Nowy prezes Tarnobrzeskich Wodociągów

Witold Wiśniewski został odwołany ze stanowiska prezesa miejskiej spółki Tarnobrzeskie Wodociągi. Jego miejsce zajął długoletni pracownik spółki i członek Rady Nadzorczej Waldemar Polek. Stanowisko dyrektora finansowego powierzone zostało Jackowi Maślance.

Początkiem bieżącego miesiąca prezydent Tarnobrzega Łukasz Nowak powołał Magdalenę Harnik na przedstawiciela miasta w radzie nadzorczej spółki Tarnobrzeskie Wodociągi. Wcześniej funkcje te pełniła Barbara Trzeciak, naczelnik wydziału Techniczno-Inwestycyjnego i Drogownictwa w tarnobrzeskim magistracie

O komentarz poprosiliśmy prezydenta Nowaka:

„W Tarnobrzeskich Wodociągach rzeczywiście nastąpiły zmiany, dotychczasowy prezes został odwołany, dotychczasowa pani dyrektor finansowa, pełniąca obowiązki zastępcy prezesa również. Zmiana spowodowana została tym, że chciałem wypracować nowe standardy, jeżeli chodzi o kontakty interpersonalne z pracownikami, rzeczywiście ta sytuacja wymagała poprawy. Informacja o tym, że jeżeli chodzi o relacje z pracownikami, w spółce nie jest najlepiej, docierały do mnie już od dłuższego czasu, stąd taka decyzja.

Nowym prezesem spółki zostanie Pan Waldemar Polek, to jest długoletni pracownik, pełniący obowiązki kierownika wiele lat w spółce Tarnobrzeskie Wodociągi, osoba, która delegowana była przez pracowników do Rady Nadzorczej, aby ich tam reprezentować. Bardzo mocno wierzę w to, że sytuacja w Tarnobrzeskich Wodociągach, jeśli chodzi o kwestie merytoryczne, jak i kwestie pracownicze, zdecydowanie się poprawi”.

W ostatnich wyborach samorządowych, Waldemar Polek startował bez powodzenia do Rady Miasta Tarnobrzega z ramienia KWW Tomasza Stróża, z kolei Jacek Maślanka z KWW Łukasza Nowaka. On również nie uzyskał mandatu radnego.

W spółce Tarnobrzeskie Wodociągi 62% udziałów posiada Miasto Tarnobrzeg, 38% udziałów posiada Fundusz Inwestycji Samorządowych – Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych, na podstawie umowy sprzedaży udziałów z dnia 09.10.2020 r.

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
walt
16 dni temu

panie Waldku pan się nie boi 🙂

Imię
16 dni temu

A kto jest nowym rzecznikiem prasowym i kierowaniem administracji

Jaś Fasola
16 dni temu
Reply to  Imię

Ja mogę nim być. Jaś Fasola.

Koniuszy z Dzikowa
15 dni temu
Reply to  Jaś Fasola

Jasiu ty to możesz iść ale na nadwornego stańczyka – błazna

Urzędnik
15 dni temu
Reply to  Imię

No właśnie
W urzedzie po staremu mimo ze stosunki z osobami które zostały na wysokich stolkach uległ y pogorszeniu a nie poprawie.

Personalny
15 dni temu
  1. Uklady interedonalne wymagaja rowniez naprawy w urzedzie miasta O nieprawidłowościach w tym zakresie byl informowany Bożek a Nowak nic nie zmienia i nie zamierza W Wodociągach owszem zmienił bo chodzi o własnego człowieka
  2. Prezes w osobie Polek jak najlepsza decyzja . Brawo panie Nowak
  3. W urzędzie miasta konieczne zmiany aby pracownicy byli dobrze traktowani
Nie-magister Tomek Stróżu
15 dni temu
Reply to  Personalny

Adam Napieracz Pierwszy do badań w WORD w Rzeszowie, ul Hetmańska 120.

Substytut-241,20 zł za występ w SR Tbg
15 dni temu
Reply to  Personalny

Radczyni Prawna Magdalena Harnik nie potrafi poprawnie wypisać sygnatury akt sprawy w Sądzie Rejonowym w Tarnobrzegu, każe się tytułować mecenas na wokandzie, a przed Sądem, jak przyszło co do czego nie potrafiła sklecić jednego zdania poprawnie po polsku… Ot co… Tajoj!

Prawnik
15 dni temu

Sama prawda

obserwator
14 dni temu

nie da sie zaprzeczyć

Gość
15 dni temu

A co z panem Adamem

Adam
15 dni temu
Reply to  Gość

Jestem aktualnie pod palmami.

proszę
14 dni temu
Reply to  Adam

I zostań tam

Kasia
15 dni temu
Reply to  Gość

Pan Adam jest panem Adamem

Jolka
11 dni temu

A kiedy będzie nowy dyrektor Szpitala Wojewodzkiego w Tarnobrzegu?
Podstawowego oddziału chorób wewnętrznych jak nie było tak nie ma nadal!!! Koniec upadlania mieszkańców naszego miasta!!! Dlaczego laboratorium się wyprowadzą ze szpitala? Dyrektor im nie płacił za badania ?! Koniec igrania ze zdrowiem i życiem mieszkańców naszego miasta ?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
15
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content