Tarnobrzeg na Targach Investfield Gmina 2011

Tarnobrzeg zaprezentował się na Targach Inwestycyjnych Gmina 2011. W Poznaniu promowaliśmy m.in. jezioro, park przemysłowo-technologiczny, zamek, specjalną strefę ekonomiczną i tereny inwestycyjne miasta.

Poznańskie Targi Inwestycyjne Investfield Gmina 2011 to największa krajowa impreza wystawiennicza dla samorządów oraz instytucji, agend rządowych i firm z nimi współpracujących.

– Targi Poznańskie to bardzo ważny kanał promocji walorów naszego miasta. Tutaj, zwyczajnie trzeba być, aby skutecznie walczyć o nowych inwestorów – mówi wiceprezydent Robert Niedbałowski, który wraz z Joanną Kozub, naczelnikiem Wydziału Rozwoju Miasta i Wojciechem Malickim, dyrektorem Kancelarii Prezydenta, reprezentował nasze miasto w Poznaniu.

Na targach promowaliśmy się pod hasłem „Tarnobrzeg. Dobre miejsce do inwestowania”, przedstawiając, m.in. w formie multimedialnych prezentacji, ofert inwestycyjnych i wydawnictw reklamowych, nasze największe atuty: Jezioro Tarnobrzeskie, Tarnobrzeski Park Przemysłowo-Technologiczny (w budowie), odnowiony Zamek Tarnowskich, Tarnobrzeską Specjalną Strefą Ekonomiczną, tereny inwestycyjne miasta oraz dogodne położenie i nowoczesną infrastrukturę miejską.

– Dużym zainteresowaniem zwiedzających, w tym potencjalnych inwestorów, cieszyło się Jezioro Tarnobrzeskie. Odpowiedzieliśmy na mnóstwo pytań i rozdaliśmy wiele aktualnych materiałów promocyjnych – dodaje Wojciech Malicki.

Tarnobrzeg zaprezentował się w Poznaniu wspólnie z gminą Nowa Dęba i tarnobrzeskim oddziałem Agencji Rozwoju Przemysłu – zarządcą Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

foto&info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content