Sparingowe starcie Wisanu Skopanie z OKS Mokrzyszów na remis (fotoreportaż oraz video HD)

Remisem 1:1 zakończył się niedzielny sparing Wisanu Skopanie z OKS Mokrzyszów. Po pierwszej połowie w Skopaniu prowadził OKS, po bramce strzelonej przez Krystiana Wodza, do wyrównania Wisan doprowadził zaś po golu Arkadiusza Nowaka.

Dla zespołu z Mokrzyszowa był to ostatni sprawdzian przed rundą wiosenną, którą podopieczni trenera Michała Złotka zainaugurują już w niedzielę 18. marca, meczem na własnym boisku ze Strzelcem z Dąbrowicy. W przerwie zimowej drużynę wzmocnili Maciej Wojnar, Damian Laskowski (San Wrzawy), Kacper Wolan (juniorzy Siarki) oraz Marcin Ujda.

Z kolei na ławkę trenerską Wisanu powrócił Janusz Hynowski. Cel zespołu jest jeden – powrót do klasy okręgowej. Nie będzie to łatwe zadanie, bowiem o grę w wyższej lidze w klasie A grupa Stalowa Wola I walczyć będą również rezerwy Siarki, LZS Jadachy i Transdźwig Stale. Pierwszy mecz w rundzie wiosennej Wisan rozegra 31 marca, z WKS Zabrnie. Z powodu remontu boiska w Skopaniu, do końca sezonu Wisan swoje mecze rozgrywał będzie w Baranowie Sandomierskim.

O przygotowania do rundy wiosennej zapytaliśmy trenerów obu drużyn, Michała Złotka i Janusza Hynowskiego: