Otwarte spotkanie z kandydatem na prezydenta RP Szymonem Hołownią, odbędzie się we wtorek 22 kwietnia w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Będzie to drugie podejście lidera Polski 2050 do wizyty w Tarnobrzegu, poprzednia została odwołana z powodu choroby kandydata na prezydenta.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.30.
Kto się wybiera? Spotkanie z Szymonem Hołownią to świetna okazja, by poznać jego wizję na przyszłość ;p
To czemu tej wizji nie realizuje jako Marszałek oraz partia która współrządzi?
Co mu w tym przeszkadza? A co to zmieni jak będzie prezydentem? Skoro dzisiaj boi sie Tfuska?
Kiedy będzie prezydentem, będzie miał więcej czasu na opłakiwanie Konstytucji.
Czego nie rozumiesz, lewaku?!
Chyba źle pijesz, jestem tego samego zdania, ale nie jestem lewakiem
Jako marszałek ma więcej kompetencji w swetrze rządzenia, niż miałby jako prezydent !!! Więc niech się weźmie do roboty, bo na chwilę obecną jeszcze nawet zamrażarki sejmowej nie wyrzucił, jak obiecywał !!! Na chwilę obecną niczym nadzwyczajnym się nie wykazał poza ciętymi ripostami rodem z programu „mam talent”.
jak to nie realizuje?
robi tyle ile może. pamiętaj, że jest małym członkiem koalicji.
A po wyborach kim będzie? Pionkiem…
Wielkim członkiem !!!!
Zobaczcie, co się stało w Pawłosiowie, jak przeszła ulewa, a ci specjaliści z Koalicji Obywatelskiej chcą zawalać rowy melioracyjne i tworzyć bagna i moczary w ramach obronności, czyli programu „Tarcza Wschód”, na który mają pójść guberni miliardy !!! Jakby nie było dronów, amfibii i samolotów dał których to żadne przeszkody !!!! Poza tym od lat w tym kraju gospodarka wodna jest zaniedbywana i rowów nikt nie czyści, same ulegają degradacji w wyniku zaniedbań, a oni chcą na te pożal się plany miliardy wydawać !!! Jak ta cała koalicja będzie tak dalej POjmować i prowadzić POlitykę obronną, to wpakują nas w jeszcze większe bagno !!!
Kłamać, kłamać i jeszcze raz kłamać tyle potrafi komik z tvn ! Gdyby ktoś nie wiedział małą ciekawostka – ten jegomość był dwa razy wyrzucany z seminarium duchowego:)
Grzeszył? Nie dostał rozgrzeszenia? Każdy grzeszy myślo, mowo, uczynkiem i zaniedbaniem.
Typowy karierowicz i demagog a nie poważny polityk
Tu na tym zdjęciu i na plakacie to jakby 2 różne osoby jednak fotoszop czyni cuda
Niom. Na foci wyżej taki ładniusi, młodziutki, w przeciwieństwie do mnie.
A won z Tarnobrzegu, Szymuś do TVN tam jest twoje miejsce
Pewnie, u Nas ci tylko PiSlam który 8 lat miał Tarnobrzeg głęboko w D. I peło który już ud roku ma Tarnobrzeg głęboko w D. Są mile widziani. Nie jestem fanem Szymusia.
Ja rozumiem że każdy głos się liczy i może zdecydować o końcowym wyniku ale przez co najmniej kilkanascie lat żaden kandydat na prezydenta tu nie przyjeżdżał (ostatnio Kwaśniewski w 1999) a teraz wszyscy sobie przypominają o naszym mieście
Czy będzie wspólne płakanie nad konstytucją?
Nad losem Tarnobrzega będzie wspólny lament.
Oby nikt nie przyszedł, szkoda czasu na tego pajaca.
Przyjdzie max 10 osób nie więcej chyba że przywiezie swoich ludzi autobusem jak prezes PiS
Jaki ma zamiar poprawić sytuację wśród kobiet i mężczyznę w każdym mieście i wsi
Gdy czas ucieka Polaków ubywa i przy nich krwiodawców jaki ma plan aby inni pomagali potrzebującym ludziom bo krwi brakuje w całej Polsce a jak chce zachęcić aby jej było więcej
Ile jest firm o dużych udziałach w RP i jakie są plany aby ich było więcej wydaje mi się że to proste są pytania