Jezioro Tarnobrzeskie: W sobotę „Wiosenne Jezioro Aniołów” połączone z „Festiwalem Kolorów”

Kolorowo, radośnie, energicznie – tak będzie 15 czerwca. Pożegnajmy razem wiosnę! Ta kąpiel wypada w sobotę, trzeba to wykorzystać! Zarezerwujcie więcej czasu.

Zapraszamy do wspólnej charytatywnej kąpieli dla Hospicyjnego Domu Aniołków. Spotykamy się nad Jeziorem Tarnobrzeskim 15 czerwca (sobota) od ok. 4:00, wspólne wejście do wody o godzinie 4:21. Kąpiel będzie odbywała się na plaży przy głównym wjeździe nad Jezioro Tarnobrzeskie, po prawej stronie pomostu.

Program:

Tradycyjnie razem powitamy słońce i wejdziemy do wody trzymając się za ręce. Prosimy ubrać się na biało i zabrać anielskie akcesoria. Zapraszamy również do wspólnego „resetu”.

Po kąpieli zapraszamy na muzyczne powitanie/przywołanie wiosny. Zrobimy dyskotekę na plaży o wschodzie słońca, w trakcie której będziemy puszczać KOLOROWE PROSZKI*.

* KOLOROWE PROSZKI dołączymy do pakietów dla pierwszych 100 osób, które przyjadą na kąpiel.

Przygotujemy ognisko, będzie można się ogrzać, upiec kiełbaskę lub stanąć w kręgu i porozmawiać. Można wziąć termos z ciepłą herbatą czy kawą.

Na kąpieli będzie można zaopatrzyć się w wyjątkowe przedmioty z logiem Jeziora Aniołów. Kwota ze sprzedaży oraz zbiórki jak zwykle będzie przeznaczona na budowę hospicjum dla dzieci.

ZAPISY przez stronę www.jezioroaniolow.pl – tam należy kliknąć „pomagam”, uzupełnić formularz i pobrać numer startowy (postępując według instrukcji na stronie). Pochwal się numerem na swoich social mediach, pokaż znajomym, że jesteś Aniołem.
 
Jezioro Aniołów to cykliczna akcja charytatywna. Spotykamy się na wspólnym wejściu do wody, razem celebrując wschód słońca. Zbieramy pieniądze na budowę Hospicyjnego Domu Aniołków – dla dzieci z nowotworami. Placówka mieści się w gm. Zaleszany. Opiekę nad budową sprawuje Fundacja z Serca Dla Serca.
 
Aby wesprzeć zbiórkę należy wykupić cegiełkę wspierającą budowę Domu Aniołków. Można to zrobić na miejscu, wrzucając datki do puszki Fundacji lub poprzez zbiórkę internetową https://zrzutka.pl/anielskiewsparcie
 
info: organizator
foto: archiwum
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
13 dni temu

Bożek się już szykuje, wcześniej bywał to i teraz pewnie nie zawiedzie

Celebryta
13 dni temu
Reply to  Mieszkaniec

Myślę, że jednak nie przyjdzie, gdyż wcześniej taplał się w wodzie z uwagi na fakt, iż był prezydentem i chciał wszystkim zaimponować oraz mieć zdjęcia do albumu. Jak nie było imprezy i mediów nad jeziorem nie było prezydenta, bo po co. Od zimnej wody miał jedynie czerwony nos, katar i zapalenie !?!

Aniatbg
13 dni temu
Reply to  Celebryta

teraz Nowak będzie się lansował z świteziankami i telefonem na kiju 😉 serio ? to juz bokiem wychodzi to jezioro o poranku ,cel szczytny jak najbardziej ale mam dość juz tych artykułów z milionem fotek w każdym przeglądzie prasowym,ale w sumie o czym tu pisać w tbg 😉 zima -morsy lato-anioły ;P

Zadowolony :)
13 dni temu
Reply to  Aniatbg

i powinny być wiosną diabły, jesienią czarownice :)))
Spoko, fajne doopcie czasem są na fociach. Mniam :-). Szkoda, że tak mało.

Ciepły Franek
12 dni temu
Reply to  Zadowolony :)

To prawda z tymi dupciami.

Aniatbg
12 dni temu
Reply to  Ciepły Franek

tak myślałam,ze ta ilosc fot to głównie dla tych co trzepia kapucyna przed ekranem ;)) ech faceci!

Hipcio
12 dni temu
Reply to  Aniatbg

A kto ci każe wchodzić i oglądać te zdjęcia ? Mnie jak coś nie interesuje to nie wchodzę na strone i tyle

Postaw mi kawę na buycoffee.to
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content