Tarnobrzeg: Rozmowy z PKP w sprawie odwodnienia pól

Trwają rozmowy władz miasta z przedstawicielami PKP w sprawie planowanej przebudowy linii kolejowej biegnącej przez Tarnobrzeg, a obejmującej swym zakresem także likwidację istniejących przepustów, podniesienie wałów kolejowych i budowę nowego odwodnienia pól. Utrzymywanie się zastoisk wodnych dotyczy głównie terenów uprawowych leżących w okolicach osiedla Sobów.

Po pierwszym spotkaniu on-line, podczas którego sygnalizowano problem z odwodnieniem przyległych do linii kolejowej terenów, prezydent Tarnobrzega Łukasz Nowak spotkał się z przedstawicielami PKP w terenie.

– Takie spotkanie na miejscu, tam gdzie ten problem faktycznie występuje, pozwoliło zweryfikować wszystkie za i przeciw sugerowanych rozwiązań. W efekcie rozmów z PKP wypracowane zostanie taka koncepcja przebudowy tego odcinka linii kolejowej, która będzie korzystna przede wszystkim dla mieszkańców Sobowa – mówi prezydent Tarnobrzega Łukasz Nowak.

W rozmowach i spotkaniach z PKP w sprawie odwodnienia wraz z prezydentem Tarnobrzega uczestniczą naczelnicy wydziałów Urzędu Miasta Tarnobrzega: Techniczno-Inwestycyjnego i Drogownictwa oraz Komunikacji, a także przewodniczący osiedla Sobów.

foto&info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
76 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Marlej
26 dni temu

Proponuję aby stworzyć koncepcję połączenia kolejowego z naszą perełką Podkarpacia, akwenem wodnym z widokiem na komin czyli naszym bajorem. Tarnobrzeg potrzebuje dworca kolejowego z prawdziwego zdarzenia, a jeśli już taki ma powstać to niech powstanie nad jeziorem aby turyści z całego świata w tym Jadachów i Koprzywnicy mieli bliżej do domków Norberta. Pan Prezydent jednak postanowił na elektorat osiedli wiejskich co stawia pod znakiem zapytania dalszy dynamiczny rozwój kredytowania naszego bajora.

ODYSEUSZ
26 dni temu
Reply to  Bob Marlej

Jak może być dobrze w tym mieście skoro sami nie potraficie uszanować rangi czegoś co jest ewenementem na skalę Światową . Porównywanie tarnobrzeskiego jeziora do bajora świadczy tylko o małym rozumku albo żółci zalewającej umysł !

Bob Marlej
26 dni temu
Reply to  ODYSEUSZ

W tym smutnym jak kalinka mieście dobrze być nie może. Taka Kolbuszowa ma swojego posła, ma swoich ludzi w marszałkowskim, ma nawet teraz europosła. Co ma Tarnobrzeg i powiat tarnobrzeski ? Jajco. Płaczemy w Tarnobrzegu, że Stalowa tak pięknie się rozwija a my nie. Zaraz będziemy Kolbuszowej zazdrościć. Ewenementem na skale światową to jest Kilimandżaro albo egipskie piramidy, a nie wyrobisko zalane wodą. Aczkolwiek te piramidy to przesadzona sprawa. Myśmy ze szwagrem nie takie rzeczy robili po pijanemu.

sandomierzak
26 dni temu
Reply to  Bob Marlej

a wczym ze ty wielki grodzie tarnobrzeski jestes lepszy od kolbuszowej?

Lepciejszy
26 dni temu
Reply to  sandomierzak

Tarnobrzeg leży bliżej Sandomierza. I w tym jest lepciejszy od Kolbuszowej 🙂

Zazdrosny
26 dni temu
Reply to  Bob Marlej

„Zaraz będziemy Kolbuszowej zazdrościć. ”

Ja im już zazdroszczę, że mają wyremontowany dworzec kolejowy i autobusowy. Jeden jest przy drugim. Że mają więcej połączeń do Rzeszowa niż Tarnobrzeg

Babiniec Podlaski i trzy czwarte kiełbaski
26 dni temu
Reply to  Bob Marlej
Bob Marlej
25 dni temu

O fakin śiet. Myślałem, że nikt mnie nie przebije w pomysłach na rozwój naszego akwenu wodnego, ale jednak stało się. Musiałem być w ciągu, że przeoczyłem ten artykuł. No nic, muszę się bardziej postarać w szukaniu innowacji.Póki co, mogę zaproponować hasło promocyjne Tarnobrzega: MIASTO WIECZNEGO KARNAWAŁU albo MIASTO BEZ POSTU ADWENTU. Chodzi mi o to żeby ten kalinkowy smutek przegonić jakoś i wlać w tubylców więcej entuzjazmu.

oToTo
23 dni temu

Cytat z ww strony: „…promenada nad Wisłą i restauracja na rzece… ”
O to to…i dodatkowo stateczki kursujące na trasie Sandomierz-Tarnobrzeg-Baranów Sandomierski.

pasażer z biletem
26 dni temu

Czekam na rozmowy w sprawie przywrócenia połączeń kolejowych z Warszawą przez Radom i przywrócenia pociągu Hetman do Wrocławia.

Moja ocena
22 dni temu

Przynajmniej co drugi dzień powinny jeździć pociągi do Warszawy i Wrocławia przez Tarnobrzeg

tid
26 dni temu

Widzę że Magdalena pracuje w terenie. A gdzie Barbara?

wtajemniczony
25 dni temu
Reply to  tid

pakuje walizki 🙂

Robin
26 dni temu

Ja też bym wokał aby porozmawiali o wykluczeniu kolejowym Tarnobrzega zamiast o odwodnieniu ugorów w Sobowie.
No chyba że Tarnobrzeska wierchuszka z Mastalerzem na czele pokupiła tam pola i chce przekształcić na działki budowlane ?!
Niestety mam nieodparte wrażenie że ci ludzie pchają się do władz miasta tylko dla swoich korzyści…

Odp
26 dni temu
Reply to  Robin

No to niech kupuje nie mam nic przeciwko temu bo co powstanie nowego i tak upadnie a przynajmniej trawa będzie skoszona bo to wygląda bardzo fajnie że miasto jest zadłużone i szybko się wyludnia to i na widok dużej trawy się ośmiesza a bezrobocie w tbg-u jest bardzo duże

Propozycja
26 dni temu
Reply to  Odp

Do koszenia traw, sprzątanie miasta należy wykorzystać tych co tańcują na potańcówkach oraz emerytów. To w podziękowaniu za urządzanie potańcówek i za domy dzienne dla emerytów.

Emeryt
25 dni temu
Reply to  Propozycja

Pomalutku…zobaczymy…a czas leci…dołączysz ,,przyszły emerycie” do sprzątania miasta i do domu dziennego…

Zadowolony
25 dni temu
Reply to  Emeryt

Z chęcią bym i ja dołączył tylko nie ma takich zajęć ruchowych na wolnym powietrzu dla emerytów organizowanych przez miasto. Zajęcie przyjemne bo na wolnym powietrzu z pożytecznym, bo miasto zostałoby uprzątnięte ze śmieci.

Emeryt
24 dni temu
Reply to  Zadowolony

Ooo…dla chcącego nic trudnego, nie muszą być organizowane zajęcia ruchowe dla emerytów- prawda?… ale… jak są tylko chęci …to miotła i do roboty…
Ileż może zdziałać emeryt- prawda?

oToTo
23 dni temu
Reply to  Emeryt

Nie to to. Sam jeden człowiek niewiele zdziała. Trzeba wielu emerytów czy emerytek do takich prac. W jedności siła.

Emeryt
23 dni temu
Reply to  oToTo

,,Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie”

Halo tu Serbinów!
26 dni temu

Oby więcej takich spotkań na tarnobrzeskich osiedlach bo zza biurka wiele nie widać. Na początek zapraszam na Serbinów od Dąbrowskiej okolice TARR do Zwierzynieckiej bo jest tu wiele do zrobienia

Dworzec na miarę XXII wieku
26 dni temu

Serbinów czeka na rewitalizację – czas kosztem jeziora zrobić coś dla mieszkańców w końcu. Lobbowanie jeziora kosztem miasta jest utopią i katastrofą.

Dworzec na miarę XXII wieku
26 dni temu

Prezydenta wybierają mieszkańcy a nie przybysze z okolicznych miejscowości, radzę przejrzeć na oczy prezydentowi, bo jezioro i ich przybysze nie wybiorą na następną kadencję. Miasto na 1 miejscu, mieszkańcy na 2, strefa na 3 a szarym na końcu jezioro dla tórystuf.

Odp
25 dni temu

Ale miasto nie ma pieniędzy aby remontować tego osiedla bo ludzie się o nic tam nie starają nawet dobrej drogi tam nie na a nie będę wspominał o chodnikach nie wiem jak to osiedle przez tyle lat presferuje ale do ładnych nie należy

Buj
25 dni temu
Reply to  Odp

odmużdz się lub wymień mózg

Zycie
26 dni temu

O co do dworca i połączeń pociągów kiedy wzrośnie bo jesteśmy drugim z największych miast na Podkarpaciu a wygląda to tak jak byśmy byli mało wioska z jednym skrzyżowaniem i paroma domami ludzi pokażcie na co jest was stać i nie pokazuje tej biedy jaka jest

Taka prawda
26 dni temu
Reply to  Zycie

Zanim coś wyślesz na forum to najpierw przeczytaj co napisaleś.
Tak poza tym to chyba jednak nie jest Tarnobrzeg drugim największym miastem na podkarpaciu. Największym pod względem ilości mieszkańców jest bez wątpienia Rzeszów .

Przemyśl
pl.wikipedia.org/wiki/Przemyśl
56 466 mieszkańców

Stalowa Wola
pl.wikipedia.org/wiki/Stalowa_Wola
55 500 mieszkańców

Krosno
pl.wikipedia.org/wiki/Krosno
44 322 mieszkańców

Tarnobrzeg
pl.wikipedia.org/wiki/Tarnobrzeg
44 156 mieszkańców

Olo
26 dni temu

Odnoszę wrażenie ze Nad Wisłą 24 staje się powoli tub(k)ą propagandową Nowaka . Ten bezpłciowy i „nicniemogący” prezydent jedynie co moze to „porozmawiać” z „przedstawicielami” . Nawet nie dyrektorami ,o prezesach nie mówiąc . Co wnosi taka rozmowa? Nic . Co dają takie rozmowy ?Nic . Ile miejsc pracy ? Zero …. Mozecie mnie minusować ile wlezie ,ale faktów nie zmienicie . Tarnobrzeg w nowym prezydencie zyskał „nicniemogącego” . Na dodatek Mastalerz kręci nim jak chce …. Tragedia …

Lotczik
26 dni temu
Reply to  Olo

Spoko. Czas zrobi swoje. Co do helikoptera to śmigłem kręci.Inaczej nie poleci.

głupiutki Olo
25 dni temu
Reply to  Olo

ale jesteś głpiutki Olo,. Rozmowy nic nie dają? A co daje, siedzenie w urzędzie za biurkiem i przekładanie papierów , zaparzanie kawy , herbaty , tak jak u poprzednich prezydentów i wice? Rozmowa to plan, strategia, to otwierające się drzwi na dalszą współpracę , to rozwiazywanie problemów. Nie ma lepszej opcji niż pojechać na miejsce i zobaczyć z czym ma sie do czynienia. Żadne wysyłanie ludzi, przedstawicieli, żaden rzecznik i urzędnik nie zastapi osobistej wizyty prezydenta. On od tego jest żeby interesować sie sprawami miasta

Olo
25 dni temu
Reply to  głupiutki Olo

Co ty wąchasz? Jakim trzeba być oderwanym od rzeczywistości naiwniakiem żeby pisać bzdety typu : rozmowa to plan ,strategia i dalej brednie o otwieraniu drzwi . W jakiej sprawie ? Poprowadzenia ruchu drogowego z Mokrzyszowa do centrum metropolii przez błoto Zwierzyńca, bo mieszkańcowi Mokrzyszowa ,niejakiemu Kalince nie chce się jeździć przez Ocice ? A może w Ocicach będzie zburzony porządeczek Nowaków ; starego i młodego ? Więc się organizuje „miting” z nic nie mogącymi pracownikami PKP , żeby jakiś „fantasta” bredził o planach i strategiach – w Zwierzyńcu na polnej nieutwardzonej drodze …. Wracając do meritum . Nowak musiał się pofatygować w „strategicznej” sprawie …. Jasne ,jaki prezydent ,takie strategie i sympatycy . Powinniście zacząć liczyć kałuże po deszczu . Przydałaby się „strategia” i plan wyrównywania poziomu luster kałuż” w mieście . Ma to taki sam sens jak rozmowy o objeździe . Objazd będzie funkcjonował do pierwszego wypadku na niestrzeżonym przejeździe ,przez który „wielki” planista Nowak , na życzenie „wielkiego polityka” Kalinki poprowadzi „obwodnice” mokrzyszowską .

stary komuchu
24 dni temu
Reply to  Olo

Ty to chyba jesteś urzędasem od Bożka i wiesz najlepiej. Przemądrzały, wszechwiedzący. Dobrze że wyborcy was wysiudali na bruk i jest was coraz mniej na stanowiskach kierowniczych w mieście. Mniej komuchów, mniej kolesi Bożka z RDT. Nowak ma was daleko w tyle, robi swoje i świetnie sobie radzi. Tak ma to wyglądać. Mam pewność że nie będzie takiego dziadostwa w inwestycjach jak za Bożka i więcej nie odwalą fuszerek.

Olo
23 dni temu
Reply to  stary komuchu

W życiu nie byłem urzędnikiem . To po pierwsze . Po wtóre – wystarczająco długo żyję na tym ziemskim padole żeby umieć analizować : zachowania ludzi , ich możlowiści ,zdolności i kreatywność. Szczególnie to ostatnie to „mocna strona” Nowaka – wykreował się dobrze : ale : na razie Nowaka to Mastalerz „dyma” we wszystkich aspektach . Nowak jest bezradny jak dzieciak . W czym sobie świetnie radzi? W rozmowach z czwartorzędnymi urzędnikami PKP ,którzy jego mają „głęboko”? Przestań wąchać ,cokolwiek wąchasz dzieciaczku bo bredzisz . „Tak to ma wyglądać” – czyli Mastalerz ma przez następne kilka lat „dmuchać” Nowaka ,a ten ma być „do dyspozycji” Kalinków . Dziadostwo w Tarnobrzegu to dopiero zobaczysz . Kalinka ,Nowak ,Mastalerz – „Tercet egzotyczny” o to zadba .

Miras
26 dni temu

Gdzie wysokiej klasy specjalistka pani Barabara !

Myśliciel
25 dni temu
Reply to  Miras

Może szykuje się do uskuteczniania Bajer Full przed kamerami TVL

Stop WC na piaszczystej plaży dla psów
26 dni temu

Kiedy Prezydent zrobi porządek z psami srającymi na plażach przy jeziorze tarnobrzeskim, ludzie bez mózgu prowadzą tam psy. Wstyd nie za zwierzę tylko pana, który ma mniej rozumu niż zwierzę.

Fafik
26 dni temu

Kiedy straż miejska będzie sypać mandaty dla psiarzy?

Regulaminowy
26 dni temu
Reply to  Fafik

Nie dostana mandatów bo zniknął zapis o zakazie wprowadzania psów w regulaminie jeziora.

jezioro-tarnobrzeskie.eu/regulaminy

Pieski mogą grasować po plażach, kręcić rogalika i NIC ani im, ani właścicielowi nikt nie zrobi. Takich mamy radnych co to uchwalili.
Cytat z regulaminu: „Regulamin obowiązuje od 09.04.2024r. na podstawie UCHWAŁY NR XC/944/2024 RADY MIASTA TARNOBRZEGA.

Inaczej mówiąc jest zezwolenia na kręcenie rogali przez pieski i buszowanie z psami po plażach w myśl zasady:
sr..j piesku sr…j bo to jest twój kraj. Tyle co ci pozostało, że skręcić rogala możesz na plazy śmiało ” 🙂
Sorry za te wulgaryzmy, ale taka jest prawda.

Dukat
26 dni temu
Reply to  Regulaminowy

Psy leja i srają na plaży, ale nie tylko bo na cmentarzu sobowskim też jest to częsty widok. Jest to obrzydliwe. Oglądnijcie ” dzień świra”, jeżeli pies może to ludzie też.

Widzialem
26 dni temu
Reply to  Dukat

Przy cmentarzu w Sobowie bywają bezpańskie psy. Jeden z nich jest agresywny wobec jadących w pobliżu rowerzystów. Ktoś zrobi z nimi porządek?

Odp
25 dni temu
Reply to  Fafik

A co masz do zwierząt mięsa z Świny jesz tez musi się oczyścić nie mówię o tych domowych to zaproponuj specjalne miejsca dla wybieg zwierząt to przestaniesz narzekać bo po promocjach lubisz latać po marketach aby zjeść tania kiełbasę i nie tylko

Buj
25 dni temu
Reply to  Odp

kup sobie mózg bo zgubiłeś

świnie są spoko
24 dni temu
Reply to  Odp

ja nic nie mam, ale jak idę do dowolnego kebabu to nigdy nie mają wieprzowiny. Mówią że jest nieczysta. O co im chodzi?

Moja ocena
22 dni temu

Może mają mięsko z czystych gołąbków zamiast mięska kurcocka?

Aldona
26 dni temu

W blokach to w ogóle powinien być zakaz trzymania psów takich powyżej 40 cm bo czasem widzę że z dużymi psami wychodzą dzieci lub seniorzy i jak takiemu psu coś nagle odbije to nie potrafią nad nim zapanować

Z obserwacji
26 dni temu
Reply to  Aldona

Widziałem na ulicy dziadka, którego pies ciągnął za smycz i to był niewielki pies. Dziadek ledwie za nim szedł.Mało się nie przewrócił. Komiczny to był widok.

janusz smoliwąs
24 dni temu
Reply to  Aldona

Psy niech sobie trzymają ale niech właściciele po nich sprzątają a nie taki wielki pies jak się wykasztani to taka mina waży pewnie z kilogram

Łogier
22 dni temu

Czyli z pięć razy więcej od twojego mózgu.Wole psy od większości ludzi.

janusz smoliwąs
22 dni temu
Reply to  Łogier

Jednym słowem wolisz kopulować z psami niż z kobietami łogierze

Monika dziewczyna ratownika
26 dni temu

A piasek na plażę 1 klasy czystości specjalnie sprowadzony kilka lat temu

Myśliciel
25 dni temu

Po ubogaceniu kupką psią dostanie certyfikat ze znakiem jakości Q 🙂

kupa zamiast mózgu
24 dni temu

ja jestem pewien że za obecnej kadencji głos fanatyków psowych, kocich , szczurzych będzie lądował na marginesie i nie zdołacie trollować tematów ważnych ani nie zrobicie zamętu. Myślę że w waszych głowach w miejscu mózgu jest kupa i stąd biorą sie te zaburzenia

Dworzec na miarę XXII wieku
26 dni temu

Kiedy rozmowy ws. dworca i jego otoczenia? Chcemy nowoczesnego dworca wraz z całym zapleczem dla naszych wnuków. Nie chcemy tandety i taniochy!!!!!! Tanio to już było. Tarnobrzeg czeka na dworzec XXII wieku, nie cofajmy się, i nie słuchajmy ludzi, którzy lobbują badziewie, a są tacy. Nie słuchajmy ich!!!

Regulaminowy
26 dni temu

Jakieś plany są. Oby był atrakcyjnie zaprojektowany i wyremontowany wraz z otoczeniem, tak, by zachęcać ludzi do korzystania z dworców kolejowego i autobusowetgo.

Marzyciel
25 dni temu

Napiszcie czego oczekujecie od takiego dworca kolejowego i autobusowego.
Pomarzyć można, nic to nie kosztuje.

Łogier
22 dni temu
Reply to  Marzyciel

Tanich prostytutek-jest to do ogarnięcia?

janusz smoliwąs
22 dni temu
Reply to  Łogier

Przecież ty wolisz psy od kobiet łogierze a na prostytutki trzeba mieć hajs a ty jesteś biedny jak kościelna mysza

Info
25 dni temu

Info o donowieniu dworców kolejowych do 2030 roku. Tylko, że wielu to już może nie być obecna na tym świecie. Będziem obserwować z nieba jak wygląda po remoncie i rzucać piorunami jak co po ludzi myśli nie będzie wykonane. .

https://www.

money.pl/gospodarka/pkp-odnowi-150-dworcow-w-polsce-spolka-podala-pelna-liste-lokalizacji-6927024390421184a.html

Tarnobrzeski tez uwzględniony w tabeli. jesli nie widać Tarnobrzega to kliknijcie w tabelke z nazwami miejscowości i otwórzcie w nowej karcie.

Info
25 dni temu

Info o remontach dworców do 2030 roku. No to mamy nieco czasu 😉 na marzenia
Wklejcie to:
https://www.
potem to:
money.pl/gospodarka/pkp-odnowi-150-dworcow-w-polsce-spolka-podala-pelna-liste-lokalizacji-6927024390421184a.html

W tabeli miejscowości jest uwzględniony Tarnobrzeg. Jeśli go nie widać to kliknijcie na tabelę i otwórzcie w nowej karcie.

Info
25 dni temu

Info o remontach dworców do 2030 roku. No to mamy nieco czasu na marzenia 😉

money.pl/gospodarka/pkp-odnowi-150-dworcow-w-polsce-spolka-podala-pelna-liste-lokalizacji-6927024390421184a.html
W tabeli miejscowości jest uwzględniony Tarnobrzeg. Jeśli go nie widać to kliknijcie na tabelę i otwórzcie w nowej karcie.

Do redakcji :
zróbcie wreście coś by nie znikał post kiedy jest wprowadzony adres strony http://www...

toromiszcz
25 dni temu
Reply to  Info

Ile razy będziesz to wklejał muflonie jeden

Do toromiszcza:
25 dni temu
Reply to  toromiszcz

Wiesz jak wygląda to wklejanie, kiedy poda się pełną stronę internetową lub choćby trzy początkowe litery strony? Wyświetli się info w kolorze pomarańczowym i znika post. I nie wiesz czy z czasem się pojawi czy nie. A jeśli pojawi się kilka po jakimś czasie, to rola admina, by zostawić tylko jeden.

Moja ocena
22 dni temu
Reply to  toromiszcz

Do redakcji :
zróbcie wreście coś by nie znikał post kiedy jest wprowadzony adres
strony http://www..

Tu mas zwyjasnienie dlaczego jest az trzy posty..

S, ZERODMIESCIE
26 dni temu

JA PAMIETAM PRZED LATY JAK MOJA MAMA MOWILA, ZE GLOWNY DWORZEC KOLEJOWY TARNOBRZEGA MIAL BYC BUDOWANY OD PODSTAW NA SOBOWIE, ALE SAGATOWSKA WTEDY ZOSTALA WOJWEODA TARNOBRZESKIM I WSZYSTKIE SRODKI NA TEN CEL ZABRALA TARNOBRZEGOWI I POSZLY NA PLAWO KOLO ROZWADOWA NIESTETY

Emeryt PKP
26 dni temu

Nie do końca to prawda bo nie Dworzec Główny tylko Tarnobrzeg-Sobów z zadaszonymi peronami. Główny dworzec kolejowy był, jest i będzie przy Dworcowej

Wyobraźnia
26 dni temu
Reply to  Emeryt PKP

Już widzę napis na budynku dworca kolejowego „Dworzec Główny Tarnobrzeg” 😉

sandomierzak
26 dni temu

i bardzo dobrze ze wszystko poszlo na plawo zamiast do dzikowa jak to bywalo przewaznie

sandomierzak
26 dni temu

tarnobrzeg i wojewodztwo chore marzenia i mrzonki

Junak
25 dni temu

Duży szpital wojewódzki z lądowiskiem miał być w Wielowsi zaraz za stacją benzynową w Sielcu , poczyniono tam już nawet pewne roboty uzbrajające teren, teraz jest tam osiedle domków.

Opinia
25 dni temu
Reply to  Junak

I dobrze, że tam nie powstał, jeśli to w ogóle jest prawda co piszesz.
Miejsce szpitala jest tam gdzie teraz jest. Co do lądowiska to nie jest potrzebne bo śmigłowce lądują w każdym miejscu. W Tbg powinien lądować na dachu budynku szpitala.

Junak
25 dni temu

Dworzec Tarnobrzeg Ocice trzeba przenieść za przejazd w kierunku Kamionki

TBA 0001
22 dni temu
Reply to  Junak

Sobów tez trzeba przenieść do centrum, wszystkie dworce SOBÓW OCICE WIELOWIEŚ w nazwach Tarnobrzeg.

TBC 0001
22 dni temu

Czekamy najdłużej na podkarpaciu na funkcjonalny i nowoczesny dworzec PKP w Tarnobrzegu z tunelem, ładnymi peronami, ładnie wyremontowanym dworcem z funkcja usługowo-handlową, ładnym i zadbanym otoczeniem. Nie chcemy tandety, bo za długo czekamy a następny remont może za 100 lat, nie pozwólmy na dziadostwo i tanie rozwiązania w Tarnobrzegu, bo to najgorsze co może być. Tandeta jest dobra na chwilę.

TBI 0301
22 dni temu
Reply to  TBC 0001

Tandeta jest dobra na chwilę, ale Tarnobrzega na nią nie stać.

Serbinovvka
21 dni temu

Tarnobrzeg czeka na dworzec PKP a Serbinów czeka na rewitalizacje osiedla.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
76
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content