„Tam gdzie pada cień” – nowa powieść Eweliny Miśkiewicz

22 maja ma oficjalną premierę kolejna książka, mieszkającej w Tarnobrzegu, pisarki Eweliny Miśkiewicz. Dziesiąta powieść w jej dorobku literackim nosi tytuł „Tam gdzie pada cień” i jest napisana w klimacie domestic noir. To trzymający w napięciu do ostatnich stron thriller psychologiczny z elementami kryminału.

Powieść, której akcja rozgrywa się w Tarnobrzegu opowiada losy kobiety, która od zawsze miała jedno pragnienie: stworzyć rodzinę. Kiedy na jej drodze stanął Wojtek i jego rodzice, od razu wiedziała, że zamieszka z nimi. Bez względu na wszystko, za wszelką cenę. Wielopokoleniowy dom – obrazek, jaki marzył się jej od dawna – był na wyciągnięcie ręki. Skrywana tajemnica z dzieciństwa stawała się coraz bledsza, a nowe życie umacniała wiara w to, że o wszystkim da się zapomnieć.

Gdy nagle umiera matka, budowane misternie szczęście zaczyna się sypać jak domek z kart. Na jaw wychodzą brak zaufania, dawne żale i nierozwiązane konflikty. W dodatku nakręca się spirala kłamstw, w którą uwikłani są wszyscy domownicy.

Ale zanim odeszła matka, zniknął ktoś jeszcze…

Warto sięgnąć po tę książkę, bo jak napisała o niej inna pisarka Anna Klejzerowicz: „Wkraczając w świat tej powieści, przygotujcie się na burzę emocji. Język was zaczaruje, intryga będzie zwodzić, a niepokojący klimat sprawi, że długo jeszcze nie poczujecie się bezpieczni nawet we własnym domu…”

Mimo, że oficjalna premiera przewidziana jest na środę 22 maja, to już teraz niektóre tarnobrzeskie księgarnie mają ją w swojej ofercie. W dystrybucji internetowej jest do kupienia w wersji papierowej, ebooka oraz audiobooka.

Oficjalny biogram pisarki:

Ewelina Miśkiewicz – autorka kryminałów, powieści obyczajowych i thrillerów. Mieszka na Podkarpaciu. Pochodzi z Lubelszczyzny, którą często odwiedza. Absolwentka filologii polskiej ze specjalizacją krytyczno-literacką, która przez dłuższy czas była odzwierciedleniem jej największej pasji, czyli czytania i recenzowania książek. Wiele zmieniło się, kiedy postanowiła zostać pisarką. Odtąd nie wyobraża sobie życia bez tworzenia, dla którego inspiracji szuka między innymi w życiu. Interesuje się psychologią, psychiatrią oraz historią, co przenika do jej powieści. Odpoczywa w trakcie długich spacerów nad morzem lub jeziorem, czyli wszędzie tam, gdzie ma również okazję trochę popływać. Jest wegetarianką i kocha zwierzęta. Lubi smaczną kawę, najlepiej w towarzystwie dobrej lektury, w wygodnym fotelu i z kotem na kolanach. Jest obecna na Facebooku (Ewelina Miśkiewicz – autorka), Instagramie (e.miskiewicz.autorka) oraz Tik Toku (e.miskiewicz.autorka).

materiały prasowe

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content