Spędź rodzinną majówkę w Magicznych Ogrodach!

Majówka zbliża się wielkimi krokami, a my mamy dla Ciebie niezwykłą propozycję, która sprawi, że ten długi weekend będzie niezapomniany! Spędź czas w Magicznych Ogrodach, gdzie każdy zakątek skrywa tajemnicę, a tulipany w najpiękniejszych kolorach zachwycają od pierwszego spojrzenia. To wszystko i więcej czeka na Ciebie w naszym rodzinnym parku tematycznym, który w tym roku świętuje swoje 10. urodziny!

Co nas wyróżnia?

Magiczne Ogrody Janowiec to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny stworzony na bazie autorskiej baśni. Nasz park to niezwykłe miejsce, pełne unikalnych atrakcji i tematycznych krain oraz mnóstwa kwiatów, krzewów i drzew. Przekraczając bramę tego parku rozrywki, przenosisz się do świata, w którym spotkasz Wróżki Smużki, Bulwiaki, Krasnoludy i psotne Mordole. Dla naszych gości przygotowaliśmy niezapomniane atrakcje, które sprawią, że każdy moment spędzony z nami będzie pełen uśmiechu i radości.

Odkryj baśniowy świat ze zniżką 20 % na bilety online. Promocja trwa od 23.04 do 26.04.24 do 23:59.

Co czeka na Ciebie?

  1. Wielka Parada: Zobacz jak aleje naszych ogrodów ożywają podczas kolorowej parady, gdzie spotkasz baśniowych bohaterów. Dołącz do tańca z Wróżkami, Krasnoludami i przybij piątkę z Mordolem – ta parada zapadnie Ci w pamięć na zawsze!

  2. Ogniste Pokazy i żonglerskie popisy: Przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykłe pokazy – Fire Show w wykonaniu Krasnoludów.

  3. Przygoda w Świecie Baśni: Czy odważysz się wkroczyć do magicznego świata, gdzie czekają na Ciebie tajemnice i niezwykłe wyzwania? Sprawdź swoje umiejętności i obudź w sobie radość dziecka!

Wyjątkowe Rodzinne Chwile

W Magicznych Ogrodach każdy krok staje się okazją do stworzenia wyjątkowych rodzinnych wspomnień. Razem odkryjcie tajemnice Zorana, pomalujcie świat tysiącem barw podczas wielkiej parady. Zachwyćcie się pięknem przyrody i podzielcie się wrażeniami z bliskimi.

Odwiedź Magiczne Ogrody i wejdź do świata baśni !

Nie zwlekaj dłużej – zaplanuj rodzinną majówkę w promocyjnej cenie już dziś i skorzystaj ze wszystkich atrakcji w cenie bilety. Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami i mnóstwem oryginalnych atrakcji, które zapewnią Ci niezapomniane chwile. Na Majówkę w Magicznych Ogrodach zapraszamy w dniach 27 i 28 kwietnia oraz od 1 do 5 maja 2024. Więcej na www.magiczneogrody.pl oraz naszym profilu na FB magiczneogrodyjanowiec.

materiał partnera

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content