W Tarnobrzegu trwa wiosenne sadzenie bratków. Łącznie w przestrzeni miejskiej pojawi się ponad 28 000 kwiatów.
Bratki co roku pojawiają się w przestrzeni publicznej Tarnobrzega. Znane również fiołki ogrodowe kwiaty, zasadzone zostaną w następujących lokalizacjach: Przywiśle – 1 070 szt., Centrum – 8 100 szt. Wschód miasta – 14 500 szt. oraz Park Dzikowski – 4 555 szt.
foto: pixabay
Po co?
A po to żeby właśnie było pięknie miło i przyjemnie żeby to symbolizowało rozkwit Miasta że idzie nowe i czas na zmiany i że się da i że się chce ahhh wiosna.
haha co bierzesz? rozkwit miasta? haha przeciez tu nic nie ma same dzadki
Czekam na sadzenie drzew nad jeziorem.
O tym się jakoś nie mówi. Już od dobrych kilku latek powinny być zasadzone wzdłuż Wisłostrady, wzdłuż chodników (tych przy ścieżkach rowerowych) i na terenie zieleni, by dawały nieco cienia dla ludzi wypoczywających w pobliżu plaży.
ja czekam na miejsca pracy, a nie drzewa
Czekajcie dalej wylewając swoje niezadowolenie na tym ściekowym forum podtrzymyjac tarnobrzeskie tradycje wiecznego niezadowolenia.Niech Moc będzie z Wami