Szpital w Tarnobrzegu zbiera opinie na temat jakości świadczonych usług medycznych (ANKIETA)

Szpital Wojewódzki w Tarnobrzegu zachęca do udziału w ankiecie, za pomocą  której  można przedstawić swoją opinię na temat jakości świadczonych usług medycznych w placówce. Ankieta jest anonimowa.

Szanowni Pacjenci!

Interesuje nas Państwa opinia na temat jakości świadczonych w Szpitalu usług medycznych, dlatego zachęcamy do wypełnienia ankiety anonimowej dostępnej poprzez stronę internetową: https://www.cmj.org.pl/ankiety/tbg.

Przekazane uwagi i spostrzeżenia będą cennymi wskazówkami, prowadzącymi do poprawy jakości opieki w naszym Szpitalu.

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
29 dni temu

A o żywieniu nie ma ankiety?

meloman
29 dni temu
Reply to  Marek

nawet jej nie otworzyłeś…

Pacjent psychiatryka
29 dni temu
Reply to  Marek

Na żywienie to chyba w Tbg nie można narzekać. W szpitalu zazwyczaj ludzie mniej jedzą bo są zwyczajnie chorzy i jeść za bardzo się nie chce. I tak nie zjedzą czasem to co się im poda.
Niebawem będziemy my pacjenci karmieni robaczkami bo mięska nie będzie dla szaraczków. Tylko dla elyty. Krowy coś tam wydzielają jak bączka puszczom i wpływa to niekorzystnie na klimat.

grzechuflondra
13 dni temu

weź najpierw wyjdź z psychiatryka a potem pisz takie głupoty

Tylko Tarnobrzeg
29 dni temu

Pisać, ze wyprowadzili oddziały w tym wewnętrzny i pogotowie ratunkowe.

Pacjent psychiatryka
29 dni temu

Nie ma gdzie tego zapisać bo ankieta jest standardowa dla wszystkich szpitali w Polsce a podana strona http://www... ma tylko dodatek na końcu: tbg

Edek z fabryki kredek
29 dni temu

Najlepiej wypada w ankiecie oddział wewnętrzny na tą chwile.

S, ZERODMIESCIE
29 dni temu

WIELKI MINUS DLA TARNOBRZESKIEGO SZPITALA TO BRAK ODDZIALU WEWNETRZNEGO, AZ WIERZYC SIE NIE CHCE, ZE TAKI DUZY SZPITAL TAKOWEGO ODDZIALU NIE MA, ALE WIELKI PLUS TEJ PLACOWKI TO BARDZO NOWOCZESNE CENTRUM ONKOLOGII Z DOBRA KADRA MEDYCZNA, SZKODA ZE W TV RZESZOW ZPOMINAJA O TYM WSPOMNIEC, I TYLKO JAKO OSRODKI ONKOLOGICZNE WOJEWODZTWA PODKARPACKIEGO WYMIENIANE SA TYLKO BRZOZOW I RZESZOW, A PRZECIEZ JEST JESZCZE TARNOBRZEG, TA KWESTIE POWINIEN PORUSZYC PAN DYREKTOR NASZEGO SZPITALA, BO LUDZIE Z REGIONU O KLINICE ONKOLOGICZNEJ W TARNOBRZEGU PRAWIE NIE WIEDZA, INNA RZECZ TO TA ABY TYCH BIEDNYCH CHORYCH NA NOWOTWORY BYLO JAK NAJMNIEJ

sancho
29 dni temu

Śmieszna ta ankieta. Taka ogólna, niededykowana naszemu szpitalowi.

Pacjent psychiatryka
29 dni temu
Reply to  sancho

Kiedyś jakąś ankietę wypełniałem, ale… było miejsce na opinię o przeprowadzonych zabiegach a jak ktoś ich nie miał to był jakiś problem chyba z przeskoczeniem dalej.
Był na jednym z oddziałów jeden babsztyl, pielęgniarka co szacunku nie ma do pacjentów. Jakaś niezadowolona. Chłopa jej trza, ale do lania w mordę. Parę strzałów by ją uspokoiło. Najlepiej od jakiegoś psychicznego bo psychiczny to przynajmniej za swoje czyny nie odpowiada.
Kto się tymi ankietami przejmuje z personelu?
Jak już zlikwidują szpital to się może przejmą.

Pacjent psychiatryka
29 dni temu

Tak w ogóle to ankiety powinny być w formie papierowej wręczane na dzień przed opuszczeniem szpitala i wrzucane do skrzynki poza oddziałami szpitalnymi. Najlepiej w sekretariacie szpitala tym centralnym jeśli tako jest, coby nikt ze skrzynki nie wyjął np. wiszącej na korytarzu.
Powinny być na papierze bo nie każdy ma internet w chacie.

Pacjent psychiatryka
29 dni temu

Brak w ankiecie pola do napisania swoich uwag.
W szpitalu była nieczynny magazyn na odzież pacjentów. Pacjenci trzymią swoją odzież na salach chorych. Szpital zaleca, by odzież ktoś z rodziny zabrał a co jak nie ma kto tego dokonać bo na ten przykład są chwilowo nieobecni?

Daleko od noszy.
28 dni temu

Ankieta nie dotyczy tego szpitala bo u nas nie są świadczone żadne usługi, chyba że transportowe do innego szpitala.

Janina
28 dni temu

Służba zdrowia w Tarnobrzegu to jaki obłęd szpital praktycznie nie funkcjonuje – w przychodniach jest podobnie . Dostałam zastrzyki i nie ma je kto zrobić , Tam gdzie mam lekarza rodzinnego kazali mi szukać w innych przychodniach . Pytam gdzie i kogo mam szukać nie mają pielęgniarki środowiskowej . Aby zarejestrować się tel to graniczy z cudem zazwyczaj nikt nie odbiera tel . Po 8 tel jadę osobiście brak wolnych miejsc . Kiedy ten obłęd się skończy . w poniedziałek pojadę do Dyrektora i zapytam kto może mi zrobić zastrzyki które mi lekarz przepisał ??? Leczenie w dzisiejszych czasach to jakiś koszmar – trzeba mieć zdrowie aby się czegoś doprosić albo dostać do lekarza .

Spojler

nie kibic
27 dni temu
Reply to  Janina

Trudno się dodzwonić do przychodni przy skrzyżowaniu ul. A.Mickiewicza/ Moniuszki W Przychodni Borek nie odbierali telefonów w ogóle. Nie wiem jak jest teraz. Będę sprawdzał na tygodniu. Tak poza tym to są pyskaci lekarze. Znam takich dwóch jeden to agresywny chłop a druga to baba (wiejska?).

Tak tylko informuję
25 dni temu
Reply to  nie kibic

Telefon do przychodni Borek 15 6411414.
http://www.borekcm.pl

Propozycja
27 dni temu
Reply to  Janina

Proponuję wykonać zastrzyki odpłatnie, rachunki (kopie) przesłać do NFZ z żądaniem obniżenia składki ubezpieczeniowej miesięcznej. Jeśli to nie pomoże to wytoczyć proces sądowy cywilny państwu polskiemu za niewykonanie czynności, mimo opłacanych składek i zlecenia lekarza. W razie czego dobrze mieć jakieś inne dowody, że nie ma możliwości wykonania zabiegów. Np. oświadczenia na piśmie, że nie ma pielęgniarki środowiskowej, świadków.

Państwo polskie ma w czterech literach obywatela i jego stan zdrowia, a sprawy służby zdrowia ani poprzednicy ani aktualni nie myślą rozwiązać.

elo
23 dni temu
Reply to  Janina

Najlepiej zrobić sobie zastrzyk samemu w poczekalni sor XD

Jjjbrae
27 dni temu

Najlepsza opinia jest to że ludzie z tbg jeżdżą na operację do dęby

Pacjent
27 dni temu
Reply to  Jjjbrae

i tamten nowodębski szpital rozbudowują a tarnobrzeski pewnie zlikwidują.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
20
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content