Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Tarnobrzeg na Targach Investfield Gmina 2011

Listopad 29, 2011 7:54 PM
Tarnobrzeg zaprezentował się na Targach Inwestycyjnych Gmina 2011. W Poznaniu promowaliśmy m.in. jezioro, park przemysłowo-technologiczny, zamek, specjalną strefę ekonomiczną i tereny inwestycyjne miasta.

Poznańskie Targi Inwestycyjne Investfield Gmina 2011 to największa krajowa impreza wystawiennicza dla samorządów oraz instytucji, agend rządowych i firm z nimi współpracujących.

- Targi Poznańskie to bardzo ważny kanał promocji walorów naszego miasta. Tutaj, zwyczajnie trzeba być, aby skutecznie walczyć o nowych inwestorów – mówi wiceprezydent Robert Niedbałowski, który wraz z Joanną Kozub, naczelnikiem Wydziału Rozwoju Miasta i Wojciechem Malickim, dyrektorem Kancelarii Prezydenta, reprezentował nasze miasto w Poznaniu.

Na targach promowaliśmy się pod hasłem „Tarnobrzeg. Dobre miejsce do inwestowania”, przedstawiając, m.in. w formie multimedialnych prezentacji, ofert inwestycyjnych i wydawnictw reklamowych, nasze największe atuty: Jezioro Tarnobrzeskie, Tarnobrzeski Park Przemysłowo-Technologiczny (w budowie), odnowiony Zamek Tarnowskich, Tarnobrzeską Specjalną Strefą Ekonomiczną, tereny inwestycyjne miasta oraz dogodne położenie i nowoczesną infrastrukturę miejską.

- Dużym zainteresowaniem zwiedzających, w tym potencjalnych inwestorów, cieszyło się Jezioro Tarnobrzeskie. Odpowiedzieliśmy na mnóstwo pytań i rozdaliśmy wiele aktualnych materiałów promocyjnych – dodaje Wojciech Malicki.

Tarnobrzeg zaprezentował się w Poznaniu wspólnie z gminą Nowa Dęba i tarnobrzeskim oddziałem Agencji Rozwoju Przemysłu – zarządcą Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

foto&info: UM Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>