Nowy przewodniczący Rady Nadzorczej w Tarnobrzeskich Wodociągach

Prezydent Tarnobrzega Łukasz Nowak powołał nowego przewodniczącego Rady Nadzorczej w miejskiej spółce Tarnobrzeskie Wodociągi. Miejsce Anety Woś zajął Paweł Karol Zasadni.

To kolejna zmiana w składzie Rady Nadzorczej w Tarnobrzeskich Wodociągach, wcześniej prezydent Nowak w miejsce Barbary Trzeciak powołał Magdalenę Harnik, jako przedstawiciela miasta w radzie nadzorczej spółki.

W spółce Tarnobrzeskie Wodociągi 62% udziałów posiada Miasto Tarnobrzeg, 38% udziałów posiada Fundusz Inwestycji Samorządowych – Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych,  na podstawie umowy sprzedaży udziałów z dnia 09.10.2020 r. 

Zarząd Spółki:

Witold Wiśniewski – Prezes Zarządu
Monika Gajdowska – Wiceprezes Zarządu

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Valencio
5 dni temu

Paweł Zasadni lub Paweł Karol Zasadni. 🙂

Anka
5 dni temu

jak tak dalej pójdzie to pracowników kancelarii prawnych zabraknie zeby poobsadzać te wszystkie rady nadzorcze 🙂
ps. widać tylko ile mają „specjalistów’ które mogą pełnić funkcje w radach nadzorczych skoro tylko takie osoby powołują.. przykre …

Franek
5 dni temu
Reply to  Anka

O ich specjalistów to ty się nie martw. Jeszcze się zdziwisz…

poinformowany .
4 dni temu
Reply to  Anka

Ten nowy przewodniczący Wodociągów to rotacyjny członek miejskich spółek z nadania kręgów bliskich prezydentowi. Poprzedni prezydent też go powołał i też był w Wodociągach. A Bożek zawsze mówił,że nie miał układu z pisem. Teraz wszystko jasne

Do Anka
4 dni temu
Reply to  Anka

Kancelarii wystarczy . Nie trzeba tylko jak Bożek zatrudniać z Rzeszowa.
A kolejka już się utworzyła i w mieście mówi się kto ma szanse. I to nie są dobre typy dla miasta i uchwał Rady Miasta.

Jolka
4 dni temu

Kiedy będzie nowy dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu.
Obecny się nie nadaje bo nie ściągnął ani jednego lekarza ani nie uruchomił żadnego oddziału !!!!
Miałam cichą nadzieję że marszałek Ortyl (PiS) dołączyć do obiboków w UE i będzie szansa na zmianę w naszym szpitalu . Niestety nic z tego nie wyszło i dalej będzie miał Tarnobrzeg i chorych jego mieszkańców w czterech literach. Ale ze nowych władz miasta sytuacja w naszym szpitalu nie interesuje to się bardzo dziwię 🙁

S, ZERODMIESCIE
4 dni temu

WSZYSTKIE SZPITALE WOJEWODZKIE W NASZYM WOJEWODZTWIE A WIEC TARNOBRZEG,KROSNO,RZESZOW I PRZEMYSL PODLEGAJA TYLKO I WYLACZNIE MARSZALKOWI WOJEWODZTWA A NIE PREZYDENTOWI MIASTA

Robin
4 dni temu

Ale tylko w Tarnobrzegu kierowali i kierują nim nieudacznicy którzy doprowadzili go do upadku. Władze miasta szpitalem się nie interesują więc marszałek położył na nim lage.
Obecny dyrektor chyba najbardziej nieudolny z nich. Ale co się dziwić jak jest podobno po szkole… rolniczej w Modliborzycach. Może ktoś to potwierdzić albo zaprzeczyć?
Jak ludzie marszałka Ortyla mogli go zrobić dyrektorem skoro wiedzieli ze sytuacja w naszym szpitalu jest delikatnie powiedziawszy nieciekawa?!
Władze miasta powinno interesować zdrowie i życie swoich mieszkańców. Czyż nie ? No chyba że się mylę bo jak pokazuje życie priorytetem byłych władz i obecnej są… potańcówki 🙂 ;(

Franek
4 dni temu
Reply to  Robin

Po pierwsze, szpital nie upadł, ani nie jest w stanie upadłości, itd.
Po drugie, priorytetem byłej władzy może i były wyłącznie potańcówki i kąpiele w jeziorze (dodam od siebie), natomiast obecna władza kontynuuje pomysł potańcówek, bo przyjął się on wśród mieszkańców Tarnobrzega. Ale jak zauważymy, to sam prezydent nie będzie brał w nich udziału, bo nie ma na to czasu, bo miasto wymaga pracy ze strony prezydenta, a nie lansu i pląsów na parkiecie.

Mamy teraz bardzo pracowitego prezydenta, który postawi to miasto na nogi, jestem tego pewien. Chciałoby się przytoczyć słowa piosenki „Panie Waldku, Pan się nie boi” (koniec cytatu;))

Obyeatel
4 dni temu

A czy będzie wymiana prezesa zarządu

Postaw mi kawę na buycoffee.to
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content