Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 zawieszona w obowiązkach

Grudzień 29, 2010 1:09 AM
Marzena Jarecka Grabias, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 została dziś rano zawieszona w pełnieniu swoich obowiązków. Zawieszenie związane jest z postępowania karnym jakie toczy się wobec pani Grabias.

- Absolutnie nie przesądzam o wyroku jaki może zapaść. Jednak nie mogę także bezczynnie patrzeć na konflikt jaki panuje w tej placówce, a na którym najbardziej cierpią najmłodsi tarnobrzeżanie. Dlatego postanowiłem na czas postępowania zawiesić w obowiązkach panią dyrektor. Osobą pełniącą jej obowiązki będzie jedna z wicedyrektorek, pani Sztylko – mówi Norbert Mastalerz.

Prezydent wystąpi także do Podkarpackiego Kuratora Oświaty z prośbą o opinię dotyczącą odwołania dyrektorki. W zależności od odpowiedzi podejmie dalsze kroki.

Jak wyjaśnia Prezydent Mastalerz tarnobrzeska „Czwórka” przez lata cieszyła się doskonałą renomą i zawsze byłą ceniona wśród rodziców i uczniów. Niestety przez nieprzemyślane działania pani dyrektor, szkoła utraciła zaufanie i uznanie. Atmosfera jaka powstała z pewnością nie służy placówce, a najbardziej jej uczniom. Dlatego Prezydent postanowił podjąć zdecydowane działania.

Źródło: UM Tarnobrzeg

Foto: Piotr Morawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>