Od dnia 5 grudnia br. (czwartek) na ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu rozpoczną się prace związane z realizacją zadania pn.: „Przebudowa Drogi Wojewódzkiej Nr 871 ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu poprzez modernizację poboczy gruntowych”. Roboty potrwają maksymalnie do dnia 30 grudnia 2024 roku.
Prace obejmują ścinkę zawyżonych poboczy gruntowych i będą prowadzone na całej długości ul. Wisłostrada, po obu stronach jezdni, etapami:
- Etap 1: Od wjazdu do miasta w kierunku osiedla Nagnajów aż do granic administracyjnych Tarnobrzega.
- Etap 2: Od granic administracyjnych miasta w rejonie osiedla Nagnajów w kierunku wjazdu do miasta.
Roboty będą prowadzone przy częściowym zajęciu jezdni, jednak mają charakter szybko postępujący, co powinno zminimalizować utrudnienia dla kierowców.
Prace realizuje firma DEKOR Katarzyna Kosior.
info: UM Tarnobrzeg
Można szybko a nie jak RDM
Nie należy remontów przeprowadzać ani szybko ani zbyt wolno. Wskazany termin wykonania taki, by zrobić dokładnie, raz a dobrze.
Maksymalnie do 30 grudnia. Już to widzę. Pewnie będą się z tym pierdolić, aż do wiosny. To norma w tym mieście
Jaka „Przebudowa Drogi Wojewódzkiej Nr 871 ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu poprzez modernizację poboczy gruntowych”. Przecież, to zwykłe zebranie ziemi !!! Nie wiem czemu tak prostej „roboty”, nie wykonuje RDM. Chyba mają koparko – ładowarkę, wywrotkę i łopaty !?! Mam nadzieję, że ta ziemia zebrana z poboczy przez wykonawcę zostanie złożona na pryzmę, ewentualnie posłuży do wyróżniania terenu lub nieużytków miejskich, a nie zostanie zabrana przez wykonawcę !!!