Siarka Tarnobrzeg – Sandecja Nowy Sącz 0:1. Goście umacniają się na pozycji lidera (fotoreportaż oraz video)

Siarka Tarnobrzeg przegrała z Sandecją z Nowego Sącza 0:1 (0:0), w meczu 7. kolejki w grupie 4, w III lidze. Po tym zwycięstwie goście umocnili się na pozycji lidera rozgrywek, z przewagą czterech punktów nad drugą w tabeli Chełmianką. Siarka jest szósta, ze stratą sześciu oczek do pierwszej lokaty.

Od 55. minuty Siarka grała w osłabieniu, po tym jak drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką, ukarany został Jakub Czajkowski.
W 70. minucie mecz został przerwany na około 25. minut, z powodu zamieszek na trybunie gości.

SIARKA TARNOBRZEG – SANDECJA NOWY SĄCZ 0:1 (0:0)

0:1 Tomasz Nawotka 51′

W następnej kolejce Siarka zmierzy się na wyjeździe z rezerwami Korony Kielce, w sobotę 14. września br.