Siarka Tarnobrzeg – Star Starachowice 4:1. Podopieczni trenera Kantora w drugiej rundzie Pucharu Polski (fotoreportaż oraz video)

Siarka Tarnobrzeg wygrała z ligowym rywalem – Starem ze Starachowic 4:1 (2:1) w meczu pierwszej rundy Pucharu Polski. Losowanie par 1/16 finału odbędzie się 30. września br. , spotkania tej fazy zaplanowano zaś na 30. października br.

SIARKA TARNOBRZEG – STAR STARACHOWICE 4:1 (2:1)

1 dzień temu

to tylko puchar nie jest wazny do niczego nie potrzebny nie ma sie z czego cieszyc udało sie dali im wygrac aby się nie smuciły

Tbg

Jestem z Tarnobrzega i ludzie też tak gadają i nie kibicują nie oglądają męczy nie interesują się tym

Gość
18 godzin temu

Brawo, gratulacje dla drużyny i trenera za awans w dobrym stylu, jakby skuteczność była lepsza a prawidłowo zdobyta bramka w 56 minucie uznana, to siarka mogła mieć na koncie nawet 7 trafień. Jednak też trzeba uczciwie powiedzieć, że po pierwszych 15-20 minutach gry gra wyglądała fatalnie i można było pomyśleć, że to Star za chwile rozpocznie koncert strzelecki. Dobrze, że Siarka w porę się obudziła i zaczęła grać swoje, ale do optymalnego poziomu jeszcze sporo brakuje. Prawdopodobnie w kolejnej rundzie Siarka będzie już jedynym reprezentantem Podkarpacia, ciekawe na kogo trafimy 🙂