Bez dwóch podstawowych zawodników trzecioligowa Siarka Tarnobrzeg rozpoczęła przygotowania do sezonu (fotoreportaż oraz video HD)

Bez Krystiana Szymochy i Kamila Orlika, testowanych przez kluby grające na poziomie centralnym, przygotowania do nowego sezonu rozpoczęła trzecioligowa Siarka Tarnobrzeg.

W 30. osobowej grupie, która w miniony wtorek pojawiła się na pierwszym treningu, zabrakło również wychowanka Siarki Wojciecha Bieniarza, który postanowił skupić się na nauce i od października rozpocząć studia oraz Michała Bierzało i Piotra Cichockiego. Tej dwójce klub postanowił nie przedłożyć kontraktów.

Z kolei na dwa kolejne sezony przedłużone zostały kontrakty Szymona Kalińca i Pawła Mroza. Na kolejny sezon z Siarka związali się zaś Igor Woś i Bartosz Sulkowski.

Pierwszym, letnim nabytkiem Siarki został 22 letni Jakub Czajkowski, który do Tarnobrzega przyszedł z Sokoła z Sieniawy. Czajkowski jest lewym obrońcą, mogącym również zagrać na skrzydle.

PLAN SPARINGÓW SIARKI

6.07 (sobota) – Wieczysta Kraków (Kraków, 12:00)

12.07 (piątek) – Resovia (Tarnobrzeg)

13.07 (sobota) – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

17.07 (środa) – AKS Busko Zdrój

20.07 (sobota) – Unia Tarnów (Tarnobrzeg)

27.07 (sobota) – Star Starachowice

Nowy sezon w grupie 4 III ligi, Siarka zainauguruje w pierwszy weekend sierpnia, wyjazdowym meczem z Czarnymi w Połańcu. Tydzień późnej podopieczni trenera Kantora podejmą beniaminka – Lewart z Lubartowa.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content