Wieczór wyborczy w KWW Dariusza Bożka (zdjęcia oraz video)

Dzisiaj, tj. w niedzielę 21 kwietnia br. mieszkańcy Tarnobrzega wybiorą prezydenta miasta. O fotel włodarza miasta walczą Dariusz Bożek i Łukasz Nowak. Zapraszamy do śledzenia wieczoru wyborczego (wyniki i wywiady na żywo) w sztabie wyborczym Dariusza Bożka. Głosowanie odbywa się w godzinach od 7 do 21.

Frekwencja do godziny 17 wyniosła w Tarnobrzegu 31,79% ( w pierwszej turze, do godziny 17, do urn w Tarnobrzegu poszło 37,35% osób uprawnionych do głosowania).

LIVE


Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jan
27 dni temu

To ostatnia niedziela Dzisiaj się rozstaniemy, Dzisiaj się rozejdziemy Na wieczny czas. To ostatnia niedziela, Więc nie żałuj jej dla mnie, Spojrzyj czule dziś na mnie Ostatni raz.

ostatnie 2 tygodnie
27 dni temu
Reply to  jan

ostatnie 2 tygodnie na urzędzie, potem oficjalne zaprzysiężenie nowego prezydenta i nowej rady miasta

Edek z fabryki kredek
27 dni temu

Jutro z rana prosze przystąpić do sprzątania biurek.Nie pozdrawiam i nie zapraszam do dyskusji.

Hołownia
27 dni temu

Poparcie Nowackiej dało „efekt” i bardzo dobrze.

Yossarian
27 dni temu

To ostatnia niedziela…

Jul
27 dni temu

Bożka dobił maszt w Mokrzyszowie i DJB bo inaczej wygrałby w cuglach. Temu drugiemu powinien szczególnie podziękować. Nigdy za rządów żadnego z Prezydentów nie było takiego hejtu i zarozumialstwa.

Łukasz Nowak prezydentem!
27 dni temu
Reply to  Jul

Ty jesteś za młody i nic nie pamiętasz . Ano było, lata 2000-czne, hejt lał sie strumieniami z gazetowego forum, potem lata 2010-2014 fala hejtu tutaj i tam oraz z niecodziennika. Najspokojniej było za kadencji Kiełba. Nic nowego pod słońcem. Ale już dość, teraz chcemy nowej jakości rządzenia, wszelką nadzieję pokładamy w Panu Łukaszu i ja osobiście także

Odp
26 dni temu
Reply to  Jul

Ale ze jest nienawiść w śród ludzi to jest pokazywane jaka jesteśmy słabo rasą nie tylko w Polsce czy w Europie i nie będę też wspominał o pozostałych kontynentach ale mogę wspomnieć o wodzie i drzewach itp

Miś
27 dni temu

Żegnamy ozięble!

Gargamel
27 dni temu

Wyśmienicie słyszę wycie

Gruba Zośka
27 dni temu

Oby potańcówki zostały bo gdzie ja teraz pójde w tango z waltem

Łukasz Nowak prezydentem!
27 dni temu
Reply to  Gruba Zośka

mam nadzieję że zmienią formę na uniwersalną i pro młodzieżową, bo przez 5 lat były z dedykacją dla seniorów. A to nie tak

Marek
27 dni temu

Oooo czyli teraz potańcówki nie będą gryźć w zęby? Może Pan nie chodził, ale młodzieży czy rodzin było na nich dużo.

DJLamus
27 dni temu
Reply to  Gruba Zośka

Przecież Bożek, jako radny dalej może organizować potańcówki ze swoich prywatnych funduszy tym bardziej, że ma DJ w swojej drużynie i Plutę, który może udostępnić ściernisko lub posesję w Dymitrowie pod balety, przecież 5 lat był utrzymywany z pieniędzy mieszkańców Tarnobrzega, więc może czas spłacić wobec nich dług !!!

S, ZERODMIESCIE
27 dni temu

NIESTETY PYCHA I NARCYZM ZAPROWADZILY PANA DO NIKAD, KILKA TYGODNI TEMU PISALEM TUTAJ , ZE PIERWSI OSTATNIMI BEDA MIALEM TU NA MYSLI / BOZEK, MASTALERZ, ZYCHOWA/ TA WASZA TROJKA NAJBARDZIEJ PYSZNA BYLA, BANERY , PLAKATY, KONFERENCJE WSZEDZIE BYLO WAS PELNO, CZAS TERAZ WROCIC NA 2 LATA DO LICEUM, TYLKO NA JAKIE STANOWISKO? BO CHYBA NIE DYREKTORSKIE BO ZAJETE JEST, TYLE PAN TARNOBRZEGOWI OBIECAL A ZROBIL DLA MIASTA PRZEZ 5 LAT TAK NIEWIELE, ZADNYCH INWESTOROW, ZAKLADOW PRACY I ROZWOJU PRZESTRZENNEGO MIASTA, JA WYSTAWIAM DLA PANA RZDOW BARDZO MIERNA, NIE POMOGLA OSOBA NAWET SAMEJ PANI MINISTER I PANI WOJEWODY, TERAZ BEDZIE STOLICZEK A NA NIM KAWKA I SERNICZEK DLA PANA,

Małew
27 dni temu

I tak tu się nic nie zmieni. Odkąd padła siarka , Tarnobrzeg został grajdołem i takim pozostanie. A Pan były prezydent może znajdzie miejsce w SM albo Siarkopolu, z którego wylecą pisowcy za wybitne osiągnięcia i przy okazji zmiany władzy w wawie. Takie przerzucanie koryt.

Luka
27 dni temu

Bozek o malo co sie nie rozplakal z powodu utraty koryta,ciekawe jakim bedzie radnym czy moze bezradnym? BYE BYE,jedna kadencja i wypad tak jak Mastalerz.

owen
27 dni temu
Reply to  Luka

To był największy rzeźnik Przyrody w TBG: Zwierzyniec, działki, Przywiśle… Tym głównie zasłynął. A teraz niech zabiera tego sołtysa, buszmena, lisa i do budy!

DJLamus
27 dni temu

DJB, gdzie gratulacje dla prezydenta Łukasza ???

DJLamus
26 dni temu

Nawet nie umie pan przegrać z honorem !!! Tylko dalej uszczypliwości do pana Łukasza, że z PiSu !!! A pan skąd był z PO -KO, Trzeciej Drogi, Lewicy, Zielonych, czy PSL-u, idąc tym tokiem myślenia !!! A może był pan PO prostu człowiekiem Pluty z Dymitrowa i to pana zgubiło !!! Faktycznie będzie lepiej dla wszystkich, jak zajmie się pan rodziną. Mimo wszystko życzę panu zdrowia i zdrowego rozsądku, jako radnemu, a którego zabrakło panu, jako prezydentowi !!!!

Rosi
26 dni temu

Trzeba słuchać głosu mieszkańców a nie klakierów, którzy tylko patrzyli co tu jeszcze”skubnąć” z pieniędzy podatników. Najlepszym przykładem jest oszust ubezpieczeniowy, który ostatnio był bardzo aktywny w mieście licząc na wygraną Pana. Tak świadomie traci się głosy.

Julek
26 dni temu

OOO dawno nie widziany Pan Pluta się znalazł !!!

Maśka
26 dni temu

Macie, co chcieliście. zejdźcie już z tego Bożka. Rozliczcie sobie, audytujcie urząd – aż Wam bokiem wyjdzie.
A ja czekam na pierwsze chapanki z Mastalerzem, Kalinką, Kiełbem i Potańską – kto więcej ugra, kto jeszcze bardziej się podłoży i wygnie w chińskie „S” swój „kręgosłup moralny”.

Pan Mastalerz już rozdawał ulotki Nowaka po domach, więc tylko czekać na pierwsze sensacje.

Luka
26 dni temu

DJB to nie urzędnik a Pan M.S

Postaw mi kawę na buycoffee.to
24
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content