Briefing prasowy kandydata na urząd prezydenta Tarnobrzega Łukasza Nowaka (zdjęcia oraz video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję briefingu prasowego kandydata na urząd prezydenta Tarnobrzega Łukasza Nowaka, który odbędzie się w czwartek 18 kwietnia br. w parku dzikowskim. Początek godz. 12.

LIVE

 

Subskrybuj
Powiadom o
135 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
meloman
1 miesiąc temu

Bardzo dobrze, niech się dzieje! Posłuchamy.

ŁUKASZ NOWAK na prezydenta
1 miesiąc temu
Reply to  meloman

Dariusz Bożek doznał po latach olśnienia: czy nie mamy już dość obcego rządzenia? Poważnie tłumaczy, że słyszał sugestie, że cały Tarnobrzeg „już” tu Pluty nie chce. Tuż przed wyborami doszedł więc do wniosku, że nie chce już rządzić tu po baranowsku. I na pewno wcale niczego nie zmienia, że Pluta już czeka na akt oskarżenia, A do spraw sądowych to on nie ma szczęścia, możemy spodziewać się więc rozstrzygnięcia. Bożek: nie straciłem wcale zaufania. Ale widzi problem w przypadku skazania. Deklaruje, że ten ma już inne plany – znaczy Pluta knuje, bo jest bardzo cwany. Pewnie myśli sobie – jeśli mnie nie skażą, Dobrą fuchę w spółce przynamniej mi dadzą. Teraz już wystarczy tylko Pluty wsparcie, Pudrowy zastępca jest w wyborczym starcie. To Michał Szczytyński – znacie oczywiście, bo kto by zapomniał o tym wuefiście? A choć Michał kiedyś do Darka sceptyczny, Teraz chętnie wchodzi w układ polityczny. I na konferencji szczerze go popiera, Mówi: z tej oferty duma mnie rozpiera. Twierdzi: mam kontakty w województwie całym; A one na prawdę wiele mi już dały. Mówi o budowie wkrótce Ukrainy. Zacząć chyba lepiej od naszej mieściny! Michał chociaż bardziej jest od Bożka bystry, W postach na fejsbuku język ma soczysty. I czy go nie zgubi… Czytaj więcej »

Do Redakcii
1 miesiąc temu

Pytanie do Pana Łukasza Nowaka – kto będzie wiceprezydentem Tarnobrzega w razie Pana wygranej w wyborach? Bardzo proszę o zadanie tego pytania Panu Łukaszowi podczas jutrzejszego briefingu. Z góry dziękuję.

Do Redakcji Wisły
1 miesiąc temu
Reply to  Do Redakcii

Pytanie do prezydenta Bożka, czemu przymykał oko na zeznania V-ce Pluty, nie składanie ich w terminie i czemu nie powiadomił o tym ABW oraz czemu Plutę zamienia PO 5 latach, akurat przed wyborami ??? Proszę o zadanie tego pytania Bożkowi oraz na ile zadłużył miast ??? Co ze Szkołą SP5, czy do reszty ma popaść w ruinę ??? Proszę o zadanie tych pytań.

Odp
1 miesiąc temu
Reply to  Do Redakcii

Albo facet albo kobieta

Paweł
1 miesiąc temu

Panie Łukaszu ogromnie na Pana liczymy. Liczymy że zakończy Pan rządy siwego narcyza. Proszę nas nie zawieźć!

Orzeł
1 miesiąc temu
Reply to  Paweł

Dokąd nie chcecie jechać?

Nauczyciel
1 miesiąc temu
Reply to  Paweł

Nie wiem czy to taki dobry kandydat biorąc pod uwagę kto za nim stoi

Patrząc z boku beż emocji
1 miesiąc temu
Reply to  Nauczyciel

To jest dobry kandydat biorąc pod uwagę jedną jego cechę.Nie wyparł się tych stojących za nim którzy 1o lat temu zaprosili go do siebie by działał w Radzie Miasta.Mógł się od nich odciąć ale nie wiem czy świadomie czy nie nie zrobił tego.Wobec takiej postawy warto przywołać w tym miejscu słowa św.Łukasza „Kto w drobnej rzeczy jest wierny ten i w wielkiej będzie wierny a kto w drobnej rzeczy jest nieuczciwy ten I w wielkiej nieuczciwy będzie” Zachęcam do przemyślenia tych słów zanim obdarzymy któregoś z kandydatów naszym zaufaniem i uczynimi pierwszym obywatelem naszego miasta.

obywatel
1 miesiąc temu

Te ostatnie słowa cytatu to jak wypisz, wymaluj pasują jak ulał do komitetu KOZ ,
” razem ZZZ tarnobrzega” !

Marek
1 miesiąc temu

Tylko ich schował. Nowak = PIS i sterowanie przez kolesiów/

Koniuszy z Dzikowa
1 miesiąc temu
Reply to  Nauczyciel

Stoi za nim zamek dzikowski

Mnich
1 miesiąc temu
Reply to  Nauczyciel

A kogo ty tam widzisz.?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Nauczyciel

Lepszy niż ci co ciągle stoją za belfrem .
Czas już WYPIER???? KOMUCHÓW i ich potomstwo z urzędu i stołków !

Odi
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Kulturalna dyskusja powiadasz ?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Odi

Polityka i kultura to dwie różne rzeczy !

Echo Dna
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

w polityce kulturą jest potańcówka więc język jest adekwatny do poziomu intelektualnego pomysłodawcy tego wstydu i osobiście użył bym cięższego kalibru słownego wobec tego pożalsiębożek stratega

Tylko nie Bożek
1 miesiąc temu
Reply to  Paweł

NIE dla Bożka i Pipy

Bez-tytulu
Zakrzów
1 miesiąc temu

Przypominam, ze 71% nie zaglosowalo na kandydata popieranego przez PiS

Widz
1 miesiąc temu
Reply to  Zakrzów

I prawie tyle samo nie głosowało na Bożka. No z tą różnicą, że pychę Bożka poznaliśmy.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Zakrzów

Przypomnijmy , że też tyle nie zagłosowało na kandydata ZSL, PO, SLD , UB, SB, milicji , ORMO, ZOMO, PZPR
?

Tylko kłamcy, oszuści i złodzieje mogą głosować na komitet KOZ !

Eryk
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

PDB jest jeszcze kandydatem cyklistów. I wolnomularzy.
Zapomniałeś?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Eryk

Ha ha ha – może mu się tylko wydaje że jest ?

Ministrant
1 miesiąc temu
Reply to  Zakrzów

Zakrzów, to stan umysłu, któremu Bożek, jak innym osiedlom wiejskim wyłączył oświetlenie uliczne. Jednocześnie oświetlając wszystkie ulice w mieście j jezioro. A teraz razem z przyszłą radną Anetką pieją na jego cześć. Co takiego zrobił dla mieszkańców Zakrzowa i innych osiedli wiejskich przez 5 lat ???

anonim
1 miesiąc temu
Reply to  Paweł

precz z pisem nikt nie liczy na nowaka nikt nic nie wie o nim nie dla nowaka kazdy sie pca do korota

Ada
1 miesiąc temu
Reply to  anonim

Precz z nierobami, leniami i narcyzami. Ich możliwości poznaliśmy przez pięć lat.

Mieszkaniec
1 miesiąc temu
Reply to  Paweł

Raczej Panie Kamilu 20 osób z Siarkopolu szuka dobrze płatnej pracy z nadania Pis musimy ich zatrudnić od razu!!

Do Kamilka
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

Teraz Kalinkowie poprzez Nowaka starają się przekonać jacy są dobrzy A jak Kalinka był komisarz ro jak traktował ludzi uważając że wygra wybory
Wybory przegrał a Bożek wygrał bo nie chciał pisu
Bożek później kochał pis a teraz przymila się do każdego nawet do konkurentów których upokorzył w różny sposób
Niech już ten Nowak pokaże ze Tarnobrzeg stać na dobrego prezydenta bo inaczej utoniemy razem z Bożkiem

Marcel
1 miesiąc temu

O miasto, które przelewasz własną krew, aby przez to sprowadzić nadejście swej godziny, któreś postawiło u siebie bożki, aby się nimi plugawić; przez twoją krew, którąś wylało, tyś zaciągnęło winę; przez bożki, któreś postawiło, tyś sprowadziło przybliżenie twoich dni, tyś doszło do kresu swoich lat. Dlatego uczynię z ciebie przedmiot hańby przed narodami i pośmiewisko wobec wszystkich krajów.
Sąsiedzi i ci, którzy daleko od ciebie mieszkają, będą się z ciebie naśmiewać: ty o niesławnym imieniu i pełne swarów!

Księga Ezechiela 22:3-5

Dejv
1 miesiąc temu

1_wsza tura pokazała że 80% ludzi chce zmiany na lepsze Panie Łukaszu Tarnobrzeg jest z Panem , dość kolejnych lat leserstwa i kolesiostwa za nasze !!!

proboszcz
1 miesiąc temu
Reply to  Dejv

120% pokazało.

Greg
1 miesiąc temu
Reply to  Dejv

Zejdź na ziemię. Bożek nie zatrudnia swojej żony, rodzeństwa, dzieci i kolesiostwa partyjnego. Spójrz człowieku word, SIARKOPOL I ZAKLADY CHEMICZNE to przechowalnia pisiorów, żona Kalinki, ojciec Kalinki, maslanka Stasiak, zonka Nowaka pracuje w WORD i tak niewielu wymieniłem. Dopiero się zacznie w spółkach j urzędzie jak ci ludzie doszliby do władzy muszą poupychać swoich na stołki

Szczery
1 miesiąc temu
Reply to  Greg

I to jest kultura dyskusji elektoratu Bożka (jej brak), zwyzywanie od „pisiorów”. Co też kłamliwie podchwyciła Nowacka na konferencji Bożka, mówiąc NIEPRAWDĘ o Nowaku jako kandydacie z PiSu, który oczywiście startuje z własnego komitetu i jest niezależny, nawet gdy PiS go popiera. Ale… towarzystwo zobowiązuje.

Oczywiście ani Nowacka ani Bożek nie byli na tyle odważni, by sprostować i powiedzieć prawdę bo z kłamstwem się lepiej żyje. Po co władzy prawda?

Równie dobrze można powiedzieć, że Bożek jest z Lewicy, z Peło z trzeciej nogi i kto wie jeszcze z czego.

Widz
1 miesiąc temu
Reply to  Szczery

Wystarczy obejrzeć wczorajszą konferencję Bożka, by zobaczyć jak dobrze idzie mu fikcja – gra aktorska, prawie zapomniał kim jest, tak się wczuł. Nikt go nie poznał. I te wszystkie pseudofilmiki promocyjne – chłopie, wybrałeś zły zawód!!! Telewizja i YouTube to twa przyszłość – media cię potrzebują. Prawdziwy infuencer. Nawet garnki mógłbyś sprzedawać obcym (bo swoi cię znają).

Darku – może jakiś paradokument o Tarnobrzegu stworzysz, bo dobrze Ci idzie? Wróć – ostatnie 5 lat w twoim wykonaniu to paradokument.

Kto choć raz widział sesję, wie jaki Bożek jest gdy przychodzi do podejmowania prawdziwych decyzji i podejmowania poważnych rozmów i jaką wtedy twarz pokazuje. Nabzdyczony nauczyciel, któremu mało żyłka nie pęknie, a musi mieć ludzi, żeby – jak w szkole – go słuchali.

Prawnik
1 miesiąc temu
Reply to  Widz

Nie jestem fanem pisu. Nigdy nie głosowałem na pis. Miałem za złe Bożkowi ,ze całował się z działaczami pisu i był wobec nich uległy i nigdy nie sprzeciwił się publicznie jak chociażby w sprawie szpitala. To,zę dyerektorem był Stasiak i honorował Ortyla to nigdy publicznie nie domagał się i nie wymuszał politycznie dobrych decyzji dla szpitala czy pogotowia i innych dla dobra miasta. Dlaczego tego nie robił .Moim zdaniem nie dlatego ,ze nie widział takiej potrzeby tylko ,że był słaby na argumenty i merytorykę. Dla zaintnersowanych proszę zobaczyć jak o szpital na sejmiku walczyła Pani Zych Małgorzata. To ona przejęła rolę włodarza . Atak na nią i ośmieszanie to jedna z metod obecnego obozu władzy. Dla prawdy należy też podnieść ,z e radni pisu i cały pis tarnobrzeski też nic nie zrobił w tym zakresie bo nie było to poprawne politycznie.Tak to wygłądało przez 5 lat. I w niedzielę głosowanie . Na Bożka nie bo nie podoba mi się jego prezydentura a Nowaka nie bo z zaplecza PIsu Nie mam wyboru ,ale żyję w Tarnobrzegu. Moje dzieci wyjechały . A ja kocham miasto w którym ,żyje bez dzieci . Komu zaufać . JEDNAK ZAUFAM NOWAKOWI> Znam go i nie zgadzam… Czytaj więcej »

Karolina
1 miesiąc temu
Reply to  Szczery

Jako bierna obserwatorka zarówno na social mediach, jak i lokalnych portalach informacyjnych mam odmienne zdanie. Niestety widoczne to było od początku kampanii wylewający się hejt na urzędującego prezydenta, przy tym używanie tak obraźliwych, niecenzuralnych i podłych zwrotów, że nieprzyjemnie było to czytać i często nawet oglądać. Proszę nie zakłamywać rzeczywistości, komentarze na tym portalu i facebooku były poniżej godności. Większość z tych osób deklarowała się jako zwolennik Pana Nowaka, a wcześniej wyborcy Pań. Państwa obraża zwrot „pisiorów”, a dajecie przyzwolenie na personalnie nazywanie prezydenta siwym dziadem, narcyzem, nieudacznikiem to jedne z tych delikatniejszych. Hipokryzja osiągnęła maksymalny poziom w przypadku przeciwników Pana Bożka.

Widz
1 miesiąc temu
Reply to  Karolina

Pani, Karolino, autorko komentarza, acz jednocześnie „bierna obserwatorko”. Pan Bożek jest prezydentem, więc nazywanie go narcyzem, nieudacznikiem chyba mieści się w swobodzie dyskusji i każdy może mieć takie zdanie. Czy nie? „Siwy dziad” owszem jest niemiłe. Ale kandydat na prezydenta nie może być przesadnie delikatny, że go takie rzeczy bolą i się takimi sprawami przejmuje.

Co innego, gdy wplątuje się nienależących do partii i niekandydujących członków rodziny kandydatów, pomawiając je, pisząc nieprawdę, że do partii należą i się od razu wyzywa od „pisiorów”. Chyba jest różnica? Czy nie?

Tomek
1 miesiąc temu
Reply to  Widz

Standard. Oni pluć mogą i to się mieści w „ich” pojęciu swobody dyskusji. Żenujące

veritas
1 miesiąc temu
Reply to  Widz

No dobra a który z kandydatów jest masonem a który filatelistą? 😉

Mnich
1 miesiąc temu
Reply to  Karolina

NASZ PREMIE.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Karolina

Bierna ale wierna i chwali bożka lokalnego zawsze i wszędzie!

Komu te baje wciskasz ???

Szczery
1 miesiąc temu
Reply to  Greg

Nie zatrudnia??? Chyba śnisz, albo o czymś nie wiesz: Lis – szef biura Pluty, dyrektor centrum seniora – nieudolny kandydat na radnego z list Bożka, Mędrykowski – co też obcy??? I jeszcze Plutek koleżka.

Przy takim zestawie żona Kalinki i żona Nowaka to osoby które są najbardziej wiarygodne i uczciwie pracujące.

Zresztą z tego co mi wiadomo to żona Nowaka i żona Kalinki nie należą do partii, więc po prostu je pomawiasz pisząc o nich jako „pisiorkach”. Powinieneś przeprosić je – kobiety niczemu niewinne, które tak traktujesz. No ale cóż, Bożka elektorat, to czego się spodziewać? Prawdy, kultury? Bożek wczoraj pokazał szał, to elektorat podchwyca.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Szczery

Ciekawe czy też mają tyle co kolesie SIWEGO DZIADkA
– po 15, 20 koła co miesiąc kosztem biednych mieszkanców miasta po skoku na KORYTO ( tradycyjnie) świń, wieprzy, knurów i macior ???

CZY zarobiły tam po MILIONIE za kadencję ???

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Greg

NIE LEJ WODY
za to wszystkie stołki zajęli kolesie z komitetu KOZ : z dymitrowa, nowej dęby, Baranowa, Zawichostu itd .

Dla przypomnienia , kiedyś w KS Machów przyszła banda z PO, SLD, itd i zwolniła wszystkich oprócz swoich !

Odp
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Bez robocie który ma taką władze aby mieszkańcy nie płakali bo nic nowego się nie pokazuje tylko stare jest maglowanie jak karizela

Eryk
1 miesiąc temu
Reply to  Greg

Żona Kalinki, kiedy jeszcze ją znałem, pracowała jako nauczycielka matematyki bodajże.
Co robi w siarkopolu? Liczy worki z nawozem?

Ada
1 miesiąc temu
Reply to  Greg

Zatrudniał Pluta. Koleżanki z list wyborczych, by nie zostały na lodzie.

Koniuszy z Dzikowa
1 miesiąc temu

Będzie ciekawie bo szanse obu kandydatów są mniej więcej równe

proboszcz
1 miesiąc temu

Rzeczywiście, będą decydowały raczej setki niż tysiące głosów.

Koniuszy z Dzikowa
1 miesiąc temu
Reply to  proboszcz

Może to być nawet kilkadziesiąt głosów

Tarnobrzeżanka
1 miesiąc temu

Dziękujemy, że Pan startuje w wyborach. To duża szansa dla Tarnobrzega, w niedzielę idziemy z całą rodziną i przyjaciółmi głosować na Pana. Powodzenia!

Tarnobrzeżanin Serbinów/Stare Miasto
1 miesiąc temu

A my poprzemy Pana Bożka.
Do obu Panów nie mamy przekonania, ale z dwojga głosy pójdą na Pan Bożka.

obywatel
1 miesiąc temu

Aby ci ręka uschła ?

Janek
1 miesiąc temu

Panie Łukaszu! Cały Mokrzyszów, Miechocin, Siarkowiec, Przywiśle, Dzików, Serbinów stoją murem za Panem i oddadzą na Pana głos w najbliższą niedzielę!

Tomek
1 miesiąc temu
Reply to  Janek

Chyba w Stalowej Woli

Miechocin
1 miesiąc temu
Reply to  Janek

Mów za siebie a nie za mnie . Bo sobie nie życzę .

veritas
1 miesiąc temu
Reply to  Janek

Wara o słowa „całe”. Nie życzę sobie. Mieszkam na jednym z tych osiedli i nie pozwolę by wkładano mnie do worka z PiSowcami.

Ada
1 miesiąc temu
Reply to  veritas

Wolisz być w jednym worku z Nowakiem, Gawłowskim, Giertychem i innymi o „ czystych rękach”?

meloman
1 miesiąc temu
Reply to  Ada

Lepiej być z Wąsikiem, Kamińskim, Ziobro, Macierewiczem, Szydło, Piotrowiczem, Sasinem i Pawłowską? Nie dziękuję, wolę zegarki Nowaka za 30 tysięcy niż przekręty na naprawdę grube miliony o ile nie miliardy jak przy Orlenie…

Mieszkaniec
1 miesiąc temu
Reply to  Janek

O chyba tylko Ocice. . .

torach
1 miesiąc temu

to co odwala w ostatnim tygodniu Bozek to pokazuje jaki strach panuje w jego szeregach. Tarnobrzeg potrzebuje mlodego i ambitnego prezydenta

Mieszko
1 miesiąc temu
Reply to  torach

I to gwarantuje nam Szczytynski jako wice

Boi się Bożek
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszko

Taki strach, że musiał w tym tygodniu znów się wspomóc kwotą 5.000 zł (już w sumie ponad 30.000 zł). Zamiast robić głupie filmiki, konferencje i zdjęcia z kim popadnie, oddałbyś lepiej na WOŚP lub potrzebujących, bo wstyd za taką propagandę taką kasę płacić. A życie ilu ludzi można by tą kwotą pięknie zmienić życie?

Wplaty-2
Batman
1 miesiąc temu

Czy Pan Nowak też jest transparentny i publikuje każdą wpłatę? Niestety nigdzie tego nie mogę znaleźć

ŁUKASZ NOWAK na prezydenta
1 miesiąc temu
Reply to  Batman

Oczywiście Batmanie, że Pan ŁUKASZ NOWAK jest transparentny, uczciwy i publikuje wszystkie wpłaty. Proszę bardzo:

nowaklukasz.info/rejestr-wplat/

„Brak wpisów w rejestrze” – i wszystko jasne

Wszystko jest ogólnodostępne. Wystarczy się trochę zaangażować i sprawdzić niż tak prostu snuć nieprawdziwe sugestie.

Nikt nie musi go obdarowywać jak Bożka: Mędrykowski, Leokadia Pluta, Mirosław Pluta i pan Dariusz Bożek SIEBIE kwotą 30 632,09 złotych. Bo i bez tego Pan ŁUKASZ NOWAK da sobie radę. Nie musi finansować takiej propagandy jak Bożek. A taką kwotę można by wydać na WOŚP lub inny szczytny cel charytatywny.

Batman
1 miesiąc temu

Brak wpłat? Więc kto finansuje te wszystkie bilboardy i ulotki?

Superman
1 miesiąc temu

Akurat pis jest przeciwnikiem wpłat na fundacje Owsiaka

Tomek
1 miesiąc temu

To za co te banery, bilbordy, reklamy w gazetach, ulotki i broszury do mieszkańców? Pan Nowak również nie mało wydał na kampanie

veritas
1 miesiąc temu

4241zł i mniej nie trzeba publikować. Widocznie wpłacali kwoty poniżej limitu. Kampanii za frajer nikt nie zrobił.

obywatel
1 miesiąc temu

Wspomogli wszyscy mieszkańcy miasta
I SIĘ NIE PYTAŁ ANI KONSULTACJI NIE BYŁO z mieszkańcami .

Chcą czy nie zapłacili za KAMPANIĘ WSZYSCY

a wniosek jest tylko

JEDEN
ZARABIA BOŻEK ZA DUŻO
w urzędzie
A SKOK BYŁ TYLKO PO TO ABY
mieć na KAMPANIĘ !

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszko

Kolejny do KORYTA i tyle !

Wójas
1 miesiąc temu

Myślę ze po tak słabych wystąpieniach w debacie i na konferencjach i tych marnych poparciach Lewicy pana prezydenta Bożka wygrana pana Łukasza Nowaka jest pewna!!!

Mimoza
1 miesiąc temu
Reply to  Wójas

Jeszcze sie zdziwisz – wybory sa wyrownane

veritas
1 miesiąc temu
Reply to  Wójas

Pycha kroczy przed upadkiem.

Dżesika
1 miesiąc temu
Reply to  Wójas

W niedzielę rządy historyka przejdą do historii

Łukasz niezależny
1 miesiąc temu

Łukasz niezależny

438145464_8188731354488237_6192163456973005947_n
Rodzina PIS za Łukaszem
1 miesiąc temu

Rodzina PIS

435480950_8188732244488148_1380159609412937483_n
Paweł
1 miesiąc temu

Dariuszowe świnki kwiczą aż miło:)

Waldi
1 miesiąc temu

Rzeczywiście młodość bije po oczach.

Głosuję na Nowaka !
1 miesiąc temu

Ja bardzo chciałbym aby ci ludzie rządzili w Tarnobrzegu . Zrobią dla miasta dużo więcej niż Bożek i jego nieudacznicy

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu

Uśmiechnięta POlska według POpaprańców po 4 miesiącach rządów , za 4 lata będziemy niewolnikami na smyczy eurokołchozu !

likwidacja-POlski
Tarnobrzeżanin Serbinów/Stare Miasto
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Kolego! Bądź obiektywny! To jeden z efektów stałego podnoszenia średnioej krajowej co roku, zapoczątkowane 8 lat temu. Przypomnąć ci kto wtedy rządził?

Daleko mi do KO, ale to chyba nie ich wina, nie?

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu

A może kolega przypomni wszystkim kto w ostatnim czasie przepycha Zielony Ład zwany czerwony wał ? A może przedsiębiorcy są mądrzejsi i pamiętają rządy PO w POlsce !

Itaka
1 miesiąc temu
Reply to  ODYSEUSZ

Kolego, poczytaj trochę o zielonym ładzie. Jaki jest jego główny cel. Jeden z to usamodzielnienie się UE od dostawców metali ziem rzadkich, czyli obrona przez zerwaniem łańcucha dostaw. Dwa – swoje lokalne „zielone łady” mają przyjęte takie kraje jak: Japonia, Singapur etc. Trend gospodarek przodujących jest jednoznaczny. Oczywiście pewne zapisy są bez sensu i powinny być zmienione lub wycofane, ale meritum jest dobre.

PS
Kto podpisywał te wszystkie legislatywy w UE? 🙂 Tusk przez 4 miesiące chyba jeszcze nie zdążył? Odpowiem ci – Mateo Morawiecki 🙂

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  Itaka

A może powiesz, kto w europarlamencie forsuje i przepycha kolanem ustawę o zielonym wale jak nie partia tuska i PO w Brukseli ! Nie widzisz że na naszych oczach rodzi się kolejny ekofaszyzm! Zmądrzejesz jak zajrzy Tobie i Twojej rodzinie głód w oczy ponieważ nie będzie przemysłu i rolnictwa- to dlatego zwalcza się rolników w Polsce. Wkrótce typowa polska rodzina przed swoim domostwem jak na załączonej grafice !

ekoidiotyzm
Longinus
1 miesiąc temu
Reply to  Itaka

Proszę o informację, gdzież to w UE wydobywa się metale ziem rzadkich, konieczne m.in. do samochodów elektrycznych, paneli fotowoltaicznych, jak też wiatraczków i innych zeroemisyjnych źródeł i magazynów energii?

Dżesika
1 miesiąc temu

Dlaczego leliwa non stop reklamuje spot wyborczy Bożka a Nowaka w ogóle ? Radio powinno być bezstronne

eMZetka
1 miesiąc temu
Reply to  Dżesika

Kto płaci to się reklamuje w komercyjnym radiu.

ODYSEUSZ
1 miesiąc temu
Reply to  eMZetka

Czyli co Lucka ze stalowej stać na codzienny ślinotok w leliwie ?

taka prawda
1 miesiąc temu
Reply to  Dżesika

Żona rzecznika UM Wojciecha Lisa pracuje w Leliwie. Ot taki przypadek…

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Dżesika

Ha ha ha – a kto tam w tym medialnym szmatlawcu pracuje ( patrz komitet KOZ) ?
NIE WIESZ ? Czy tylko udajesz ??

meloman
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

A kto i z jakiej partii zarządza tym według ciebie „szmatławym” radiem? 🙂

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  meloman

Sprawdź sobie układ a pytał się nie będziesz ?

Wiktor
1 miesiąc temu

Darkowi przykro będzie wrócic do nauczycielskiej pensyjki i to jest powód pchania sie do 2 kadencji. Sam wie ,ze prezydentura mu nie służy , nie potrafi podejmować decyzji , nie ma wizji miasta. Parkometry i prywatna mega spalarnia to trochę mało.

Luigi
1 miesiąc temu
Reply to  Wiktor

Zwolnionym z Siarkopolu też przykro będzie wrócić do normalnej pracy

sierżant milicji
1 miesiąc temu
Reply to  Luigi

ONI dadzą sobie rade brakuje rąk do pracy na budowie i w przemyśle sciagną garnitury i założą drelichy ONI muszą poznać smak prawdziwej pracy jak zwykły obywatel boto nie te czasy że po studiach inżynierek szedł za biurko a łopata go paliła w rence komuna sie skończyła tak jak pisowskie rządy i kolesiostwo

S, ZERODMIESCIE
1 miesiąc temu

TYLKO PAN NOWAK PCHNIE TO MIASTO DO PRZODU NA DOBRY TOR ROZWOJU, A STARY BAJERANT NIECH SOBIE NARESZCIE USWIADOMI, ZE WIEKSZOSC MIESZKANCOW NIE CHCE GO JUZ W BIALYM DOMU I DALSZEGO OPOWIADANIA BEZSENSOWNYCH BAJEK I BUJANIA W OBLOKACH, MIASTO POTRZEBUJE PRAWDZIWEGO STRATEGA A NIE ,,CIEPLYCH KLUCH,, W FOTELU PREZYDENCKIM

Duke
1 miesiąc temu

Nie upatrujcie w Łukaszu drugiego Lucjana

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Duke

A tym bardziej w lokalnym bożku !!!

mieszkaniec
1 miesiąc temu

nie słucha sie go pisiora bajki bedzie opowaidał

sejm
1 miesiąc temu

tarnobrzeg jest za bożkiem

Echo Dna
1 miesiąc temu
Reply to  sejm

Wiola też

Magura
1 miesiąc temu

Coraz bardziej zaczyna być mi obojętne,kto wygra. Żaden nie jest z mojej bajki, głównie przez ludzi,którymi się otaczają. Dywagacje typu co lepsze:dżuma czy cholera. Obiecuje każdy,byle się do władzy dorwać. Potem zapominają o obietnicach,swój interes i kolesi przekładają ponad interes miasta i mieszkańców. Zwycięzca czuje się Bogiem i ludzi i ich zdanie ma gdzieś. Zwycięzca jest najmądrzejszy, aż pycha w końcu spycha go w otchłań i zaczyna się ból dupy.. Zdziwiony,bo on taki ładny, mądry a mieszkańcy bidula nie doceniają. I tak co kilka lat proces się powtarza,tylko ludzie przy korycie się zmieniają.Mieszkańcy im tylko potrzebni do głosowania..I jak to zmienić?!…,,Głucho wszędzie, ciemno wszędzie.Ci to będzie,co to będzie?!!!,,

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Magura

a nic nie będzie… w poniedziałek wyjdzie znowu słońce i nadal będzie wiosna a maturzyści będą tylko jeszcze bardziej poddenerwowani kartkować skrypty gdy cała reszta będzie robiła rozległe plany na majówkę albo obmyślała listę zakupów na majówkowe grille – niewykluczone,że nad jeziorem nawet.

Marek
1 miesiąc temu
Reply to  Magura

O to to. I tak rada Miasta będzie po stronie Bożka i Mastalerza bo są z opcji rządowych PO, lewica i trzecią drogą, nie ma szans na dogadanie się z pisem w radzie. Niech się gryzą i walczą. Mastalerza by wypieprzyli z peło jakby poparł PiS i jego gwardia w radzie też jest ostro antypis, bożek z kolei ma lojalnych radnych co stoją za nim murem co nie powiem bardzo się ceni. Będzie ciekawa kadencja w radzie. Jak wygra nowak to z 7 radnymi nic nie zdziała

Yyyy
1 miesiąc temu
Reply to  Marek

I pierwsza sesja budżetowa, wotum zaufania dla prezydenta i przy takiej swojej ilość radnych Nowak wotum nie dostaje i mamy przedterminowe wybory. I znowu kasa na organizację całej tej szopki pójdzie w piz…

Paweł
1 miesiąc temu
Reply to  Yyyy

Nie zagłosuje za Łukaszem przez jego zaplecze. Powinien startować bez tego ogona pisowskiego. Nie ci ludzie, oni teraz mu szkodzą. Nikt z rządu, a tam są największe środki Nie da kasy poplecznikowi pisowskiemu. Zablokujemy miasto na kolejne 5 lat. Bez kasy z zewnątrz nic nie ruszy. Łukasz powinieneś startować 5 lat temu miałbyś wygraną w kieszeni teraz nie jest rozsądnie na Ciebie głosować. Wojewódzkie będą sypac kasę na stalową trzeba będzie pukać do warszawki, a tam dla lukasza droga zamknięta i znów za 5 lat będzie płacz.

OLO
1 miesiąc temu
Reply to  Yyyy

Aż się Dziwisz, dostanie wotum zaufania. Chyba nie popatrzyłes na radnych, którzy się dostali. NM sam tego nie zrobi

Czekam
1 miesiąc temu

Czy kandydat Nowak ogłosił już KTO NIE BĘDZIE jego zastępcą? Bo to dosyć istotną kwestia przy kierowaniu się jego wyborem

Roman
1 miesiąc temu
Reply to  Czekam

W tej sytuacji politycznej w Polsce musimy wybrać Bożka. U władzy PO/PSL to my wybierzmy PiS . . . żart

Czekam
1 miesiąc temu
Reply to  Roman

Jeśli Nowak nie odpali na ostatniej prostej od siebie Kalinkę i sp. to wg mnie możesz być spokojny o wygraną swojego kandydata . Nie wierzę też żeby DB potrafił wyciągnąć coś więcej ze swojej prezydentury przez kolejne 5 lat nawet z PO/PSL u góry.

Buuuuu
1 miesiąc temu
Reply to  Roman

Jestes glupkiem

Ocice
1 miesiąc temu
Reply to  Czekam

Kto nie będzie rządził będzie Kalinka Pekar hahaahhhahah

Icek
1 miesiąc temu

Tarnobrzeska zydo-komuno zostań w domu niech Bozek najszybciej jak to możliwe pójdzie w niepamięć ze swoimi potańcówkami. Potrzeba nam rozwoju nie baletów!!!!

Głosuję na Nowaka !
1 miesiąc temu

Pan Łukasz Nowak w swoim programie wyraźnie podkreślił że nie przeprowadzi żadnej inwestycji w mieście bez wcześniejszych konsultacji społecznych nagłośnionych w taki aby każdy mógł z nich skorzystać. Nie tak jak było kilka lat temu z zawarciem tajnego porozumienia z FCC w sprawie spalarni śmieci, czy masztu telekomunikacyjnego w Mokrzyszowie lub niespodziewaną wycinką drzew przy ulicy Kochanowskiego wiekowych drzew w okresie lęgowym ptaków.
Konsultacje społeczne w w wykonaniu obecnych władz w sprawie przebudowy placu bartosza głowackiego były zrobione w taki sposób że 3 kwietnia o godzinie 15-tej media przypomniały że że tego samego dnia o 17-tej odbędą się konsultacje społeczne w domu kultury? Nikt z urzędu miasta nie zadbał o to aby pomiędzy ogłoszeniem konsultacji jeszcze przed świętami wielkanocnymi a 3 kwietnia przypomnieć o takim spotkaniu.
https://www.youtube.com/watch?v=dy97a3geizY

Robin
1 miesiąc temu

Do kandydata Nowaka mam pytanie. Czy będzie czekał kolejne 5 lat jak PiS powróci do władzy i będziemy mieć połączenie kolejowe że światem ze Stalowej Woli przez szprychę kolejową nr6 do CPK?
Czy będzie czynił starania aby uruchomić szybkie połączenie kolejowe z Rzeszowa do Warszawy przez Tarnobrzeg i Radom? Czy będziemy na wieki skazani na jazdę okrężną trasą przez Lublin?
Jesteśmy chyba jedynym byłym miastem wojewódzkim bez połączenia kolejowego ze stolicą i innymi ważnymi miastami w naszym kraju !!!!

Lewak
1 miesiąc temu
Reply to  Robin

Ty naprawdę wierzysz że pis wróci do władzy ?

Michał
1 miesiąc temu

ŁN mowi o negatywnej kampanii. Chyba nie widzial komentarzy obrazajacych Prezydenta na tym portalu

Mieszkaniec
1 miesiąc temu

A pani Pekar kogo zastąpi w urzędie?

Tomek
1 miesiąc temu

Panie Łukaszu, zamiast krytykowac Prezydenta, moglby Pan przedstawic nazwiska potencjalnych wice

Echo Dna
1 miesiąc temu
Reply to  Tomek

Kapuściak będzie wice

Jaguar
1 miesiąc temu

Panie Nowak, nawet nie sanuje Pan wyborców prezentując się tak fatalnie na konferencji – niski poziom przygotowania, merytorycznie też słabo…

Łukasz popiera mnie PIS
1 miesiąc temu

Łukasz popiera mnie PIS

pis12
Aneta
1 miesiąc temu

Słaby kandydat z pana Nowaka. Nic ciekawego nie mówi tylko nerwowo macha papierami.

Rusek
1 miesiąc temu

„redaktor” z Nadwisła24 zadaje pytania które chce usłyszeć pan Nowak…

orzeł
1 miesiąc temu
Reply to  Rusek

„redaktorzy” z echa i radia nie zadają prezydentowi żadnych pytań. Dlaczego?

Polak
1 miesiąc temu

Naprawde mozna bylo poruszyc wazniejsze tematy niz piaskownica i lampy.
Skoro Pan nie chowa swojego zaplecza to dlaczego nie powie wprost kto bedzie wiceprezydentem? (Choc wszyscy sie domyslaja)

Kasia
1 miesiąc temu

Panie Nowak, a gdzie żona? W WORD nadal pracuje?

xyz
1 miesiąc temu
Reply to  Kasia

A co cię obchodzi gdzie pracuje żona kandydata na prezydenta ? Rodziny w to nie mieszaj

Grzegorz
1 miesiąc temu

Łukasz pięknie wypunktował Bożka

Marta
1 miesiąc temu

OKRES CZASU. Kto Pana uczył języka polskiego??? Cholerne nieuki.

zawiedziony
1 miesiąc temu

To siorbanie nosem naprawdę dramatyczne. Brak podstaw kultury. Nie chciałbym mieć takiego prezydenta. Zwolennikiem kontrkandydata też nie jestem jakby ktoś pytał.

Qestional
1 miesiąc temu

Pan Nowak pozamiatał! Brawo!!!
Dobrze mówi i wygra. Ludzie mają dosyć obecnego prezydenta. Pan prezydent to co prezentuje od kilku dni to ewidentny dowód na to jak się boi. Posunięcie z przestawieniem zastępcy to strzał w kolano. Ta kandydaturę przemilczę bo szkoda klawiatury.

Tarnobrzeżanin od pokoleń
1 miesiąc temu

Hmm… Ciekawe wybory… O ile jeszcze przedwczoraj z dwojga wybrałbym Pana Dariusza, to dzisiaj biorę pod uwagę na równi Pana Łukasza.
Pan Dariusz – chce żeby w mieście było miło, lepsze poparcie wśród ministrów i wojewodów, minus wg mieszkańców to Pan Vice. Na plus Pan Szczytyński jako potencjalny Vice.
Pan Łukasz – młodość i chęć działania, doświadczenie jako wieloletni radny, PiS rządzi w sejmiku gdzie dzielone są środki. Na minus potencjalny Vice w postaci Pana Kalinki. Słabością Pana Łukasza jest przyszła kadra zarządzająca, nie ma tak rzutkich ludzi, a jedynie aktyw partyjny.
Wybór trudny, nie lobbuję za nikim, macie swój rozum, wybierzcie mądrze, Tarnobrzeżanie.

Fryderyk
29 dni temu

Oni są moim najlepszymi kandydatami na prezydenta i kropka!

biedronka-premium-tarnobrzeg-2
Postaw mi kawę na buycoffee.to
135
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content