Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego otwiera wirtualne drzwi dla zwiedzających

Muzeum COP w Stalowej Woli wkracza do świata wirtualnego. Wprowadzenie tej nowej, innowacyjnej formy zwiedzania to prawdziwa gratka dla pasjonatów historii przemysłowej, szczególnie tych, którzy nie mogą osobiście pojawić się w Muzeum. Od teraz zwiedzający mogą odkrywać bogactwo kolekcji muzeum i zaglądać w jego zakamarki bez wychodzenia z domu. Umożliwia to wirtualny spacer wprowadzony do oferty Muzeum.

Dzięki zaawansowanej technologii wirtualnej rzeczywistości Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego zapewnia nowe doświadczenie zwiedzania, umożliwiając uczestnikom odkrycie historii regionu bez względu na ich lokalizację. Odwiedzający będą mieli możliwość eksploracji każdego zakamarka muzeum bez ograniczeń czasowych czy przestrzennych oraz zgłębienia tajemnic przemysłowego dziedzictwa, oglądając bogate zbiory prezentowane w muzeum.

Wirtualny spacer to również możliwość spojrzenia do wnętrz niektórych obiektów, co nie zawsze jest możliwe podczas standardowej wizyty w muzeum. Zaawansowane grafiki oraz interaktywne narzędzia pozwalają na eksplorację muzealnych skarbów w sposób, który przekracza granice tradycyjnej wizyty. To nie tylko wirtualna podróż, ale także edukacyjne doświadczenie, które pobudza wyobraźnię i zachęca do pogłębionego zrozumienia i docenienia dziedzictwa kulturowego, jakie przybliża Muzeum COP. Podczas wirtualnego zwiedzania dostępne są dla zwiedzających także materiały edukacyjne umieszczone na wystawie, czyli filmy, nagrania audio i plansze tekstowe.

Wirtualny spacer dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych na stronie internetowej Muzeum COP – www.muzeumcop.pl. Zapraszamy do odwiedzenia nas online.

Powstanie wirtualnego spaceru możliwe było dzięki finansowemu wsparciu Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu. Działalność Fundacji ARP jest służbą ukierunkowaną na tworzenie takich warunków funkcjonowania społecznego, w których możliwie największa liczba osób jest częścią społeczności lokalnej i narodowej, dziś i jutro. Fundacja została powołana, aby wspomóc najbardziej potrzebujących i wspierać inicjatywy społeczne, które przyczyniają się do wypracowywania wspólnego dobra. Misją Fundacji jest, by w pełni wykorzystać warunki stworzone przez Fundatora, aby działać dla dobra publicznego i dotrzeć do jak największej liczby osób, które mogą potrzebować wsparcia. Szczególną uwagą Fundacji ARP cieszą się również inicjatywy mające na celu rozwój zainteresowania kwestiami przemysłu, technologii
i innowacji.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Propozycja
29 dni temu

Jak zwykle muzeum w Stalowej woli a nie w Tarnobrzegu.

tomasz sandomierz
29 dni temu
Reply to  Propozycja

hehe czasy w ktorych wszzystko lokowano w miesteczku tarnobrzeg juz odeszly w niebyt poza tym jesli juz to muzeum w sandomierzu ktory planowany byl na stolice COP kapujesz?

nic
29 dni temu
Reply to  Propozycja

a z jakiej to racji w tarnobrzegu?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content