Prezydent Dariusz Bożek z poparciem minister edukacji Barbary Nowackiej (video)

Minister edukacji narodowej Barbara Nowacka udzieliła poparcia starającemu się o reelekcję prezydentowi Tarnobrzega, Dariuszowi Bożkowi. Konferencja z udziałem szefowej resortu szkolnictwa odbyła się w minioną sobotę.

– Warto zaapelować do Wszystkich aby po pierwsze, brali udział w wyborach, po drugie głosowali na dobrych kandydatów. I Państwo w Tarnobrzegu macie takiego dobrego kandydata, sprawdzonego, doświadczonego, wrażliwego, współpracującego, otwartego na debatę, otwartego na potrzeby mieszkanek i mieszkańców – mówiła Barbara Nowacka.

– I bardzo się cieszę, że mogę pana prezydenta Bożka na tej ostatniej prostej wesprzeć i namawiać wszystkich Państwa, że jeżeli chcecie miasta uczciwego, otwartego, przyjaznego, sprawiedliwego społecznie, to macie kandydata z którym współpracuję od lat, między innymi dzięki Katarzynie Paluch, któremu po prostu można zaufać – dodała.

Szczegóły w materiale video.

video: ITV Wisła Telewizja Internetowa

Subskrybuj
Powiadom o
69 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rowerowy
1 miesiąc temu

Na konwencji byli ludzie z trzeciej drogi, teraz była ministra ze zjrdnoczonej lewicy. Kiedy będą odznaczeni Ortyl i Weber?

DJB
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

Jak widać Pan Prezydent Dariusz Bożek to człowiek, który ŁĄCZY, a nie dzieli. Gdy rządził PiS Prezydent potrafił skutecznie walczyć o wsparcie dla Tarnobrzega, obecnie również będzie o nie zabiegał od rządzącej koalicji. Dlatego 21 kwietnia trzeba wybrać mądrze i zagłosować na osobę, która ma większe szanse na pozyskiwanie funduszy dla Tarnobrzega.

Razem-dla-Tarnobrzega
rowerowy
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Łączy rowerzystów z pieszymi na drogach pieszo-rowerowych z kostki, to prawda. Ale gdzie poparcie dla niego od odznaczonych panów z pisu, z którymi tak dobrze współpracował? Nie zmieni to wprawdzie tego, że nie zagłosuję na Bożka, jak i zresztą na Nowaka, ale część wyborców by to pewnie oczarowało.

DJB
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

Odznacza Rada Miasta a nie Prezydent. A uchwały w tych sprawach były – z tego co pamiętam – podejmowane na wniosek radnych z PiS. A co do dróg pieszo-rowerowych, to lepiej że są z kostki (równej, gładkiej i trwałej), ale są, dzięki czemu rowerzyści mogą czuć się bezpieczniej, a kierowcom samochodów w wielu przypadkach nie przeszkadzają na jezdniach.

rowerowy
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Z tego co pamiętam prezydent nie sygnalizował sprzeciwu wobec odznaczenia panów z pisu. A brak sprzeciwu w polityce oznacza zgodę.
Natomiast odnośnie dróg pieszo-rowerowych z kostki, to dla kierowców z urzędu i z rady na pewno dobrze że powstały. Z wyjątkiem Moniuszki i Dąbrowskiej, na których coś nie pykło i ruch rowerów będzie na jezdni, wbrew postanowieniom miejskiego planu adaptacji do zmian klimatu. Jak już pisałem, według mnie głównym celem powstania dróg p-r było właśnie przeniesienie rowerzystów poza jezdnie, żeby kierowcy mieli jak rozpędzać się autkami. W końcu nie po to poświęcają im tyle pieniążków, pracy i troski, żeby jeździć po mieście 30 km/h.

a_8I4KF0
Piękny widok
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

Bożek patrzy w oczy Ortyl owi i składa hold lenny
Teraz taki sam hold złożył. Nowackiej i Kowalowi
Żenada

Echo Dna
1 miesiąc temu
Reply to  Piękny widok

najbliższa niedziela zakończy tę żenadę

Gosia
1 miesiąc temu
Reply to  Piękny widok

Wolałbyś Czarnka z PIS? Zniszczył edukację w Polsce. Zasłynął tylko z Willi +

Pieprzniczka
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

„…lepiej że są z kostki (równej, gładkiej i trwałej), ale są, … „

Ale pieprzysz…

ŁUKASZ NOWAK na prezydenta
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

A ten propagandysta znowu – chce być pierwszy pod każdym postem i umieszczać oficjalne materiały wyborcze.

Paradoks:

Przed wyborami Dariusz Bożek: wiesza plakaty we wszystkich możliwych miejscach, pojawia się gdzie tylko może, zabiega o poparcie wszystkich mieszkańców.

Ten sam Dariusz Bożek 3 stycznia 2020 r. na sesji o projekcie budżetu na 2020 r. ujawnia prawdziwą twarz: „Budżet nie jest rzeczą, która podoba się wszystkim. … Jeżeli chcesz się podobać wszystkim, zapisz się do orkiestry dętej.”. Bo dlaczego budżet ma podobać się wszystkim mieszkańcom? Może teraz DB się powinien zapisać do orkiestry??

A tu sponsorzy tego przedsięwzięcia wyborczego, m.in. z Woli Baranowskiej:

Wplaty-1
DJB
1 miesiąc temu

Ale co w tym złego? To chyba dobrze, że wszystko jest transparentne, nieprawdaż? To teraz prosiłbym o udostępnienie analogicznej tabelki w odniesieniu do komitetu Pana Łukasza Nowaka. Niech mieszkańcy sobie porównają.

Razem-dla-Tarnobrzega
ŁUKASZ NOWAK na prezydenta
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Najwyraźniej Pan DJB (Dariusz Józef Bożek serio osobiście?) nie zrozumiał. Chodzi oczywiście o to co w tej tabelce jest, jakie są tam znane nazwiska, a nie że taka tabelka jest. Bo jakby Pan DJB nie wiedział, każdy kww ma taki rejestr. Więc nie tylko DJB jest transparentny XD Jakby już ktoś chciał manipulować.

A Pana ŁUKASZA NOWAKA nikt nie musi tak hojnie obdarowywać jak Dariusza Józefa Bożka: Mędrykowski, Leokadia Pluta i Mirosław Pluta i jeszcze Bożek sam siebie kwotą 25.632,09 złotych (najwyraźniej bardzo się ceni). Bo i bez tego Pan ŁUKASZ NOWAK wygra i nie musi finansować takiej propagandy jak Bożek.

Odnośnie do rejestru Pana ŁUAKSZA NOWAKA proszę bardzo:

nowaklukasz.info/rejestr-wplat/

„brak wpisów w rejestrze” – i wszystko jasne

Niech mieszkańcy sobie porównają, jak najbardziej!

Wszystko jest ogólnodostępne. Wystarczy się trochę zaangażować i sprawdzić niż tak prostu pisać co ślina na język przyniesie.

ŁUKASZ NOWAK na prezydenta
1 miesiąc temu

Kolej losu taka, kolej losu taka,
Że głosuję na NOWAKA.

A co zepsuł Bożek, a co zepsuł Pluta
zrobi NOWAK – jego grupa.

Bożek oraz „Kita”, Bożek oraz „Kita”
Już w urzędzie nie zawita.

Pluta luzuj kitę i pakuj zabawki!
Koniec urzędowej kawki.

Zakończymy wkrótce przy pomocy Boskiej
rządy Woli Baranowskiej!

A Bożek tak bardzo jest dziś wierny Plucie
że go broni po zarzucie.

Mirek oraz Lodźka to zgodne małżeństwo,
płacą za Bożka szaleństwo.

Mędrykowski, Bożek, Mędrykowski, Bożek,
Nawet hajs wam nie pomoże!

Hej!

Obatelka
1 miesiąc temu

Mam nadzieję że nie wygra. Ciemnogród nie zagości.

Do DJB
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Doucz się i dopiero pouczaj
Bożek startuje z własnego komitetu a Nowaka popiera pis i pis go ginansuje
Wszystko zgodne z prawem i tak jest w całej Polsce

DJB
1 miesiąc temu
Reply to  Do DJB

Szkopuł właśnie w tym, że oficjalnie Pan Nowak też startuje z własnego komitetu (KWW Łukasza Nowaka), a on sam deklaruje, że „Nie należy do partii politycznej”. Więc sytuacja jest analogiczna i skoro jest wrzucana tabelka z wpłatami dla komitetu Pana Bożka, to powinna też być informacja w zakresie wpłat i ich wysokości dla KWW Łukasza Nowaka.

Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  Do DJB

I ma dużo znajomych i krewnych którzy tworzą pokaźną grupę.

Obatelka
1 miesiąc temu

Mastalerz już nie startuje a plakaty wiszą, wszystko oblepił.

As
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Szkoda tylko ,że te fundusze zostały tak nieudolnie wykorzystane , Żadnych inwestycji które przyciągnęły by inwestorów i dał miejsca pracy i nowe podatki dla miasta

Wena
1 miesiąc temu
Reply to  rowerowy

Byla zona , siostra, szwagier i jeszcze 3 osoby

Siarkowiec
1 miesiąc temu

I Tak wygra Łukasz Nowak. Czas na ludzi młodych jak w Stalowej Woli a nie w wieku emerytalnym.

DJB
1 miesiąc temu
Reply to  Siarkowiec

Nie wygra, wyborcy w Tarnobrzegu mają na szczęście trochę oleju w głowie, przynajmniej mam taką nadzieję.. Jeszcze gdyby rządził PiS, to można by się zastanawiać, czy Pan Nowak nie jest lepszą opcją na prezydenta. Jednak rządzi Koalicja PO, Trzecia Droga i Lewica – i trzeba głosować na osobę, która ma największe szanse uzyskać dla Tarnobrzega poparcie i środki od władz centralnych. Pan Prezydent Bożek to poparcie ma i może dla miasta WIELE załatwić. A Pan Nowak co załatwi? I co takiego szczególnego zrobił dla Tarnobrzega do tej pory jako radny? Tylko proszę na spokojnie i merytorycznie, bo hejtu i obrażania na tym forum mamy i tak zdecydowanie za dużo.

Razem-dla-Tarnobrzega
ŁUKASZ NOWAK na prezydenta
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

DJB (Dariusz Józef Bożek serio osobiście?)” „hejtu i obrażania na tym forum mamy i tak zdecydowanie za dużo.”

Ten sam DJB: „Nie wygra, wyborcy w Tarnobrzegu mają na szczęście trochę oleju w głowie, przynajmniej mam taką nadzieję.” – czyli sugerowanie że ci którzy głosują na kogo innego niż DJB nie mają oleju w głowie i uwłaczanie takim mieszkańcom jest OK i jest merytoryczne??? Faktycznie DJB łączy dzięki takim wpisom poparcia.

Dżesika
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Nie produkuje się bo i tak wygra Nowak a ty powoli pakuj swój mandżur

Do DJB
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

A w poprzedniej kadencji Bożek nie był z pisu i chwali się że dużo załatwił
Tak samo będzie z Nowakiem
Nowak ma przewagę bo sejmik jest pisu i to on dzieli finanse
To chyba Nowak ma większe szanse niż Bożek szanowny DJB

Tarnobrzeżanin
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Też takie teorie głosiłeś jak rządził PiS a prezydentem został p. Bożek????

As
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Skończyły się czasy załatwiania. Teraz jak jesteś dziadem i nie masz na wkłady własne to możesz spadać

JDJB
1 miesiąc temu
Reply to  DJB

Bożek już nic nie będzie musiał robić jak wygra wybory do jest jego ostatnia katencja.

Gosia
1 miesiąc temu
Reply to  Siarkowiec

On jest z PIS. Z partii która zniszczyła Polskę przez ostatnich 8 lat. Kradła, kłamała, dawała swoim. Zadłużyła Polaków na 3 pokolenia. PIS wygrywa w dziurach i na wsiach tylko

Wiktor
1 miesiąc temu

Bozek to stary nauczyciel ,jak moze popierac minister edukacji Nowacką? Np. za likwidacje godzin historii.

Do DJB
1 miesiąc temu
Reply to  Wiktor

Bożek popiera każdego kto jego popiera
Taki jest właśnie merytoryczny i konkretny Hi, hi

Gosia
1 miesiąc temu
Reply to  Wiktor

A ma popierać Czarnka z PIS ? Aferzystę z Willi plus?

Wiktor
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

Tvn tak cię ogłupił?

anonim
1 miesiąc temu

kazdy Bożka popiera bo to jest dobry prezydent sie nadaje na prezydenta Nowacka dobrze mówi sie słucha PO najlrpsza partia

Wyborca
1 miesiąc temu
Reply to  anonim

Każdy powiadasz Już weszliście z tego sztabu wyborczego na poziom mitomani.

Tarnobrzeżanin
1 miesiąc temu
Reply to  anonim

Nie trać czasu na forum -ćwicz składnię zdań.

Myślę że pytam właściwe osoby
1 miesiąc temu

Bardzo przykre ale jak pan i pani strzelili sobie w kolano bo żadna szkoła w tym mieście nie jest na wysokim poziomie nie zapewniają zagranicznych stażu a jak ktoś ma dobre papiery to ma problem pracować przy tym co lubi a jak mają seniorzy funkcjonować trybie sportowym a nie po aptekach latać jak za kadencji bożka szkoda było mu kasy co jest ze sportem związane

Przegra Bożek
1 miesiąc temu

Za chęć budowy spalarni śmieci i innego dziadostwa nad jeziorem tarnobrzeskim obecny prezydent Bożek powinien przegrać 2 turę wyborów

Fot.2.-768x513
Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  Przegra Bożek

Tak dymią kominy w prywatnych domach , nawet w lecie i w porze spacerowej w niedziele, nie przeszkadza to ciemnemu ludowi, a przeszkadzała by spalarnia śmieci w Machowie z dobrymi drogami dojazdowymi i bliską linia hutniczo siarkową z dala od osiedli ludzkich.

Wiktor
1 miesiąc temu
Reply to  Obatelka

Straz Miejska nie moze poradzic sobie z palącymi odpadami mieszkancami podmiejskich osiedli,kto skontroluje potentata zwożącego smieci z europy?

dżuma czy cholera?
1 miesiąc temu
Reply to  Przegra Bożek

Ludzie nie są zorientowani w skali zagrożenia dla środowiska. Tarnobrzeg wytwarza rocznie ok.13 tysięcy ton odpadów, a po wybudowaniu spalarni przewiduje się zwiezienie tutaj 120 tysięcy ton! Pociągami, samochodami – z całej Polski i nie tylko!

Donek serduszko
1 miesiąc temu

No to Bożku poleciałeś mocno, Nowacka, wstyd, były dyrektor i nauczyciel i zdjęcie z panią co historię Polski na w d..pie, wstyd!

Obatelka
1 miesiąc temu

Historia nie może byc zakłamywana w szkołach jak to robił PiS.

Gosia
1 miesiąc temu

Historię zmienili pisiory. Ich podręcznik Historia i teraźniejszość to wstyd i zaklamanie A fundacja autora zgarnęła miliony. Czarnek to była tragedia dla edukacji

Wiktor
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

Wymien te zaklamania.

Jjjbrae
1 miesiąc temu

Czy lewactwo musi być takie brzydkie?

Xxx
1 miesiąc temu
Reply to  Jjjbrae

O tych mówisz ?

inbound7200861784621299132
Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  Xxx

Trudno słuchać tych osób ze zdjęcia , tak są złośliwe, uszczypliwe i odwracają kota ogonem. Zamiast konkretów słowotok aby zagadać rozmówcę, zwłaszcza takiego który ma inne zdanie.

Jjjbrae
1 miesiąc temu
Reply to  Xxx

Tak np o tych

Likwidator
1 miesiąc temu

Partyjni przełożeni Kandydata Nowaka, woleli pojechać do Stalowej. Widać jak go poważnie traktują..

Tarnobrzeżanin
1 miesiąc temu
Reply to  Likwidator

Sprawdź zanim coś napiszesz – Łukasz Nowak nie jest członkiem PiS-u.

As
1 miesiąc temu

Głosując na Bożka głosujesz za spalarnią nad zalewem. To też będzie swoiste referendum

Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  As

Jakby zrobił spalarnię w Machowie to bym go ozłociła i cała moja rodzina!

dżuma czy cholera?
1 miesiąc temu
Reply to  Obatelka

Co z Tobą? Chcesz, żeby Tarnobrzeg zamiast z jeziorem, kojarzył się z gigantycznym składowiskiem odpadów? Po co wywaliliśmy ogromne środki z budżetu naszego miasta, miliony, na zagospodarowanie otoczenia Jeziora Tarnobrzeskiego – żeby teraz to wszystko zaprzepaścić?

dżuma czy cholera?
1 miesiąc temu
Reply to  As

Od czasu do czasu wysypisko zostanie podpalone, bo to tańsze – niż koszty utylizacji. A my, mieszkańcy Tarnobrzega, będziemy się upajać się rakotwórczymi spalinami!

As
1 miesiąc temu

Może ktoś wie za co konkretnie poza reprezentowaniem na zewnątrz odpowiada Pan Bożek w urzędzie ? Chodzi mi o to czy są jakieś obszary którymi bezpośrednio się zajmuje

Tarnobrzeżanin
1 miesiąc temu
Reply to  As

Tego to chyba nawet najstarsi górale nie wiedzą

świat w płomieniach
1 miesiąc temu

Pocałunek śmierci.

Jjjbrae
1 miesiąc temu

Witamy Panią ministra hahaha

Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  Jjjbrae

Ma męża i dzieci w przeciwieństwie do wielu idealistów PiS.

Jjjbrae
1 miesiąc temu
Reply to  Obatelka

I co z tego?nie każdy musi mieć męża, żonę i dzieci

Magura
1 miesiąc temu

Niedawno p.Bożek wypominał jednemu z kandydatów na prezydenta,tj.p.Mastalerzowi, że dostaje poparcie od osób nie mieszkających w Tarnobrzegu,a wręcz daleko od naszego miasta. A tu proszę,sam się lansuje poparciem p.minister.Wygląda mi to na obłudę p. Bożek . Nieładnie,oj nieładnie. Czyżby grunt się Panu pod nogami pali?!

Obatelka
1 miesiąc temu
Reply to  Magura

To zupełnie co innego, niż przenoszenie firm do większych miast z Tbg , kupowanie starych autobusów z innego miasta, sprzedanie Pecu komuś z dalekich stron kto pali miałem węglowym itp.

Staszek
1 miesiąc temu

Ciekawe rzeczy o jutrzejszej konferencji prasowej pisze Pan Kalinka.
https://www.facebook.com/100063705144069/posts/pfbid07wEVBwYh
UJZMbc51Z5byVq7xnx83zNDRj9ycZzyXgXwfbdaAc9YjdMqCuwx1aC6Cl/?app=fbl

Kibic Siarki
1 miesiąc temu

ŻENADA
Te dwie panie nie pamiętają jak w lipcu zostały nazwane przez pewnego pana pełniącego dziwne funkcje, który je określił jako:
>>Blacha Nowacka<< a druga jako:
>>gruba wstrętna nieznana<<.
Teraz promują pana Bożka?
WSTYD WSTYD WSTYD

Gosia
1 miesiąc temu
Reply to  Kibic Siarki

Wstyd to PiS i Czarnek.

Obiektywny
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

To faktycznie, Ty wstydu nie masz !

Absolwent
1 miesiąc temu

Dobra szkoła, to zamknięta i popadająca w ruinę SP 5 przy Dekutowskiego na której tereny czekają deweloperzy. Panie Bożek należało pokazać pani ministrze Szkołę SP 5 i POchwalić się, jaki ma na nią pomysł !!!!!!!!!

Głosuję na Nowaka !
1 miesiąc temu

Tak prezydent powitał komitet składający patycje z podpisami w swoim gabinecie. Link do filmu z facebooka w podpisie
https://fb.watch/rsFgyBhsoN/
Skąd się wzięły obecne inwestycje w mieście?Z pieniędzy z KPO których obowiązkiem prezydenta było pozyskanie. Wiele z tych projektów pisali poprzednicy, dobrze że prezydent Bożek je wykonał. To absolutne minimum jakie ma wykonać KAŻDY inny prezydent,burmistrz czy wójt . Nie miał wyboru, inaczej pieniądze by sie zmarnowały, a to juz byłby kryminał. Absolutne minimum jakie prezydent musi wykonać to wykorzystać środki z urzędu marszałkowskiego, pieniądze z KPO pieniądze funduszy europejskich. Kochanowskiego, Moniuszki, Wiślna, to wszystko środki pozyskane i częściowo z budżetu miasta. Obwodnica i jej ostateczny kształt to pieśń przyszłości, teraz jest jakaś obwodnica niespełniająca standardów.
Ale to za mało. Za prezydenta Bożka jedyne co sie zmienia w mieście to FASADA,przy niektórych ulicach zmieniły sie kolory bloków i chodników a z miasta ubyło 3000 mieszkańców jak za żadnej poprzedniej prezydentury. To chyba coś oznacza, prawda?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
69
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content