Portal NadWisłą 24.pl zaprasza na transmisję spotkania z posłem RP Pawłem Kowalem, do udziału w którym zaprasza Koło Miejskie Koalicji Obywatelskiej w Tarnobrzegu.
Spotkanie odbędzie się w sobotę 10. stycznia br. o godz.16, w Tarnobrzegu, w budynku administracji osiedla Serbinów (ul. Zwierzyniecka 3).



Jaki ma sens takie spotkanie ??? Przed wyborami parlamentarnymi tyle obiecywali, a prawie nic nie zrobili !?! Przed wyborami prezydenckimi było to samo !?! Tylko ludzie zorientowali się że to LIPA !?! A do tego już dwa lata nieudolnie rozliczają swoich poprzedników !?! Miały być miliardy z KPO dla samorządów !?! A co mamy, to chyba każdy widzi !?!
Pewnie zda sprawozdanie wyborcom że prawie 100 konkretow już zrealizowali a tych co nie zrealizowali to wina Pisu.Spotkanie ma sens i warto na nim być zwłaszcza Ci co skorzystali dzięki realizacji 100 konkretów.Chyba dobrze kumam ?
Jak to mówili działacze peo w restauracji u Sowy: będzie h** d*** i kamieni kupa
To mówił niejaki Sienkiewicz ale nie Heniek Sienkiewicz. Toto było Ministrem Spraw Wewnętrznych.
Panie Mastalerz, co Pan właściwie zrobił dla Tarnobrzega?
Wystarczy zapoznać się z ostatnimi wywiadami telewizyjnymi obecnego prezydenta, Łukasz Nowak, aby zrozumieć skalę zaniedbań z okresu Pańskich rządów. Padają w nich jednoznaczne stwierdzenia o straconych szansach rozwojowych, braku skutecznych działań na rzecz przedsiębiorczości oraz zaprzepaszczeniu potencjału gospodarczego miasta – szczególnie w latach 2010–2014, kiedy to ponosił Pan pełną odpowiedzialność za kierunek rozwoju Tarnobrzega.
Dopiero dziś obecny prezydent zmuszony jest naprawiać błędy z tamtego okresu. Po latach zaniechań porządkuje sprawy, które nie zostały podjęte wcześniej, aktywnie zabiega o inwestorów i nadrabia stracony czas. Nie jest to kwestia narracji politycznej, lecz konieczność wynikająca z realnego stanu miasta.
Pańskie rządy zapisały się przede wszystkim jako okres zmarnowanego potencjału. Zamiast długofalowej strategii rozwoju dominowało myślenie krótkoterminowe i brak konsekwentnej polityki gospodarczej. Miasto nie było przygotowane na wyzwania, które nadeszły później.
Dziś Tarnobrzeg ponosi konsekwencje tamtych decyzji, a właściwie ich braku. Coraz więcej mieszkańców zadaje sobie pytanie, dlaczego przez tyle lat nie wykorzystano dostępnych możliwości i dlaczego dopiero teraz konieczne jest nadrabianie wieloletnich zaniedbań.
To jest Pańskie dziedzictwo !!!!!!!!!!!
„MASTALERZ ZRUJNOWAŁEŚ TARNOBRZEG”
Ale nie swój portfel. Do POlityki idzie się dla kasy. Niech nikt nie mówi, że jest inaczej.
Nie pytaj się ile zrobił dla Tarnobrzega, ale pytaj się
ILE ZROBIŁ DLA SIEBIE I DLA SWOICH KOLESI.
Tarnobrzeg to miasto biedne, ale można mimo tego sporo z niego wydoić.
a kontynuje tą degradację podległa stalowej ekipa Nowalinki.
A jednak wielu Tarnobrzeżan na niego głosuje. Tak jego akurat lubią czy głosują przeciwko PISuarowi ? To przykre, że w Tarnobrzegu mamy zwykle wybór między mniejszym złem wśród miejscowych albo stalową albo spadochroniarzami. Dramat ! Ja mam kandydata na posła na najbliższe wybory. Oby ten jeszcze w miarę młody chłopak chciał się podjąć kandydowania.
Normalni ludzie nie tęskną za PiS-owską drożyzną (inflacja 18%), wszechobecnym złodziejstwem, nepotyzmem, marnotrawieniem pieniędzy, pałowaniem kobiet na demonstracjach, kłamstwami Macierewicza, niszczeniem praworządności, spieprzeniem i tak słabego sądownictwa i długo można by wymieniać.
Dlatego te żałosne posty piszą albo booty albo zwykłe cymbały, a najpewniej odsunięci od żłoba i posrani ze strachu przed odpowiedzialnością karną PiS-owcy.
Zapomniałeś chyba o najważniejszym. Zadłużeniu państwa na kilka bilionów
Bądź cierpliwy, zaczekaj na info na ile PO zadłużyło państwo. PO nie ma recepty na to państwo. Nikt nie ma tak naprawdę.
Ciekawe kiedy wrócą zakupy na zeszyt?
Taaa….za PO przed PiS-ek, to był miód. Każdy ciągnie do siebie, a nie od siebie.
Była bieda w narodzie, coraz ciężej się ludziom żyło, dzieci chodziły głodne do szkół. Likwidacja przemysłu.
Masz klapy na oczach?
A są jeszcze tacy co są przeciw pisowi,przeciw mastalerzowi,przeciw kowalowi a i nie podobają się im rządy tuska,choć są dużo lepsze niż fatalne rządy morawieckiego Pinokia.
Rozumiem że Kowal przyjedzie i ogłosi wszem i wobec że wraz z partyjnym kolegą Masztalerzem ściągnęli do TSSE w Machowie poważnego inwestora ale pewnie go nie ujawnią bo „duże pieniądze lubią ciszę” jak stwierdził niegdyś były prezydent Tarnobrzega no bo w jakim innym celu było by organizowane to spotkanie z mieszkańcami ? Chyba że dla pogawędek i krytykowania rządów poprzedniej ekipy
I tak będzie
Jaki młodziutki ten pan po prawej stronie. Z którego wieku jest ta focia? Nijak jego podobizna nie ma się do tej niżej w jednym z postów. To jak to jest naprawdę?