Dariusz Bożek: Przede wszystkim będę zabiegał o poparcie ludzi, mieszkańców naszego miasta (video)

Przede wszystkim będę zabiegał o poparcie ludzi, mieszkańców naszego miasta – powiedział podczas wieczoru wyborczego  Dariusz Bożek. W drugiej turze wyborów na urząd prezydenta Tarnobrzega, starający się o reelekcje włodarz miasta, zmierzy się z Łukaszem Nowakiem.

– W drugiej turze jest już trochę inaczej, te preferencje polityczne mają myślę mniejsze znaczenie (…) Przede wszystkim będę zabiegał o poparcie ludzi, mieszkańców naszego miasta, oni są najważniejsi. Jak państwo widzicie, można ściągać tuzy polityczne z rożnych stron świata, nie przekłada się to na ludzi. Bo każdy mieszkaniec naszego miasta ma swój rozum i on doskonale wie, na kogo będzie głosował, komu uwierzy. Nie tym, którzy są 200-300 km od Tarnobrzega i udzielają poparcia kandydatowi….drodzy państwo, pozwolicie, ze już nie skomentuje dalej – skomentował prezydent Bożek.

Pierwsza turę wygrał Dariusz Bożek, na którego zagłosowało 5712 mieszkańców Tarnobrzega (32,79%), Łukasz Nowak otrzymał zaś 5040 głosów (28,94 %).

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

Subskrybuj
Powiadom o
41 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
walt
1 miesiąc temu

najlepsze było poparcie od Czarka Kucharskiego co rzeczywiście był świetnym piłkarzem ale przecież skompromitowano go ostatecznie stenogramem z rozmowy z Robertem Lewandowskim gdzie próbował wydębić od RL9 kolejne miliony.
niesamowity to był obraz bo sam pana Czarka zawsze,jako piłkarza,ceniłem.
a wyszedł taki małomiasteczkowy chytry kłamczuszek.

Tomasz
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Kucharski poparł mastalerza

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Tomasz

tak,dokładnie tak było.

WDR
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Tak, dokładnie to był samobój i do tego strzelony główką !

spółdzielca
1 miesiąc temu
Reply to  Tomasz

To ten były piłkarz siarki ? Przecież on nie mieszka w Tbg

walt
1 miesiąc temu
Reply to  spółdzielca

nie mieszka tak samo jak Łukacijewska czy inny Joński 🙂

ale na filmikach byli i opowiadali te swoje kompletne bzdury 🙂

Betonowy tarnobrzeski Jasio
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Tarnobrzeg aferami słynie a to Kucharki z pazernością a to Kiełb z 20 kilo łapówki a to Jajecznica co to helikopterem lata i jakieś buty dla urzędu miasta były zakupione. W dekiel bije od dobrobytu i tyle.

Robert
1 miesiąc temu
Reply to  walt

A może RL9 chciał go oszukać ? Biegli stwierdzili ,że a taśmach które są koronnym dowodem ktoś jednak ingerował . Robert to może i nie ale żoną podobno bardzo na hajs pazerna

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Robert

oj to pazerności nie powinno się wypominać nawet i to zwłaszcza w kontekście Cezarego – zapytaj kolegów z boiska 🙂

Jul
1 miesiąc temu

Głosowałem na Pana w poprzednich wyborach. Miałem nadzieję na inną, lepszą jakość i zmiany. Niestety spotkało mnie okrutne rozczarowanie. Mój i mojej rodziny głosy Pan niestety stracił.

Olga
1 miesiąc temu
Reply to  Jul

Dlaczego rozczarowanie? Jednak zadziało się dużo w porównaniu do poprzedników. Bo pamiętam, że za czasów Pana Kiełba, Mastalerza czy Dziubińskiego nie działo się w tym mieście nic. Nogi wyłożone na stół i dewiza, że „jakoś to będzie” :/

panu Bożkowi już dziękujemy
1 miesiąc temu
Reply to  Olga

Ty to chyba sie urodziłaś w latach 2000-nych i cóż możesz pamietać co sie działo w czasach kadencji Mastalerza. Działo się BARDZO DUŻO. Mnóstwo inwestycji, wiele firm otworzyło działalności w mieście, mnóstwo sie budowało, bloków, domów, ulic, dzielnic. W Machowie, nad Jeziorem, bardzo duże zmiany.
Za Bożka jedyne co sie zmienia to FASADA, kolory bloków i chodników.

Olga
1 miesiąc temu

Urodziłam się w latach 70tych, więc pamiętam więcej niż szanowny Pan myśli…
Nad jeziorem…tak, skupowanie działek dla siebie po preferencyjnych cenach. Niegospodarność, wieczne spory z podwykonawcami, przewalanie pieniędzy publicznych na opony, buty, cuda na kiju. Ok, ogarnął przebudowę obiektów sportowych i blok socjalny – nie można tego odmówić, fakt!
Bożek zrobił za to w cholerę dróg, po których się nie dało już jeździć. Mamy super ściankę, z której korzystają moi znajomi spoza Tarnobrzega, Mamy wreszcie infrastrukturę nad jeziorem (Świetna promocja miasta), mamy inicjatywy kulturalne dla ludzi.
Można psioczyć, albo wziąć się do roboty, wyjść z inicjatywą, pomysłem…polecam, lokalni malkontenci:)

Jul
1 miesiąc temu
Reply to  Olga

Wielokrotnie pisałem na czym polega problem z Panem Bożkiem i nie chce mi się robić tego po raz kolejny. Niech zabiega o wyborców, mnie, mojej rodziny i znajomych już nie przekona. Naprawa dziur w ulicach to normalna działalność w mieście a nie sukces. Tak samo jak to coś szumnie nazwane obwodnicą. O całej reszcie nie będę po raz kolejny pisać.

Betonowy tarnobrzeski Jasio
1 miesiąc temu
Reply to  Olga

…i nowy ciąg pieszo rowerowy z…. kostki, a jakżeby inaczej (wedlug standardów tarnobrzeskich), na ul. Marysi Curii Skłodowskiej.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Olga

No tak ?
Turyści zadowoleni i hobbyści ściankowi .
CO Z TEGO MA przeciętny mieszkaniec miasta ???
Tylko KOSZTY i spłatę kredytów, pożyczek, wykup obligacji i udziałów wodociągów w kosztach wody ???

Ale tępa i prostacką propagandą aż rzygać się chce !

obywatel
1 miesiąc temu

Bożkowi dziękujemy
ale z norbin to waść pojechałeś , oprócz bloku socjalnego , przejęcia kopalni machów z obraża prawa , skoku na koryto po tarnobrzesku nr 1 to reszta brednie .
To za jego czasów nawet mieszkańcy w opłatach za wodę ( z wodociągów) sponsorowali chore zachcianki akcjonariusza kopaczy .
Aż dziw bierze , że ludzie wybrali go do rady i kumpla niedbała – ale to chyba młodzi i głupi zagłosowali co nie pamiętają jego ekipy .
To Koniuszy jest wygranym w tych wyborach bo wrócił z NIEBYTU tak jak niedbał.
Inwestorzy z Tbg spierd???? gdzie się da , nawet firmy przeniosły siedziby choćby za Trześniówkę .
Jeszcze ta sprawa z Mrówką i sprawa sądowa za którą zapłacili mieszkańcy TBG ???

Podkarpacko-świętokrzyski
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

„Aż dziw bierze , że ludzie wybrali go do rady i kumpla niedbała – ale to chyba młodzi i głupi zagłosowali co nie pamiętają jego ekipy .”

Ludzie mają krotką pamięć a tak poza tym to raczej mało są zorientowani. No i trza wziąc pod uwagę, że każdy złodziej, krętacz, bandyta wielkiego czy mniejszego kalibru, pijaczyna, damski bokser, sadysta, zabójca (w USA jeden zabił kilka kobiet a głupie baby pisały listy do niego do zakładu karnego wyznając mu miłość, he, he), złoczyńca etc… mają swoich zwolenników, to nie dziw się, że tak głosowali jak głosowali, na te same gęby.

obywatel
1 miesiąc temu

Szkoda tylko miasta i tych co tu zostaną .
Młodzi , wykształceni po studiach spierd???? gdzie się da , tam gdzie jest praca , zakłady pracy i nie ma takiej pajęczyny postkomuchów jak tu.
Niby do czego mają wracać ? Dla zalewu, tzw zamku , drogi obwodowej ??

jan
1 miesiąc temu

Wyjedziesz na taczkach!

sąsiad
1 miesiąc temu

Kiedy te dopłaty do wody obiecane?

jan
1 miesiąc temu
Reply to  sąsiad

On ma wyjebane ile płacisz za wode

Odp
1 miesiąc temu
Reply to  sąsiad

Jak zostaną wykupione udziały wodociągach na pewno nie za czasów tej kadencji co będzie bo miasto nie za złamanej zł na nowe inwestycje więc szykują się następne pożyczki ale teraz pan db będzie miał mniej głosów bo nie każdego się da przekupić jak miał mieszkańców kiedy był prezydentem w du…. to teraz inni mieszkańcy pokażą jak jego mają głęboko gdzieś

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Odp

Oby tak zrobiła większość ?

Odp
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

No raczej tutaj większość stanowi osoby myślące więc jest nowa o osobach co koncza pełnoletność albo ci co prowadzą swoje działalności więc nie wiem jaka będzie ich cierpliwość na latanie dziur w tym mieście

Tycjan
1 miesiąc temu

W nadchodącą niedzielę zapowiadana jest piękna pogoda.Idealny moment by rozpocząć – obiecanych – sezon potańcówek. Miłośnicy tańca pod chmurką nie mogą się już doczekać tego jak mniemam

odsunąć starego dziada
1 miesiąc temu

Od władzy. 5,5 roku rządził i wystarczy. Łukasz Nowak musi dogadać się z Mastalerzem, Potańską, muszą ustalić wspólną strategię działania i najbliższe 2 tygodnie przejąć wyborców którzy chcą zmiany aby oddali głos na Nowaka. Dla dobra miasta, trzeba odsunąć Bożka od kolejnej prezydentury. Jeśli sie nie wezmą w garść , to 2/3 wyborców będzie musiało spakować walizki i wyjechać z tego zadupia. Będzie kolejne 5 lat stagnacji, pozornych działań, fasadowych, betonozy, fuszerek, bylejakość na każdym kroku, nic tu sie nie poprawi w różnych dziedzinach życia. PiS z KO muszą sie dogadać w lokalnych strukturach, muszą zebrać wyborców. Od dziś wszystko stawiamy na Nowaka i tyle. Nie głosowałem na Bożka , popierałem Mastalerza, a teraz popieram Nowaka , bo wiem że BĘDZIE LEPSZY niż Bożek.

Nosacz Sundajski
1 miesiąc temu

Hahaha już widzę jak pisiory dogadają się z lewakami

panu Bożkowi już dziękujemy
1 miesiąc temu

Dla mnie nie jest problemem zagłosowac na Mastalerza lub Nowaka, bo wiem że są kompetentni i maja ciekawy program wyborczy. Żaden z wyborców kontrkandydatów Bożka nie zagłosuje na niego w wyborach za 2 tygodnie. To są twarde elektoraty antybożkow. Prędzej nie pójdą wcale na wybory, frekwencja może być niska. Ale nie ma takiej możliwosci aby cżłowiek w pełni świadomy i zorientowany zagłosował na Bożka. Nie da sie.

Betonowy tarnobrzeski Jasio
1 miesiąc temu

Nie bylem na glosowaniu ale pójdę głosować na młodzież.

Messiah
1 miesiąc temu

Ja też nie byłem, ale jednak wybiorę kontynuację rządów

wyborca
1 miesiąc temu

Bożek musi wygrac jest dobrym prezydentem dobrze rzadzi nadaje sie na to stanowisko duża przewaga nad nowakiem

panu Bożkowi już dziękujemy
1 miesiąc temu
Reply to  wyborca

jest dobrym celebrytą, ale nie prezydentem. Po prostu brak mu doświadczenia na biznesowych stanowiskach, w rządzie, gdzieś poza miastem, w ekonomii, nie prowadził własnej firmy. To że pracował w szkole nie pomogło mu w zarządzaniu miastem. Jest niesamodzielny, wszystko robi za niego Pluta i przyjaciele. Tarnobrzeżanie są albo tak głupi że zagłosowali, albo nieświadomi. Jesteśmy w ciemnej dupie po tych wyborach, znowu są ci sami „intelektualiści” co poprzednio na stanowiskach radnych, co sie zmieniło na lepsze że weszli ludzie od Mastalerza i może coś pomogą

obywatel
1 miesiąc temu

Przyjaciele nie robią za darmo – sowicie ich wynagradza oj sowicie
a miasto zadłużone po uszy .

Betonowy tarnobrzeski Jasio
1 miesiąc temu
Reply to  wyborca

Papa Smerf nie słucha narodu !!!
Nie takich prezydentów chcemy !!!
Betonoza, kostkoza, wąskie ulice, niewygodne wąskie miejsca parkingowe, mało zieleni, drzew i brak programu na zmianę tego stanu rzeczy. Niebawem będziemy się dusić w mieście bez drzew.

obywatel
1 miesiąc temu

Z czego szaman się cieszy ???
Z tego, że ubyło mu około 4 tysięcy wyborców ???
Już w BEZRADZIE będzie miała ekipą KOZ mniejszość a to porażka przy takiej włożonej kasie na koszt mieszkanców. .

SRODMIESCIE
1 miesiąc temu

ALE TO JUZ BYLO I…………………., NIE DLA STAREGO ,,FOTOCELEBRYTY,, MIASTA, KTORY PRZEZ 5 LAT NIE PCHNAL MIASTA NA WLASCIWE TORY WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU, TARNOBRZEG DALEJ W CZARNEJ DUPIE, A NA TO NIE POZWOLE

Erwin
1 miesiąc temu
Reply to  SRODMIESCIE

BZDURA

Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Ale wymyślił a o czyje poparcie masz zabiegać jak nie o mieszkańców. Toż ci cały PAPA SMERF

Prosimy
1 miesiąc temu

Zdjęcie wymowne tabliczka że strzałką recepcja! Czas się ubrać i opuścić stołek

Swiety-Charbel-Cudowne-uzdrowienia-duszy-i-ciala
Bulbulator
1 miesiąc temu

Zabiegaj o poparcie owadow!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
41
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content