W sobotę Tarnobrzeg odwiedzi minister Barbara Nowacka

W sobotę 13 kwietnia br. Tarnobrzeg odwiedzi minister Barbara Nowacka. Szefowa resortu edukacji weźmie udział w konferencji prasowej prezydenta Dariusza Bożka, która odbędzie się przy powstającej pierwszej inwestycji w ramach budowy Centrum Sportów Olimpijskich i Paraolimpijskich w Tarnobrzegu.

foto: archiwum

Subskrybuj
Powiadom o
132 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wyborca
1 miesiąc temu

O co chodzi w tym Tarnobrzegu
PO przegrało wybory a w drugiej turze popiera Bożka który atakował Mastslerza i Potanska
Czyżby Mastalerz za stołek poparł Bożka
Dramat Bożek za ws, elka cenę chce zostać prrxydentem
A jak był to całował się z pisem

Świadomy realiów
1 miesiąc temu
Reply to  Wyborca

Panie Wyborco, odrzuć emocje i waśnie. Weź pod logikę jeden fakt. Elektorat PiS jest specyficzny, zmotywowany, chwytający obraz wartości jaki przekazuje im partia (dlatego , pomimo kuku jakie zrobił rolnikom PiS, głosowało ich ponad 50%, o z zgrozo!). Elektorat Stróża, Potańskiej, Bożka czy Mastalerza to właściwie ten sam elektorat. Nie widzę – nawet gdybym wytężył swoją wyobraźnię – koalicji PiS i PO w Tarnobrzegu, nie tylko ze względów ideologicznych, ale przede wszystkim – warszawskie centrale obu partii by się na to nie zgodziły. Moje refleksje na temat drugiej tury. Pan Łukasz Nowak byłby świetny 6 lat temu, gdy PiS miał totalną władzę. Można było mnóstwo zrobić dla miasta z pieniędzy publicznych. Rozkwitlibyśmy przy dodatku pracowitości włodarza, być może strumień pieniędzy płynąłby szerzej (może nie tak szeroko jak do Stalowej Woli i cudownego dziecka PiS z kręconymi czarnymi włosami). Postawiono jednak na inne personę, która przegrała. Teraz rządzi koalicja „15-go października”, jak długo i w jakiej konfiguracji – tego nikt nie wie. Jednak władza w Warszawie jest z KO, więc trzeba raczej stawiać na prezydenta bardziej lub mniej słuchanego w stolicy, ale słuchanego. Niestety jedynym zagrożeniem w tej całej układance jest fakt, że PiS ma większość w sejmiku, i to jest… Czytaj więcej »

DJB
1 miesiąc temu

21 kwietnia 2024 roku wybierzmy mądrze!

Razem-dla-Tarnobrzega
obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

A niech przepadnie ten CZORT razem ze swoim dupowłazem DJB.

ŁUKASZ NOWAK na prezydenta
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Ktoś się chyba boi skoro musi taką kasę wpłacać na propagandę. Uśmiech już najwyrazniej nie wystarcza – bez propagandy się nie uda

Po wyborach pewnie będzie musiał się odwdzięczyć

Wpierając Bożka wspierasz:

NIE dla Pluty i Bożka

Wplaty-1
obywatel
1 miesiąc temu

Przecież to jest ukryta komuna
( dawne PZPR z wiejską przybudówką ZSL)
i boją się utracić koryta i żłobu
A TAK IM SIĘ SUPER ŻYŁO przez ostatnie 5,5 roku – żarli, chlali, tańczyli, balowali na koszt biednych mieszkanców miasta że HEJ , całymi rodzinami i przebierańcami górniczymi .

Xxx
1 miesiąc temu

A czy to źle że jest transparentność wpłat ? Nie rozumiem? Jak by nie było rejestru to zaraz larum by było że za Wasze kampanię robi. Są wpłaty to źle bo ktoś pieniądze mu daje. Ludzie ogarnięcie się.

Smerf Ciamajda
1 miesiąc temu

Mędrykowski , to ten z TTBS?
Wpłacił aż 15 500 złotych polskich. Bogaty facet i nieźle musi w tym TTBS zarabiać. No chyba, że papa Smerf wsadzi go po wyborach na stołek vice presidento, to się z pewnością wydatek zwróci z nawiązką 2000 zł na wstępie na miesiąc.
Nowa gwiazda w Tarnobrzegu zajaśniała?

ŁUKASZ NOWAK na prezydenta
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Kolej losu taka, kolej losu taka,
Że głosuję na NOWAKA.

ŁUKASZ NOWAK na prezydenta
1 miesiąc temu

Co zepsuł Bożek, co zepsuł Pluta
Naprawi NOWAK i jego grupa.

ŁUKASZ NOWAK na prezydenta
1 miesiąc temu

Bożek oraz „Kita”
już w urzędzie nie zawita.

ŁUKASZ NOWAK na prezydenta
1 miesiąc temu

Pluta luzuj kitę i pakuj zabawki!
Koniec urzędowej kawki.

ŁUKASZ NOWAK na prezydenta
1 miesiąc temu

Zakończymy wkrótce dzięki woli Boskiej
rządy Woli Baranowskiej!

A Bożek tak bardzo jest dziś wierny Plucie
że go broni po zarzucie.

Mirek oraz Lodźka to zgodne małżeństwo,
płacą za Bożka szaleństwo.

Mędrykowski, Bożek, Mędrykowski, Bożek,
Nawet hajs wam nie pomoże!

obywatel
1 miesiąc temu

Bo i dobrze , dać szansę nowemu .

Komuniści z komitetu
” razem ZZZ tarnobrzega”
niechaj WYPIER?????

Była SLD córa w końcu może
uzmysłowi KTO jest KIM bo bez wątpienia chyba wiadome już jest , że w sumie to przyjeżdża dać poparcie koledzie byłego posła z Tbg rodem z z KOMUNY .
Jeszcze ciemnotę wciskają oszuści mieszkańcom miasta , że SZAMAN
z Krosna to ” bezpartyjny” a nawet szwagier to były nominat byłych działaczy PZPR spod szyldu SLD.

Ociczanin
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Wal się.

Podsumowanie
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Już dawno wiemy , ze jesteś wazeliniarzem zatrudnionym w UM. Dobrze ci za to ćwierkanie płacą? Wazeliniarstwo w każdej instytucji , zakładach pracy było i dalej jest to nie dziwota.
Wady tego Twego idola:

  • nie słucha ludzi
  • spalarnia i na siłę forsowanie jej budowy,
  • maszt w Mokrzyszowie. (Była o to „wojenka”)
  • remonty trwające miesiącami (ul. Moniuszki, Kochanowskiego, Konfederacji Dzikowskiej … )
  • próby wybudowania ścieżek rowerowych kosztem zieleni, na oś. Przywiśle. (Była o to „wojenka”). Temat jeszcze nieskończony bo zapowiadali już to w UM, więc może i ludzi obudzą się juz po ich wybudowaniu.
  • wydawanie kasy na pierdoły.

Dość już jego rządów. Pora na innego człowieka. W młodości siła. dziadki na emerytury, wnuki bawić. Wasz czas już minął.
DJB idź już precz z tymi agitacjami.

Jul
1 miesiąc temu
Reply to  Podsumowanie

Połowa kwietnia a zamiast galerii w centrum nadal banery Pana Bożka. I wygaszone latarnie po drugiej stronie ulicy. Musi dojść do kolejnego śmiertelnego wypadku. Natomiast nad jeziorem świeci się full. Takie to sukcesy.

Piotr
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Wybierzemy!

Chłop
1 miesiąc temu

„Jednak władza w Warszawie jest z KO, więc trzeba raczej stawiać na prezydenta bardziej lub mniej słuchanego w stolicy, ale słuchanego.”

O kim myślisz? O Czaskoskim? Ten gostek zapewni, że niebawem Polak będzie wpier….ć robale zamiast kurczaków. Już w tym kierunku działają. Wszak UE zezwoliła na przywóz towarów z Ukrainy a to się wiąże z powolną ale jednak, likwidacja polskiego rolnictwa. Już płacą, siły nieczyste, rolnikom, by nie produkowali żywności.
Ponadto powstają w Polsce fabryki produkujące robale, wrzućcie w google to wyskoczy info i nich.

Pracownik
1 miesiąc temu
Reply to  Chłop

Ty durny chłopie, po dwóch klasach i 3 korytarzach jak piszesz o kimś to powinieneś dowiedzieć się jak poprawnie napisać jego nazwisko. Ale jak jest się pisiorem to tylko zna się jedno słowo „kaczor” ten od kradzieży Księżyca.

Apel
1 miesiąc temu
Reply to  Pracownik

Zważ, że za PIS tez nie do końca było OKi. Ale niestety to wina UE z rolnictwem, bo to tam podejmują decyzje szkodliwe dla Polski i też całej Europy. Jakby się kto pytał to z PiS nie mam nic wspólnego, dostrzegam z wielu stron (PiS, KO, PO) dobre i złe działania.

Apel, by nikogo nie wyzywać na tym forum i nie czynić z niego śmietnika.

Anioł Nie Stróż
1 miesiąc temu
Reply to  Pracownik

Ten Super prezydent Rafał, jak zostanie prezydentem Polski wybuduje wam w Tarnobrzegu kładkę za 400 milionów, jak na niego zagłosujecie, metro i co tylko chcecie !!!!

Mieszkaniec
1 miesiąc temu

To dalej nie wiem czy Bożek z PO czy Mastalerz z PO
Pokretne to i niestrawne

Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

Osoba Mastalerza nie podoba się mieszkańcom, a nie to że jest z PO, z jakiejkolwiek by był partii miałby negatywny elektorat.

Stróż Nie Anioł
1 miesiąc temu
Reply to  Wyborca

Przecież, to obciach, gdyż Centrum Sportów Olimpijskich i Paraolimpijskich w Tarnobrzegu ma mieć tylko cztery tory, a nie sześć. Kolejna niedoróbka na miarę Tarnobrzega, czy w tym mieście nie można raz solidnie czegoś zaprojektować, a potem wykonać !!!! Wieczna prowizorka, to właśnie wizytówka obecnie rządzących. Na wsiach Orliki mają po 6 torów oraz solidne obwodnice. Wystarczy również spojrzeć na obwodnicę, która się sypie z każdej strony i obrywają się szutrowe pobocza i krawężniki. Totalna fuszerka, która wygląda, jak nieukończona. To właśnie Tarnobrzeg i jego obecne władze w pigułce. Należy wspomnieć jednocześnie na jedno z najwyższych uposażeń prezydenta i V-ce oraz opłaty za śmieci, wodę, nieczystości i podatki !

Łukasz
1 miesiąc temu

Łukasz – Moim zastępcą zostanie Kamil Kalinka.

kk
Tadek
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz

Czy wy tam w tym urzędzie naprawdę nie potraficie wymyślić już nic lepszego żeby tylko chronić swojego siwego dziadka. To już robi się nudne.

Jjjbrae
1 miesiąc temu
Reply to  Tadek

Lepszy on niż lewica

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz

No i dobrze .
Szkoda wam, że nie wasz opiekun KONIA znad zalewu ?

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  Łukasz

A zastępcą pana Bożka jest człowiek PO na gościnnych zarobkach z Dymitrowa – który nie jest związany ani emocjonalnie ani zamieszkaniem z TBG- i to jest ok , chyba kpicie !!!!

Tania woda i śmieci dla mieszkańców
1 miesiąc temu

Widać, że ekipa prezydenta się bardzo boi, ale dobrze, bo pycha kroczy przed upadkiem. Byli za pewni a pewność gubi. Chcemy taniej wody i śmieci w mieście i zmiany polityki z jeziorem, to turyści i biznesmeni mają utrzymywać jezioro a nie mieszkańcy Tarnobrzega. Czekamy na zapewnienie z ręką na sercu o obniżkach. I zmiany dziadostwa i wybrakowanych inwestycji na jakość i funkcjonalność.

Chłop
1 miesiąc temu

i chcemy likwidacji lokalnych mafii.

Zakrzów
1 miesiąc temu

Komu potrzyma……..a

Mieszkaniec
1 miesiąc temu

A na jaką cholerę ona tu przyjedzie

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

Po co ??
Kampanie robić ?

Lewaczka
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

A co lepiej żeby przyjechał pisowski prezesik i pluł jadem do mikrofonu ? Pani Nowacka to bardzo mądra i sympatyczna kobieta

jarząbek
1 miesiąc temu
Reply to  Lewaczka

Kartonowe czeki mógłby wręczać.

Wyborca
1 miesiąc temu
Reply to  Lewaczka

Mądra i sympatyczna bo nie na widzi pisu
Mieszkańcy zaglosujmy mądrze
Nie dajmy sobą manipuloeac
Nowacka kto ją sviagnal
PO co przyjeżdża
Przecież nie ma jeszcze otwarcia żadnego Centrum
Bożek mówił że nie należy do żadnej partii
Kiedy ten Bożek ogarnie ten swoją prezydenture.

nasz rejon
1 miesiąc temu
Reply to  Lewaczka

stare bolszewiki

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  Lewaczka

lewactwo to robactwo na usługach szatana ! Bóg was wszystkich rozliczy ! Przypominam wszystkim jakby nie wiedzieli lenin, marks, hitler, stalin i inni spod znaku czerwonej krwi oni wszyscy byli lewakami – najwięksi zbrodniarze ludzkości !

Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

PiS ma w swych szeregach byłych komunistów, ateistów. Wystarczy że się zdeklarowali że już teraz są wierzący, pomodlą się pod figurą i już lud myśli że są święci.

Łukasz lobbysta Stalowej Woli
1 miesiąc temu

Dla mnie ważna jest Stalowa Wola i jej interes. Stawiam na obsługę smięci przez miasto Stalowa Wola. Moi koledzi z PIS w Stalowej zarobią na tym dobre pieniądze. A ja się zawszę wytłumaczę: nie chciałem spalarni

lobby
obywatel
1 miesiąc temu

O i dobrze , choćby AC kasa zostanie w Polsce
A NIE WYPIER???LI ZA GRANICĘ
DO KORPORACJI ZAGRANICZNEJ.

Przestań już pierd???? geniuszu z komitetu KOZ .

wyborca
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Pies jak nie ma co robić , to ja-a liże, pochyl się, ha, ha…

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  wyborca

Ha ha ha – a co nie dostanie ?

Chłop
1 miesiąc temu

Nasze śmiecie Stalowej Woli śmieciami. i o to chodzi. Jeszczek im moge gnój z obory podrzucić.

Derektor
1 miesiąc temu
Reply to  Chłop

Ale płacisz podwójnie, to my utrzymujemy im tanie śmieci.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Derektor

Co ty bredzisz ?
Płacimy za turystów znad zalewu , bo niby kto płaci jak nie mieszkańcy w kosztach na osobę ?

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu

Głosując na Bożka i jego zastępcę z Dymitrowa przykładasz rękę do dziwnie owianą tajemnicą budowy spalarni nad jeziorem przez zagraniczną korporacje sprowadzającą śmieci z całego Świata – by inni mieli czysto a Ty mieszkańcu TBG żebyś wdychał smrody z komina!

Podsumowanie
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Smrodowych tradycji (siarkopol i zgniłe jaja) musi stać się w Tarnobrzegu zadość.

Jjjbrae
1 miesiąc temu

Czerwona hołota Bożej z lewica? Serio?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Jjjbrae

Czerwona zaraza nadciąga , nawet z Warszawki

– uwaga mieszkańcy TBG

szczelnie pozamykać okna i nie wychodzić z domów !

Slayer
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Masz jeszcze czas wykurwiać z miasta:))) toż to nadchodzi ARMAGEDDON
!!!!

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Slayer

Raczej bida z nędzą .

wyborca
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Byleby nie katabasy.

Pablo
1 miesiąc temu

A ministra, jak każe się nazywać, to co ma do wyborów w naszym mieście? Pan prezydent chce Lewicy władzę oddać, czy jak?
Mnie zastanawia, dlaczego tak zaciekle walczy o drugą kadencję…

Wyborca
1 miesiąc temu
Reply to  Pablo

Walczy o apanaze A dwór zaciekle walczy o wysokie wynagrodzenia
Tyle w temacie
W I turze za głosowaliśmy tak że mamy negatywny wybór w II turze
Pytanie brzmi Kto przyczynił się do tego że mieszkańców Tarnobrzega nie obchodzi co dzieje się z ich miastem
Gdyby mieli świadomość to nigdy nie mielibyśmy tych kandydatur

Chłop
1 miesiąc temu
Reply to  Pablo

20 kilo / miesiąc drogom nie chodzi.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Pablo

Zobaczymy w czym wystąpi bo jak w spodniach to chyba MINISTER
a jak nie to kto to wie ???

Podsumowanie
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

jak w spódnicy to ministerka 🙂

Miki
1 miesiąc temu

Kolejny dowód na to, że DB jest w stanie zabiegać o fundusze z rządu

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Miki

Ha ha ha – ale jaja .
Komunistka odwiedzi w końcu swoich tarnobrzeskich towarzyszy .

Ela
1 miesiąc temu
Reply to  Miki

Powiem więcej, jestem pewna, że przyjedzie i powie, że jak prezydentem zostanie Bożek, to kasa do Tarnobrzega będzie płynęła strumieniami. A później będą mówić „piniędzy nie ma i nie będzie”.
A my zostaniemy z prezydentem, który dalej będzie pozował do zdjęć – to mu w tym mieście wychodzi najlepiej.

Odp
1 miesiąc temu
Reply to  Ela

Dla mnie może przyjechać kobieta z Rzeszowa tak jak Kaczyński z Warszawy tylko niech zostanie ogłoszone mediach że tbg-u będzie drugim miastem po wojewódzkim rozwijającym dziedzinę sportu dla każdego sportowca

666
1 miesiąc temu
Reply to  Ela

ma boski profil to i pozuje

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Ela

Nie bardzo wiem co ma bożek wspólnego z tą inwestycją w uczelni ???

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Ela

Może przyjeżdża wyprowadzić religie z tarnobrzeskich szkół
a belfer ma mu pomóc ???

Miki po rozum
1 miesiąc temu
Reply to  Miki

Nowacka to dowód na zdobywanie kasy
Większej głupoty nikt nie powiedział.
Nowacka to na razie niech walczy aby Tusk jej nie zmienił

obywatel
1 miesiąc temu

CZEKAMY NA CZEKI
zwłaszcza na tą inwestycję ???

Chyba lewacka na krzywy ryj nie przyjedzie jak ostatnio na obiadek Kowal ?

Wim
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Pisioże daj sobie już spokój z tym pisaniem, idź i pomóż lepić pierogi żonie

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Wim

Nie mam żony ale mam pieroga

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Ha ha ha – dobre !
Antypisiora nazywa pisiorem
– do czego to już dochodzi .

Ja bym ich potopił co do jednego tak jak tych z Koalicji Oszustów a zwłaszcza belfra z ekipą ” razem ZZZ tarnobrzega
i to za nim się to na świat przyszło .

wyborca
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Pedałom nie trzeba żon, ha, ha, ha.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  wyborca

Poważnie ???
To chyba z SLD, PZPR, itd ???

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Wim

Żona mówi , że bym się jej w gary
NIE WPIER????.

Emilia
1 miesiąc temu

Pytania do Bożka:

1) czy popiera pan aborcję na życzenie w każdym przypadku?

2) czy popiera pan finansowanie zmiany płci?

3) czy jako historyk popiera pan wycofywanie historii ze szkół?

Pytam bo pani ministra obok której będzie się pan lansował na każde powyższe pytanie odpowiada TAK

Chłop
1 miesiąc temu
Reply to  Emilia

Bo chcom likwidacji Polski.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Emilia

To zależy czy w kościele, na śniadaniu z biskupem
CZY TEŻ PO ZA ???

Zresztą prawdę powie jak się pomyli
a nie wiadomo kiedy CYGAN prawdę mówi i kiedy ?

S, ZERODMIESCIE
1 miesiąc temu

NIC NIE MAM DO OSOBY PANI MINISTER I DOBRZE, ZE MIASTO ODWIEDZI, ALE WIDAC JAK NA DLONI, ZE BOZEK BARDZO BOI SIE PRZEGRANEJ I ZAWARL PAKT Z MASTALERZEM, ABY TEN MU POMOGL, W ZAMIAN ZA DOBRE KORYTO DLA MASTALERZA. NIESTETY TE PODSTEPNE GIERKI NIE UDADZA SIE BOZKOWI, A NOWYM PREZYDENTEM I TAK ZOSTANIE MLODY PAN NOWAK A NIE STARY NARCYZ BOZEK

Xxx
1 miesiąc temu

A nie przyszło Wam do głowy, że to nie Mastalerz załatwił spotkanie?
W komitecie Prezydenta startowała do rady ministry asystentka więc to może ona ma siłę przebicia w Warszawie? A po drugie prezydent Bożek potrafi rozmawiać ze wszystkimi i jest gwarantem ściągnięcia funduszy z ministerstw.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Xxx

Ha ha ha – ” potrafi” widzieliśmy z mieszkańcami Przywiśla, Mokrzyszowa itd !
ŁŻESZ towarzyszu

Leo
1 miesiąc temu

Tak że tego…

signal-2023-02-28-19-17-25-101
Podsumowanie
1 miesiąc temu
Reply to  Leo

W Tbg nikt nie pomyśli, by wybudować zakłady zbrojeniowe. To ma przyszlość i zapewnione zamówienia na wiele lat.

Derektor
1 miesiąc temu

Niech Ministre zaprowadzą pod budynek SP5 i pokażą jak go zapuścili. Czy to jest polska racja stanu?

Ta pani passe
1 miesiąc temu

Dzięki niej i jej zapędom rujnującym szkolnictwo myślę że bożek przegra

0208420
Przyjedzie bronić koryto
1 miesiąc temu

Obrona koryta

Odp
1 miesiąc temu

Niech broni ale Rzeszów i stalowa mają pieniądze aby rozwijać swoje miasta a my co my seniorów po 65 roku życia które utrzymują to miasto ze swoich emerytur to jest słabe więc to pytanie kieruję jak do pani i dwóch panów co zrobią z tym miastem

666
1 miesiąc temu
Reply to  Odp

no przecież już zapowiedzieli że jak wygrają to roztańczą miasto jeszcze bardzie by wszyscy byli szczęśliwi

Odp
1 miesiąc temu
Reply to  666

No to proponuję zmianę miejsca tam gdzie uchańska wystawiła swój pomysł i nawet się nie dostała do rady miasta no to chyba bozo traci na wartości a nie posiada sztabek złota aby ludzi przekupywać

sandomierz poland
1 miesiąc temu
Reply to  Odp

wy juz dostaliscie swoje kosztem innych za slynnego wojewodzwa dzikowskiego przypomne monstrualnych rozmiarow sad i inne obiekty

Michał
1 miesiąc temu

Prawda jest taka, że w Województwie wygrało PiS. I kasa do Tarnobrzega w przypadku Łukasz Nowaka będzie płynęła. Środki unijne są rozdzialne z wojewóztwa, a nie z ministerstw. To nasza szansa. Pan Nowak to nie moja bajka, ale oddam na niego głos bo chcę dobra naszego miasta.

Mieszkaniec
1 miesiąc temu
Reply to  Michał

I ja też chociaż z bólem będę patrzeć na Nowaka jak manipuluja Kaliniaki

walt
1 miesiąc temu

pani Basia córka Izabeli Jarugi co zgięła 10.04 w Smoleńsku dostała imię po swojej … ciotce – siostrze matki czyli pierwszej żonie Jerzego Nowackiego,która zginęła zaraz po ślubie potrącona na przejściu dla pieszych….niedoszła żona Adriana Zandberga 🙂

ale sobie plotek tu zrobiłem 😛

niby Lewaczka ale od lat z tuskiem…. szkoda.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Stała w poglądach i uczuciach – ha ha ha .

kapelan
1 miesiąc temu

pocałunek ŚMIERCI dla PLUTOBODOBNEGO Bożka od Nowackiej.

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu

Od wieków wiadomo że GŁUPIM SPOŁECZEŃSTWEM ŁĄTWIEJ SIĘ KIERUJE !

oglupianie-Polako
Obatelka
1 miesiąc temu

Nie zazdroszczę pani , to Ciemnogród. Nawet odłam PO, który wypromował się na wybory nie jest dobrze postrzegany przez mieszkańców , bo jak rządzili to się dali poznać ze złej strony. Dużo szkół katolickich na uprzywilejowanej pozycji. Jednym słowem – trudna wizyta.

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  Obatelka

lewatwo to robactwo, a jak ci tak źle to zasuwaj do Chin – tam w czystej postaci komunizm, chociaż to samo zaczyna się dziać w eurokołchozie !

Jjjbrae
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Dokładnie

Slayer
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Zdefiniuj lewactwo? Co to jest? Jeżdżę po lewej stronie? Witam się lewą ręką? ??

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  Slayer

Skoroś głąb to lepiej dla Świata jak nim dalej zostaniesz. Wpisz w neta to chyba jeszcze potrafisz obsługiwać intelektualna amebo 🙂

Slayer
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Prawactwo to ciotactwo:)))

Slayer
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Znowu ćpasz? Zwal se kuca:))))

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  Slayer

Japa koniu na poziomie intelektualnym dna i wodorostów:)

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

cmoknij Mnie w cztery litery 🙂

Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

PiS upodobnił się do komuny i jeszcze trochę chodzilibyśmy z walizka pieniędzy po chleb. Ma też w swoich szeregach przechrzczonych komunistów i ateistów którzy pomodlą się pod figurą, przekażą środki na kościół i już lud ma ich za świętych.

DDD
1 miesiąc temu

Wizytę załatwiła Pani Katarzyna P. która startowała od Bożka do Rady Miasta. Tak się składa że jest ona asystentką społeczną pani Nowackiej. Zresztą jest na zdjęciu. A pani Minister nie należy do PO

Jjjbrae
1 miesiąc temu
Reply to  DDD

A Bożek nie ma rozumu, a zapomniałem on nie ma swojego zdania

Wiktor
1 miesiąc temu
Reply to  DDD

Na zdjęciu obok Mastalerza…

Donek
1 miesiąc temu

Tarnobrzeg powie głośne NIE Dariuszowi Bożkowi Plucie

Piotr
1 miesiąc temu

Konferencja powinna być pod budynkiem SP5, doprowadzonym celowo do ruiny. Stop niszczeniu majątku mieszkańców i zaniżaniu jego wartości.

Miki
1 miesiąc temu

Widać ten pisowski tok rozumowania

Jjjbrae
1 miesiąc temu
Reply to  Miki

Pisowski? Skąd takie wnioski?

Ddd
1 miesiąc temu

Co za głupoty opowiadasz. .To są osobiste tragedie wielu kobiet. One muszą mieć prawo wyboru.

Jan
1 miesiąc temu

Nowacka najgorszy minister,zakaz prac domowych – najwieksze kretynstwo glupiej lewaczki.

Lewaczka
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

Bardzo dobrze zrobiła bo dzieci powinny odpoczywac w domu a nie jeszcze odrabiać jakieś zadania domowe

MK3
1 miesiąc temu

Lewica i edukacja……tutaj już nawet koniowi do śmiechu by nie było. Dno dna to najskromniejsze określenie.

Kasia
1 miesiąc temu

Bożek? Nie dziękuję!

IMG_7049
Wiktor
1 miesiąc temu

Biedne dziecko , straciła matkę w Smolensku i niczego nie zrozumiała , daje się wykorzystywać. W swojej naiwnosci i fanatyzmie Przypomina tureckiego janczara.

Ada
1 miesiąc temu
Reply to  Wiktor

O sobie mówisz?

Przegra a ma amen
1 miesiąc temu

Przegra Darek

ktos
1 miesiąc temu

PO znów wygrało wybory najlepsza partia RZĄD DOBRZE SOBIE RADZA mAJA POPARCIE ZUFANIE dobrze ze przyjedzie

anonim
1 miesiąc temu

pis przegrało wybory mało gdzie beda arzadzic najgorsza partia mało kto za nimi jest najgorsza partia kłmia ludzie ich nie chca pis to zło sie sypie

Ada
1 miesiąc temu
Reply to  anonim

Akurat:)))

jarząbek
1 miesiąc temu

Bożek nie zapłacił za live’a czy zapłacił PiS za brak transmisji? 🙂

Nie dla Bożka
1 miesiąc temu

O ile miałem watiwosvi ale z lizałem się do oddania głosu na Bożka to po tym spotkaniu z Nowacka wiem że następnej kadencji Bożka to miasto nie powinno miec
Spotkanie pompatyczne z patrzeniem w oczy bez merytoryki o charakterze klakierowania
a za parę minut na fb hymn pochwalny na cześć Bożka i jakie to cudne spotkanie 5,
Panie prezydencie lans jest dobry raz na tydzień a nie
5,razy dziennie.

jarząbek
1 miesiąc temu
Reply to  Nie dla Bożka

Gdzie można zobaczyć zapis lub choćby zdjęcia?

Mieszkanka
1 miesiąc temu
Reply to  jarząbek

Na leliwie, na tvl, na stronie razem dla Tarnobrzega, ma TVN24 oraz TVP info

Działacz
1 miesiąc temu

Kaczka była w Stalowej a o Tarnobrzegu znowu zappomniał

Ada
1 miesiąc temu

Przygotowuje dzieciom kolejny przedmiot – bzdet pod nazwą „Edukacja dla zdrowia”. Wystarczy posiedzieć w ławce jeszcze jedną godzinę, przynieść ze dwie -trzy książki więcej i… człek zdrowszy Na biologii, wos-ie,i wuefie nie można tego przekazać?

Gosia
1 miesiąc temu

PIS to zło.

Zibi
1 miesiąc temu

Napewno. Nie pomogla bozkowi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
132
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content