorganizowane mistrzostwa w piłce nożnej i na stadionie siarki miat być rozgrywany mecz ale chyba to padło bo pozycja wyszła z Rzeszowa

Tarnobrzeżanin X
20 dni temu
Reply to  Odp

…ale chyba kobiet. Tylko co to ma do ścianki wspinaczkowej ?

Odp
20 dni temu

Olimpiada to jest słowo ogólne więc nie wiem kto miał na myśli pisząc ten cytowana przez ze mnie wypowiedz

Obatelka
20 dni temu
Reply to  Mnich

Potańcówki to świetna sprawa, bo może następne pokolenia znowu zaczną się bawić w realu jak kiedyś, zamiast tylko Facebooka i sex kamerek. Może wrócą normalne kontakty między ludźmi, bo w tej chwili wszystko w czterech ścianach z nosem w ekranie.

Aniołek
20 dni temu
Reply to  Obatelka

Dancingi dla dorosłych powinny powrócić z dobrą muzyką na żywo.

August Mocny
20 dni temu
Reply to  Aniołek

Najlepiej nad Wisłą jak za komuny

Diabeł
19 dni temu
Reply to  August Mocny

Też. Narod pragnie dobrej zabawy a nie tylko oglądania gęb polityków.

Elcia
21 dni temu

Ale się obudzili!
Gdzie byli przez 5 lat?
Żeby nie było: popieram te pomysły , ale dlaczego dopiero teraz na nie wpadli?
Przecież wiadomo kiełbasa wyborcza.

Józiek
21 dni temu

I znowu bez konsultacji społecznych chcą wydać kasę???

obywatel
21 dni temu
Reply to  Józiek

Ha ha ha – to na BIP nie było ???

LOLO
21 dni temu

Zawsze z młodzieżą

pp
obywatel
21 dni temu
Reply to  LOLO

No i racja a co im przeszkadzać w KONCENTRACJI .
Skoro rodzice kasiorę dają i pozwalają to on nie może im zabraniać !
A poza terenem szkoły to on co może ?
Co najwyżej pójść z nimi zapalić albo towarzystwa dotrzymać .

Bez jaj !

Eryk
20 dni temu
Reply to  obywatel

@obywatelu, proszę się zapoznać ze Statutem LO im. M. Kopernika.
'Obowiązki ucznia’ pkt 1 ppkt o.
https://www.lo.tarnobrzeg.pl/pliki/tresc/Statut.pdf

obywatel
19 dni temu
Reply to  Eryk

Statut obowiązuje na terenie szkoły i uczniów .
Poza terenem szkoły to są tylko
OSOBY PRYWATNE .

Eryk
20 dni temu
Reply to  LOLO

Niestety, w punkt 🙁

OLO
20 dni temu
Reply to  LOLO

Boli Cię ten kandydat, ojj boli. Cóż trzeba robić wszystko bo Twój idol nie daj noszę ponownie przegra że Stróżem.

Jerry
20 dni temu

Tak.. właśnie teraz. Zapewne ODBEZPIECZĄ te środki zaraz po wyach

WALDEMAR
19 dni temu

BAJU BAJU BEDZIEM W RAJU

Tupre
19 dni temu

czy miasto Tarnobrzeg ma już tereny dla AMW?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
83
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content