Podwójny Mistrz Świata we fryzjerstwie męskim w weekend w sandomierskim salonie Czarny Kruk babrer & tattoo

– Czarny Kruk babrer & tattoo to kultowe miejsce na mapie Polski pomimo działania ponad 3 lata w branży na stałe zagościł w sercu mieszkańców Sandomierza, Tarnobrzega, Stalowej Woli, Ostrowca Świętokrzyskiego oraz okolic w promieniu 40 km.
 
– Wyróżniamy się tym że kompleksowo i na najwyższym poziomie dbamy o mężczyzn. Można skorzystać z usług takich jak męskie strzyżenie włosów, strzyżenie brody, golenie brzytwą brody lub głowy, odsiwianie brody lub włosów oraz zabiegi pielęgnacyjne dla mężczyzn. Oprócz dbania kompleksowo o mężczyznę oferujemy również usługi tatuatorskie. W jednym miejscu możesz zadbać o swoje włosy, brodę, skórę oraz dodać sobie charakteru dzięki tatuażyście z prawie 20 letnim doświadczeniem.
 
– Aby Zwiększyć jeszcze poziom naszych usług zaprosiliśmy Mistrza Świata w barberingu Piotra Staszewskiego który będzie pracował nad naszym rzemiosłem barberskim. By być w czymś najlepszy trzeba uczyć się od najlepszych dlatego Piotr przez dwa dni będzie szkolił nasz zespół oraz regularnie w późniejszym czasie do nas wracał.  Mamy ambicję aby stać się jednym z najlepszych salonów barberskich w Polsce a może i na świecie i wiem jak to zrobić ponieważ jestem rekordzistą guinnessa a zasady dochodzenia do najwyższego poziomu w danej dziedzinie są bardzo podobne – mówi Łukasz Szpunar
 
O właścicielu:
 
Łukasz Szpunar ICE KING rekordzista guinnessa w najdłuższym przebywaniu w lodzie z czasem 4 godziny i 2 minuty. Zdobywca 12 maratonów w szortach w zimie (504km) od Złotego Stoku do Mielna. Współorganizator różnych akcji charytatywnych „Jezioro Aniołów”, „#504km”, Yeti Run – zimowy bieg w szortach. Na których łącznie zostało zebrane ponad 200 tys. 
 

 Don Papa PIOTR STASZEWSKI

Ponad 25 lat zajawki do fryzjerstwa. Podwójny Mistrz Świata we fryzjerstwie męskim Federacji CMC, Człowiek Roku 2019 Polish Hairdressing Awards. Don Papa to sędzia fryzjerski z międzynarodową licencją i inicjator pierwszych Mistrzostw Polski w Barberingu. Przeszkolił poda 2000 kursantów z barberingu. Precyzyjny i kreatywny, do pracy napędza go ciągły rozwój.

artykuł promocyjny

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content