18.05 (sobota) Noc Muzeów w Tarnobrzegu

W sobotę 18 maja br. od godz. 18.00 do godz. 23.00 Muzeum – Zamek Tarnowskich w Tarnobrzegu zaprasza na coroczne wydarzenie – Noc Muzeów.

W programie:

18.30 – gra terenowa dla rodzin (dzieci z rodzicami bądź dziadkami) „Poznaj mieszkańców zamku”.

Pokaz filmu Piotra Dumy o wystawie obrazu Rembrandta „Lisowczyk” w Łazienkach Królewskich i na Wawelu.

Prezentacja odnowionej grafiki „Lisowczyka”.

Wystawa Jarosława Modzelewskiego „Sacrum w codzienności”.

Prezentacja 2 szkiców Matejki i portretu Waleriana Tarnowskiego autorstwa Artura Grottgera

Wstęp: 2 zł od osoby.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
na zamku fajnie jest
5 dni temu

zamek w tarnobrzegu? hehe dobre

Robin
5 dni temu

Jak już to WIECZÓR. Reszta się zgadza bo jeśli zalew to jezioro to i pałac może być zamkiem.
Pytanie do dyrektora tego przybytku.
Kiedy będzie można zobaczyć informacje o tym i siarkowym muzeum w przewodnikach i mapach turystycznych? Obecnie Podkarpacie kończy się na Łańcucie a zamek w Baranowie Sandomuerskim zawsze przypisują do ziemi sandomierskiej.
TARNOBRZEGA OCZYWIŚCIE BRAK.
Po co dyrektor skoro nic nie robi w tym temacie a wakacje tuż tuż. Pewnie znów pojawią się w brukowcach dodatki z atlasami i mapami. Do wiadomości doktora Zycha obecnie mamy dwa ogólnopolskie tzw brukowce FAKT I SUPER EXPRESS. Sprawdziłem i podaję do wiadomości muzealników bo oni tacy wykształceni że o tym nie wiedzą ale lód i potencjalny turysta chyba to czyta skoro się ukazują.

Szczepan
3 dni temu
Reply to  Robin

Niestety, takie sytuacje często wynikają z niedostatecznej promocji regionu przez lokalne władze i instytucje.
Zapytanie o to, kiedy te informacje będą dostępne w przewodnikach, powinno być skierowane bezpośrednio do dyrektora muzeum lub lokalnych urzędów odpowiedzialnych za promocję turystyki, a nie w komentarzach pod artykułem. Warto podjąć następujące kroki:

  1. Bezpośredni kontakt: Napisz list lub e-mail do dyrektora muzeum i lokalnych urzędów turystycznych, wyrażając swoje zaniepokojenie i propozycje.
  2. Media społecznościowe: Użyj platform takich jak Facebook, Twitter czy Instagram, aby zwrócić uwagę na problem i zaangażować szerszą społeczność.
  3. Lokalne media: Skontaktuj się z lokalnymi gazetami i portalami internetowymi, aby nagłośnić sprawę.

Faktycznie, ogólnopolskie brukowce takie jak „FAKT” i „Super Express” mają szeroką publikę, więc warto, aby informacje o Muzeum Siarki były tam promowane. Może warto również skontaktować się z redakcjami tych gazet i zasugerować im artykuł na temat Tarnobrzega i jego atrakcji.
Wakacje zbliżają się szybko, więc działania promocyjne powinny być podjęte jak najszybciej. Mam nadzieję, że te sugestie pomogą w zwiększeniu widoczności Tarnobrzega w materiałach turystycznych.

wasyl
3 dni temu
Reply to  Szczepan

Jesteś ciekaw , ukazała się mapa DOLINA SANU I WISŁY z opisem atrakcji turystycznych , dostępna za free w Centrum Natura koło zamku w Dzikowie , dużo materiałów ma sklep w muzeum a trzeba się tylko tam wybrać i popytać o przewodniki .

Postaw mi kawę na buycoffee.to
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content