Z Enea Siarkopolu Tarnobrzeg do Berlina

Natalia Bajor w nowym sezonie będzie występować w TTC Berlin eastside – poinformował niemiecki klub na stronie internetowej.

Z dumą i radością ogłaszamy, że do drużyny dołączyła polska numer jeden Natalia Bajor. Od dawna znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepszych zawodniczek w Europie (…) – przekazał klub z Berlina, dodając, że Polka oficjalnie zostanie jego zawodniczką 1 lipca 2025 r.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dołącza do nas absolutnie topowa europejska tenisistka stołowa, która pokonała już wszystkie najlepsze zawodniczki z kontynentu – mówi menedżer Andreas Hain.

28-letnia Natalia Bajor przez ostatnie 3 sezony występowała w KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg, z którym dwa razy sięgnęła po tytuł w Lidze Mistrzów. W obecnych rozgrywkach w półfinale Mistrzynie Polski przegrały po dogrywce z TTC Berlin eastside.

Natalia Bajor wcześniej grała w Uniwersytecie Ekonomicznym, w którego barwach zwyciężyła w Ekstraklasie w 2022 roku.

5-krotna indywidualna Mistrzyni Polski jest także naszą najlepszą zawodniczką na arenie międzynarodowej, m.in. osiągnęła 1/8 finału w Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu.

info: PZTS

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x
Przejdź do treści