przesyłki kurierskie

Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Z Sandomierza koleją do Warszawy i Przemyśla

Listopad 16, 2011 1:09 PM
Z dniem 11 grudnia 2011 roku spółka Polskie Linie Kolejowe Intercity zdecydowała się uruchomić nowe połączenie pomiędzy Warszawa Wschodnią, a Przemyślem. Skład pociągu pośpiesznego po kilkuletniej przerwie będzie zatrzymywać się na stacji kolejowej w Sandomierzu.

Twoje Linie Kolejowe (TLK) to nazwa handlowa (marka) pociągów pośpiesznych uruchamianych przez spółkę PKP Intercity S.A. Macierzysta spółka zdecydowała się uruchomić dwa składy na trasie Warszawa Wschodnia – Skarżysko Kamienna – Sandomierz – Przemyśl i z powrotem.

Skład z Przemyśla będzie łącznikiem do pociągu TLK relacji Kielce – Warszawa Wschodnia, a w drodze powrotnej z Warszawy nastąpi podział wagonów w Skarżysku Kamiennej na skład do Kielc i Przemyśla. Ze stacji w Sandomierzu pociąg do Warszawy według planu, który obowiązywać będzie od 11 grudnia br., odjeżdżać będzie o godz. 7.43. Natomiast pociąg do Przemyśla ze stacji w Sandomierzu ma odjeżdżać o godz. 20.12.

Szczegółowe informacje będą dostępne w internetowym rozkładzie jazdy http://rozklad.sitkol.pl/bin/query.exe/pn po wypełnieniu znajdującego się tam formularza, koniecznie z datą po 11 grudnia br.

foto&źródło: UM Sandomierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>