06.07 (sobota) Metal Pod Palmami Vol. IV. Zagrają: Blindfolded, Sick Saints, Iron Head i słowacki Acid Force

Kolejna edycja Metalu Pod Palmami w Wake Parku nad Jeziorem Tarnobrzeskim odbędzie się w sobotę 6. lipca br. Zagrają: Blindfolded, Sick Saints, Iron Head i słowacki Acid Force.

 
Drzwi: 17:00
Start: 18:00
Cena biletu: 40zł
Rozpiska:
IRON HEAD
SICK SAINTS
BLINDFOLDED
ACID FORCE
—————————————————————
ACID FORCE
Szybka i bezkompromisowa thrash metalowa kapela ze Słowacji z miejscowości Banská Bystrica. Od momentu założenia w 2014 roku zespół nagrał dwie płyty – Atrocity For The Lust (2017) i World Targets In Megadeaths (2023) i EPkę Towards The Nuclear Load w 2015.
Młody, pięciosobowy zespół grający muzykę z pogranicza gatunków takich jak Death/Black/Thrash Metal z elementami progresywnymi. Cechuje ich świeże podejście do muzyki metalowej, duża ilość energii, brutalności i niebanalne melodie. Tekstami i muzyką eksplorują motywy dotyczące mitologii, religii, historii i ściśle powiązanymi z nimi problemami ludzkiej psychiki.
—————————————————————
SICK SAINTS
Nowo powstała krakowska grupa rockowa charakteryzująca się świeżym spojrzeniem na legendarne brzmienia muzyki rockowej za czasów swojej świetności. Nietuzinkowe postaci które definiują takie cechy jak technika, scenicznie szaleństwo oraz ciężkie brzmienie.
https://www.facebook.com/sicksaints.music
https://www.instagram.com/sicksaints.band
—————————————————————
IRON HEAD
Ich muzyka to szybkie cięte riffy, potężna sekcja rytmiczna oraz gitarowe harmonie, a wszystko to w całość spaja wyjątkowe połączenie damskiego wokalu ze scream’em. Aktualnie promują ich debiutancki album „Dzień za dniem” regularnie koncertując w Polsce i za granicą. Stylistycznie czerpią garściami z wielu gatunków, począwszy od klasycznego heavy metalu, przez metalcore, na hardcore/punk’u kończąc. Na swoim koncie mają m. in. finał Antyfestu Antyradia 2023 i Przeglądu Cieszanów Festiwal 2023.
info: organizator
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gluten
5 dni temu

Ty no śmieszny nawet ten Acid:
https://www.youtube.com/watch?v=C3SdD-6w3nk

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content