Kandydat na prezydenta Łukasz Nowak podpisał kontrakt z mieszkańcami Tarnobrzega

– Jestem odpowiedzialny. Za pięć lat chcę Państwu moc spojrzeć w oczy i przed Państwem się rozliczyć – zapowiedział podczas piątkowego briefingu prasowego kandydat na prezydenta Tarnobrzega, Łukasz Nowak. Podpisany przez Nowaka kontrakt z mieszkańcami, zawiera dziewięć postulatów (treść powyżej).

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Derektor
1 miesiąc temu

Czas na nowy oddech miasta – ma Pan mój głos.

Ups
1 miesiąc temu
Reply to  Derektor

Wynik wyborów wydaje się być wielką niewiadomą i każde rozstrzygnięcie jest możliwe.Wydaje się że na fali wznoszącej jest Pan Nowak.Druga strona wydaje się spoczęła na laurach licząc że elektorat Mastalerza I Potańskue czy nawet Stróża automatycznie poprze obecnego prezydenta.Tu może być ogromne zaskoczenie i jednych i drugich.

Serbinów
1 miesiąc temu
Reply to  Ups

Greg i Adrien, jeszcze sie zdziwicie

Głosuję na Nowaka !
1 miesiąc temu
Reply to  Ups

Nikt nie spoczął na laurach. Obaj kandydaci cięzko pracują.Ale mnie jako wyborcy Nowaka jest obowiązkiem wspomóc kampanię i namawiać wyborców do oddania głosu oraz przeciwdziałać negatywnej kampanii obecnego prezydenta.

Miki
1 miesiąc temu
Reply to  Derektor

Oddech za pleców pisowców? Kalinka już czeka na rozdanie stołków

Wróża Adama
1 miesiąc temu

21 kwietnia wieszczę koniec pewnej epoki, w Tarnobrzegu upada pewien symbol miasta.

Coś upada coś powstaje. Nie płaczmy bo nie ma za czym.

rowerowy
1 miesiąc temu

Jak słodko. Będzie kraina mlekiem i miodem płynąca normalnie. Podobno już szykują asfalt na ścieżki rowerowe, zgodne z pisowskimi wytycznymi.

Johnny
1 miesiąc temu

Bardzo słaba konferencja. Panie Łukaszu, głosując na Pana w pierwszej turze liczyłem na większą merytorykę

Brisbane
1 miesiąc temu

Czy w tym kontrakcie zawarł Pan wykluczenie z najwyższych stanowisk kolegów z PiS?

Pis jest zaje.isty
1 miesiąc temu

Głosuję na PiS, żeby ten Tarnobyl już całkiem rozje.ali

Głosuję na Nowaka !
1 miesiąc temu

W ostatnich 5,5 latach inwestycji bez konsultacji z mieszkańcami było dużo więcej. Nikt nikogo nie pytał, a tzw konsultacje społeczne były urojone, a robiono różne rzeczy. A ostatnią wisienką na torcie jest postawienie ekranów dźwiękochłonnych na końcu ulicy gruntowej tym samym blokując dojazd do osiedla Miechocin z osiedla Siarkowiec. Czy ktoś sie pytał , czy korzystający z tej drogi sie zgadzają? No nie. . począwszy od zamknięcia jeziora na cały 2020 rok, zamykanie szkół podczas covidu dla rodziców dzieci w czasie zimy, zamykanie dworców w zimie, zawężenie obwodnicy do niedopuszczalnych rozmiarów, wybetonowanie jeziora w sposób urągający standardom, nieudana próba sprzedaży i zburzenia budynku gimnazjum nr 3, próba wybetonowania osiedla serbinów(aleja nocy i dni) , wysiedlanie działkowców z dnia na dzień bez wypłaty odszkodowań w stosownym terminie.Mozna wymieniać długą listę, Ta kadencja dobiega końca i wszystko wskazuje na to że będzie zmiana na stanowisku, bo większosc ludzi potępia taki styl sprawowania władzy.

ekr2
Lubię to miasto
1 miesiąc temu

Utopia! W większości tych punktów 🙂

zwyczajny mieszkaniec
1 miesiąc temu

Pan Łukasz wygląda na normalnego sympatycznego faceta. Już wystarczy tego siwego narcyza z dwoma fotografami i całym dworem za nasze pieniądze, z siostrą i zastępcą rzadzącymi zza pleców.

Ryś
1 miesiąc temu

Dla ciebie sufit, dla p. Łukasza podłoga

Natasha
1 miesiąc temu

Tarnobrzeg to bardzo ładne i czyste miasto z sympatycznymi mieszkańcami widać że ma dobrego gospodarza dlatego pan prezydent powinien wygrać te wybory nie powinno się zmieniać kogoś kto dobrze rządzi tak jest na całym świecie

Ole
1 miesiąc temu
Reply to  Natasha

Na całym świecie jest inaczej.Jak ktoś rządzi dobrze to ludzie chcą żeby rządził bardzo dobrze lub wspaniale.Przykład Stalowej Woli jest idealny.Ślęzak rządził dobrze to wyborcy już w pierwsze rundzie mu podziękowali i wybrali Nadbereżnego który rządzi bardzo dobrze by nie rzecz ze wspaniałe co obecny jego wynik wyborczy tylko to potwierdza

Obatelka
1 miesiąc temu

Wybuduje spalarnię zamiast w Machowie to na jakimś osiedlu, bo jak nie wybuduje w ogóle to śmiecie nas zasypią, albo będzie wywoził za gruuuby hajs gdzieś bardzo daleko.

Ryś
1 miesiąc temu
Reply to  Obatelka

Niech wybuduje, ale z dala od jeziora i osiedli mieszkaniowych

Staszek
1 miesiąc temu

Ciekawe rzeczy o jutrzejszej konferencji prasowej pisze Pan Kalinka.
https://www.facebook.com/100063705144069/posts/pfbid07wEVBwYh
UJZMbc51Z5byVq7xnx83zNDRj9ycZzyXgXwfbdaAc9YjdMqCuwx1aC6Cl/?app=fbl

Emigrant
1 miesiąc temu

Same ogólniki, zero konkretów. Poza gronem swoich bliższych i dalszych znajomych Pan Nowak raczej nikogo nie przekona do siebie.

Jaanek
1 miesiąc temu

A coś pan panie Nowak robił przez te ostatnie kadencje w mieście? Teraz pastwisz się min nad latarniami nad jeziorem, a rękę podnosiłeś nawet nie wiedząc za czym. Wtedy trzeba było wziąć projekt i się nad niem zastanowić.
Proszę panie Nowak o listę działań podjętych w interesie miasta i mieszkańców przez ostatnie lata.
Kolejna rzecz to nie ty będziesz prezydentem tylko twoje panisko Kalinka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
21
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content