Udany start zawodników z Tarnobrzeskiej Sekcji Sportów Walki w Lidze K1 Battle of Warriors

W ubiegłą sobotę zawodnicy reprezentujący Tarnobrzeską Sekcję Sportów Walki wzięli udział w zawodach kickboxingu, Ligii K1 Battle of Warriors, rozgrywanej pod hasłem „kicboxing w walce z nałogami”. Zawody po raz kolejny odbyły się w Wieliczce, gromadząc rekordową liczbę uczestników. Walki toczone były na trzech ringach, a zmagania zakończyły się w godzinach wieczornych.

Tarnobrzeską Sekcję SW reprezentowało 6 zawodników:

Tomasz Piechota (4-0-0), wygrał walkę przez decyzję sędziów, po trzech rundach. Jak dotąd legitymując się nieposzlakowanym rekordem.

Kamil Gawłowicz (2-0-0), wygrał pojedynek przez decyzję po 3 rundach, była to jego druga zwycięska walka w zawodach ligi K1.

Przemysław Bielecki (2-0-0), wygrał walkę przez techniczny nokaut, w drugiej rundzie trafiając przeciwnika kopnięciem obrotowym na tułów. Poprzednim razem wygrywał decyzją sędziów.

W zawodach udział wzięło również trzech debiutantów w kategorii poniżej osiemnastego roku życia, byli to:

Wojciech Jazgara, Bartosz Gacoń oraz Patryk Piątkowski. Każdy z nich wygrał swoje walki przez decyzję sędziów po dwóch rundach, pokazując w ringu wielką wolę walki i opanowanie, co dobrze wróży na przyszłe starty.

Wszyscy zawodnicy, po krótkiej przerwie na odpoczynek zapowiadają powrót do treningów i kolejne starty, być może już niedługo. Możemy więc spodziewać się kolejnych medali i godnej reprezentacji Tarnobrzega w tych prestiżowych zawodach.

foto&info: Tarnobrzeska Sekcja Sportów Walki

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jurii Nielot
1 miesiąc temu

centrum sportów walki powinno powstać w byłej szkole nr 5, bo jest tam sala gimnastyczna. Czekamy na nowe sukcesy i nowych adeptów. Tarnobrzeg ma być miastem młodych za 5 lat

Baleron z papieru
1 miesiąc temu
Reply to  Jurii Nielot

no jak nie przehandlują tego terenu, tuptuś już tupie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content