Przetarg na budowę boiska przy szkole w Tarnobrzegu-Miechocinie nie wyszedł po myśli urzędników

Zakończył się przetarg na budowę nowego boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 w Tarnobrzegu. Jedyna złożona oferta przekracza zaplanowany budżet o prawie 850 tys. zł.

Na sfinansowanie tego zadania miasto zabezpieczyło kwotę 4 mln 551 tys.zł (z czego 2 025 000,00 zł to środki z Ministerstwa Sportu i Turystyki przyznane w 2023 r., pozostała zaś  kwota w wysokości 2 526 000,00 zł to zabezpieczony wkład własny). Do przetargu stanęła tylko jedna firma, której oferta opiewa na kwotę 5 mln 392 tys.935 zł. Brakuje więc dokładnie 841 tys. 935 zł.

O tym, czy postępowanie to zostanie powtórzone, czy tez wkład własny zostanie powiększony o brakującą kwotę, zdecydują już nowe władze i nowa Rada Miasta. Interpelację w sprawie zwiększenia planu wydatków na to zadanie, złożył radny Waldemar Stępak 24.46.VIII.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Interes
14 dni temu

Jak miasto ma się rozwijać to lepiej inwestować w młodzież tylko za pieniądze miasta ale co widać będą brane następne pożyczki tylko w jakiej kwocie

Tarnobrzeg moim miastem
14 dni temu

Sala gimnastyczna jest przy SP5, ale ktoś to chciał sprzedać za marne grosze.

S, ZERODMIESCIE
14 dni temu

TAK BOZEK PROWADZIL INWESTYCJE W MIESCIE ZE WSZYSCY INWESTORZY GO OLEWALI PRZYKLAD OT CHOCIAZBY GALERIA WIDMO NA OSIEDLU CENTRUM, DOBRZE ZE OW PAN JUZ ODCHODZI

Koło się urwało
14 dni temu

Czy Tarnobrzeg stać na budowę sali? Sala jest przy SP5 dlaczego zarządca doprowadził obiekt do ruiny? Czy to jest uczciwe?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content