Kwiaciarnia online – dostawa kwiatów pod same drzwi

Nie możesz uczestniczyć w ważnym dla kogoś Ci bliskiego wydarzeniu? Dostawa bukietu pozwoli Ci na symboliczną obecność tego dnia. Sprawi, że druga osoba poczuje Twoją bliskość, mimo fizycznej odległości. Niezależnie od dzielącego dystansu pachnący bukiet świeżych kwiatów to komunikat o tym, że pamiętasz i jesteś w pobliżu. Imieniny lub urodziny to chyba najczęstsze okoliczności wizyty w kwiaciarni. To doskonały pomysł bez względu na wiek jubilata. Sprawdź jednak, jak nie popełnić z tej okazji kwiatowego faux pas. 

Jakie kwiaty na imieniny lub urodziny?

Kwiaty mają nie tylko estetyczne walory, ale także oddziałują pozytywnie na nasze zmysły. Ich zapach i różnorodność kolorów potrafią poprawić nastrój oraz uczynić dzień wyjątkowym. Wybierając kwiaty na imieniny czy urodziny, powinniśmy wybrać kompozycję, która najlepiej odda nasze uczucia. Możemy również wykazać się znajomością mowy kwiatów, o której często się już niestety dzisiaj zapomina. 

Bukiety imieninowe z dostawą zamówisz na: https://floli.pl/kategoria-produktu/okazje/imieniny/

Częstym wyborem są róże lub tulipany. Trudno się dziwić, bo są to piękne rośliny o bogatej symbolice. Czy wiesz jednak, co komunikują konkretne kolory? 

  • Czerwony — miłość i namiętność. Idealny dla: ukochanej osoby, wybranki Twojego serca.
  • Różowy — delikatność, sympatia, wdzięk. Idealny dla: przyjaciela lub przyjaciółki, a także członka rodziny.
  • Biały — czystość, niewinność, nowy początek. Idealny dla: jubilata w dojrzałym wieku lub osoby obchodzącej ważną rocznicę. 
  • Żółty — radość, przyjaźń, entuzjazm. Idealny dla: przyjaciela, przyjaciółki lub jubilata w młodszym wieku.
  • Pomarańczowy — entuzjazm, fascynacja. Idealny dla: każdego, ale szczególnie doceniany przez osoby energiczne i pełne życia. 

Jeśli zależy Ci na mniej konwencjonalnym bukiecie, to dobrym wyborem będą również: margaretki, gerbery, eustomy, niedoceniany rumianek czy imponujące hortensje. Unikaj natomiast gatunków, takich jak chryzantemy, lilie czy kalie. Symbolizują one bowiem żałobę, smutek i stratę, dlatego nie są to odpowiednie kwiaty na imieniny czy urodziny. Z tego samego powodu warto unikać koloru fioletowego. 

Pamiętaj również, że możesz zdecydować się na bukiet mieszany. W nim dowolnie połączysz ze sobą różne barwy, tworząc kompozycję zapadającą w pamięć. Jeśli chcesz nadać kwiatom nietuzinkową formę, możesz wybrać flowerbox. Dzięki różnorodnym kształtom, rozmiarom i wzorom cieszy się on popularnością wśród osób szukających oryginalnego prezentu.

Dostawa pięknych bukietów na terenie Warszawy 

Kto dostarczy kwiaty na imieniny lub urodziny do bliskiej Ci osoby? Oczywiście kurier z naszej kwiaciarni! Kiedy zapuka do drzwi, z całą pewnością będzie miłym zaskoczeniem i wywoła uśmiech na twarzy. 

Jeśli zależy Ci na dostarczeniu świeżych kwiatów na terenie Warszawy lub jej okolic, to sprawdź kwiaciarnię internetową Floli.pl. Możesz tam znaleźć bukiet mono lub mieszany, ale również flowerbox. Dostępne są też gotowe kompozycje dedykowane konkretnym okazjom, co może znacznie ułatwić wybór. Jest także opcja dołączenia prezentu — balonów, słodyczy lub misia, który uczyni niespodziankę jeszcze bardziej zaskakującą!

materiał zewnętrzny

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Filip
3 miesięcy temu

Akurat poczta kwiatowa to dobra sprawa. Sam nie raz żonie zamawiam jak za granicą służobo jestm

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content