Od soboty wybory do Rad Osiedli Tarnobrzega

Na terenie Tarnobrzega funkcjonuje obecnie 16 osiedli, będącymi samorządowymi jednostkami pomocniczymi miasta. Wybory przewodniczących i rad osiedli kadencji 2024-2029, odbędą się w czerwcu br.

Harmonogram głosowania na zdjęciu

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
20 dni temu

Pora w Sobowie wymienić sołtysa i radę, bo nic nie robią . Za całe 5 lat to tylko na osiedlu robione jest wszystko z budżetu obywatelskiego nic po za tym. Szkoda , że sołtys tak blisko z Bożkiem był.

Patrząc z boku beż emocji
20 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

Zdaję się że sołtys został radnym dzięki głosom mieszkańców..więc cieszy się ich zaufaniem więc niby po co zmiana.

Nauczyciel
20 dni temu

Jak to powiedział onegdaj premier Tusk: ja wam wójta nie wybierałem

S, ZERODMIESCIE
20 dni temu

MYSLE, ZE NARAZIE TO WYSTARCZY INWESTOWANIA W OSIEDLA PODMIEJSKIE PRZEZ MIASTO, BO ZROBIONO W NICH NA TA CHWILE SPORO, TERAZ POWINNO SIE PRZEZ JAKIS CZAS ZAINWESTOWAC W SAMO SRODMIESCIE I INNE OSIEDLA BLOKOWE BO TEGO WYMAGAJA BUDOWY PARKINGOW, DROG,DODATKOWEGO OSWIETLENIA I OGOLNEJ POPRAWY LADU PRZESTRZENNEGO, PRZYCIECIA WYSOKICH DRZEW,KTORE SA I NIEBEZPIECZNE I MOCNO ZASLANIAJA SWIATLO DZIENNE W MIESZKANIACH NA NISKICH KONDYGNACJACH, ZA KILKA LAT ZNOW POWROCIC DO OSIEDLI PODMIEJSKICH Z INWESTYCJAMI TAK ABY BYLO SPRAWIEDLIWIE, WYJATEK TO OSIEDLE MOKRZYSZOW NA KTORYM TERAZ DUZO SIE BUDUJE I ZMIENIA ONO CORAZ BARDZIEJ Z PODMIEJSKIEGO NA MIEJSKIE SWOJ WYGLAD I DOBRZE

Miastowy
20 dni temu

„OSIEDLE MOKRZYSZOW NA KTORYM TERAZ DUZO SIE BUDUJE I ZMIENIA ONO CORAZ BARDZIEJ Z PODMIEJSKIEGO NA MIEJSKIE SWOJ WYGLAD I DOBRZE”

Niedobrze. Wieś to ma być wieś a nie miasto.

Mieszkaniec
20 dni temu

To może trzeba rozdzielić wpływy z podatków poszczególnych osiedli i niech każde osiedle inwestuję w siebie za swoje podatki . To wtedy zobaczymy jak będzie rozwijało się centrum miasta. Wszystkie drogi chodniki z polskiego ładu Bożek wpompował w miasto a gdzie osiedla wiejskie , mały elektorat to nic nie zrobił.

blokers
18 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

Ile osób korzysta z chodnika na Sobowie, przy którym jest 40 domów?
A ile osób korzysta z chodnika na osiedlu, przy którym stoi 5 bloków a każdy z 40 mieszkaniami?

Weronika
19 dni temu

Maja drogi 100razy lepsze niż w miescie

Fart
19 dni temu

potrzebne nowe drogi na osiedlach szczególnie w pobliżu nowego parku handlowego za torami

Łóczeń
18 dni temu

Na osiedlu Wielopole TSM zamontuje kiedyś nowe śmietniki,czy nadal będzie odpierdalać takie dziadostwo? Żenująco to wygląda w porównaniu do terenów którymi zarządza Siarkowiec.Płacimy czynsze i domagamy sie wielu,nowych koszy na śmieci.Nie wstyd wam nawet choćby przed drugą spółdzielnią?Nie wstyd wam że Panie Sprzątaczki muszą zbierać te wszystkie śmieci z trawników?Wielu ludzi póki co,jeśli nie widzi kosza na śmieci to rzuca śmieci gdzie popadnie.Poza tym wszystkim jakie wy macie podejście do tych kobiet które ogarniają ten burdel???Gdyby było dużo koszy to założe sie że było by im dużo lżej.Ogarnijcie sie ludzie bo bierzecie niemałą kase od NAS a niefajnie to wygląda na dzień dzisiejszy.

łysy
18 dni temu
Reply to  Łóczeń

Powinni zmienić tą nazwe na osiedle Wyspiańskiego a nie jakieś Wielopole co kojarzy sie z wsią
Wyspiański lepiej brzmi i lepiej sie kojarzy

S, ZERODMIESCIE
18 dni temu

NIE LICZ NA TO, ZE TEN STARY PLATFUS LENART PREZES TSM ZAMONTUJE NOWE SMIETNIKI NA WIELOPOLU, DLA NIEGO LICZY SIE TYLKO KORYTO I DALEKO MA W DUPIE KOBIECINY, KTORE SPRZATAJA I MUSZA SIE PRZY TYM NAMECZYC, ALE PRZYJDZIE PORA I NA NIEGO MOZE WTEDY JE DOCENI

raczek
17 dni temu

Najlepiej by dopadł go rak za to co robi/nie robi, i tych z zarządu.

walt
18 dni temu

Będą informacje o frekwencji ?
Bo chyba takie akcje nie cieszą się wielką popularnością i generalnie przyciągają tylko zawodowych działaczy względnie kontynuatorów rodzinnych tradycji…kogoś jeszcze?

hehe
18 dni temu
Reply to  walt

brawo wielki tbg i jego wiejskie osiedla

Zdziwiony
17 dni temu

Sobów, Łocice, Nagnajów to naprawdę osiedla Tarnobrzega? Nie wiedziałem o tym.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
16
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content