Wybory samorządowe w Tarnobrzegu. Siedmioro kandydatów, siedem sztabów (fotoreportaż oraz video)

Za nami pierwsza tura wyborów na urząd prezydenta Tarnobrzega. W trakcie wczorajszej nocy odwiedziliśmy siedem sztabów, w których kandydatki i kandydaci na radnych i urząd prezydenta oczekiwali na wyniki.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
DJB
1 miesiąc temu

Zwyciężył spokój, rozsądek i merytoryka, zaś przegrał hejt oraz robienie wielkiego szumu i sensacji z niczego. Zważywszy na rządzącą w kraju opcję polityczną i szanse na pozyskiwanie środków dla Tarnobrzega, w II turze trzeba wybrać mądrze, a tym wyborem jest Pan Prezydent Dariusz Bożek! 🙂

Jul
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Czlowieku. Chwalić to się może włodarz Stalowej a nie nasz takim wynikiem i przypominam że kontrkandydat ma niewiele mniej głosów. Może więc mniej wazeliny bo jak widać jest szkodliwa.

DJB
1 miesiąc temu
Reply to  Jul

Jak można porównywać Prezydenta Tarnobrzega i Prezydenta Stalowej Woli, skoro Stalowa Wola przez ostatnie lata otrzymywała wręcz olbrzymie kwoty wsparcia krajowego czy regionalnego, a sam Prezydent Nadbereżny należy do PiS i bynajmniej nie jest szeregowym członkiem tej partii? Zobaczymy jak mu teraz pójdzie, kiedy władza centralna się zmieniła. A Prezydent Bożek jak na Prezydenta bezpartyjnego i niezależnego i tak wręcz wzorowo rządził miastem przez ostatnie 5 lat – inwestycje i remonty osiągnęły niespotykany wcześniej w Tarnobrzegu poziom, duża część zadłużenia została zmniejszona (np. zobowiązania miasta odziedziczone po poprzednich rządach), a obietnice wyborcze zrealizowane prawie w 100%! Takie są fakty i taka jest prawda, ale widzę, że niektórych prawda boli!

WDR
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Dobrze, że otrzymał środki z Polskiego Ładu, bo wówczas zupełnie by już nic nie zrobił poza podwyżką opłat za wodę, ścieki, śmieci oraz podniesienie podatków od gruntów i nieruchomości !!!!

Jul
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Doskonale zdaję sobie sprawę że możliwości naszego Prezydenta a Złotego dziecka PISu są zupełnie inne. Niemniej głosując na Prezydenta Bożka oczekiwałem innej prezydentury niż bieganie od morsowania do tañcowania. Prezydent Stalowej też nie ma na etacie dwóch fotografów choć mógłby mieć. Czasami wydaje mi się że Pan Bożek zbiera sobie pamiątki na emeryturę -jak to się dobrze w życiu bawiłem. I może mógłby to robić gdyby pracował charytatywnie. A przypominam że pobiera najwyższą pensję na tym stanowisku na Podkarpaciu.

WDR
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Rozumiem w pakiecie z Plutą i naczelnik Trzeciak !!! Poza tym czemu obecnie V- ce prezydent się nie udziela i nie wesprze swojego kompana ??? Znowu PO wyborach chcą zaskoczyć mieszkańców !!!

Parasol
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Tuba propagandowa UM się odezwała.

walt
1 miesiąc temu

nie miał z kim Bożek przegrać choć ostatnie tygodnie miał,trzeba przyznać kiepskie.
w 2 turze może być bardzo różnie.
dużo pewnie będzie zależało od frekwencji.

po zdjęciach wielki plus za autentyczność dla Siemano Kolano,który przebojem w kilka tygodni potrafił zniwelować dystans do pani od Putina,która ostatnie lata wydaje się niemal dzień w dzień mieć brefieng a to o Ukraińcach a to o spalarni a to projektując różne wspaniałości dla nas wszystkich.
widać tę autentyczność i radość z dobrej zabawy jaką dostarczyła kampania na zdjęciach z Graffiti i to dobra wiadomość,że ta zasłużona miejscówka wciąż działa.trzeba będzie kiedyś sprawdzić.

orzeł
1 miesiąc temu
Reply to  walt

jakby nie Kolano to Małgorzata by wygrała te wybory 🙂 Na innym forum mówią że to ich dobry wynik bo nie byli ostatni 🙂

walt
1 miesiąc temu
Reply to  orzeł

to co oni tam sobie za projekcje robią to nie moja rzecz.
to klasyczna oblężona twierdza.
pogrążają się tylko ale to ich hobby zdaje się.
nie ma co kopać leżących.
widziałeś zresztą jakie persony mieli na listach.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content