Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

18.05 Koncert Joscho Stephan Band w tarnobrzeskim TDK, godz. 19 (video)

Maj 18, 2011 8:20 AM
Bilety na koncert niemieckiego wirtuoza gitary, w cenie 30 zł. do kupienia w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

Joscho Stephan to niezwykły wirtuoz z Niemiec. Krytycy na łamach prestiżowych pism muzycznych zachwycają się Jego fenomenalną biegłością techniczną. Swoją gitarową edukację rozpoczynał od nauki gry na gitarze klasycznej i jak sam podkreśla, to właśnie klasyczna technika jest głównym fundamentem jego dzisiejszych umiejętności.

Przez fachową prasę muzyczną określany jest często jako genialny następca legendarnego Django Reinhardta. Koncertuje i nagrywa z artystami światowego formatu jak: Martin Taylor, Tommy Emmanuel, Richard Smith.
Obecnie Joscho reprezentuje styl określany mianem GYPSY JAZZ, którego słusznie został okrzyknięty niezrównanym mistrzem.

Zespołowi Joscho Stephana towarzyszą zawsze znakomici muzycy: Günter Stephan (gitara), Max Schaaf (kontrabas), Sebastian Reiman (skrzypce), Heinz Hox (akordeon). Jego albumy takie jak: “Swinging Strings”, “Swing News”, “Django Forever”, “Acoustic Live”, “Live At Satyrblues’ 2009″ czy najnowszy “Gypsy Meets Jazz” to płyty wybitne i poszukiwane!

tekst: Wiktor Czura

video: TrueFireTV

źródło: www.tdk.tarnobrzeg.pl

12 Responses to 18.05 Koncert Joscho Stephan Band w tarnobrzeskim TDK, godz. 19 (video)

  1. meloman Odpowiedz

    22 kwietnia 2011 at 12:46

    Widziałem możliwości Josha na Satyrbluesie, pierwszy raz w życiu widziałem TAKĄ grę na gitarze. To trzeba usłyszeć. Szczena mi opadła.

    • Mefisto Odpowiedz

      1 maja 2011 at 12:31

      Ja też bym chciał żeby mi szczena opadła na podłogę ale póki co odszedłem z niczym z TDK-u bo nie zdążyli wydrukować biletów.

  2. tarnobrzeżanin Odpowiedz

    1 maja 2011 at 22:27

    ufff myślałem, że już biletów nie ma :)

    • Mefisto Odpowiedz

      2 maja 2011 at 07:30

      może bedą w dniu koncertu ?

      • zosia Odpowiedz

        2 maja 2011 at 10:57

        Dzwoniłam dziś w sprawie biletów i nadal nie ma (2 maj) a potem się będą dziwić że frekwencji nie ma i nie warto nic robić bo i tak nikt nie przyjdzie. Nie dziwne ze jak sie człowiek z kwitkiem 2 razy odbije od drzwi to 3 raz już nie przyjdzie.

        • meloman Odpowiedz

          2 maja 2011 at 11:46

          To bardzo dziwna sprawa z tymi biletami, gdyż na oficjalnej stronie TDK jest napisane: “Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Tarnobrzeskim Domu Kultury” :) http://tdk.tarnobrzeg.pl/php/content/view/931/1/

          Jaja sobie robi ten TDK??? Celowo wprowadzają ludzi w błąd??? Brak dobrej organizacji imprez, do tego przyzwyczaił nas już TDK ale żeby celowo wprowadzać ludzi w błąd… bez sensu.

  3. zosia Odpowiedz

    2 maja 2011 at 12:55

    Polecono mi dzwonić 4 maja i pytać może do środy zdążą już wydrukować.Tak czy inaczej to kpina żeby 2 tygodnie przed koncertem nie było biletów w sprzedaży ,ale zdaje się że w TDK to norma. Potem powiedzą jak w przypadku Maćka Balcara ,że nie było zainteresowania i cześć.

  4. tarnobrzeżanin Odpowiedz

    2 maja 2011 at 16:56

    Może zdążą już wydrukować… Faktycznie na stronie TDK pod informacją o koncercie piszą, że bilety są do nabycia w TDK :) Chyba tylko Tarnobrzeski Dom Kultury może sprzedawać coś czego nie posiada :) Uważam, że za wprowadzanie ludzi w błąd TDK powinien przeprosić, czyja to wina, że organizacja imprez w TDK jest taka słaba? Oby nie powtórzył się przypadek Balcara…

    • zosia Odpowiedz

      5 maja 2011 at 07:39

      Drodzy zainteresowani!
      Bilety w końcu są i można nabywać!
      I za 2 tygodnie zasiadamy (mam nadzieję) na widowni TDK i podziwiamy jak Joscho przebiera palcami po strunach z niezwykłą wirtuozerią..

  5. meloman Odpowiedz

    5 maja 2011 at 08:08

    Lepiej późno niż wcale, ale TDK i tak zrobiło swoje z tym biletowym zamieszaniem :)

  6. zosia Odpowiedz

    18 maja 2011 at 12:43

    Nie wiecie czy są jeszcze bilety?

  7. Piotrek Odpowiedz

    18 maja 2011 at 12:51

    Podobno są jeszcze bilety.