Nasza sonda. Na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów na prezydenta Tarnobrzega

W niedzielę 21 kwietnia w Tarnobrzegu odbędzie się druga tura wyborów na urząd włodarza miasta. Kandydatów jest dwóch: starający się o reelekcję Dariusz Bożek i Łukasz Nowak. Na kogo oddasz swój głos? (głosować można do piątku 19 kwietnia do godz.12).

Na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów na prezydenta Tarnobrzega?

Na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów na prezydenta Tarnobrzega?

  • Dariusz Bożek (35%, 277 Votes)
  • Łukasz Nowak (54%, 423 Votes)
  • Jeszcze nie wiem (5%, 42 Votes)
  • Nie wezmę udziału w wyborach (6%, 45 Votes)

Łącznie głosujących: 787

Loading ... Loading ...
Subskrybuj
Powiadom o
199 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Emigrant
1 miesiąc temu

#TeamBożek

jan
1 miesiąc temu
Reply to  Emigrant

#TeamWypierdalacNaTaczkach

DJB
1 miesiąc temu
Reply to  jan

21 kwietnia 2024 roku wybierzmy mądrze!

Razem-dla-Tarnobrzega
Głosuję na Nowaka !
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

21 kwietnia 2024 roku wybierzmy mądrze!

Nowak2
maja
1 miesiąc temu

na nego nigdy jest zpisu a n apis sie nie głosuje nie bedzie pisu w tym miescie on i dumny z miasta haha pis to zło

DJB
1 miesiąc temu
Reply to  Emigrant

Jedyny sensowny wybór to Prezydent Dariusz Bożek wraz z wiceprezydentem Mirosławem Plutą, związanym przecież przez wiele lat z PO. Pamiętajmy, że w Polsce rządzi Koalicja Obywatelska wraz z Trzecią Drogą i Lewicą, a rządy PiS się skończyły. Mam nadzieję, że mieszkańcy nie będą głosowali na przekór, bo to może być de facto samobój dla samego miasta. A liczy się przede wszystkim zdolność do pozyskiwania środków na poziomie unijnym, krajowym czy regionalnym, co w przypadku wyboru kandydata związanego ze środowiskiem PiS może być bardzo utrudnione. W przypadku wyboru Prezydenta Bożka mamy gwarancję, że będzie pracował, rozmawiał, jeździł tam gdzie trzeba i walczył o wsparcie dla Tarnobrzega. Odłóżmy emocje na bok i pomyślmy RACJONALNIE! 🙂

Tania woda i śmieci dla mieszkańców
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Czas na zmiany. Tarnobrzeżanie chcą zmian i mówią dość wyzyskowi. Już 21 kwietnia dajemy druga żółtą kartkę i konsekwencji czerwoną.

DJB
1 miesiąc temu

Tylko pytanie komu? Chyba sobie, bo jakoś tego nie widzę, że Pan Nowak jako Prezydent czy wiceprezydent (może np. pan Kalinka) jako osoby związane z obozem PiS uzyskują wielkie środki dla Tarnobrzega. Gdyby rządził PiS to co innego, ale dobrze wiemy jakie są realia. A Prezydent Bożek ma tę zdolność, że potrafi rozmawiać i przekonywać, a przede wszystkim jest miłym, kulturalnym i sympatycznym człowiekiem i w moim odczuciu z takim Prezydentem Tarnobrzeg może liczyć na więcej.

Yossarian
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Może i potrafi rozmawiać ale sęk w tym, że nikt z nim nie chce rozmawiać…

DJB
1 miesiąc temu
Reply to  Yossarian

A to ciekawe – skąd taki wniosek? Mało zrobił i załatwił dla miasta przez ostatnie 5 lat?

zzz
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Zapytaj go, kto mu w tym pomógł. Jak jest uczciwy to Ci powie prawdę

Ela
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Pan Nowak też potrafi rozmawiać i przekonywać i jest milszy, bardziej kulturalny i sympatyczniejszy od Bożka, co widać po sposobie prowadzenia kampanii. Bożek wszedł w etap BRUDNEJ kampanii (nie ma innych argumentów to straszy PiSem i Kalinką, który uzyskał drugi wynik w wyborach do rady miasta), Nowak pokazuje konkrety. A największym jego atutem jest, że jest MŁODY i DOŚWIADCZONY, natomiast Bożek to w zasadzie niemalże już emeryt.
Tak tu straszycie, że zastępcą będzie Kalinka, a może przyznacie się kto będzie zastępcą u Bożka? Bo wieść miejska niesie, że Pluta i Mędrykowski, który nawet do rady się nie dostał, więc co? trzeba zadbać o stołeczek dla kolegi?

patologia
1 miesiąc temu
Reply to  Ela

I to już szczyt patologii aby rozdawać najwyższe stanowiska osobom nie wybranym do rady miasta a nawet nie kandydującym. Mozna być miły, sympatycznym i nawet pracowitym, ale pewnych rzeczy ludzie nie wybaczają. Jest to szczyt arogancji, jednak wszystko zgodnie z prawem. D. Bożek wykazał że ma słabą ekipę, jego ludzie nie radzą sobie we wielu sprawach jako chociażby współpraca ze spółdzielnią TSM, wybiórcze remonty, nie tak gdzie aktualnie trzeba, szopki na osiedlu centrum, cyrki na osiedlu Serbinów. To są te świetne kontakty o których DJB mówił?

Gosc
1 miesiąc temu
Reply to  Ela

Lepszy Mastalerz i Niedbalowski?

śmiech na sali
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Wy przez calą kadencję pozyskiwaliście środki, osiągnęliście szczyt absurdu podczas zdzierania nie tak złego asfaltu na zwierzynieckiej, Mickiewicza, Kwiatkowskiego a ostatnio Garażowa. Wymieniacie kostkę na inny kolor kostki. Nic innego nie robiliście przez 5 lat tylko zadłużaliście miasto na fanberie. Tylko tyle potraficie. Od prezydenta i ekipy ja oczekuję WIĘCEJ DZIAŁAŃ. Prezydent Bożek ma zdolnośc utrzymywania stagnacji gospodarczej i ekonomicznej oraz zachęca ludzi do wyjadu, 3000 osób wyjechało z miasta za jego kadencji, żaden inny prezydent nie pochwalił sie takim wynikiem! Szanuję go za to że jest kulturalnym i milym człowiekiem , na pewno będzie dla niego odpowiednie stanowisko

Echo Dna
1 miesiąc temu

Wiola coś mu załatwi

Obatelka
1 miesiąc temu

Za Mastalerza który przenosił wszystko do Rzeszowa dużo ludzi tam wyjechało

Echo Dna
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

póki co to twój pryncypał po raz kolejny rozmawia z „Wichrowym” więc psu na budę zdadzą jego zdolności negocjacyjne więc przestań wybielać politycznego trupa i szoruj do Leliwy

Podsumowanie
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

„jest miłym, kulturalnym i sympatycznym człowiekiem „

Miłym bajerantem nie słuchającym narodu lokalnego.

Ups
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Wyborcy w Rzeszowie nigdy nie głosowali na Prezydenra swojego miasta na człowieka z PIS mimo że połowa Podkarpacia głosuję na PIS.Rzeszow rozwija się aż miło patrzeć.Ten przykład pokazuje że wcale nie musi być tak jak sugerujesz.

DJB
1 miesiąc temu
Reply to  Ups

Oczywiście, że nie musi tak być, pod warunkiem, że dany prezydent jest jednostką wybitną, a taką jednostką był niewątpliwie śp. Pan Prezydent Ferenc. Czy to samo możemy powiedzieć o Panu Łukaszu Nowaku? Samorządowcem jest wiele lat, wiele lat zasiada także w Radzie Miasta. Czym takim szczególnym się wykazał, co sprawia, że można zakładać, że będzie wybitnym prezydentem i będzie w stanie pozyskiwać środki zewnętrzne pomimo, iż rządzi opcja przeciwna?

Mieszkaniec1
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Nawet piasku do rzeczonej piaskownicy nie potrafił załatwić mając budżet osiedlowy tylko oczekiwał, że ktoś to zrobi za niego

patologia
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Nie porównujmy Rzeszowa do Tarnobrzega. Tam są inne układy, inne wpływy, inna skala. Nawet sie nie odniosę do postu wyżej. Pan Łukasz Nowak jest młody i ma świetną ekipę , jest uczciwy i nie będzie załatwiał spraw za plecami mieszkańców tak jak prezydent Bożek.

Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  patologia

Krewni i znajomi to rzeczywiście świetna ekipa.

Echo Dna
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

nie musi być wybitnym prezydentem, w zupełności wystarczy gdy będzie mniej zakochany w swojej boskości

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Propaganda jak za Goebbelsa !

ja-pierdole
Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  Ups

W Rzeszowie trudno o pracę.

kubeł zimnej wody
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Czyli już wiemy kto kryje sie pod nikiem „DJB” na tym forum. Pan rzecznik prasowy albo ktoś z najbliższy współpracownik. Pluta może i był kiedyś związany z PO, ale obecnie skompromitowany i wyraźnie mu nie po drodze z Mastalerzem . Rządy PiS w sejmiku wojewódzkim mają się świetnie, a mając w radzie miasta radnych z KO będziemy mogli także skutecznie współpracować z parlamentem. Trzecia Droga jest tyko trzecią partią i nie rządzi i całe szczęście, więc ich poparcie dla Bożka niewiele znaczy. Nie da sie gorzej rządzić miastem niż ostatnie 5,5 roku, samobójem byłby głos na D.Bożka. Mamy speców w radzie miasta od pozyskiwania środów, śledziłem kampanię i mam pełne zaufanie do tych co dostali mandaty do rady miasta. D.Bożek jest bezpartyjny i jakież są jego osobiste kontakty z obecnym rządem? Jakieś są, ale to za mało. Prezydent Bożek ciężko pracował, ale na niewłaściwym stanowisku. Świetnie sie sprawdzał jako nauczyciel, jako przewodniczący rady miasta, jako dyrektor szkoły. Chcieć nie zawsze znaczy móc. Co zrobił, to zrobił, mieszkańcy są wdzięczni, ale TO ZA MAŁO. Emocje nie grają roli, zwykły pragmatyzm, mamy w radzie radnych i PiS oraz KO do których D.Bożek nie należy. To oni będą tworzyć nowe projekty i rozwijać… Czytaj więcej »

Obatelka
1 miesiąc temu

Wole już Bożka niż Nowaka z Mastalerzem i Niedbalowskim.

Echo Dna
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

gorzej niż za obecnej ekipy już nie będzie więc nawet wybór „słupa” będzie po stokroć lepszy

Gosc
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Oby tylko platforma tarnobrzeska nie przepisala się do PIS bo oni sa zdolni do wszystkiego.

Echo Dna
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Jeśli po drugiej turze będziecie organizować bankiet pożegnalny dla Prezydenta to chętnie się dorzucę do wiązanki, a nawet wykupię w Leliwie piosenkę Fogga „To ostatnia niedziela”.

jarząbek
1 miesiąc temu

Ankieta by miała jak8kolwiek sens dla polskich IP. Torowcy niedługo ruszą do akcji.

Anika
1 miesiąc temu
Reply to  jarząbek

ZWŁASZCZA, ŻE CHYBA SAMI ZNAJOMI GŁOSUJĄ

polityk
1 miesiąc temu
Reply to  jarząbek

BoŻek pokonał duzo głosami w pierwszej turze nowaka i zeby teraz tak samo było ludzie chca Bożka

SRODMIESCIE
1 miesiąc temu

ZDECYDOWANIE WOLE MLODEGO, DYNAMICZNEGO I PROROZWOJOWEGO DLA MIASTA PANA NOWAKA CHOC Z PISEM W TLE, OD STAREGO JUZ ZMECZONEGO URZEDEM, NIEUDOLNEGO NARCYZA, KTORY W I KADENCJI NIE WIELE DLA MIASTA ZROBIL,TO W II KADENCJI CALKOWICIE LAGE NA MIASTO POLOZY LICZAC TYLKO NA WYSOKA EMERYTURE, ILE BOZEK WYBUDOWAL MIESZKAN TANICH DLA MLODYCH? ILE NOWYCH, DOBRYCH MIEJSC PRACY POWSTALO DLA MLODYCH W TYM MIESCIE ZA JEGO KADENCJI? TO JEST TYLKO OSOBA MARIONETKOWA NIEWIELE ZNACZACA W SKALI WOJEWODZTWA CZAS WIEC NA DALEKO IDACE ZMIANY I MLODEGO PREZYDENTA, KTOREMU BEDZIE SIE CHCIEC, A POZA TYM PAN NOWAK TO SYMPATYCZNA OSOBA, A BOZEK RACZEJ NIE A TA JEGO KLEMPA TO JUZ STRASZNIE NIE SYMPATYCZNA JEST

Janusz
1 miesiąc temu
Reply to  SRODMIESCIE

Kalinka już się zbliża, już puka… Trzeba być głupim, żeby po ośmiu latach wpychać jeszcze ludzi w łapy PISU. Zaraz się uwłaszczą na wszystkich stanowiskach , tak jak teraz we wszystkis spółkach …

Karolcia
1 miesiąc temu
Reply to  Janusz

To akurat marny argument, tak robi każda władza

Janusz
1 miesiąc temu
Reply to  Karolcia

Marny? Już Nowakowa pracuje u Kalinki. Kalinkowa w Machowie, byli radni PISu także. Za chwilę będą się pakować ze spółek i kopalni i nowe posadki sie przydadzą. Kalinka na wice, Maślanka był kanclerzem w PWSZ, więc mośe skarbnik, Jeszcze Stasiak do zagospodarowania, może sekretarz, a może zwolni sie stołeczek w WORDzie? To jeszcze Kłeczkowa, była radna też będzie mogła liczyć na posadkę. To Wam pasuje? Serio? Tak działał PIS przez 8 lat. Dojenie wszystkiego, co się da. I temu nie oprze sie żaden bihater Nowak, Bo jest z PISu i PIS za nim stoi. Nawet jak nie stoi na ostatniej konferencji, jakiś powód tego ukrycia i manipulacji jest.

Dr Najman
1 miesiąc temu
Reply to  Janusz

Janusz widać jesteś konkretny prawie tak, jak 100 konkretów Donalda na 100 !!! Tak trzymaj konkretny człowieku !!!

Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  Dr Najman

Jak można w 100 dni zakończyć naprawę i zmiany tego co zepsuto przez 8 lat , mając przeciwko sobie prezydenta z PiS, opóźnienie zaprzysiężenia, Trybunał Julii Przylebskiej znajomej prezesa nie mówiąc o TVP, która jako szczujnia działała jeszcze po wyborach.

Tarnobrzeżanin
1 miesiąc temu
Reply to  Janusz

Pan Nowak nie jest członkiem PiS. Sprawdź a nie bredzisz z nienawiści.

Zbychu
1 miesiąc temu

A na stronie bip i UM Tbg widnieje w klubie radnych pis. Więc można być w klubie radnych jakiejkolwiek partii nie będąc jej członkiem ? Sprawdzę to

zzz
1 miesiąc temu
Reply to  Zbychu

Oczywiście, że można… sprawdź

Mieszkaniec2
1 miesiąc temu
Reply to  zzz

I zawsze głosować jak matka partia każe? Prawie zawsze tak głosował. To już Zioło głosował jak uważał, dla dobra miasta i dobrych projektów. Łukasz był zawsze wierny głupocie pisowskiej- nie, bo nie! Nie rozumiał, że w radzie nie powinno być polityki, tylko dobro mieszkańców i rozwój miasta. PIS to stan umysłu. A dzisiaj mówi, że bezpartyjny, bo zorientowali się, że są nie wybieralni? OSZUSTWO

Gosc
1 miesiąc temu

Jedzie mi tu czołg?

Gosia
1 miesiąc temu

Ma poparcie PIS. To wystarczy

wasyl
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

A siwy Bozek od czerwonych oszustów i kłamców. Koniec nadchodzi dla współbraci komuny z Rudym na czele

pracownik
1 miesiąc temu
Reply to  Janusz

Kłeczkowa już od dawna pracuje w Zch od czasu gdy Stasiek tam został dyr

Enter
1 miesiąc temu
Reply to  Karolcia

W obliczu przegranych przez Pis wyborów centralnych fala spadów idzie duża. W zarządzie Jasionki już jest 2 byłych wiceministrów. Bez złudzeń że Tbg by został ominięty. Dowód? Kasa od WORDu Kalinki na stal stw.

Odp
1 miesiąc temu
Reply to  Enter

Ale czemu ty nie dostaniesz sponsorem tylko komuś wspominasz bo mi się nie chce chodzić na 3 ligę bo ma tyle jest teraz max stać prezesa klubu a oprócz tenisa co trener sam wszystko ogarnia co jest więcej mondralo?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Janusz

Pluta , mądrala z ttbs i reszta ekipy pilnuje koryta i żłobu z milionerami z urzędu na czele !

Gosc
1 miesiąc temu
Reply to  Janusz

Na arenie ogolnopolskiej wzmocni sie PIS jak wygra Nowak i bedzie mniejsza możliwość rozliczenia PIS z afer ktore teraz wychodzą na jaw az wlos sie na glowie jeży co wyprawiali. Wprawdzie mowia że nie kradli tylko se brali i dawali swoim.

ametyst
1 miesiąc temu
Reply to  SRODMIESCIE

Jaki ty głupi człowieku jesteś, gdy rządziło w Wawie pis to Tarnobrzeg nie głosował na pisiora i dostał ochłapy w porównaniu to pisiorskiej stalowej … Teraz gdy rządzi PO i koalicja to ty chcesz pisiorskiego kandydata i myślisz, że Tusk będzie mu dawał na inwestycje w mieście, że bedzie mu lokował w Tarnobrzegu rządowe inwestycje przemysłowe i tym samym miejsca pracy? Prorozwojowy byłby gdyby nie był ukrytym pisowcem bo głupi facet nie jest. Szkoda , że brak mu odwagi na szyld PiS. Nazywać mądrą inteligentną kobietę klępą to szczyt chamstwa, jesteś zwykłym chamem i burakiem . A pan Nowak gdy przejrzy na oczy i odsunie od siebie pisowców to kto wie, może za 5 lat być naprawdę świetnym kandydatem, warunek uczciwa gra wyborcza bez farbowania lisa … Tak jak Prezydent Bożek kocha swoje miasto tak pozostałym kandydatom daleko do tego, znam i wiem jak jest i tylko On zapewnia rozwój spokój i porządek w mieście.

Gosc
1 miesiąc temu
Reply to  ametyst

Nie chodzi o to zeby dostawac jakies extra pieniadze bo to dostaja samorzady „z urzedu ” to juz sporo kasy. Chodzi o to zeby jej nie krasc i nie rozdawac byle jak , tylko uczciwie rozdzielac.

Michał W.
1 miesiąc temu
Reply to  SRODMIESCIE

Niesympatyczna pisze się łącznie, natomiast przed „a” stawia się przecinki. JEŁOPIE
Ciekawe czy o swojej żonie tez tak mówisz.

Daro
1 miesiąc temu

Wybór jest oczywisty – Łukasz Nowak!

Mieszkaniec2
1 miesiąc temu
Reply to  Daro

Łukasz Nowak =PIS

Mieszkaniec
1 miesiąc temu
Reply to  Daro

Łukasz/Kamil Kalinka

Tetryk
1 miesiąc temu

Ja głosuję na Plutę, czyli Bożka !!

Tetryk
1 miesiąc temu
Reply to  Tetryk

Przepraszam Bożka, czyli Plutę !!!

Tetryk
1 miesiąc temu
Reply to  Tetryk

Zapomniałem dodać, ale to wynik sklerozy !!! W pakiecie do tego z panią naczelnik Trzeciak !!!!

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Tetryk

Oby ręka uschła każdemu kto zagłosuje na człowieka , który , wymyślił, zarzadził, wprowadził w życie i pobierał nielegalnie i bezprawnie opłaty na cmentarzu komunalnym przez blisko dwa lata w czasie pandemii oraz podniósł podatek zmarłym za miejsce na cmentarzu aby było także na skok na koryto po tarnobrzesku nr 2 .

Niech będzie ziemia przeklęta w której spocznie taki któś oraz jego kumple z klasy LO.

A gdzie kõpva
DOPŁATY DO WODY dla Mieezkanców OBIECANE ???

DO OCENY SĄ MIESZKAŃCY – a za prawdę poleciał do sądu ZA PRAWDĘ
bo jEGO wielkie EGO zostało zachwiane .

JAKI OJCIEC TAKI SYN !!!!

Gosc
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Lepsze to niz pec na wegiel, brak laboratorium sanepidu dymiace mksy loty balonem prezenty dla ksiezy i podlizywanie sie” gorze „za setki zlotych sprowadzajac lato z radiem i ladowanie w dzialalnosc prywatna nad jeziorem co bedzie jak sie Nowak dogada z PO tarnobrzeska co przy ich choragiewkowym charakterze jest możliwe.

Seba
1 miesiąc temu

Najwyższy czas pogonić z urzędu tego siwego bajeranta i jego wice z kitką!

Anty pisior
1 miesiąc temu

Nie po to 15 października pogonilismy tą pisowska dzicz, aby teraz krypto pisior rządził Tarnobrzegiem.

Olka
1 miesiąc temu
Reply to  Anty pisior

Dokładnie. A pan Nowak to sobie może gadać ile pieniędzy przyniesie do miasta. Jako człowiek PIS nic nie dostanie od rządu z KO na czele. Ślepi jesteście jak myślicie inaczej.

Karolcia
1 miesiąc temu
Reply to  Olka

Tylko, że pieniądze samorządom przydziela sejmik województwa

Olka
1 miesiąc temu
Reply to  Karolcia

I tu ma Pani tylko cześć racji.

Karolcia
1 miesiąc temu
Reply to  Olka

W takim razie sama pani przyznała, że pisze pani nieprawdę no cóż, obóz bożka już tak ma…

Olka
1 miesiąc temu
Reply to  Karolcia

Proszę nie zarzucać kłamstwa, bo to główne wpływy były z ministerstw i za zgodą rządzących, a nie z sejmików, które mają miasta w poważaniu.

Yossarian
1 miesiąc temu
Reply to  Olka

To PIS rozdawał wielkie tekturowe „czeki” i finansował z budżetu państwa różne tam polskie łady tudzież inne projekty rządowe, bo pokłócił się z Unią więc w ten sposób kupował sobie przychylność w regionach. Rząd KO odblokował KPO i fundusze regionalne i to sejmiki będą kontrolować wydawanie tych ogromnych pieniędzy. A Tusk publicznie oświadczył, że nie będą traktować samorządów na lepsze i gorsze, więc nie jest ważne z której partii prezydent zarządza miastem, a tylko aby potrafił składać dobre wnioski do Rzeszowa. Wielkich kartonowych „czeków” rozdawanych przez ministrów z Warszawy już teraz nie będzie, więc po co ta cała głupia gadka o tym, że jak jestem „swój” to mi dadzą, a tamtemu nie bo „on nie z naszych”. Teraz trwają kontrole tak uzyskanych za poprzedników dotacji, więc nie ma szans, żeby ktoś z Warszawy dawał po uważaniu swoim. Przynajmniej przez pewien czas, bo ci z KO chcą odróżniać się od tych z PIS więc juz nie będzie tuczenia żadnego prezydenta tzw. „cudownego dziecka” z jednej mieściny, kosztem drugiej mieściny.

Marek
1 miesiąc temu
Reply to  Karolcia

od kiedy? Chyba, że w konkursach. Te poważnbe pieniądze przyjdą z rząu i Uni, na którą PIS pluje. Ja bym pisiorom nie dał, oni dawali tylko tym swoim, więc karma powinna wróćić.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Marek

A ta unia to skąd MA te pieniądze ???

Z danin od państw członkowskich
( podatków) w tym od Polski.

Zresztą sporą część tej kasy co ma być TO TYLKO POŻYCZKI !

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Olka

Proszę podać kiedy NOWAK mówił, że jakieś pieniądze przyniesie i od kogo , czy też załatwi ??

Chyba Pani kłamie ?

Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Olka

Pieniądze pozyskać to jest coś ale dobrze je wydać – to jest dopiero coś!

zzz
1 miesiąc temu
Reply to  Maria

No akurat Prezydentowi to wydawanie nie wyszło… takie marnotrawstwo

Mieszkanka
1 miesiąc temu
Reply to  zzz

Mało zrobił w mieście? Nie pami3tam, żeby za trzech poprzednich prezydentów tyle się zadziało pozytywnych zmian. Za poprzedników jeszcze wstyd był, bo jak nie helikopter, to łapówka albo picie na potęgę. Ludzie z zewnątrz przyjeżdżają i widzą zmiany, i chwalą, tylko tarnobrzeżanom ciągle nie tak i za mało. Głupi ten naród. A najwięcej mają do powiedzenia Ci, co sami niczego nie zrobili lub pracą się nie skali. Siedzą w internecie i dopierdalają się do wszystkiego. Tak najłatwiej.

Gosc
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkanka

Jest im za dobrze to wymyślają w koncu aż tak wymysla ze bedzie naprawde źle.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Anty pisior

A przyszła Koalicja Oszustów ,

gdzie benzyna po 5,19 ,
gdzie kwota wolna od podatku 60 tys.,
itd itp .

Gdzie te 100 konkretów na 100 dni ???

Zgraja parszywych kłamców i oszustów , którzy okradli polaków z prawdy aby dorwać się do władzy, koryta, żłobu .

Zwykłe stado trzody chlewnej na myśl przychodzi !

Gosc
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Oni chca sie dohsdac xz Nowakiem a sa zdolni do wszystkiego.

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  Anty pisior

4 miesiące rządów POpaprańców i co słyszymy (powtórka z historii) piniędzy nie ma i nie będzie !

takiego-uja-tussk
Gosc
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Tyle pieniedzy i tyle co teraz ludzie kupuja to nigdy nie bylo. Zeby nie przedobrzyc.

marszałek rotacyjny
1 miesiąc temu

Pan z kitką musi odejść!

Echo Dna
1 miesiąc temu

O.K. ale zabiera ze sobą Wojtka Potańcówkę, Dębiankę i Misiewicza

Enter
1 miesiąc temu

Nie musi;)

Olka
1 miesiąc temu

Przyjdzie Wam zaraz Pan Kalinka jako zastępca 😀 Witamy PIS w tarnobrzeskich progach. Myślałam, że nigdy nie doczekam takich czasów..

Karolcia
1 miesiąc temu
Reply to  Olka

Straszenie Kalinką jest słabe, zwłaszcza, że uzyskał drugi wynik w mieście w wyborach do rady miasta

magda
1 miesiąc temu
Reply to  Karolcia

Znam ludzi, którzy nie wiedzieli, że mogą np, głosować na prezydenta i na radnego jednocześnie. W mocnych okręgach , np. na serbinowie głosy się rozłożyły bardzo. Zwłaszcza w innych komitetach. W pisie wybór był słaby, stąd dobry wynik lidera PISu. Nie wiem skąd taka popularność tego prostego chłopka, pchanego przez tatusia.

Maria
1 miesiąc temu
Reply to  magda

Nie pierwszy i nie ostatni (pchany).
Innych synków Magda nie zauważyła?

magda
1 miesiąc temu
Reply to  Maria

Zauważyła, jeszcze klan Nowaków . Synuś i tatuś. Tylko nie wiadomo, który pcha, a który ciągnie.

Emilia
1 miesiąc temu
Reply to  magda

Nie wiedzieli, dlatego mieli go na liście. Widać retoryka ustalona w magistracie:)

Gosc
1 miesiąc temu
Reply to  magda

Krewnych i znajomych oraz PiS i PO.

Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Olka

No i dobrze, będzie „czyścił kiszki”.
Bez tego się nie da .

Dorota
1 miesiąc temu

Siwy bajerant leci z kampanią po pogrzebach! Kampania na ludzkiej tragedii!!
Tego mu nie wybaczę na pewno.
Głos na Nowaka 200%.
Nie masz dziadu żadnych zasad!!!

Michał
1 miesiąc temu
Reply to  Dorota

Pani za to ma świetne zasady pisząc takie rzeczy… Na prawdę wykorzystuje Pani jakiś pogrzeb, żeby oczernić DB? Nie wiem jaki tupet trzeba mieć, żeby napisac coś takiego..

Dorota
1 miesiąc temu
Reply to  Michał

Przyzwoitość ludzka wymaga piętnowania takich zachowań jakich dopuszcza się bajerant po pierwszej turze!!!!!!!

oburzona
1 miesiąc temu
Reply to  Dorota

Czyli jakich? Możesz podać konkrety?

oburzona
1 miesiąc temu
Reply to  Michał

Mówisz idiotko o wczorajszym pogrzebie? Praca z kimś kilkadziesięt lat, i długa znajomośc to nie kampania. Prędzej podejrzewaj dyrektora o to lub siebie, bo może ciebie przyjął do pracy.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Michał

To może gościu obejrzyj filmik na
’ tarnobrzeski DiM team”

JAK BOŻEK potraktował mieszkanców którzy chcieli złożyć petycje w sprawie spalarni ???

SPIER ….Ć i WYP….Ć z urzędu przed KOBIETĄ

TO trzeba być DZIADkiEM niesamowitym ???

TAKI DZIADek był lokatorem w tym gabinecie i co najgorsze może jeszcze być ???

Czyli jak mu ktoś nie pasuje i nie chce spotkać się z mieszkańcem
TO NIE I JUŻ i SPIER????A jak DZIADek !

CZY KTOŚ chciałby być tak potraktowany jak NIC to niech głosuje na starego , zarozumiałego EGO z LO !

Obserwator
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

A nie pomyślałeś, że mógł mieć umówione spotkanie? Zuchowa przyszła bez zapowiedzi i w konkretnym celu, po to nagrywali filmik. Jeśli chcę złożyć petycję, to ją składam, nawet u wiceprezydenta. Jeśli chcę uderzyć w kogoś to nagrywam filmik. Zresztą tą panią mieszkańcy już ocenili.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Obserwator

Podaj z kim i o której ???

A co na bal w klubie seniora się śpieszył czy na potancówkę ???

Tarnobrzeżanka
1 miesiąc temu
Reply to  Dorota

Proszę pamiętać, że każdy mierzy innych swoją miarą. Na serio Pani by to zrobiła? Jakim trzeba być człowiekiem żeby tak pomyśleć? Proszę nie oceniać DB w ten sposób. Jeśli był na pogrzebie to z ludzkiej przyzwoitości, z szacunku dla Zmarłego i jego Rodziny. Nie zapomina o znajomych, bo jest na stsnowisku.

Dorota
1 miesiąc temu

I ta właśnie ludzka przyzwoitość mam rozumieć kazała mu odwalać kampanie na czyimś pogrzebie?
To jest właśnie najlepszy przykład tego że przyzwoitości zero w tym człowieku. Zero fundamentalnych zasad!!!
Człowiek w jego wieku powinien siłą rzeczy rozumieć że na pogrzebach się kampanii nie robi.

Marta
1 miesiąc temu
Reply to  Dorota

Kobieto, przecież to był jego znajomy, a żona jest koleżanką z byłej pracy. Czy Ty jesteś durna czy nienormalna? Czasem lepiej zamilknąć, naprawdę… Żenada jak małym człowiekiem trzeba być, żeby pisac coś takiego.

Dorota
1 miesiąc temu
Reply to  Marta

Małym człowiekiem trzeba być żeby tak bać się przegranej żeby nie móc odpuścić sobie kampanii na pogrzebie.
Przyjść – oddać hołd – tak
Robić kampanie? STANOWCZE NIE!
Proszę dorosnąć do zrozumienia tej różnicy.

Marta
1 miesiąc temu
Reply to  Dorota

A to przepraszam, jaką kampanię DB robił na tym pogrzebie? Co takiego zrobił? Rozumiem, że Pani tam była, widziała, słuchała, to chętnie się dowiem.

Dorota
1 miesiąc temu
Reply to  Marta

A Ty Martusiu nie byłaś? Przecież tak zażarcie bronisz???
Ja byłam. Widziałam ten żenujący przemarsz z bukietem przed twarzami wszystkich po „przypadkowym” spóźnieniu!!
Dobrze że jeszcze się na psalm z mównicy nie zgłosił!!!!!!

Nauczycielka
1 miesiąc temu
Reply to  Dorota

Też tam byłam, nie zauważyłam kampanii ani spóźnienia. Przyszedł punktualnie na mszę, nie na różaniec, położył kwiaty tam gdzie wszyscy je kładli, stał jak pozostali uczestnicząc we mszy. A jeśli chodzi o śisłość to msza rozpoczęła się z opóźnieniem, prawie 10 minut po czasie.więc nie pieprz farmazonów, że o zianiu jadem nie wspomnę. Pewnie jeszcze u komunii byłaś przykładna katoliczki?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Nauczycielka

Na mszę ???
A PO CO ???

P. Woźniak
1 miesiąc temu
Reply to  Dorota

Wie pani co…
Głosowałem i będę głosować na Pana Nowaka, ale wstyd mi za takie komentarze, jak te Pani… Jakim człowiek trzeba być, żeby takie rzeczy wpisywać? Myślałem, że wyborcy Łukasza to kulturalni ludzie.

Dorota
1 miesiąc temu
Reply to  P. Woźniak

A ja wyborcą łukasza nie jestem. To głos anty bożek.
Jak panu wstyd – to dobre oznaki.
Mi wstyd za to że musiałam podnieść taki temat publicznie, ale co innego zrobić kiedy bajerant złamał wszelkie zasady?

kobieta
1 miesiąc temu
Reply to  Dorota

A przxepraszam, on tam głosił kazanie? Przemawiał? Czy stał i modlił się jak dziesiątki innych?

Dorota
1 miesiąc temu
Reply to  kobieta

Na tym własnie polega problem że nie stał. Problem polega na tym że się spóźnił i wykonał wstrętny przemarsz razem z bukietem….
Na następny raz chamie jak się spóźnisz to stań jak człowiek z tyłu. Nie zakłócaj ceremonii. Bukiet do bagażnika, zostawisz na cmentarzu! To nie jest pokaz który syn da ładniejszy bukiet bo mu ojciec hektary zapisał!!!!!!!!!!!!

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Dorota

Bardzo ciekawe !
A ja myślałem, że jak kogoś się szanowało to trzeba być przed czasem , od początku uroczystości pogrzebowych bo tak się daje wyraz szacunku i uznania !

Kobieta
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Nie każdy uczestniczy w różańcu, wolny wybór.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  kobieta

Ha ha ha – modlił się ????
Poważnie – ha ha ha ???
Po jakiemu ???

Tarnobrzeżanka
1 miesiąc temu
Reply to  Marta

Na pewno wzorowym katolikiem. Może nawet wyznawcą PiSu?

kobieta
1 miesiąc temu
Reply to  Dorota

o czym bredzisz kobieto? Jaką kampanię odwołać? To już nie ma prawa żyć normalnie? Iśc gdzie chce, do kogo chce i z kim chce?. Są sprawy ważne i ważniejsze, a danie komuś wsparcia przez swoją obecność nie jest kampanią. Trzeba być „prawdziwym katolikiem”, żeby kogoś o coś takiego podejrzewać.

Obserwator
1 miesiąc temu
Reply to  Dorota

To, że kampania, to ma nie iść na pogrzeb znajomego? Puknij się w łeb. To jest właśnie przyzwoitość, której mogłabyś się uczyć od Bożka. Tylko raczej jesteś niewyuczalna.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Obserwator

Co ty piszesz ” uczyć się przyzwoitości ” od kogo ???

Jak byś był kiedyś w gabinecie że sprawą mieszkanców to byś zobaczył TĄ PRZYZWOITOŚĆ w wydanie belfra ?

obywatel
1 miesiąc temu

ZERO nie podlega ocenie !

Gosc
1 miesiąc temu

Nawet rozwiefziona synowa przychodzi na pogrzeb bylej teściowej. Ja bym nie przyszla ale sa tacy co przychodza i czy można im to mieć za złe?

Likwidator
1 miesiąc temu
Reply to  Dorota

A ty kultury głupia babo

nasz rejon
1 miesiąc temu
Reply to  Likwidator

dorota nie jest baba to facet

Dionizy
1 miesiąc temu
Reply to  nasz rejon

Baba ale z wąsami

A.Z
1 miesiąc temu

Już chodzą słuchy po mieście, że Kalinka na 100% idzie na vice. Natomiast pozostałe struktury mają obejmować ludzie równie mocno związani z PIS (nazwiska sobie dopowiedzcie). Nie po to 15 października stałam w kolejce, żeby teraz mieć zaścianek intelektualny na podwórku lokalnym.

Pisiory tfu
1 miesiąc temu
Reply to  A.Z

Na stanowiska szykują się również odsunięci od koryta pisiory z siarkolpolu z grabarzem szpitala Stasiakiem na czele.

członek pisu
1 miesiąc temu
Reply to  Pisiory tfu

Stasiak to już emeryt więc niech wypier*** na tą emeryturę dobrodziej jeden

górnik
1 miesiąc temu
Reply to  członek pisu

od kiedy to mężczyzna z rocznika 1961 jest emerytem? Naprawdę? Chyna na górniczą emeryturę za krótko pracował w Ki ZPS?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  górnik

Dyspozytor autobusów, wózkowy i emeryt ??

Chyba roczniki się Panu pomyliły ?

Ze szpitala odszedł na emeryturę ( ha ha ha) na posadkę w Kalinkopolu ?

manfred łeber
1 miesiąc temu
Reply to  A.Z

Szkoda, żeś w kolejce po rozum nie stanął…:(

Maria
1 miesiąc temu
Reply to  A.Z

No nie, o plotkach na forum?

zzz
1 miesiąc temu
Reply to  A.Z

i nie po to tyle pizzy od donka zeżarłaś za free

Likwidator
1 miesiąc temu

PiSu, więcej PiSu! Polska wytrzyma, Tarnobrzeg wytrzyma!

Trzeba być głupcem żeby glosować na pisora, kiedy u władzy PO. Jeśli ktoś liczy że coś skapnie z góry do miasta przy rządach Nowaka to się grubo pomyli. Miasto znowu będzie w czarnej d.

Karolcia
1 miesiąc temu
Reply to  Likwidator

No to byłeś niezłym idiotą, że głosowałeś na bożka, kiedy w kraju rządziło PiS

Likwidator
1 miesiąc temu
Reply to  Karolcia

Bożek od początku bezpartyjny z poparciem opozycji, Nowak farbowany lis. Myślał że jak wystartuje jako bezpartyjny to mu zapomną przynależność polityczną. Tania zagrywka pisorów, coby ugrać cokolwiek

Mieszczanin
1 miesiąc temu
Reply to  Likwidator

No właśnie. Może i Nowak byłby dobrym kandydatem ale gdyby był wystawiony 5 lat temu jak u sterów władzy jeszcze był pis. W obecnej sytuacji polityczno-gospodarczej lepiej niech już na drugą kadencję zostanie bezpartyjny Bożek gdyż miasto zdecydowanie lepiej na tym wyjdzie tak politycznie jak i gospodarczo. Natomiast Nowak niech się wykaże w samorządzie jako radny i wystartuje za 5 lat – może mu się uda

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Likwidator

Ha ha ha – bezpartyjny ?
A za plecami ZSL, SLD, po , milicja, zimo, ORMO, PZPR, UB, SB i postkomuna !

Likwidator
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Ty sie powinieneś leczyć

Gosc
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

I PO tarnobrzeskie.

Gosc
1 miesiąc temu
Reply to  Gosc

Rzyklei sie do Nowaka

Eryk
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

I cykliści.
Że o putinie nie wspomnę.

Boziuuuuu, czy ty to widzisz?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Likwidator

Ha ha ha – bezpartyjny ?
Przestań kłamać i oszukiwać ???

Gosc
1 miesiąc temu
Reply to  Karolcia

PiS zle rządziło wiec po co miał głosować na pis jeszcze i lokalnie?

Maria
1 miesiąc temu
Reply to  Likwidator

Patrzaj wszędzie. Nie ograniczaj się do PIS-u bo coś ważnego przeoczysz!

manfred łeber
1 miesiąc temu

Łukasz Nowak

I nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

Maria
1 miesiąc temu
Reply to  manfred łeber

What?

Błażej
1 miesiąc temu

Trzeba było zrobić tylko sondę bez komentarzy – już gównoburza się robi

Mirosław
1 miesiąc temu

Głosujcie na Bożka. Nie po to z żoną łożyłem na jego kampanię, żeby teraz przegrał. Już niedługo będziemy z Darkiem na emeryturze i więcej nie będziemy startować, co najwyżej postawimy na Mędrykowskiego. Po tak ambitnej kadencji należy nam się jeszcze 5 lat. Pozdrawiam wszystkich – Mirek z Woli Baranowskiej

orzeł
1 miesiąc temu
Reply to  Mirosław

jak tam sprawy sie mają drogi (dosłownie) Mirku? 🙂

Jul
1 miesiąc temu

A ja mam dość wyborów między biegunką a zatwardzeniem. Nie idę wobec tego wogóle.

Jeremi
1 miesiąc temu

#TeamNowak 😉

Gosc
1 miesiąc temu
Reply to  Jeremi

Plus PO

obywatel
1 miesiąc temu

GONIĆ przybłędów z Krosna, dymitrowa , nowej dęby i mądrale z TTBS
RAZ NA ZAWSZE !

” NIE IDĄ DLA PIENIĘDZY”

– tak publicznie kłamali na placu czerwonym

A POSZLI TYLKO PO KORYTO i ŻŁÓB
i zrobili SKOK na kasę po tarnobrzesku NR 2 aby zostać Milionerami za kadencję
i w dupie mieli że miasto zadłużone a wszystko za pożyczone i na kredyt .

a teraz chcą tylko to utrzymać !

Likwidator
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Czy jest na sali lekarz?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Likwidator

Był w BEZRADZIE Mikrut
a i tak nie był w stanie pomóc nikomu z urzędu i bezrady !

urzedniczka
1 miesiąc temu

Jako zwykła urzedniczka, nie jakiś pluta… nie jakiś inny skarbnik wice czy sekretarz.
Mam nadzieję na zmianę władzy w urzędzie. Może trochę odetchniemy od tych humorków, krzyku, nigdy nie wiadomo w jakim humorze pan i władca przekroczy próg!!

Maria
1 miesiąc temu
Reply to  urzedniczka

Za duże wymagania (żart).
Nie humor tu decyduje a rozwagą.

OLO
1 miesiąc temu
Reply to  urzedniczka

Zgadzam się w pelni

górnik
1 miesiąc temu

Mam pytanie do administratora? Dlaczego na tym portalu dając lajka na tak lub nie przyrasta lajków zarówno po jednej jak i po drugiej stronie równocześnie? I to nierównomiernie. Czasem po kilka głosów. Daję na nie, a przyrasta równocześnie na tak . Czy sonda działa w ten sam sposóB? TO JAKAŚ ŚCIEMA!

Enter
1 miesiąc temu

Rozważam głos na Ł.Nowaka ALE muszę dokładnie wiedzieć jakie jest jego stanowisko odnośnie kasy Kalinki dla stali stw. Możliwości widzę dwie: albo Kalinka jest kibicem stali, albo nie jest – ale musiał dać bo mu starsi i ważniejsi kazali. Jakkolwiek obydwie opcje nie wyglądają korzystnie, to jednak najgorzej będzke wyglądało przemilczenie tego faktu i pozostawienie go bez odpowiedzi przez pana Nowaka, który teraz firmuje działania tarnobrzeskiego PiSu.

Kibic
1 miesiąc temu
Reply to  Enter

Dzisiaj konferencja można mu zadać to pytanie. Sam jestem ciekawy odpowiedzi kandydata

Na Pana Nowaka
1 miesiąc temu

Proszę

Swiety-Charbel-Cudowne-uzdrowienia-duszy-i-ciala
obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Na Pana Nowaka

Ha ha ha –

fotki CI się pomyliły , toż to SIWY STARY, ZMĘCZONY po IMPREZACH ,
po POTAŃCÓWCE lub BALETACH w CENTRUM SENIORA

DZIADek

najprawdopodobniej z LO przybyły z Krosna .

rowerowy
1 miesiąc temu

Ja zaznaczyłem „Nie wezmę udziału w wyborach”. Nie miałem i nie mam swojego kandydata w tych wyborach, a już na pewno nie zamierzam wybierać tzw. mniejszego zła. Gdzie w tej kadencji były w wypowiedziach lub pismach prezydenta i radnego m.in. pisowskie wytyczne projektowania dróg, np. WR-D-42-2? Przecież pis, w szczególności panowie Ortyl i Weber byli tacy zacni.

Zawstydzony Łukasz
1 miesiąc temu

Łukasz trochę się wstydzę…

pis121
Maria
1 miesiąc temu

Wstydź się interesowny człowieku XD

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Maria

Przecież jemu płacą za to w urzędzie z urzędu !

Zawstydzony Łukasz
1 miesiąc temu

Zawstydzony Łukasz

nie
Agnieszka
1 miesiąc temu

Te memy, które tworzysz zaawansowany użytkowniku painta są żałosne Za robotę się wziąć w tym urzędzie

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Agnieszka

To jest właśnie jego praca w urzędzie !

zzz
1 miesiąc temu

Drodzy Mieszkańcy!
Głos oddany na Bożka, to głos oddany na spalarnię śmieci nad jeziorem! Chcecie posłuchać jak lobbował za spalarnia? to posłuchajcie: https://tvl.tarnobrzeg.pl/2022/03/02/2022-03-02-mieszkancy-w-sprawie-spalarni/

Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  zzz

I bardzo dobrze.lepsza nowoczesna spalarnia w Machowie niż na Dzikowie czy Zakrzowie gdzie była planowana a może jeszcze bliżej centrum? Ludzie mieszkają cały rok i chcą spalarni obok siebie zamiast w Machowie ze niby za blisko jeziora które jest koło Machowa, czynnego 2 miesiące . Brak wiedzy i troski o zdrowie każe wam tak walczyć o spalarnię koło domu zamiast w Machowie, gdzie działają zakłady chemiczne i dymią kominy. Nikomu te kominy nie przeszkadzają bo zapach spalin i grilli je zagłusza.

zzz
1 miesiąc temu

Drodzy Mieszkańcy!
Głos oddany na Bożka, to głos oddany na spalarnię śmieci nad jeziorem! Chcecie posłuchać jak Bożek lobbował za spalarnią? to posłuchajcie: https://tvl.tarnobrzeg.pl/2022/03/02/2022-03-02-mieszkancy-w-sprawie-spalarni/
A tu jeszcze: https://tvl.tarnobrzeg.pl/2022/04/07/2022-04-07-goraco-wokol-spalarni/

zzz
1 miesiąc temu

Drodzy Mieszkańcy!
Głos oddany na Bożka, to głos oddany na spalarnię śmieci nad jeziorem! Jak chcecie posłuchać jak lobbował za spalarnią, to zachęcam do wyszukania w materiałach TVL materiału „Mieszkańcy w sprawie spalarni” lub „Gorąco wokół spalarni”

Miki
1 miesiąc temu

Pis liczy na wygraną Nowaka. Podobno stołki już obsadzone

Franek
1 miesiąc temu
Reply to  Miki

Wiadomości z miasta są takie, że Bożek naobiecywał kolegom i porozdawał im stołki, zresztą chłopaki uwierzyli i już się chwalą, że będą prezesami. Jeden podobno z TTBSu do urzędu ma przejść. Tak, tak na wice, podobno będzie ich dwóch (Kitka i prezes TTBSu)

Miki
1 miesiąc temu
Reply to  Franek

Podobno Pekar i Kalinka na wice, a Maślanka na skarbnika

Franek
1 miesiąc temu
Reply to  Miki

To plotka, którą puściło twoje otoczenie, a z prawdą ma tyle wspólnego co nic.

Miki
1 miesiąc temu
Reply to  Franek

Przekonamy się po ewentualnym zwycięstwie. Wątpię, że kandydat będzie samodzielny i nie ulegnie presji zaplecza politycznego

Franek
1 miesiąc temu
Reply to  Miki

A Bożek jest samodzielny? Przecież wszyscy w mieście wiedzą kto rządzi miastem i nie jest to Bożek

Miki
1 miesiąc temu
Reply to  Franek

To żaden argument za wyborem Nowaka. Będzie robił to co mu każe Kalinka

Franek
1 miesiąc temu
Reply to  Miki

to jeden z najważniejszych argumentów, innych też jest sporo, m.in. zgoda na postawienie masztu na osiedlu bez zgody mieszkańców, rozkopanie miasta na rok, marny nadzór nad inwestycjami drogowymi, etc.
Pozdrawiam, kończę.

Grzegorz
1 miesiąc temu
Reply to  Miki

O kurde jeszcze nie wygrali a już stołki dzielą ? Nieźle

Franek
1 miesiąc temu
Reply to  Grzegorz

skąd on ma wiedzieć co się dzieje w sztabie Nowaka, skoro on ze sztabu Bożka? Podobno Bożek rozdał już stołki, chłopaki się cieszą

Echo Dna
1 miesiąc temu
Reply to  Miki

każdy bedzie lepszy od Dębianki

Aleksandra
1 miesiąc temu

Swój głos oddaję na Dariusza Bożka

Donek
1 miesiąc temu

Lepszy Kalinka niż pan z Baranowa, czas na przewietrzenie w Tarnobrzegu.

wyborca
1 miesiąc temu
Reply to  Donek

Czekamy na zmiany nawet gdy nie ma pewności, ze będzie lepiej, obecny nie podołał zadaniu.

łysy koń
1 miesiąc temu
Reply to  Donek

Miasto toby przewietrzyła Zychowa. Układ czerwono-czarny i tak zostanie bez względu na to który wygra wybory

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Donek

Przynajmniej z Tarnobrzega !

Jjjbrae
1 miesiąc temu

Co wy się tak tego Kalinki czepiacie? szczerze

Podsumowanie
1 miesiąc temu
Reply to  Jjjbrae

Znaleźli sobie ofiarę do hejtu.

wisła
1 miesiąc temu

oczywiscie ze sie zagłosuje na tego prezydenta co jest bo to dobro i inni tez beda na niego głosiowac najlepszy kandydat

nasz rejon
1 miesiąc temu
Reply to  wisła

brawo gorzyce stara osada grodu sandomierskiego

walt
1 miesiąc temu

no ciekawe co się stanie. dynamika ostatnich tygodni nadwątliła obóz prezydencki i jeśli nie nadadzą nowego tonu w tej rozgrywce mogą się wywrócić. głównie zresztą o własne błędy choć niewątpliwie szeroką ławą przed pierwszą turą i zewsząd odpierali ataki więc mają prawo odczuwać zmęczenie. muszą się zebrać na ostatni tydzień kampani. trzeba Łukaszowi oddać,że prowadzi kampanię bardzo dobrze i nieprzypadkowo sam nie atakował obozu prezydenckiego… a wyręczali go w tym inni – których podejrzewano nawet o jakieś konszachty z prezydentem Bożkiem. pewnie te ataki były funkcją niepowodzeń owych konszachtów. tym niemniej kandydat Nowak popełnił ten sam błąd co prezydent i na wieczorze wyborczym i zdjęciach z nich widać wyraźnie kto z kim i tak dalej. mamy w Tarnobrzegu tę przypadłość suwerenności,że zwykle wybieramy odwrotnie do składu rządu a prezydenci nie dostają szans na kontynuację. czy tak się stanie tym razem ? sam jestem ciekaw i spodziewam się wyrównanej walki do końca. no i jakie będą tego konsekwencje bo jak znam perfidię naszego tarnobrzeskiego losu to i za dekadę za śmieci zapłacimy więcej niż sąsiedzi a nawet sfinansujemy im ciepło z nowiuśkiej spalarnii. a wtedy naczelni narzekacze będą pisali,że Stalowa Wola jest mądra i spalarnię ma a My oczywiście nie. w… Czytaj więcej »

Wyborca
1 miesiąc temu

Nie znoszę pisu
Kalinka nie mój idol zwłaszcza co zrobił ludziom w ciągu 6miesiecy upajania się wladza
Głosowałam pierwszy raz na Bożka
Ale styl arogancja, udawanie że jet blisko ludzi, sklocanie radnych,wykorzydtywanieclsnfemii do absolutne władzy, wydawanie kasy dla swoich odrzucanie tych którzy się nie liczą w danej chwili, nie wdzięczność wobec przyjaciół i osób którzy byli z nim tylko dlatego że nie podobali się zastępcy, zawieranie układu z Kalinka i a później zerwanie bez powodu, walka nierówna z przeciwnikami politycznym
A wszystko to z uśmiechem z bez zewnętrznych emocji.
To prezydentura nastawiona na jedną osobę.
Może i ludzie tego nie widza
Mnie to już nie obchodzi
Niem mam wyboru to zagłosuje wbrew sobie na Noeaks
Gorzej już nie będzie.

Staszek
1 miesiąc temu

Ciekawe rzeczy o jutrzejszej konferencji prasowej pisze Pan Kalinka.
https://www.facebook.com/100063705144069/posts/pfbid07wEVBwYh
UJZMbc51Z5byVq7xnx83zNDRj9ycZzyXgXwfbdaAc9YjdMqCuwx1aC6Cl/?app=fbl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
199
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content